Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Płatny parking przed UMiG już jest

  • 06.05.2018, 12:30 (aktualizacja 06.05.2018, 13:22)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Płatny parking przed UMiG już jest
Niestrzeżony parking z ograniczonym nieodpłatnym czasem postoju, zlokalizowany w Gryfinie przy ul. 1 Maja został zainstalowany. Za parkowanie auta nie zapłacimy wcale, jeżeli samochód zostawimy na jedną godzinę. Później będą już naliczane opłaty.

Opłaty pobiera się za postój pojazdów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Oto stawki:

1) za drugą godzinę i kolejne godziny postoju – 2,00 zł;

2) za całodniowy postój – 20,00 zł;

3) za utracony bilet – 20,00 zł.

Opłaty wnosi się przez pobranie biletu z bileterki wjazdowej i opłaceniu w kasie parkingowej.

Opłaty mogą być uiszczane wyłącznie w formie wpłaty gotówkowej.

Dostawa i montaż samoobsługowego płatnego systemu parkingowego kosztowały ok. 56 tys. złotych.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jednonogi Andrzej.
Jednonogi Andrzej. 09.05.2018, 18:43
Radni będą mieli karnety umożliwiające im parkowanie bez ograniczeń. Czy to tylko plotka ?
P.s. O niepełnosprawnych na pewno nie zapomniano. Brak empatii to chamstwo wszak. Także brak kultury i niski poziom cywilizacyjnego rozwoju.
Turysta z Cannes
Turysta z Cannes 07.05.2018, 22:31
Nikitiński zupełnie sobie z niczym nie radzi. Ta niedojda musi odejść!!!
nikita
nikita 09.05.2018, 11:17
twoja stara tez
gruziński turysta z Raciechowic:)
gruziński turysta z Raciechowic:) 07.05.2018, 23:07
Paweł daj spokój. "nieważne jak, nieważne gdzie, byle nazwiska nie przekręcali"?
prawda
prawda 08.05.2018, 22:12
A mongoł będzie mongołem
parking
parking 07.05.2018, 19:24
Od kiedy zacznie działać płatny parking? Miał niby od dzisiaj, ale dziadostwo dalej nie jest dokonczone. Czy ktoś poniesie konsekwencje finansowe takiego niechlujstwa?
jak to kto?
jak to kto? 07.05.2018, 22:15
Przecież już ponieśliśmy. 56 tysięcy na szlaban, zabrane 4 miejsca, i koszt utrzymania całej ulicy którą przedtem utrzymywał powiat...
Ten słupek to jaki żolnierz wyklęty postawil nam.
Ten słupek to jaki żolnierz wyklęty postawil nam. 07.05.2018, 17:41
Ten słupek to symbol tych leni. Parking miał być też powiększony.
Patrzę , patrzę i się już niczemu nie dziwię.
Patrzę , patrzę i się już niczemu nie dziwię. 07.05.2018, 17:32
Słupek budowany cztery lata to sukces tej władzy. Żeby postawić ten słupek przejęli od powiatu ulicę od 1Maja od Niepodległości do Sprzymierzonych. A miały być parkingi dla przesiadkowiczów i jakieś centrum przesiadkowe, windy na GT, nowe schody, kładka nad torami, przystanki autobusowe od strony Kolejowej, nowe perony i przebudowany świeżo wyremontowany i pusty dworzec. O toaletach zmilczę bo to koniki cel Nikityńskiego. I mamy słupek.
56 tysięcy na zabawki
56 tysięcy na zabawki 07.05.2018, 18:06
Mamy słupek ale z centrum miasta zniknęły kolejne cztery miejsca parkingowe.
Yvona
Yvona 07.05.2018, 15:09
Brawo. Długo oczekiwany ale jest , teraz jak będę chciała iść do Banku albo do UM to nie będę już zdzierać butów maszerując przez cały park aby dotrzeć do urzędów , jeszcze żeby szpitalne szefostwo pomyślało jak zadbać o miejsca parkingowe w swojej okolicy to już będzie prawdziwy sukces .
Junona
Junona 07.05.2018, 17:12
Wystarczyłoby chociaż wyrównać podjazd na górkę za szpitalem i problem byłby częściowo rozwiązany.
małorolny
małorolny 07.05.2018, 10:01
Nic nowego. Ten pan od zawsze traktuje miasto jak swój prywatny folwark.
