Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Nie do wiary! Tam są czary!

  • 11.05.2018, 16:25 (aktualizacja 11.05.2018, 17:32)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie do wiary! Tam są czary! fot. TWS
Przed Biblioteką Publiczną w Gryfinie dzisiaj 11 maja 2018 r. gromada dzieci i mnóstwo śmiechu. Na zaproszenie pracowników biblioteki przyszły przedszkolaki z „Misia Uszatka”, „Calineczki” i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1. Aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA, którzy przyjechali do naszego miasta z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek oraz przypadającego w tym roku 70-lecia istnienia Biblioteki Publicznej w Gryfinie, zaprezentowali spektakl zatytułowany „Nie do wiary, w bibliotece kryją się czary”.
I to prawda. Każde dziecko wie, że jak zamykają się drzwi i cisza zalega za regałami, to z książeczek wychodzą przeróżne bajkowe i niebajkowe postacie. Opowiadają sobie o czytelnikach, o tym co dzieci czytają, jak wygląda ten świat po „wyjściu z kartek”.
Książka towarzyszy dzieciom od najmłodszych lat. Starają się o to rodzice, szkoła i biblioteka. Wszyscy pamiętają swoje pierwsze kontakty z kaczką dziwaczką, prosiaczkiem oraz misiem Puchatkiem. I wszyscy wiedzą, że bez książki życie byłoby smutne.
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dumna babcia
Dumna babcia 11.05.2018, 21:54
A mój wnuczek M jak zawsze przystojny:)
Spekulanci czy samorządowcy ?
Spekulanci czy samorządowcy ? 11.05.2018, 17:54
Fajne. Takie imprezy można by organizować na placu Barnima no ale to parking.
P.s. Przechodziłem dzisiaj obok kortów przy Lagunie. Tragedia. Tym powinien zająć się prokurator. Ten Sawaryn jest jak pies ogrodnika. Sam nie zje, drugiemu nie da (zjeść oczywiście). To musi być jakaś spekulacja w kierunku likwidacji kortów. Podobno chcą sprzedać komuś część parkingów przy Lagunie ? Tam miała być hala widowiskowo sportowa .
TV
TV 11.05.2018, 18:28
Niech spróbuje kombinator. Zaprosimy media, już czas żeby KTOŚ się nimi zajął.

Pozostałe