Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Sołtys Roku 2018 – czas start!

  • 26.06.2018, 10:59 (aktualizacja 26.06.2018, 11:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sołtys Roku 2018 – czas start! fot. dost.
Mieszkańcy terenów wiejskich mogą docenić działalność wybranego przez siebie zachodniopomorskiego sołtysa i zgłosić go do konkursu „Sołtys Roku 2018”. Kto będzie walczył o tytuł? Wszystko w rękach mieszkańców regionu. Organizatorem konkursu jest Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.

To właśnie sołtysi integrują mieszkańców, sprawiają, że miejscowości tętnią życiem każdego dnia. „Sołtys Roku 2018” to doskonała okazja do zaprezentowania wyjątkowych osób zaangażowanych w życie małych ojczyzn. Na laureatów sprawujących swoją funkcję przez co najmniej cały rok 2017 oprócz tytułu, czekają trzy nagrody finansowe, każda w wysokości 5 tys. zł.

Konkurs ma charakter otwarty. Kandydata z obszaru województwa zachodniopomorskiego do tytułu „Sołtys Roku 2018” mogą zgłaszać: rady sołeckie, mieszkańcy sołectwa (co najmniej 10 osób), rady parafialne, organizacje pozarządowe i społeczne działające na wsi, stowarzyszenia sołtysów oraz przedstawiciele władzy samorządowej. Zgłoszenia należy przesłać do 20 lipca 2018 r. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin z dopiskiem „KONKURS SOŁTYS ROKU 2018”.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie Wydziału Rolnictwa i Rybactwa Urzędu Marszałkowskiego WZ:

http://www.wrir.wzp.pl/aktualnosci/soltys-roku-2018-czas-start

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Błąd czy głąb.
Błąd czy głąb. 27.06.2018, 01:23
Z Gryfina powinni wystartować te dupki co ani razu nie złożyli wniosków o granty sołeckie. Z Gardna, Radziszewa itd. I radni z tych sołectw.
OHP
OHP 27.06.2018, 09:19
Czekają i wyciągną rękę po gminną kasę!
Zuch dziewczynka
Zuch dziewczynka 26.06.2018, 23:16
Żelewo to by chciało innego sołtysa. Tylko jak ją namówić żeby startowała?!
Zuzi
Zuzi 26.06.2018, 23:55
A kogo ty chcesz namawiać. Teraz jest najlepszy sołtys.Żelewo to nie tylko ty.
ZUZI
ZUZI 26.06.2018, 23:53
A kogo ty chcesz namawiać. Teraz jest najlepszy sołtys. Zelewo to nie tylko ty
Zuch dziewczynka
Zuch dziewczynka 27.06.2018, 07:16
Wystarczylo raz odpisac. Żelewo to nie tylko ja ani ty. Z kimkolwiek nie roznawiam wola inna pania na soltysa i jesli ta pani bedzie startowac to beda na nia głosować
Jacek
Jacek 27.06.2018, 16:49
Widać moi znajomi i ja mamy inne zdanie nam pasuje pani sołtys i nie potrzebujemy zmian
Jury
Jury 26.06.2018, 18:18
Knga i Gumowiec
Muszą wygrać ten kasting !!
szlus
szlus 26.06.2018, 13:54
To powinno byc na koniec roku anie przed wyborami!!!!!!!!!!!
Gumowiec
Gumowiec 26.06.2018, 12:37
Nie bo ja jestem najlepszym sołtysem
Knagulec
Knagulec 26.06.2018, 12:36
Ja jestem najlepszym sołtysem
08
08 26.06.2018, 12:33
Najlepszy z Dołgie Zdzisław
daleszewianka
daleszewianka 26.06.2018, 12:06
Najlepszy sołtys Łozowiecki!
Baba ze wsi
Baba ze wsi 27.06.2018, 00:21
Zgadzam się

Pozostałe