Zbigniew Pankiewicz pracował w TVP Szczecin, teraz zostanie dyrektorem w Widuchowej

  • 19.05.2018, 17:59 (aktualizacja 19.05.2018, 20:33)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zbigniew Pankiewicz pracował w TVP Szczecin, teraz zostanie dyrektorem w Widuchowej Zbigniew Pankiewicz (fot. z profilu na Facebooku)
Zbigniew Pankiewicz może pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym: trener biznesu, doradca wizerunkowy, specjalista do spraw marketingu i public relations, wykładowca w Collegium Balticum, Wyższej Szkole Bankowej i Wyższej Szkole Humanistycznej TWP w Szczecinie, wiceprezes zarządu Radia Koszalin, dziennikarz w prywatnej TV Gryf, przez rok pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. programowych TVP Szczecin, zajmował się m.in. pisaniem scenariuszy filmowych w kampaniach społecznych i reklamowych. Niedawno zgłosił się jako kandydat w naborze na stanowisko dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej w Widuchowej.

-Wybrany kandydat spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie [jest absolwentem politologii Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie specjalizował się w komunikacji międzykulturowej – przyp. red.] oraz doświadczenie w zakresie zarządzania jednostkami organizacyjnymi. W ocenie komisji kandydat posiada predyspozycje i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie obowiązków dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej w Widuchowej – czytamy w uzasadnieniu dokonania wyboru.

W skład komisji przeprowadzającej nabór wchodzili: wójt Anna Kusy-Kłos, sekretarz Andrzej Stachura, skarbnik Marcin Bachta, podinspektor w referacie inwestycji, strategii i rozwoju Janina Stojek, księgowa Elżbieta Zawadzka. Zbigniew Pankiewicz był jedynym kandydatem ubiegającym się o stanowisko dyrektora ZGK w Widuchowej. W wyniku przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej otrzymał 34 punkty na 50 możliwych do zdobycia.

-W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisku dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej zostanie zatrudniony Zbigniew Pankiewicz – informuje wójt Anna Kusy-Kłos.

„Urodzony na Powiślu, wykształcony na Warmii przyjechał do Szczecina, bo myślał, że jedzie nad morze i tak został tu już na stałe” – mówi o sobie Zbigniew Pankiewicz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hydraulik
hydraulik 08.06.2018, 10:43
Polecam rozmowe z nowym dyr o sprawach technicznych ... ciekawe jakie umiejętności zdecydowały o jego wyborze?
uwaga po uwadze
uwaga po uwadze 08.06.2018, 11:05
On nie jest od spraw technicznych tylko politycznych!
Swojak
Swojak 25.05.2018, 17:19
Szkoda, ze obecna dyrektor odchodzi. Byla bardzo kompetentna, pracowita i komunikatywna. Jak widac z gminy odchodza wszyscy fachowcy. To z pewnoscia nie jest przypadek...
Ups
Ups 25.05.2018, 18:47
Trzeba szybko zmienic Wojtowa bo jeszcze chwila i nie bedzie nikogo do pracy w gminie
kluks
kluks 26.05.2018, 11:49
Jak nie będzie jak jest?!
Zabawa
Zabawa 26.05.2018, 15:12
A w inwestycjach, gdzie kierownik? A sołectwa bez sołtysów?
Lans
Lans 26.05.2018, 11:41
Najważniejsze, że lansiara ma ludzi do pstrykania sobie fotek.
radny
radny 20.05.2018, 21:59
Mamy lekarza ze szczecina dlaczego nie dyrektor komunalki pytanie kto następny.
obserwator
obserwator 23.05.2018, 16:58
Może czas na wójta ze Szczecina.
Obi
Obi 20.05.2018, 13:21
No i pewnie ma wielka wiedze o kanalizacji hi hi hi nie rozwalaj mnie... to ze ktos ma kibel w chacie i gadane ma byc dowodem na jego kwalifikacje?
do Obi
do Obi 20.05.2018, 14:43
Co dyskutujesz wiesz co mu możesz ? Buty wiązać ......
gość
gość 20.05.2018, 12:27
Do tych co piszą bzdurdne komentarze:
Miałem przyjemność poznać tego Pana. To fachowiec wysoka półka. To że pracował w telewizji to żadna ujma wiedza tego Pana jest przeogromna. I jakie podejście do ludzi. To człowiek z wielką klasą. Dobry wybór gratuluję :)
kanał
kanał 20.05.2018, 18:51
Samochwała a fe...
Pensja
Pensja 20.05.2018, 15:34
Fachowiec wysoka półka i za 3 000 będzie pracował na wsi? Wow.
obserwator
obserwator 23.05.2018, 16:54
Może teraz jeziorka i rowy nie będą szambami, ale bardzo w to wątpię. Czas najwyższy zmienić gospodarza tej "biednej" gminy.
do Pensja
do Pensja 20.05.2018, 17:24
A co ty myślisz ze wszyscy mają takie parcie jak ty ?
Helka
Helka 20.05.2018, 06:46
Pisior pietttdolony
Maat
Maat 19.05.2018, 23:17
A co ten Pan ma wspólnego ze sprawami komunalnymi, chyba że będzie robił kampanię wyborczą dla baletnicy. Ze Szczecina na prowincję , banicja jakaś?
żmija
żmija 19.05.2018, 23:08
Wójtowa szykuje się do wyborów i obstawia się fachowcami.
do żmija
do żmija 20.05.2018, 14:45
Tak szykuje się jak zawsze i nie musi się obstawiać fachowcami.
wyborca
wyborca 19.05.2018, 23:07
Nie całą dobę/24 godziny/był Dyr.TVP Szczecin doświadczenie i wiedza przydatna przy ,,szambie'' w Widuchowej.Gratulacje dla komisji konkursowej za koleny trawny wybór.
Anika
Anika 19.05.2018, 22:01
Trochę mało tych punktów patrząc na inne konkursy. Oby sobie poradził
Ziutek
Ziutek 19.05.2018, 21:06
Dzień w TVP
ślub rudego i podstarzałeś rozwódki, płakałem jak bóbr...

skromna suknia slubna ze Biedronki ????

Czy na weselu zagra nasz BigCyc hicior "Rudy się żeni"?

Większość kobiet będzie dzisiaj sfrustrowana, że ich mąż nie jest księciem.

emocje jak na grzybach albo w bierkach

A stara w pałacu już nad niczym nie panuje

Wole ogladac jak wylany beton zastyga niz ten cyrk!

Lepiej by książę zrobił , gdyby ożenił się z Anną Grodzą , na to samo by wyszło .

Rozumiem, że Harry'emu posmakowało piwo karmi, ale przecież nie musiał od razu kupować całego browaru..
Czy brytyjskiego podatnika nie stać na lepsze auto dla swojego księcia niż 36-letnie, używane megane?

Teraz jeszcze transmisja LIVE z nocy poślubnej....... A w poniedziałek , normalny dzień.......

DOBRANOC
Reno
Reno 19.05.2018, 21:52
wow!!!
koniuszy
koniuszy 19.05.2018, 21:09
Co to jest za ślub...ani Wódki, tylko angielska herbata i o 19.00 do domu;)

pgk
pgk 19.05.2018, 21:02
to paranoja. po dwóch dniach odejdzie
gryfon
gryfon 19.05.2018, 20:52
oczoim nie wierze ! public relations i wodociaji ze smieciami
akorka21
korta 19.05.2018, 20:21
Znam gościa z telewizji.

Pozostałe