Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Pełna atrakcji impreza „Leśna Polana” [FOTORELACJA]

  • 17.05.2018, 20:33 (aktualizacja 17.05.2018, 21:32)
  • ZS Nowe Czarnowo
Pełna atrakcji impreza „Leśna Polana” [FOTORELACJA] fot. ZS Nowe Czarnowo
Dzisiaj 17 maja 2018 roku już po raz czwarty spotkaliśmy się na Regionalnej Imprezie Turystyczno-Integracyjnej "Leśna Polana''. Spotkanie odbyło się pod honorowym patronatem starosty gryfińskiego Wojciecha Konarskiego. Impreza została zorganizowana przez Zespół Szkół w Nowym Czarnowie oraz Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych ''Most'', a sfinansowana została ze środków Stowarzyszenia ''Most'' oraz ze środków finansowych powiatu gryfińskiego.
Na zaproszenie gospodarza imprezy przybyło 20 zespołów ze szkół, przedszkoli i innych placówek naszego regionu. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz samorządowych na czele ze starostą Wojciechem Konarskim, wicestarostą Jerzym Milerem, członkami Zarządu Powiatu Gryfińskiego, burmistrzem Miasta i Gminy Gryfino Mieczysławem Sawarynem, skarbnikiem powiatu Janiną Niwą, dyrektorem DPS Nowe Czarnowo Julią Porwit, dyrektorem PCPR Gryfino Bożeną Stawiarską, dyrektorem SP nr 1 Jolantą Kroczak, dyrektorem SP Radziszewo Beatą Wójcik oraz z przedstawicielami policji gryfińskiej i Państwowej Straży Pożarnej.
Spotkanie rozpoczęliśmy o 10.15 odprawą opiekunów drużyn, zapraszając na przebiegające równolegle bloki turystyczne - marsz na orientację oraz pogodny spacer. Po pokonaniu trasy turystycznej wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek - lody i pyszną drożdżówkę.
Na gości czekało także mnóstwo atrakcji: warsztaty kulinarne, na których skosztować można było koktajle i sałatki owocowe, pokazy fryzjerskie czyli czesanie fryzur leśnych i nie tylko, a to wszystko dzięki uczniom Zespołu Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie. Kolejną atrakcją była fotobudka Justyny Kluczyńskiej, gdzie wykonano fantastyczne i wesołe zdjęcia wszystkim dzieciom biorącym udział w imprezie. Uczestnicy mogli skorzystać z masażyków w wykonaniu Małgorzaty Łukaszczyk-Żurowskiej, obejrzeć przedstawienie wystawione przez uczniów Technikum Leśnego w Starościnie, a na koniec szalony ekomagik, czyli czary i doświadczenia przygotowane przez Annę Kwaśnicę z pomocą wolontariuszy - absolwentów Szkoły Podstawowej w Gardnie, a obecnie uczniów gryfińskich i szczecińskich szkół średnich.
Po tylu wrażeniach przyszedł czas na pyszną grochówkę przygotowaną przez Joannę i Grzegorza Gajdeckich.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za okazaną pomoc: Małgorzacie i Ryszardowi Dubickim - Bricomarche, Justynie Kluczyńskiej - Fotoszał, Małgorzacie Łukaszczyk Żurowskiej - Usługi Rehabilitacyjne oraz Agnieszce i Sławomirowi Łaszewiczom. Gorące podziękowania kierujemy również dla Barbary Siwek i wolontariuszy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie.
Na koniec dyrektor Małgorzata Wakuluk wręczyła każdej drużynie statuetkę, dyplom i medale z tegorocznym logo imprezy - czaplą szarą gniazdującą w naszym lesie.
Pogoda była wspaniała, atrakcje fantastyczne, uczestnicy uśmiechnięci i mamy nadzieję, że zadowoleni - czego chcieć więcej?!!! Dziękujemy i zapraszamy za rok!
ZS Nowe Czarnowo

