Zakończenie roku szk. w Zespole Szkół

  • 23.06.2018, 09:29 (aktualizacja 23.06.2018, 11:16)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zakończenie roku szk. w Zespole Szkół fot. ZS Nowe Czarnowo
W Zespole Szkół w Nowym Czarnowie (gm. Gryfino) 22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz hymnu szkoły.

Następnie uczniowie przedstawili część artystyczną, w której zaśpiewali radosne piosenki o wakacjach oraz o swoich starszych kolegach, którzy opuszczają mury naszej szkoły. Były również wiersze, które wprowadzały w uroczysty nastrój pożegnania.

W drugiej części apelu nastąpiło pożegnanie absolwentów. Młodsi koledzy życzyli im pomyślności i sukcesów w kolejnym etapie życia, który właśnie się rozpoczyna. Uczniowie klas trzecich po raz ostatni podziękowali wychowawcom, nauczycielom, rodzicom oraz kolegom za troskę cierpliwość oraz za piękne chwile spędzone w szkole.

Dyrektor Małgorzata Wakuluk wraz z wychowawcami klas wręczyła dyplomy, świadectwa ukończenia szkoły, nagrody i listy pochwalne za wysokie wyniki w nauce, aktywność społeczną i godne reprezentowanie szkoły. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice, którzy przyczynili się do sukcesów swoich dzieci. Wyróżniono także rodziców za zaangażowanie i współpracę ze szkołą.

Wyróżniono również uczniów klas młodszych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Na zakończenie uroczystości głos zabrała pani dyrektor, która życzyła wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na słodki poczęstunek: słodycze, za które serdecznie dziękujemy sponsorowi oraz lody.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom i wychowawcom, którzy pomogli zorganizować uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dziękujemy dyrektor Domu Pomocy Społecznej za udostępnienie sali wielofunkcyjnej na dzisiejszy apel.

Społeczność ZS w Nowym Czarnowie

 

Redakcja igryfino życzy udanych wakacji!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nie reklamuję....
nie reklamuję.... 23.06.2018, 20:07
W pewnym sklepie za pasek można dostać taniej...
Gardniaczka
Gardniaczka 23.06.2018, 12:18
Jola i czerwony pasek haha
kalina
kalina 23.06.2018, 11:33
Bardzo sympatyczna jest pani dyrektor i o tej szkole zawsze czyta się dużo dobrego.

Pozostałe