Po interwencji igryfino przywieźli materiał do zasypania dziur. Zapomnieli go jednak rozłożyć na drodze

  • 08.06.2018, 20:47 (aktualizacja 08.06.2018, 21:38)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po interwencji igryfino przywieźli materiał do zasypania dziur. Zapomnieli go jednak rozłożyć na drodze fot. czytelnik igryfino
-Pisałam ostatnio do Państwa w sprawie ul. Polnej w Wełtyniu. Artykuł na igryfino bardzo nam pomógł. Zorganizowano spotkanie w gminie, nawieźli materiał - kamień drobny na zalatanie drogi i poprawienie jej stanu. Jednak znowu mamy problem – informuje nas czytelniczka.

-Materiał leży na drodze z boku już pół roku. Niszczeje, zarasta roślinami. Stan drogi miał być poprawiony już pół roku temu. Zostało wszystko przywiezione, ale nie jest rozłożone. Urzędnicy tłumaczą się brakiem środków, a jest to droga gminna. Twierdzą, że mieszkańcy ulicy mają znaleźć sobie środki na rozsypywanie przywiezionego materiału. A dlaczego to ma tak być, skoro nie jest to prywatna droga?! Proszę o ponowną pomoc. Dołączam zdjęcia – napisała do nas czytelniczka.

 

Zatem dzisiaj ponownie wysyłamy pytanie do władz gminy w sprawie ul. Polnej w Wełtyniu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy tej miejscowości po wielu miesiącach oczekiwania doczekają się w końcu pozytywnego załatwienia problemu z gminną drogą.

 

O ulicy Polnej w Wełtyniu napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/25982,zrobcie-cos-z-ta-droga-bo-nie-da-sie-tam-mieszkac-

i

http://www.igryfino.pl/kat-189,a,25996,zyjemy-tu-jak-w-dziewietnastym-wieku-skarza-sie-mi.html

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polna
Polna 11.06.2018, 12:35
Poprostu zrobili to zeby uciszyc mieszkancow tej ulicy. Auto coraz gorzej dostaja po d....e.jeden pas jest a wczesniej byla dwa masakra
korytarz
korytarz 10.06.2018, 19:19
Czy to tak gdzie ciągle, prawie dzień w dzień palą śmieci by oszczędzić na ich wywożeniu?
D.
D. 10.06.2018, 18:28
Trawników powinno być jak najwięcej przed blokami, nie należy ich kosić jak sugeruje jeden z czytelników, bowiem są to najlepsze wychodki dla psów.
Oni nie są zdrowi psychicznie.
Oni nie są zdrowi psychicznie. 10.06.2018, 15:24
Gmina Gryfino a właściwie Seweryn i spółka rozkręca się przed kampanią wyborczą. Co widać.
Może jakiś radny bezradny bysię spytał wamach interpelacji.
Może jakiś radny bezradny bysię spytał wamach interpelacji. 10.06.2018, 11:54
Podobno biorą po 2 do 6 tysięcy za kilometrówki. Nawet za to , że przyjadą czasami do pracy.
kumpel
kumpel 10.06.2018, 12:06
A wyjazdy na narty (w góry koło Raciechowic) też wliczają?
Zdjęcia
Zdjęcia 10.06.2018, 15:28
A prezesi dotowanych klubów wolą Val di Fieme in Trentino. Obozy wysokogórskie. Po co A klasowemu klubowi 190 tysięcy złotych dotacji i czemu inne tyle nie dostają. A po co karateką te dziesiątki tysięcy ? Na obozy wysokogórskie ?
prokurator
prokurator 10.06.2018, 17:36
Tą sprawą powinna zająć się prokuratura
Podpis
Podpis 09.06.2018, 22:12
 jesteście fenomenalni! Jakie macie poważanie wśród rządzących! Co za skuteczność. Ja poproszę o nowy samochód. No szepnijcie tym i owym.
mieszkaniec
mieszkaniec 09.06.2018, 23:45
Przecież dopłacamy juz do waszych kilometrówek. Jeszcze jakieś rządania?
ewładzo - jesteś fenomenalna:)
ewładzo - jesteś fenomenalna:) 09.06.2018, 23:26
Na taką drogę chcesz samochód? Czołg sobie zażycz. Fenomen polega na tym, że piszą o problemach ludzi, władza "daje" ciężarówkę gruzu, który porasta chwastami, bo władza nie potrafiła wysłać ekipy do utwardzenia drogi?
pickup
pickup 09.06.2018, 23:36
coś mała to była ciężarówka. To ma starczyć na całą drogę?
innowacyjny spowalniacz?
innowacyjny spowalniacz? 09.06.2018, 22:03
Ciekawe za ile metrów sześciennych materiału gmina zapłaciła – bo jakoś ta kupka na całą drogę to trochę mało...
goll
goll 09.06.2018, 21:36
Brudas może wychować tylko brudasa, genetyki nie da się jeszcze oszukać.
obcy
obcy 09.06.2018, 18:25
To już chyba dawno przyjechał ten gruz.
Hm
Hm 09.06.2018, 13:25
To za łopatke i cheja!!!!!
Przyjezdny
Przyjezdny 09.06.2018, 23:27
Cheja bo masz czlowieku chyba dobra droge to sie madrzysz.Przejedz sie polna pare razy to bedziesz co rusz wymienial cos w samochodzie.I nie badzicie tacy uszczypliwi bo ta droga to wstyd dla Burmistrza.Nikt nie chce zlotych gor tylko przejechac po tej drodze bezpiecznie.
Kl
Kl 11.06.2018, 16:19
Czego się czepiasz burmistrza!!! Przesiadz się na rower albo chulajnoge !!!!!!!!
cheja ale kto?
cheja ale kto? 09.06.2018, 13:49
Masz na myśli urzędników, którzy kazali zrzucić kupkę gruzu "na odczep" (blokując pas drogowy) a zapomnieli przez pół roku wysłać ludzi do rozgarnięcia?

