To są jakieś cuda! – dziwi się czytelniczka igryfino

  • 20.06.2018, 19:14 (aktualizacja 20.06.2018, 20:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To są jakieś cuda! – dziwi się czytelniczka igryfino fot. czytelniczka igryfino
Na ul. Polnej w Wełtyniu po artykułach na igryfino zaczęły się dziać jakieś cuda! Tak jeszcze nigdy nie było! – informuje nas czytelniczka.

-Po Waszej interwencji naprawiono drogę. Dziury czekały na zasypanie kilka miesięcy, a teraz wszystko jest świeżo zrobione. Na dodatek właśnie zamontowano nowy hydrant! – cieszy się mieszkanka Wełtynia. -Jeszcze raz serdecznie dziękuję portalowi igryfino za pomoc i zrozumienie – dodaje czytelniczka.

 

O ul. Polnej w Wełtyniu napisaliśmy ostatnio tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28570,szalal-autem-i-uderzyl-w-sliwki-koszacdrzewo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

plik
plik 21.06.2018, 23:18
Teraz wiadomo dlaczego w ramach Budżetu obywatelskiego finansowano zadania, które zapisane były w normalnym budżecie. Wszystko po to, by wykazać aktywność wybranych grup, które na wybory mają się odwzajemnić głosowaniem.
obcy
obcy 21.06.2018, 18:02
To nie cuda to wybory coraz bliżej
Wolność
Wolność 21.06.2018, 09:58
Cuda cudaków cudownie cuchną. Do zobaczenia przy urnach wyborczych.
hm
hm 21.06.2018, 09:21
Czyżby wybory się zbliżały? Ludzie się jeszcze na to nabierają?
miś na miarę naszych możliwości
miś na miarę naszych możliwości 21.06.2018, 00:34
Jaka władza takie cuda - hydrant w środku kupy gruzu....
żeby takie coś sp...?
żeby takie coś sp...? 21.06.2018, 06:51
Jeśli robota przy tym hydrancie już skończona to szacun - wykonanie, estetyka i studzienka wystaje i dziury pod hydrantem...
Ofiara losu
Ofiara losu 20.06.2018, 22:59
Popędzili kota Milerowi. Może Sawaryn ma dosyć tych codziennych wpadek. Ten facet chyba myśli o wszystkim tylko nie o pracy.
jad
jad 20.06.2018, 21:35
uwaga knagulec i gumowiec to ta sama łajza jest samotny i pisze w liczbie mnogiej jest przed czterdziestka i jest samotnym prawiczkiem i w taki sposob leczy kompleksiki.
hen
hen 20.06.2018, 21:31
A u nas sądzą drzewa przy drodze.np. w Pastuszkach.
Monia
Monia 20.06.2018, 21:22
W sejmie posłowie z PIS-u pracują nad modernizacją przepisów umożliwiających usuwanie drzew, które" wchodzą" w pas jezdni i przez to stają się niebezpieczne dla ludzi. PIS ma większość parlamentarną więc raczej ta inicjatywa przejdzie.
A
A 20.06.2018, 20:14
(...)