Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Nieczynna toaleta przy dworcu

  • 14.06.2018, 23:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nieczynna toaleta przy dworcu fot. czytelniczka igryfino
-Po co przy dworcu kolejowym w Gryfinie są toalety, skoro wiecznie są nieczynne? Jeżdżę co weekend pociągiem i naprawdę nie przypominam sobie, żeby były otwarte – skarży się pani Ania.

- Jest to tym bardziej irytujące, kiedy człowiek biegnie z dzieckiem, a tam.... nieczynne – dodaje pani Ania i przysyła zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pis
pis 17.06.2018, 17:18
Drodzy czytelnicy. Jeżeli już musicie biadolić i narzekać to chociaż zgodnie z zasadami gramatyki, bo to co tutaj widzę to pierwsza klasa podstawówki. Pozdrawiam gamonie.
Polak
Polak 16.06.2018, 19:32
bez obaw można szczac w parku. skoro brak miejskich toalet to można isc korzystać z toalet w urzędzie pracy starostwie urzędzie miasta i wszystkich instytucjach które utrzymujemy . nie wiem jak to jest ze zgadzamy się na ten socjalizm utrzymywanie kilkuset urzednikow w naszym malym gryfinie. ile nas kosztują te darmozjady
Gryfinianka
Gryfinianka 18.06.2018, 12:18
W niedziele? To fajnie ale u nas wszelkie instytucje tego typu sa zamkniete????????
Historyk ale od historii.
Historyk ale od historii. 16.06.2018, 14:45
To był podstawowy punkt ataku na Piłata stosowany przez Nikitę przebiegłego. To był murowany radny od kibla. Jako wicek niestety się nie sprawdził i doprowadził pośrednio do likwidacji toalet uruchomionych za Piłata. Zwykły kibelek go przerósł i jego intelekt.
Tylko PiS to załatwi
Tylko PiS to załatwi 16.06.2018, 08:48
Jaka jest przyczyn , że ta toaleta jest zamknięta ? to jest skandal !!!
Marnowanie publicznych i unijnych pieniędzy za które wybudowano tą toaletę. Skoro jest dworzec kolejowo-autobusowy, takie centrum przesiadkowe , to ogólnodostępna toaleta powinna być otwarta, bo tego wymagają przepisy. Kiedyś taki przybytek stał obok dworca przy peronie, ale go PKP zburzyło bo się wstydziło. Władze miasta i Starostwo wspólnie powinno coś powinno zadziałać. Opozycja powinna to wykorzystać, bo nawet w nowych planach rewitalizacji tego miejsca, nie wspomina się o publicznej toalecie.
ech
ech 15.06.2018, 23:36
Po prostu nieudacznicy!
Bezstronny obserwator
Bezstronny obserwator 15.06.2018, 23:02
To była główna linia ataku kitajca na św. p. Piłata. Jak Heniu doprowadził do ich uruchomienia to ci na złość ją zlikwidowali. Starają się zniszczyć wszystko po nim i niszczą nasze miasto. Przy okazji doprowadzili do likwidacji muzeum. Strasznie zawistni prymitywni ludzie.
Vvv
Vvv 15.06.2018, 22:04
Toaleta po to zeby ludzie nie gadali ze na dworcu w gryfinie toalety nie ma to by byla siara na cale województwo :)
?!?
?!? 15.06.2018, 17:31
Mam słabość do mundurów więc nadal kocham ochroniarza z biedronki
do ?!?
do ?!? 15.06.2018, 20:43
Marzenka, bo się tatuś waszejj córki wkurzy i będzie rozpier.ziucha
?!?
?!? 15.06.2018, 23:32
Ciekawe jakby wyglądał w stringach....ach...
ktosik
ktosik 15.06.2018, 17:10
To zapraszamy wszystkich gości turystów do parku w krzaczochy na pogaduchy z kleszczami.a w biedrze jest promocja na papier toaletowy
Db
Db 16.06.2018, 11:22
Albo krzaczory za postojem taksi tylko komary gryzą w *** ale wytrzymać idzie
Wc
Wc 15.06.2018, 09:24
W gryfinie leje sie w parku po drzewach !
Nie taka głupia
Nie taka głupia 15.06.2018, 08:50
Po co na dworcu pociągi? Co tam przyjde to żadnego nigdy nie ma!


Skandal panowie burmistrzowie do roboty! I nie mówcie mi ze kolej to nie wasza działka bo ja swoje wiem
Toi Toi
Toi Toi 15.06.2018, 08:40
Kolejne osiągnięcie burmiszcza Mieczysława Sawaryna.
Ja
Ja 15.06.2018, 08:34
Po co w gryfinie kasa biletowa na dworcu? Czynna tylko w jakichs dziwnych godzinach :/
do autorki tekstu
do autorki tekstu 15.06.2018, 08:20
Kobieto idż do "WŁADCY" tego miasta, ale musisz się uzbroić w cierpliwość,bo zanim powisz o co ci chodzi,to będziesz musiała wysłuchać o "sukcesach i planach na przyszłość" , choć ostatnio przestał gadać o tężniach , no i obowiązkowo o długach gminy,tylko spiesz się ,żebyś zdążyła bo czasu może panu nie starczyć na wysłuchanie ciebie he he
X
X 15.06.2018, 07:13
Postawili toj toj srocz , smierdzący !!
Promocja gmny super

Pozostałe