Jasne Błonia dla niepełnosprawnych

  • 09.05.2018, 16:37
  • Karol Jagielski, ZUS
Jasne Błonia dla niepełnosprawnych
„Sięgnij po sukces!” – pod takim hasłem odbędzie się w najbliższy piątek 11 maja, w sercu Szczecina przed fontanną „Bartłomiejką” na Jasnych Błoniach, tegoroczna edycja Dnia Osób z Niepełnosprawnością. Zapraszamy w godzinach 10:00 – 12:00 na spotkanie z przedstawicielami między innymi MOPR, NFZ, ITS, ZUS i PFRON. A to tylko część przygotowanych atrakcji.

W przyjaznym otoczeniu chcemy wesprzeć osoby niepełnosprawne i pomóc im znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów, z którymi się borykają. Podczas wydarzenia planujemy przybliżyć zasady zatrudniania i przyznawania świadczeń oraz przedstawić inne formy wsparcia przygotowane dla osób z niepełnosprawnością. Pomożemy każdemu, kto będzie tego potrzebował.

Będzie także pokaz samochodu przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych i występy artystyczne na scenie zespołu "Bronek Band" ze szczecińskiego DPS, przy ul. Broniewskiego, zespołu "Skan" z DPS w Resku, solistki z WTZ w Wałczu, trójki solistów z ŚDS w Choszcznie, tancerzy z KSI "Start" i bębniarzy z ŚDS w Wałczu.

Informacje o pozostałych wydarzeniach organizowanych w ramach Dnia Osób z Niepełnosprawnością można znaleźć na naszej stronie pod adresem http://www.zus.pl/dzienON

Karol Jagielski, ZUS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe