Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

I z disco polo może wyjść blamaż [WIDEO]

  • 25.06.2018, 23:57 (aktualizacja 26.06.2018, 01:44)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
I z disco polo może wyjść blamaż [WIDEO]
W wyborczym roku niektórzy burmistrzowie i wójtowie idą na tzw. łatwiznę. Nie zapraszają ambitnych zespołów, ba! nawet tych ze średniej półki pop. W wielu gminach starają się dogodzić mniej wybrednym gustom piosenkami typu „Majteczki w kropeczki”. A to, że nie wszyscy dają się kupić niewyrafinowanym gustom władz, przykładem niech będzie koncertowa część Dni Cedyni .

Amfiteatr niewielki, a nawet miejsca siedzące były w dużej mierze wolne. I to jest najlepsze podsumowanie w jaki sposób mieszkańcy przyjęli ofertę burmistrz Gabrieli Kotowicz na tę część święta miasta. Miało wyjść tłumnie, a wyszło tragicznie. Nie na każdy zespół przychodzą ludzie. Choć i w tym przypadku znaleźli się amatorzy tańca. Na takich imprezach głosuje się nogami. A po podliczeniu jest jasne - ta część koncertowa to raczej blamaż.

Zdjęcia i filmiki potwierdzają powyższe słowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

listek
listek 01.07.2018, 21:28
Jak słaby organizator to ze wszystkiego może wyjść blamaż!
może
może 26.06.2018, 19:37
Gwiazdy disco polo na scenie a widownia prawie pusta. Może zapomnieli poinformować?
werka
werka 26.06.2018, 14:14
Niech CYNA zaśpiewa !
kornik
kornik 26.06.2018, 13:16
Za Pawłowskiego były większe pustki!
kromka
kromka 26.06.2018, 12:24
Skoro pogoda dopisała to w takim razie błędy w organizacji mogły doprowadzić do takich pustek.
proste jak drut
proste jak drut 26.06.2018, 13:16
Za wszytko odpowiada burmistrz bo to on deleguje tych ludzi i zgadza się na takie a nie inne wydawanie pieniędzy.
mieszkańcy nie są godni takiej władzy:)
mieszkańcy nie są godni takiej władzy:) 26.06.2018, 11:56
Roszczeniowa klientela, jak nazywają mieszkańców milionerzy nie docenia łaski pańskiej.
Rzucą ochłap źle, oglądają mecze zamiast koncertów.
Rzucą "wybitną gwiazdę Sławomira" - też źle, bo w Gryfinie nie przewidzieli tłumów przyjezdnych i ani dodatkowego transportu ani miejsc parkingowych (a nawet nie zdjęli zakazu z ulicy Parkowej - bo kto by się przejmował znakami - przecież to Gryfino)
Nie dogodzisz narzekaczom
Nie dogodzisz narzekaczom 26.06.2018, 10:51
Jak w Gryfinie były tłumy i znani artyści to POrtalik pisał że to źle bo za publiczne pieniądze kupuje się poparcie w wyborach, teraz jak za grosze ściągnięto tanio byle co to też dla POrtalika żle bo ludzie woleli mecze MŚ oglądać
do kłamcy z UMIG
do kłamcy z UMIG 26.06.2018, 12:23
Gdzie to trollu proburmitrzowski trollu przeczytałeś. Internet szybko obnaża kłamstwa władzy.
guliwer
guliwer 26.06.2018, 11:32
Przeczytałeś to w swojej odezwie wyborczej czy piszesz właśnie nową licząc daremnie że cię wybiorą?
gorzka prawda
gorzka prawda 26.06.2018, 09:59
Przy takiej organizacji to nawet prawdziwa gwiazda nie miała szans w pełni zaistnieć.
inny organizator
inny organizator 26.06.2018, 09:50
Bo to trzeba zrobić coś więcej niż wydać pieniądze na zespoły
:)
:) 26.06.2018, 09:38
Czyli jeśli głosuje się nogami drogi adminie to Dni Gryfina były najlepsze od wielu lat ?
oj tak...
oj tak... 26.06.2018, 12:00
Tak, miało ci wyjść inteligentnie a wyszło jak zwykle - tegoroczne były najlepsze od lat. Przypomnij sobie poprzednie:):):)
nieadmin
nieadmin 26.06.2018, 09:43
Tak, najlepsze od 3 lat, bo wszystkie poprzednie robił albo Sawaryn albo jako przewodniczący nie pozwolił organizować Piłatowi.
długi, wizje i białe myszki
długi, wizje i białe myszki 26.06.2018, 10:53
Przecież to Piłat mówił publicznie - głosujcie sobie jak chcecie a ja i tak zrobię co zechcę !!!
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 26.06.2018, 12:58
No dokładnie - Piłat to był zryty gość i wszystkich miał za nic
POCZTÓWKA Z PSYCHIATRYKA
POCZTÓWKA Z PSYCHIATRYKA 26.06.2018, 16:07
Za to Sawaryn to nie "zryty gość" i NIKOGO NIE MA ZA KOGOŚ...
Na jego wicki szkoda klawiatury...

TYLKO TŁUMY NA POGRZEBIE JAKOŚ TEMU PRZECZYŁY...

Dzisiaj, 12:58 No dokładnie - Piłat to był zryty gość i wszystkich miał za nic
pamiętliwy
pamiętliwy 26.06.2018, 13:18
do pocztówka z 12.58: jak przejrzeć protokoły to tak sadził mniej więcej Sawaryn i Nikitiński, a teraz to dla nich niedościgniony wzór. I zapewne stąd ta flustracja.
na pogrzebie głos im odebrało...
na pogrzebie głos im odebrało... 26.06.2018, 16:10
Tylko potem trochę im mowę odebrało, jak zobaczyli ilu z tych "nikogo" przyszło na pogrzeb burmistrza trzykrotnie wybieranego przez ludzi (z którym przegrywali obecni)
pamiętam
pamiętam 26.06.2018, 12:25
do Pawła: To tylko Ewa De La Torre to powtarzała i nikt więcej. Pewno tak to prawdziwe jak inne jej bajki.
....
.... 26.06.2018, 16:13
jest "zasługa" jest nagroda...
Ruina, tężnie, białe proszki
Ruina, tężnie, białe proszki 26.06.2018, 12:01
No że też Sawaryn musiał akurat te słowa wziąć sobie za motto – nawet na sesje rady nie przychodzi, a jak już, to nie na całe...
nie chce mu się...
nie chce mu się... 26.06.2018, 16:14
Bo dla niego radni to są od laurek i pralinek. Nawet pisma przewodniego do instytucji zewnętrznych nie chce mu się podczepić, bo nie obchodzą go sprawy mieszkańców w których radni piszą - do kolei czy drogowców...
Taka prawda
Taka prawda 26.06.2018, 13:00
Po co miałby przychodzić? Przecież w przeciwieństwie do skorumPOwanych POprzedników nie ma się z czego tłumaczyć Radzie Miejskiej
pyszałki opałki...
pyszałki opałki... 26.06.2018, 16:15
Obecni są 100 razy bardziej skorumpowani niż poprzednicy. A mówić, że nie przychodzi na obrady, „bo się nie będzie tłumaczył” – to prawda. Wytrawny adwokat woli unikać...
uczestnik
uczestnik 26.06.2018, 09:27
Kto chciał się zabawić to dobrze się bawił, kto całe życie narzeka i ma w sobie nienawiść to przenosi ją na forum internetowe. Skąd tyle złośliwości ?
baron
baron 26.06.2018, 09:46
To oczywiste, że kto chce się bawić to nawet i mu muzyka nie potrzebna. Problem w tym aby w imprezie za publiczne pieniądze chcieli się bawić ci, których pieniądze sa wydawane. Jeśli frekwencja jest niska to wtedy są marnotrawione.
Sławomir
Sławomir 26.06.2018, 01:53
Miłośc , miłośc w Widuchowie
polewamy się jabolem !
józek
józek 26.06.2018, 01:49
Miłość, miłość w Cedyni.
Lubię Ciebie w tej mini.

Pozostałe