Zasypują dziury w drodze. Materiał przez pół roku zarastał chwastami [interwencja igryfino]

  • 13.06.2018, 21:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zasypują dziury w drodze. Materiał przez pół roku zarastał chwastami [interwencja igryfino] fot. czytelniczka igryfino
-Ponownie piszę do Was w sprawie drogi w Wełtyniu. Prosiliśmy o interwencję, bo ulicą Polną nie dało się już przejechać. Po pierwszym artykule na igryfino przywieźli materiał do zasypania dziur. Niestety leżał na poboczu przez pół roku.

Niedawno napisaliście kolejny artykuł i on już coś zadziałał. Na ulicy od dziś 13 czerwca 2018 r. jeżdżą dwie koparki. Rozkładają ten zarośnięty chwastami materiał – napisała do nas czytelniczka i przysłała zdjęcia.

 

A my od 8 czerwca czekamy na odpowiedź władz Gryfina na temat ulicy Polnej w Wełtyniu. Pisma żadnego na razie nie mamy, ale chociaż na drodze rozpoczęto tak długo wyczekiwane prace.

 

Na temat ul. Polnej w Wełtyniu napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28438,po-interwencji-igryfino-przywiezli-material-do-zas

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Inwestygator
Inwestygator 16.06.2018, 18:04
Nie zmienia to faktu, że Miler powinien być za spowodowanie zagrożenia ukarany.
Kopidół
Kopidół 16.06.2018, 08:53
ul.Polna w Wełtyniu to była autostrada w porównaniu z ul. Sosnową w Pniewie
kierowca
kierowca 16.06.2018, 12:17
Nie przesadzaj. Sosnowa w połowie jest ulicą prywatną. Tylko wjazd był gminny. Czy coś się zmieniło? Prywatne drogi niech robią właściciele.
nie do wiary
nie do wiary 16.06.2018, 12:47
kierowca? a jak bym słyszał zawodnika z UMiG...
Yvona
Yvona 15.06.2018, 13:49
Jechałam tamtędy wczoraj , niby jest tłuczeń rozsypany ale chyba operator przegapił kilka miejsc bo mega nierówno kest w kilku i sportowe auto lepiej niech tamtędy nie jedzie , masakra jakaś .
ciekawe
ciekawe 15.06.2018, 14:58
Może gruzu zabrakło na wszystkie dziury? Swoją drogą, ciekawe za ile metrów sześciennych gruzu gmina zapłaciła a ile przywieźli...
Czy to nie przestępstwo ?
Czy to nie przestępstwo ? 16.06.2018, 18:05
Gruz zaginął.
angielskie drogi cd
angielskie drogi cd 16.06.2018, 12:19
Ta ekipa oskarżała poprzednika za drogi angielskie, a u nich każda droga jest angielska. Gruz porzucony i rozkradziony przez pół roku, nowe drogi z płyt jak 40 lat temu się budowało. Czy nikt nie zgłosił jeszcze tych spraw do prokuratury?
Kolasa
Kolasa 15.06.2018, 11:15
Z tego co wiem to kampanię rozpoczał burmistrz Sawaryn. Bardzo dziwne rzeczy robi o których wcześniej nie było mowy.
Tomasz Młynarz
Tomasz Młynarz 14.06.2018, 13:11
Nie strach przed wyborami, ale z góry zaplanowane remonty ulic.
Jak skończą w Wełtyniu przejadą do Pniewa i wyrównają ul. Dębową i Polną. Z uwagi na potrzebę szybkiej konsultacji z radnymi, proszę o składanie wniosków o remonty ulic w mieście i gminie, w sekretariacie UMiG wraz z dokumentacją fotograficzną.
Mamy nadzieję, że remonty zakończymy do końca wakacji.
Sas
Sas 16.06.2018, 12:10
Strach strach .....bylo spotkanie w gminke na temat Polnej z pol roku temu dobre . Smieszne rzeczy. Ale jak karetka nie dojedzie do wypadju lub dziecko zlamie.noge na tej drodze to wtedy szybko sie znajda odpowiednie osoby....pol roku lezy material mozna go nazwac materialem bo opony pekaja
real
real 15.06.2018, 05:12
jaka konsultacja? Przecież podobno działają na podstawie harmonogramu! To radni też go na oczy nie widzieli?
prawda
prawda 14.06.2018, 13:30
Ty Tomuś nie młynarz tylko leń siedzący na swoich worach.
#
# 14.06.2018, 07:55
Strach przed wyborami, bo jedna aferka goni drugą, wynik konsultacji społecznych też fatalny dla burmistrza. A tu jeszcze igryfino pokazuje nieudolność i lenistwo włodarzy hehe !!!
żuk
żuk 13.06.2018, 23:10
Miler nie odpisał bo mu pewno wstyd!
@.
@. 14.06.2018, 09:39
On niema wstydu.
Nie ma pojęcia o samorządzie.
Nie ma pojęcia o samorządzie. 13.06.2018, 23:40
To leń śmierdzący. Zaczyna i nie kończy bo nie umie.
macius wykopany
macius wykopany 15.06.2018, 02:16
a pszeciesz prafdziwego menszczyzne POznaje siem nie potym jak zaczyna ale jak konczy
real
real 15.06.2018, 05:13
Oj tak, Pawełku - w listopadzie o tym się przekonasz:) Ale tobie władza gminna z męskością się tak mocno kojarzy?
skorpion
skorpion 15.06.2018, 10:55
reali ćwoku jeden do jakiego Pawełka pijesz ? Wam już się od tej kampanii to się w głowach pomieszało. Czy ty myślisz że ktoś mądry uwierzy ci w to że to Pawełek pisze ? heheheheh jakim to trzeba być debilem żeby tak uważać :)))) Walicie w tego Pawełka a on ma się dobrze
i nie strasz nikogo listopadem bo sam się wystraszysz i co wtedy będzie ? :))
do ćwoka:)
do ćwoka:) 15.06.2018, 15:00
skorpion ćwoku - a ty pijesz do lustra, że ci tak odbija szajba z tą miłością do Pawła?

skorpion Dzisiaj, 10:55 reali ćwoku jeden do jakiego Pawełka pijesz

Pozostałe