Droga jak szwajcarski ser. Zniecierpliwieni mieszkańcy biorą sprawę we własne ręce [FOTO]

  • 09.05.2018, 20:29 (aktualizacja 09.05.2018, 21:05)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Droga jak szwajcarski ser. Zniecierpliwieni mieszkańcy biorą sprawę we…
Chodzi o ulicę Polną w Pniewie - w zasadzie na przedmieściu Gryfina. Droga jest niczym szwajcarski ser (dobrze pokazują to nocne zdjecia). Już jesienią ubiegłego roku nawieziono obok drogi piasek. Od ponad pół roku leży...

Dziś pojawiła się maszyna, która zasypuje dziury. Myśleliśmy, że to gminni urzędnicy wzięli się do pracy i nakazali rozpoczęcie robót. 

Okazało się jednak, że to prywatna inicjatywa jednego z mieszkańców.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Schutzengel
Schutzengel 19.08.2020, 11:42
No i co frajerzy ? ul. Polna była i jest nadal autodromem który nawet dla terenówek stanowi wyzwanie. Ile to już czasu zbywają Was i oszukują , ci na których żeście oddali głos w wyborach ? jesteście zwykli PiSdzielcy. Dobrze Wam tak.!!! Zamiast remontu dróg, burmistrzowie zrobią Wam w Gryfinie Dożynki Diecezjalne.
Podobało mi sie wczoraj w Gryfinie na ul. Łużyckiej w czasie deszczu. Prawdziwy ,terenowy hard-core.
https://www.igryfino.pl/kat-18…
https://www.igryfino.pl/kat-18…
Nie ma żadnego harmonogramu.
Nie ma żadnego harmonogramu. 11.05.2018, 10:22
On z was kpi. Niech pokaże tajny harmonogram. To oszustwo. Pokażcie dokument a nie tlustą kartkę papieru z szuflady ofiary losu.
88
88 11.05.2018, 09:59
Ile kilometrów dróg można byłoby wyrównać za pieniądze wydane na kościół, wszelkie organizacje,fundacje, stowarzyszenia z nim związane
oraz inscenizacje wojenne przy moście przez prawicowych oszołomów trzymających władzę w Gryfinie? Remont ul. Polnej to bezpieczny dojazd na przykościelny parking.
----
https://www.youtube.com/watch?…
ABC
ABC 11.05.2018, 09:51
To droga naszych czasów. Sawarynowcy wystąpili o powiększenie obszaru Gryfina o ponad 20%, nawet o część Szczawna i nie mają zamiaru zbroić terenów pod budownictwo bo jak oświadczył Miler to za dużo. To po co powiększacie ? SPEKULACJA ?
Pójdzie boso
Pójdzie boso 11.05.2018, 06:39
Nikitiński musi odejść polną drogą!
Pomyliłem się cztery lata temu.
Pomyliłem się cztery lata temu. 11.05.2018, 01:39
Sawaryn zbłaźnił się. Cała trójca i ci przy***sy z GIS muszą odejść.
Ala
Ala 10.05.2018, 18:53
Dzisiaj w UG było spotkanie z burmistrzem od inwestycji. Wiadomo już że Polną naprawią. Pan Miler obiecał, że Polna będzie wykorytowana i zostanie nawiezione kruszywo.
Wreszcie będzie ładnie.
Oj
Oj 10.05.2018, 22:28
Chyba jak sama tam rozlokujesz
??
?? 10.05.2018, 16:47
Ale numer, wicek w nocy naprawia drogę we wsi gdzie mieszka, mieszkańcy nic o tym nie wiedzą ,ale w sklepie gadają i chwalą Nikityńskiego?? Dobre,dobre ha ha ha
18.maja-dzień drogowca itransportowca
18.maja-dzień drogowca itransportowca 10.05.2018, 16:28
Ludzie w sklepie mówią, że ta naprawa drogi , to prywatna inicjatywa vice-burmistrza Burmistrza Nikityńskiego który mieszka przy ul. Polnej. Ciekawe jest to,że front robót obejmie również ul. Dębową.
Dziękujemy panie burmistrzu Pawle !!!
Jednak nie jest prawdą, to co o Panu mówią ludzie.
Huhuhu
Huhuhu 10.05.2018, 18:50
Zauwazono potrzebę naprawy chyba dopiero po tym jak błotnik urwał
Polisa
Polisa 10.05.2018, 19:05
Ciekawe czy pozwie gminę o odszkodowanie czy poleci z własnego AC
Komentarz
Komentarz 10.05.2018, 15:34
Ignorancja wladzy bije kolejne rekordy. Ludzie placacy podatki sa na samym koncu. Z nikim sie nie licza.
Lena
Lena 10.05.2018, 15:14
Przecież to marnotrastwo i niekompetencja. Po co nawieźli te hałdy piachu?
Pniewianka
Pniewianka 10.05.2018, 14:16
Ale obciach. Lenie śmierdzące z urzedu gminy przez prawie 4 lata nie pamiętały o tej części gminy. Podziekujemy im i naszej radnej przy okazji najbliższych wyborów. O sołtysie nie wspominając...
XXX
XXX 10.05.2018, 17:06
Sołtys....
B
B 10.05.2018, 07:49
jak wam żle buraki z opolskiej i polnej to sie do miasta przeprowadzcie
G.M
G.M 10.05.2018, 07:23
Opolska w Gryfinie to samo.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.05.2018, 14:03
Zachęcam do sprawdzenia gdzie jest pas drogowy
qś
10.05.2018, 07:22
Tylko żeby nie wyszła z tego samowola, bo trzeba będzie te dziury odkopywać.
ważne
ważne 10.05.2018, 08:38
A mapkę wiceburmistrzowi dostarczono?
Prawda moze naga
Prawda moze naga 09.05.2018, 21:55
Bo lenie z umigu maja was w glebokim powazaniu. Przypomna sobie o was na chwile, przed wyborami i jak pieski beda skomlec obietnice i rzucac wyborcza kielbaske. Potem dopadnie ich znowu skleroza i tak do nastepnych wyborow :) ps wazniejsze sa szlabany przed urzedem niz niszczenie waszych aut.
kłamca
kłamca 09.05.2018, 21:08
Zapytajcie oszustów w urzędzie kiedy zrobią drogę. Możecie też sprawdzić w harmonogramie remontów -sarkazm

Pozostałe