Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Reklama w przedszkolu

  • 28.05.2018, 23:38 (aktualizacja 01.06.2018, 18:50)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Reklama w przedszkolu fot. czytelniczka igryfino
-Jestem oburzona tym, w jaki sposób władze angażują się dla jednej z firm – napisała do nas mama dziecka uczęszczającego do gryfińskiego przedszkola.

-Myślę, że wykorzystywanie przedszkola do tego typu ogłoszeń to gruba przesada – dodaje czytelniczka i przysyła zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 02.06.2018, 15:34
wypisz dzieciaka z tego "strasznego" przedszkola, ktoś inny na tym skorzysta
ecco
ecco 02.06.2018, 19:24
Przecież miejsc jest mnóstwo... Chodzi o to aby nie uprawiali polityki, nawet tej kadrowej!
Zadowolony
Zadowolony 02.06.2018, 07:41
Jaka oburzona.....to niech nie czyta takich ogłoszeń, nie bierze udziału w takich spotkaniach, a jej dzieci niech się nie bawią na tym placu zabaw skoro tak ją to boli....Nie zrobią źle, zrobią też źle....
Kobieto czy Ty nie masz większych problemów???!!!!
smutne
smutne 01.06.2018, 19:57
Świat interesów....
do rodzica a raczej nie rodzica
do rodzica a raczej nie rodzica 01.06.2018, 16:27
to pewnie na miejscu byłoby zaproszenie na "nowe otwarcie" placu zabaw w przychodni...Domu Seniora...bo przedszkolaki nie korzystają z placu zabaw....co to za rodzic????? powinien docenić starania całego większego przygotowania,
do 16.27
do 16.27 01.06.2018, 17:49
Nie chrzań niemoto. Dałaś ciała? Przeproś, a nie atakujesz
Odp
Odp 01.06.2018, 17:08
"Klakierku władzuni", gdybyś choć raz wypełzł spod gryfińskiego kamienia w inny świat, to byś zrozumiał o co chodzi. Jezeli pojawia sie event, to powinno byc transparentnie komunikowane: co, kto, ile i dlaczego. Tutaj pojawily sie reklamy pracy w przedszkolu obok lakonicznej informacji o otwarciu placu zabaw. Czy to tak powinno wyglądac? Tez mam wątpliwości. Co najmniej brak dobrego smaku.
wolna amerykanka
wolna amerykanka 01.06.2018, 12:09
Tu interesy robi kto chce i kto ma układ.
Ira
Ira 01.06.2018, 11:49
Hahah i to jest powód do oburzenia? Lecz się kobieto.
współpraca wszystkich wzbogaca
współpraca wszystkich wzbogaca 30.05.2018, 04:15
Poniedziałek 28 maja 2018 roku był dla całej społeczności Przedszkola Nr 5 im. Calineczki w Gryfinie radosnym, wspaniałym dniem, który na długo zostanie w ich pamięci. Odbyło się symboliczne „nowe otwarcie placu zabaw dla dzieci”. Na zaproszenie gospodarzy: dzieci, pracowników ich rodziców oraz dyrektora przedszkola w uroczystości uczestniczyli goście - przyjaciele przedszkola: Pan Mieczysław Sawaryn Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino, Pan Grzegorz Warzecha - Site Manager i Pani Ilona Sawicka - Emplayer Branding Manager przedstawiciele Firmy Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o.

Podczas spotkania dyrektor przedszkola z wielką dumą poinformowała, że plac zabaw przedszkola wzbogacił się o nowe zabawki i urządzenia, a wszystko to za sprawą ludzi dobrej woli, którym serdecznie podziękowała i wyraziła swoją wdzięczność za tak wspaniały gest wręczając w imieniu dzieci i pracowników dyplomy - podziękowania na ręce Pana Grzegorza Warzechy i Pani Ilony Sawickiej przedstawicieli Fundatora Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. To właśnie dzięki Ich osobistemu zaangażowaniu możliwa była realizacja tego przedsięwzięcia, które uatrakcyjni i umili dzieciom zabawy na świeżym powietrzu. Ponadto impreza obfitowała w różnorodne atrakcje przygotowane przez rodziców i personel przedszkola. Do dyspozycji uczestników były: dmuchańce, malowanie twarzy, zabawy z bańkami, gry wielkoformatowe, wata cukrowa, lody, gofry i olbrzymi smaczny tort od Pana Piotra z logotypem Fundatora i Przedszkola. Rodzinna i przyjazna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom tej wyjątkowej imprezy.
szacunek
szacunek 01.06.2018, 13:09
Więcej szacunku dla samej siebie.
MAMA PRZEDSZKOLAKA
MAMA PRZEDSZKOLAKA 01.06.2018, 12:31
Współpraca i pomoc tak, ale lans przedwyborczy już nie ! Bo jaki jest udział p Sawaryna w tym projekcie !? Nie ma co robić? Lata po przedszkolach jak.....trochę to dziwne ?
macius wykopany
macius wykopany 30.05.2018, 02:38
jatesz jestem obuzony is calom stanofczosciom POpieram te wscieklom rodzicielke
ewa
ewa 01.06.2018, 11:16
Trzeba być zdrowo kopniętym żeby robić z siebie takiego debila!!!
kto za kim stoi
kto za kim stoi 29.05.2018, 00:42