Oceniamy Dni Gryfina 2018 [ZAGŁOSUJ]

  • 06.05.2018, 17:37 (aktualizacja 06.05.2018, 18:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Oceniamy Dni Gryfina 2018 [ZAGŁOSUJ]
Gwarne nabrzeże zamilkło. Zrobiło się pusto i cicho. Na placu po wesołym miasteczku znowu parkują samochody. Siedzących na ławeczkach rozleniwia słońce i mieniąca się srebrzyście rzeka. Zapytaliśmy kilku napotkanych gryfinian, jak oceniają tegoroczne święto miasta.
- Nie byłem za długo, bo pracowałem, ale to co widziałem zwiastuje, że w Gryfinie zaczyna się coś dziać. Podobało się szczególnie mojej córce. Uważam jednak, że w ubiegłych latach było więcej atrakcji, a muzyka Sławomira to nie moje klimaty – dzieli się swoimi ocenami pan Szymon.
 
Pani Teresa odprowadza na dworzec córkę, która przyjechała z Poznania na Dni Gryfina.
- Młodzi to nawet jak na bębenku zagrają, już by tańczyli. Córka wyjeżdża zadowolona – mówi nam pani Teresa.
 
- Byłam krótko. Samej trochę smutno wyjść na taką imprezę. Kiedyś były inne czasy, inne zabawy i chyba inni ludzie, Ta bębniąca muzyka to nie dla mnie - opowiada pani Emilia.
 
Laurze i jej braciom na wspomnienie karuzeli oraz innych atrakcji w lunaparku śmieją się oczy. -Tylko te ceny! - wzdycha mama tej dwójki.
 
Wiktor, uczeń gryfińskiej szkoły muzycznej tak był zafascynowany Sławomirem, że o godz. 22 chciał pędzić po autograf.
 
Wszyscy, z którymi rozmawiałam, zwracali uwagę na zróżnicowany program.
Jednak mnóstwo osób obecnych na Dniach Gryfina podkreślało, że jest zdziwionych „obsadzeniem” całej imprezy straganami i stoiskami gastronomicznymi z zewnątrz. Podkreślano, że na takich imprezach powinno się promować nasze koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia. Nie było zatem bigosu, pierogów ani gulaszu przygotowanych przez KGW z gminy Gryfino.
Wszyscy podkreślali także bardzo wysokie ceny zarówno na straganach, jak i biletów na wszystkie rozrywki w lunaparku.
Niektórzy narzekali na słabe nagłośnienie w dalszych sektorach, zwłaszcza podczas koncertu Sławomira. Wiele osób zwracało także uwagę na brak organizacji związanej z wyznaczaniem miejsc parkingowych.
TWS
 
A jak Państwo oceniacie Dni Gryfina 2018? Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii w zastosowaniu skali szkolnych ocen (od 6 – wspaniale do 1 – źle).
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (57)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

