Przestępczość u nich rośnie. Policja reaguje i zaprasza na konsultacje

  • 16.05.2018, 11:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przestępczość u nich rośnie. Policja reaguje i zaprasza na konsultacje fot.: Spotkanie w Cedyni.
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie w związku z wzrostem przestępczości przeciwko mieniu na terenie Pniewa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miejscowości na konsultacje społeczne. Odbędą się one 16 maja 2018 roku o godzinie 17.00 w Filii Biblioteki Miejskiej w Pniewie przy ul. Gryfińskiej.
Na spotkaniu zostanie poruszona tematyka wzrostu przestępczości przeciwko mieniu na terenie miejscowości, sposobów zabezpieczania posesji oraz mienia, Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, programów Bezpieczny Senior oraz Dzielnicowy Bliżej Nas.
 
Spotkanie poprowadzi asp. Wojciech Derenowski, kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obiekt plus
obiekt plus 19.05.2018, 02:25
Policja realizuje nowy program obozu rządzącego posterunek PLUS. to odpowiednik mieszkanie PLUS czyli szumnie zapowiedzi i pisma do gmin przyjedziemy, porozmawiamy, pomyślimy i pismo napiszemy, że planujemy postawić posterunek. dużo P jak policja
B
B 16.05.2018, 14:33
Przestępczość rośnie.... Jak komendant nie potrafi nad tym zapanować powinien podać się do dymisji. to ci się dzieje w w gryfińskiej Policji nadaje się na dobry artykół. Farsa, brak kompetencji, braki kadrowe. Będzie coraz gorzej, a ucierpi ą na tym wszyscy mieszkańcy. Stare powiedzenie mówi, że jeśli drużyna źle gra, to trzeba wymienić trenera.
A
A 17.05.2018, 08:07
Jak nie daje, jak w ten sposób właśnie próbuje załatwić sprawę. Każdy sposób dobry by dorwać złodzieja. Przecież to nikt inny tylko Pniewiak kradnie. Prędzej czy później właśnie sąsiad go namierzy. Więc kierunek bardzo dobry
1
1 16.05.2018, 16:56
artykół
Schutzengel
Schutzengel 16.05.2018, 12:57
Jakie karwa konsultacje, ludzi za głupków uważają ? Każdy wychodząc z domu zamyka okna, drzwi i jest pewny,że płacąc podatki ma zapewnione bezpieczeństwo ze strony Policji. Konsultacje to potrzebne są policjantom.
Czas aby policyjni biurokraci wyszli zza biurek i ruszyli w teren. Jak nie są w stanie działać prewencyjnie, to niech Policja złoży wnioski do gminy o monitoring , oświetlenie oraz naprawę ulic z nawierzchnią gruntową, bo uniemożliwia to szybki i skuteczny dojazd na miejsce przestępstwa czy innego zdarzenia. To też należy do obowiązku Policji w ramach działań prewencyjnych. Radiowozy, karetki pogotowia nie są przystosowane do jazdy terenowej bo mają niskie i bardzo wrażliwe zawieszenia. Niech pan kierownik zabierze ze sobą na spotkanie, dyslokacje służb policyjnych na terenie Pniewa, od początku roku 2018, bo za zeszłe lata to będzie zbyt duża kompromitacja / oczywiście wyłączając kontrole drogowe na ul. Gryfińskiej /. Niech się pochwali ilością kontroli osób, pojazdów, spotkaniami z mieszkańcami i innymi wynikami swoich funkcjonariuszy.
Zwiększone patrole, obserwacja terenu, rozmowy z mieszkańcami w miejscu ich zamieszkania, a nie w bibliotece. Ludzie kończą pracę o godz. 16.00 , pół godziny dojazdu do domu ze względu na rozkopaną Łużycką, szybkie zakupy w Lidlu albo Lewiatanie, a potem zamiast gotować obiad mają przyjść na spotkanie z panami policjantami ?
Miejscowy kiecman potrafi raz w roku, przez kilka dni, obskoczyć w czasie kolędy 90% wszystkie domostwa w parafii, a pan dzielnicowy, kryminalni i funkcjonariusze Straży Miejskiej nie potrafią tego zrobić przez cały rok ? Założę się, że większość mieszkańców Pniewa, nawet nie wie kto jest ich dzielnicowym. On jest jak Yeti, ponoć jest, ale nikt go nie widział.

Pozostałe