Może i masz rację - jakby urzędnik miał sam naprawiać swoją niedoróbkę, to może na drugi raz zrobiłby coś porządnie od początku do końca...
Zrobili kupę. Zrobią jeszcze większą.
Zrobili kupę. Zrobią jeszcze większą. 09.06.2018, 12:05
Tak wygląda większość inwestycji drogowych Seweryna I Mylera.
do listopada
do listopada 09.06.2018, 13:51
Na zdewastowanej JPII na poboczu nie posiali trawy a tu proszę, jak bujnie im porosła na kupie gruzu...
88
88 09.06.2018, 09:24
Pniewo ze swoją ul. Polną i Dębową też czeka. Zapewne nowi kandydaci na burmistrza złożą w tym temacie deklaracje naprawy, zyskując wyborców . Obecne władze stawiają na niszczenie ruskiego cmentarza i idiotyczne inscenizacje wojenne przy moście. W tym roku , ponoć będzie, jak Brygada Świętokrzyska NSZ wraz z bohaterską armią Hitlera wycofuje się na z góry upatrzone pozycje w Niemczech.
https://www.youtube.com/watch?…
MM
MM 09.06.2018, 08:03
Burmistrz nie ma kasy na naprawianie dróģ,bo zbiera na wojenkę przy moście. A jak tam konsultacje, jakoś cichutko ? Nie ufają mieszkańcy naszym włodarzom ?
Fidel wiecznie zywy
Fidel wiecznie zywy 09.06.2018, 03:33
Dobrze że mamy to igryfino bo bez niego jutro słońce by nie wzeszło
To komendant taki sam jak GIS.
To komendant taki sam jak GIS. 09.06.2018, 00:25
Można powiedzieć, że zasypali część pasa drogowego utrudniając świadomie przejazd co może grozić nawet katastrofą. Czy policja ukarała Milera mandatem ? Podobno to trwa już pół roku. Policja w Gryfinie jest ślepa i nie dowidzi przestępców i przestępstw.
kiero
kiero 09.06.2018, 01:03
Słuszna uwaga!
Obserwator
Obserwator 08.06.2018, 23:51
To nowe zasady działanie burmiszcza Seweryna i podległego mu urzędu. Sami mamy naprawiać gminne drogi bo oni są zniecierpliwieni i pierdołami się nie zajmują. To kolejny etap degrengolady po drogach bez chodników, parkingów, dobrego odwodnienia i z płyt betonowych. Macie trochę popiołu i żużla i se róbta. Tego szutru przywieziono na 100 m a miało być na 2 km. Oni twierdzą, że jest go 15 x więcej niż jest. Może tak policja by to zbadała. To nie pierwszy sygnał. Jak bym był sygnalistą to bym przekręt zgłosił. To ekipa nieroba i lenia.
cz
cz 08.06.2018, 23:21
A na ul. Popiełuszki od dwóch dni CIEMNO jak u murzyna w d...! Może igryfino zainterweniuje !
Mieszkanka
Mieszkanka 11.06.2018, 12:29
U nas wogole lampy niema z latarkami na ul.Polnej chodzimy
Kl
Kl 11.06.2018, 16:21
Kup se latarkę hi hi hi hi hi hi
słusznie
słusznie 11.06.2018, 12:34
To trzeba było inaczej nazwać ulicę !
jasna strona ciemnosci
jasna strona ciemnosci 08.06.2018, 23:37
Widać z daleka za to świecącą się Komendę Policji.

Pozostałe