autentyk
autentyk 07.05.2018, 20:38
Moja mama pyta mojego brata, który późno wrócił z Dni Gryfina po występie niejakiego Sławomira:
- Co taki hałas robiłeś wczoraj w nocy jak wróciłeś?
- Nic, tylko kurtka mi spadła.
- Tak? A co niby było w tej kurtce?
- Ja
miniek
miniek 08.05.2018, 00:11
Dobre :)))))))))))))))))))))
gość
gość 08.05.2018, 08:10
Ale się uśmiałem
Sławomir
Sławomir 07.05.2018, 19:56
I co? Podobało wam się?
TW Boleś W.
TW Boleś W. 07.05.2018, 19:46
Jechałem dzisiaj ul. I go Maja , między Chrobrego i Regalicą . Teraz wiem dlaczego tam nie było Miasteczka zabaw . Wertepy jak na Poligonie !!!!! Pieniądze POszły na pierdoły i jakiegoś tam Sławomira . Kto go tak nazwał ???? Wiocha !!!!!
płatnik
płatnik 07.05.2018, 16:36
To co dostajemy od władzy powinniśmy kwitować bez podziękowania. W końcu to za nasze pieniądze, a oni też mają z tego płacone.
śmieszno
śmieszno 07.05.2018, 14:34
Tu trochę jak w tym kawale gdzie mąż kłóci się z żona:
-Kochanie, poszłabyś ze mną na siłownię?
– Myślisz, że jestem gruba?!
-OK, jak nie chcesz...
– I do tego leniwa?!!-
-Uspokój się.
– Wmawiasz mi histerię?!
-Wiesz, że nie o to chodzi!
– Teraz twierdzisz, że przeinaczam prawdę?!
Nie! Po prostu nie musisz ze mną nigdzie iść!
– A dlaczego tak ci zależy, żeby iść samemu...?
bic
bic 07.05.2018, 13:52
I brawa dla organizatorów.
Jacek
Jacek 07.05.2018, 12:19
Nagłośnienie okropne. Sprawdzałem jak słychać kolo rynku beznadzieja nic kompletnie. Pod sceną słyszałem co mowi do mnie żona b bylo tak cicho... masakra
chytry dwa razy traci
chytry dwa razy traci 07.05.2018, 10:13
Czy możecie powiedzieć skąd wystrasnęliście taką brzydką scene? Czy naprawde nie dała się nic tam zawiesić. W dzień człowiek patrzył pod słońce. A do tego to fatalne nagłośnienie. Pewno gmina wzięła najtańszą ofertę i efekty niestety nie były zadowalające.
seniorka
seniorka 07.05.2018, 06:08
Nikitiński musi odejść!!!
lans ponad wszystko
lans ponad wszystko 07.05.2018, 08:14
Przestań się pan lansować. "Nieważne jak, byle nazwiska nie przekręcali"?
senior
senior 07.05.2018, 06:43
Gdzie?Dokąd?
irganizat
irganizat 06.05.2018, 23:44
Przypomnijmy sobie o was jesienią przed wyborami ;) ;) ;) Będziiemy wam w d***y bez wazeliny wchodzić i wtedy wszystko wam obiecamy jak zwykle. Niech żyje wasza amnezja jak najdłużej!
do X
do X 06.05.2018, 23:41
Wyboooory!! Zobaczcie jacy jesteśmy fajni, przecież tak idealnie wytykamy komuś, że coś robi. A ja nie chcem w radzie miasta nikogo kto donosi na swoich. Tak tak to o tobie!!
"idealnie wytykamy komuś, że coś robi" - deja vu:)
"idealnie wytykamy komuś, że coś robi" - deja vu:) 07.05.2018, 08:17
..."nie chcem" w radzie miasta, kto donosi na "swoich" - a co, CBA się zainteresowało?
raj
raj 06.05.2018, 23:38
Ludzie sami powinni przygotować sobie majówkę. Miasto powinno odciąć się całkowicie od nabijania kasy znanym od dziesięcioleci wykonawcom ich nieśmiertelnym" przebojom"
Ela
Ela 06.05.2018, 23:17
Z tego co widzę to najwięcej, minimalnie, ale zawsze, jest na "1". Ja dałam trójkę. Nie podobał mi się bałagan.
benzyna
benzyna 06.05.2018, 23:15
A Akor już cały tydzień jedzie na Dniach Gryfina....
obiadek bez rachunków
obiadek bez rachunków 07.05.2018, 08:19
A ty tęsknisz do pralinek? Jeszcze będziesz mówił, o czym prasa ma pisać? A ta "benzyna" to ostrzeżenie, czy "kilometrówka"?
A radni GIS znów świętowali ?
A radni GIS znów świętowali ? 06.05.2018, 23:09
Dałem tróję (w domyśle słabą, taką z minusem). Te Dni Gryfina to powrót do starej koncepcji z czasów Długoborskiego i Piłata. Tyle, że ta ekipa i ci radni byli do tej pory ortodoksyjnymi krytykami i przeciwnikami tej formy i idei takiego świętowania.. Stąd przez ostatnie lata oglądaliśmy przebierańców biegających po moście i okolicach z kijkami (imitacjami pistoletów) i nawołującymi eeeeeeee co miało być naśladowaniem wystrzałów broni palnej szczególnie po grochówce. . Oczywiście za nasze pieniądze. Więc ubaw panowie na pewno mieli. Latał z nimi burmiszcz. Czy inni mieli zabawę i świętowanie raczej wątpię. Co się więc zmieniło, że "złe" stało się "dobrym" a "dobre" "złym" albo odwrotnie. Ano zbliżają się wybory i trzeba szukać jakiegokolwiek poparcia. A więc zacznijmy po czterech latach porażek naśladowanie dobrych wzorców poprzedników. Ponieważ jednak nieudolni nie mają wprawy w tworzeniu czy budowaniu (ich specjalność to destrukcja), to jak ze wszystkim wzięli się za to za późno. Stąd zła lokalizacja imprezy, trzeci garnitur wykonawców, niedopuszczenie gryfińskich gastronomików i handlowców do udziału w imprezie ( a wystarczyło uruchomić niewielki sektor - gryfiński handel i gastronomia i rzemiosło), zbyt słabe skomunikowanie Gryfina ze Szczecinem szczególnie późnym wieczorem i nocą, drogie wesołe miasteczko, brak miejsc siedzących dla starszych i inwalidów, za mało WC itd. Oby kolejne święta naszego miasta przygotowała nowa ekipa.
obiadek bez rachunków
obiadek bez rachunków 07.05.2018, 08:21
Wrócić wrócili, ale jak zaczęli organizować, to zapomnieli o dodatkowym transporcie - który był nawet w tej kadencji (jak nikt nie przyjeżdżał, bo nie miał po co)
macius wykopany
macius wykopany 06.05.2018, 21:56
beznadziejne nasladownictfo wspanialyh wiekoPOmnyh festynuf robionyh za czasuf prawdziwyh fahofcuf rzondzoncyh w czasah zadlurzania i rujnowania grefina
do fake newsiarza
do fake newsiarza 07.05.2018, 08:26
Żebyś ty Paweł przez cztery lata chociaż butelkę środka na chwasty kupił, żeby mury spryskać, rynnę wymienił na urzędzie w 2015 zamiast teraz mieć elewację do remontu, puszkę farby na chorągiewki czy płot gminnego targowiska - to mógłbyś mówić o "rujnowaniu".

