Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Brama na stadion będzie zamykana – obiecuje dyrektor OSiR

  • 06.06.2018, 22:00 (aktualizacja 06.06.2018, 23:14)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brama na stadion będzie zamykana – obiecuje dyrektor OSiR fot. czytelnik igryfino (arch.)
Na gryfińskim stadionie ma być bezpieczniej – to deklaracja Eugeniusza Kuduka, dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w związku z postulatami czytelników igryfino. Rodzice niepokoili się o bezpieczeństwo swoich dzieci, ponieważ pomimo zakazu wjazdu na obiekty sportowe, niektórzy urządzali sobie tor wyścigowy albo autostradę.
Problem poruszaliśmy dwukrotnie: w 2016 r. oraz wczoraj 5 czerwca 2018 r.
 
Dzisiaj 6 czerwca otrzymaliśmy odpowiedź na pytania wysłane do dyrektora OSiR.
- Informujemy, że od dnia 08.06.2018 r. brama wjazdowa na obiekty sportowe od strony CW „Laguna” będzie zamykana od poniedziałku do piątku o godz. 16.00, natomiast w weekendy będzie zamknięta całkowicie (do poniedziałku do godz. 7.00) – maila takiej treści przysłał do nas dyrektor Eugeniusz Kuduk.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Angielska droga
Angielska droga 07.06.2018, 14:21
Ale syf!

Wystarczy popatrzeć na ten popękany beton udający drogę a przecież za kilkaset tysięcy można to migiem zagrysikować tak jak POprzednicy dbali ( o kasę pod stołem)
autostrada w las
autostrada w las 07.06.2018, 14:53
sugerujesz, że autostrada w las to efekt "kasy pod stołem"? Po czterech latach pisać o tym, że jest syf - TO TRZEBA BYLO SPRZĄTNĄĆ A NIE PUSZCZAĆ W DZIERŻAWĘ KORTY BEZ PRZETARGU!

Dzisiaj, 14:21 dbali ( o kasę pod stołem)
mieszkaniec
mieszkaniec 07.06.2018, 13:11
korty w ruinie,płoty zaniedbane,boiska wysychają,ogólnie syf na stadionie-brak gospodarza!!!
cvb
cvb 07.06.2018, 06:37
Wiadomo, że lepiej będzie jak będą kontrolować stadion zapobiegać nieszczęściu, kto taki mądry kazał stać funkcjonariuszom przy parkingu???? To urządzenie jest bezobsługowe żeby minimalizować koszty - każde. A potencjał strażaka lepiej wykorzystać na mieście....Może któryś z burmistrzów zwróci uwagę swoim przełożonym aby myśleli....
kabza
kabza 07.06.2018, 08:30
Tercet nie jest od myślenia jak widać, słychać i czuć....
N
N 07.06.2018, 06:15
Stanie sie jakaś tragedia to znowu kluczy będom szukać !!!!! Do bramy godzine !
Waleń
Waleń 07.06.2018, 12:02
Klucze powinna mieć pani Bożenka. Straż mniejska nie jest od takich bzdetów.
Ja
Ja 07.06.2018, 05:23
Bardzo dobrze jeszcze tam mogliby drogę zrobić bo tam jest masakra
Pamietamy!!!
Pamietamy!!! 07.06.2018, 03:09
Ty Gienek załatw lepiej nam tę drogę co obiecałeś jeszcze jak byłeś wickiem.
a jednak inny styl...
a jednak inny styl... 07.06.2018, 00:26
Można? Można. Szybko, bez długaśnej gadaniny. Jednak widać inny styl.
A wczoraj tyle wyzwisk i taka zacięta obrona, że "to bardzo dobrze, że brama otwarta"...
Rob
Rob 06.06.2018, 23:53
Pytanie co się stanie gdy będzie chciało wjechać pogotowie?
Już trochę zapomniano o wypadku na boisku asfaltowym.

Brama powinna być zamknięta w taki sposób aby każdy mógł ją otworzyć.
Mieszkaniec.
Mieszkaniec. 07.06.2018, 00:20
Ktoś chyba dozoruje tych kilkudziesięciu hektarów obiektów sportowych. Żeby tak olać wszystko i doprowadzić do powszechnej ruiny mienia gminnego w mieście to tylko te nieroby. Czy tym miastem rządzą debile ? Ico z sianokosami na cmentarzu wojskowym ?
TEN CO LICZY
TEN CO LICZY 07.06.2018, 08:13
ten dyro powinien nazywać się RUINA !
kret
kret 07.06.2018, 08:29
Najpierw zapytaj ile tej instytucji daje gmina, a potem dopiero oceniaj. Z pustego i Salamon nie naleje!
trudna fucha, ale fucha...
trudna fucha, ale fucha... 07.06.2018, 08:50
"o rękę karaj, nie ślepy miecz". Dyrektor robi to, co mu każą przełożeni. Za wszelkie własne inicjatywy jest karcony jak uczniak a za plecami mu fundują debilne dzierżawy kortów, w których nie ma nic do gadania...
Olka
Olka 06.06.2018, 23:26
I bardzo dobrze ????????

Pozostałe