Zdjęcia (76)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

N.S.
N.S. 19.05.2018, 11:00
Odpowiedziałam na komentarz, gdyż osobiście uważam, że ogłaszanie publicznie nieprawdziwych faktów- jest po prostu niesprawiedliwe.
Artykuł, który ukazał się na portalu” i-gryfino” miał na celu podzieleniem się radością organizatorów z tego, że po raz kolejny uczestnicy „Leśnej Polany” byli z niej zadowoleni, podzieleniem się radością, że udało się nam to wykonać, podkreślić zaangażowanie instytucji, przedsiębiorców i osób prywatnych wspomagających „Leśną Polanę”.
Nie są to elementy kampanii wyborczych i doszukiwanie się takowych- jest pewnie niesprawiedliwe dla organizatorów. Starosta na tej imprezie „nie bywa”, zawsze na niej jest. Zarzucanie kłamstwa… no cóż- każdy mierzy własną miarą… (dla niedowiarka: http://www.igryfino.pl/wiadomo… http://www.igryfino.pl/wiadomo… Dziękujemy za wspólne spotkanie na Leśnej Polanie: https://zssnoweczarnowo.e***ge.org/news/?wid=news_Paginator_2&offset_news_Paginator_2=60 ).
Co do innych, „małostkowych” sugestii: organizacja takiej imprezy wymaga zaangażowania zespołu ludzi, i tak się dzieje… gloryfikacja kogokolwiek, czy domniemania niezaangażowania- są naprawdę zbędne. Wielu „działających” nie oczekuje publicznych podziękowań, po prostu-robi swoje.
Chcących poznać mechanizm takiej organizacji, doznania radości pracy i działania lub też chęci udoskonalenia - zachęcam do tzw. action research, … i kontaktu z organizatorami. Pozdrawiam
czytelnik
czytelnik 19.05.2018, 11:52
Dziękujemy za wyjaśnienia. Dla osób inteligentnych były one zbyteczne. Czytelnicy zdają sobie sprawę ile czasu, energii, poświęcenia i pieniędzy należy włożyć w organizację imprezy. Chwała Wam za to. Szczególnie gdy dzieci mają tak wielką radość! Inną rzeczą jest komentowanie udziału w imprezie gości, którzy delikatnie rzecz ujmując wychodzą do ludzi gdy widzą w tym interes. To dotyczy właśnie pana Sawaryna. Nic nie zrobi bezinteresownie. Tak go oceniam jak i wielu innych tu komentujących.
uczestnik
uczestnik 19.05.2018, 15:38
popieram kom -czytelnika- w 100%
nie kolega
nie kolega 18.05.2018, 17:22
Panie burmistrzu Sawarynie weż pan na wstrzymanie z tymi dziećmi, niektórzy mieszkańcy mają dobrą pamięć
????
???? 18.05.2018, 16:53
Sawaryn z DZIEĆMI i to NIEPEŁNOSPRAWNYMI ???? SZOK !!!!
!!!!
!!!! 19.05.2018, 13:38
Cóż... idą wybory więc nie takie cuda będą się zdarzać.
Wybory
Wybory 18.05.2018, 13:13
Czyżby wybory? Nigdy miecia na tych imprezach nie było i tańczy...
N.S.
N.S. 18.05.2018, 21:58
To niesprawiedliwy osąd. Burmistrz,Jeżeli chodzi o "Leśną Polanę" w Nowym Czarnowie jest na niej corocznie, Zawsze swobodnie na tych imprezach rozmawia i bawi się z uczestnikami; może faktycznie nie zawsze tańczył....
odp  do N.S.
odp do N.S. 19.05.2018, 08:32
Oj kłamiesz, oj brzydko.Starosta starał się bywać zawsze ,ale burmistrz? Zawsze jestem więc widzę
Taki Ja
Taki Ja 18.05.2018, 23:33
Pani Natalio,, potwierdzam, pan Burmistrz oraz pan Starosta od początku wspierali Leśną Polanę, gorzej było z panią Dyrektor... To chyba Wasz wicek więcej przy tym tupał...
exbelfer
exbelfer 18.05.2018, 08:48
Ruch na świeżym powietrzu w tym wieku najważniejszy.
gość
gość 17.05.2018, 21:56
Super spotkanie z czaplą, świetna impreza, niezapomnaine wrażenia, świetna organizacja, już czekamy na zaproszenie za rok

Pozostałe