A co do "zadłużania" - to chciałbyś, żeby rata twojego kredytu stanowiła taki procent twojego budżetu, jak w gminie...
xD
xD 06.05.2018, 21:49
kiepsko, mimo ze Slawomir przyciagnął tłumy rewelacji nie bylo
Obiektywny
Obiektywny 06.05.2018, 21:28
Na temat wykonawców nie ma co się wypowiadać, ponieważ każdy ma inny gust muzyczny. Za to oprawa (scena, nagłośnienie, oświetlenie) tragiczne. Scena stanowczo za nisko w ostatni dzień (raczej wiadomo było że przyjedzie mnóstwo ludzi), nagłośnienie bardzo słabej jakości przez co nie domagało przy tylu ludziach, a wokaliści bardzo słabo widoczni wgl nie doświetleni. Toalety powinny stać również gdzieś w miejscu nie wygrodzonym. Do tego jeszcze wszystko bardzo ściśnięte. W parku rozrywki i coś dla młodszych i dla starszych, więc nie było źle. Jeszcze tylko strasznie mało ławek dla ludzi trunkujących.
Sorry, ale wiocha
Sorry, ale wiocha 06.05.2018, 21:24
Sorry, takie mamy tu klimaty. Ciemnogród!
kierownik z KPGR
kierownik z KPGR 07.05.2018, 06:30
sloma z butow ci wystaje ty pegerusie nie obrazaj innych bylo super
Marcin
Marcin 07.05.2018, 11:39
Co to jest KPGR i kto to jest pegerus ? Czy to Rosjanin z policji ?
mieszkaniec nie tolerujący disco polllllo
mieszkaniec nie tolerujący disco polllllo 06.05.2018, 21:07
Sławomir !!!! - aż tak nisko oceniają mieszkańców, poziom zero !!!!

Pozostałe