i kolejne miejsca parkingowe zniknęły...
i kolejne miejsca parkingowe zniknęły... 07.05.2018, 08:32
I kolejne cztery miejsca parkingowe z centrum miasta zniknęły (albo więcej) w na jednym stoi "bileterka", na drugim szlaban.
Czy jest COKOLWIEK co zrobią w tej kadencji, żeby nie NISZCZYĆ, BURZYĆ, MARNOWAĆ, ZEPSUĆ tego, co było przed nimi?
Tytani pracy.
Tytani pracy. 06.05.2018, 23:16
Cztery lata to budowali.
pytanie
pytanie 06.05.2018, 23:18
A co niby zbudowali?
Ten słupek to symbol. Symbol mocy. Jest jak Statua Wolności na odwrót.
Ten słupek to symbol. Symbol mocy. Jest jak Statua Wolności na odwrót. 06.05.2018, 23:52
No, ten słupek postawili. Zobacz ! Zdążyli przed końcem kadencji. Co prawda pokazywali plan całkowitej przebudowy i zwiększenia ilości miejsc parkingowych . A tu słupek. Ja uważam , że ten słupek jest pomnikiem ich mocy twórczej i jak na cztery lata to dużo ! I pomyśleć, że aby ustawić ten słupek to musieli przejąć od powiatu pół ulicy 1 maja ( od Niepodległości do Sprzymierzonych). Ciekawe czy kiedy piszę to to coś jeszcze działa.
P. s. Panie Sawaryn czy tam będą extra miejsca wydzielone dla radnych ? Podobno już na klubie było na ten temat.
cztery miejsca parkingowe zniknęły...
cztery miejsca parkingowe zniknęły... 07.05.2018, 08:34
Ile kosztuje budżet gminy utrzymanie ulicy 1 maja przejętej od powiatu?
Odśnieżanie, sprzątanie, malowanie, naprawy, konserwacja.
A podobno taka "świetna współpraca" - nie mógł tego nadal budżet powiatu robić? Gmina nie ma co z pieniędzmi robić?
Kierowca
Kierowca 06.05.2018, 22:40
Czy ja dobrze widze, ze urzadzenia parkingowe zabrały 3 (TRZY) miejsca do parkowania?! To ja juz nie wiem czy smiać sie czy płakac...
Plota z Wodnika.
Plota z Wodnika. 06.05.2018, 23:17
Będą jeszcze miejsca dla radnych.
Plota.
Plota. 07.05.2018, 21:15
Super info.
...
... 07.05.2018, 08:36
To dlatego ochroniarz nie wpuszczał ludzi do lokalu jak "elyta" jadła obiad? Bo ważne rzeczy ustalali...
etykieta umig
etykieta umig 07.05.2018, 09:55
do gościa z godz. 8.36 Ty naprawdę wierzysz, że Sawaryn cokolwiek ustala z motłochem klubowym. CO najwyżej pojedyncza stonka GIS może przyjść na dywanik do gabinetu.
Straznik Teksasu
Straznik Teksasu 06.05.2018, 22:09
Biorac pod uwage narastajace napiecie miedzy komentatorami powyzszego artykulu proponuje gleboko oddychac i pomyslec o jakiejs milej rzeczy np. Kozie Izabelli, ktora bacznie przyglada sie tym konwersacja i z niezadowoleniem kreci glowa.
łowca idiotów
łowca idiotów 06.05.2018, 21:28
Postawili szlaban na parkingu, a przepalonych żarówek na elewacji urzędu matoły nie widzą. U siebie syfu i bałaganu nie widzą ciołki.
macius wykopany
macius wykopany 06.05.2018, 22:54
jak wrucem na mnie pszynalerzne fotele w gabinetah to tesz mi siem zmieni punkt widzenia zalerzoncy ot punktu lerzenia
sarna
sarna 06.05.2018, 21:06
no wrescie głąby juz nie beda rano parkowac i na pociag do Szczecina.I te wiesniaki poza miasta..
Ola
Ola 07.05.2018, 07:17
Odezwała sie pani miastowa a czym sie różni człowiek z wioski od tego z miasta chyba ni czym
Pniewiak Paweł.
Pniewiak Paweł. 07.05.2018, 11:46
Miasto mieszka w slamsach i blokowiskach. Taki lumpenproletariat czyli bieda.
Sarna
Sarna 07.05.2018, 10:33
Nawet tym że zrecie ta bule z sosem od gawla w centrum idąc. Obrzydliwosc.
Wiocha
Wiocha 07.05.2018, 10:40
Czerwona buda to baza spotkań i integracji przygranicznych wiosek. Sos kąpię aż pod PKS.
Tomasz
Tomasz 06.05.2018, 23:20
Jak to w centrum przesiadkowym. Trzeba zlikwidować parkingi w okolicach dworca.
Świętowanie skończone.Wracamy do banialuk leniwych .
Świętowanie skończone.Wracamy do banialuk leniwych . 06.05.2018, 20:31
Ten dworzec i parkingi to miało być centrum przesiadkowe. Ale okazuje się, że kłamali. Nie ma żadnego centrum a parking dla przesiadkowiczów kosztowałby majątek. Panie Miler te projekty Piłata były zupełnie inne i zupełnie inna umowę metropolitalną podpisywano. Znów minięto się z prawdą i to bardzo daleko a żadnego centrum przesiadkowego z parkingami, kładką nad torami, windą, dworcem autobusowym od strony Kolejowej nie ma. Dwa razy Miler chwalił się wizją poprzednika w gadzinówce (GG) . Nie zrobił nic. On nawet gotowych projektów przez cztery lata nie ruszył. Jak z budownictwem mieszkaniowym.
sarna
sarna 06.05.2018, 21:07
przestan jechowcu smiecic o tym milerze bo nudny jestes
do sarny
do sarny 07.05.2018, 08:39
A wiesz ty "sarna" że w każdej wierze wywodzącej się z Biblii - ZBLUŹNIŁAŚ???
Do barana czy sarny.
Do barana czy sarny. 06.05.2018, 23:23
Jak już to jehowiec.
Agnieszka
Agnieszka 08.05.2018, 15:13
Jak już to Świadek Jehowy.
Mateusz
Mateusz 06.05.2018, 15:53
Brawo, bardzo cierpieli interenasci i my co park odnawiamy bo i jedyny wjazd na kopercie zajęty. Teraz droga od drzenina do sobieradza po już naprawdę niedługo będzie nie przejezdna. A dla mieszkańców słowo, nie ma co płakać sam nie mam gdzie zaparkować jak się ludzie do kościoła zjada, dzisiaj były komunię to nawet nie dało się przejechać bo auta stały doszlownie wszędzie a ludzie sznurem szli przez środek ulicy. Takie życie każdy cierpi, ale głupio by pod urzędem nie było możliwości zaparkowania.
Sarna
Sarna 07.05.2018, 08:22
W Rzymie jest mniej miejsca i nikt nie narzeka
Do Burmistrza
Do Burmistrza 06.05.2018, 15:13
To niech Miłościwie Nam Panujący Pan Burmistrz Mieczysław,
zezwoli nam mieszkańcom ul. Niepodległości, parkować w paktu po 16:00.
bo teraz to już d..a blada, zmniejszyli ilość miejsc parkingowych i gdzie parkować po powrocie z pracy.
Miejsc parkingowych ubywa, ale jak wracasz z pracy to stoją urzędniki i rękę po podatki wyciągają !!!
:-(
rynek
rynek 06.05.2018, 21:08
na barnima te zwłoki zaparkuj
Park King
Park King 06.05.2018, 17:24
Park to nie parking!!!
Mateusz
Mateusz 06.05.2018, 15:58
Jak wracasz o 18 z pracy to do 7 cię nie kasują ;) czytaj ze zrozumieniem, ale zgadzam się z parkiem powinien być przejezdny całą dobę bo nikomu to nie szkodzi....
radniak
radniak 06.05.2018, 15:09
Poczta, Szpital, przychodnia, 2bary, 4 sklepy i 3 urzędy. 5 lat to trwało. Nareszcie będzie gdzie parkować!
nic złudnego
nic złudnego 06.05.2018, 15:31
AHA , mylisz się bardzo ...! Z resztą sam zobaczysz ...!
Gryfka
Gryfka 06.05.2018, 14:53
Szkoda że władze ciągnął od mieszkańców tylko kasę a wzamian nic nie dają.Place zabaw dla dzieci to ruiny wręcz odstraszają a nie przyciągają dzieci. Stadion, Laguna -kolejne ruiny.WSTYD!!!!!!
macius wykopany
macius wykopany 06.05.2018, 13:50
noi nieudaczniki burmiszczofskie zrobily fszystkim cfaniakom pot gurke wienc teras okoliczne biurwy zamiast do pracy se autem pszyjehac to bendom musialy te kilkaset metruf z buta walic, skandal!!!!!!!!!
szlabanik z tyłu urzędu
szlabanik z tyłu urzędu 07.05.2018, 08:42
jak zobaczę "z buta walących" do pracy Pawła i Mietka - to chyba pójdę do okulisty:) albo innego specjalisty
Straznik Teksasu
Straznik Teksasu 06.05.2018, 13:40
I prosze jak pusto na parkingu sie nagle zrobilo!
Dolar
Dolar 06.05.2018, 13:47
A po ile zeta kasujesz?

Pozostałe