Wypożycz rower w tawernie i wybierz się wycieczkę

  • 07.07.2018, 09:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Wypożycz rower w tawernie i wybierz się wycieczkę fot. TWS
Nawet posiadacze czterech kółek mają czasami ochotę przesiąść się na rower. Ci, którzy nie posiadają własnego dwukołowego pojazdu, mogą go wypożyczyć. Znajdująca się na gryfińskim nabrzeżu Tawerna (w której mieści się bosmanat) ma do dyspozycji osiem rowerów.

Jednoślady znajdują się w jednym z pomieszczeń, co bardziej chroni je przed zniszczeniem, aniżeli gdy są wystawione na zewnątrz. Bosman Albert Rolirad pełniący w piątek 6 lipca 2018 r. dyżur w bosmanacie mówi nam, że do wypożyczenia roweru jak dotąd chętnych za wielu nie ma. Koszt wypożyczenia roweru to 4 złote za godzinę i 20 złotych za dobę. Czy to dużo? To na pewno zależy od zawartości naszego portfela.

Na gryfińskim nabrzeżu słoneczna pogoda z lekkim wiatrem. Na przystani jedna jednostka pływająca. Bosmanat czeka nie tylko na pływających gości, ale także na amatorów kolarstwa. Tutaj każdy turysta otrzyma to, co będzie potrzebował. Są prysznic, toaleta, woda, prąd, kuchenka. Nic, tylko czekać na chętnych..

I to co pływa, i to co jeździ służy ku przyjemności, ale przejażdżka rowerowa to ruch i ukłon w stronę ekologii.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ops
ops 09.07.2018, 07:34
Heeeee tatuś " zapracował "w poprzedniej kampanii. Póżniej "wysiedział" krzesła w urzędzie.....
Gość
Gość 08.07.2018, 04:34
Bosman, bosmanat człowiek dla którego stworzono stanowisko a nie lepiej nazwać sprawę po imieniu cieć od rowerów....panie cieć to jest dla mnie..O taki mały)))
Kpt.ŻW
Kpt.ŻW 07.07.2018, 22:33
Bosman ha ha zenada
Woźny od rowerów
jurek
jurek 07.07.2018, 21:19
tata albercika bardziej na bosmana miejskiego pasuje
Go
Go 08.07.2018, 13:09
Ha ha
Go
Go 07.07.2018, 17:16
Bosman? Trzymajcie mnie
pytanie
pytanie 07.07.2018, 13:49
Przecież dyrektor osir pan Samoń kilka lat temu zakupił rowery do wypożyczalni na nabrzeżu. Ta ekipa zlikwidowała wypożyczalnię. Czy teraz zakupiono nowe rowery, czy udają Greka, że wypożyczalnia na nabrzeżu to ich pomysł?
Bahs
Bahs 07.07.2018, 11:46
A lodź tez mozna tam wypozyczyc? Oczywiscie zeby miala wiosla jeszcze no to Gryfino szaleje pare rowerow jest do wypozyczenia wybory napewno wygraja po takiej inwestycji hehe;-)
Damian O.
Damian O. 07.07.2018, 11:28
"(...) wybierz się wycieczkę"? Co to znaczy?
marco
marco 07.07.2018, 11:21
Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości. A jekie to rowery?
jest od dawna
jest od dawna 07.07.2018, 11:42
W następnym poście zachwyć się i zapytaj po ile, potem zachwyć się i zapytaj ile rowerów, i tak dalej.

Rowery są na zdjęciu. Interesujesz się - zapytaj w gminie. Ostatecznie to oni zawalili informowanie mieszkańców i turystów o takiej możliwości wypoczynku...
marco
marco 07.07.2018, 09:50
Nawet nie wiedziałem że w Gryfinie jest wypożyczalnia rowerów. Super pomysł na wycieczkę po okolicy jak przyjedzie do mnie rodzina.
jest od dawna
jest od dawna 07.07.2018, 11:06
Tercet też nie wiedział. Taka to gminna informacja...
była od dawna
była od dawna 07.07.2018, 13:52
Tercet likwidował wszystko po poprzedniku. Wypożyczalnię zlikwidowali też. Czy teraz nabili kabzę jakiemuś kumplowi kupując nowe rowery? Co się stało z rowerami, które posiadał osir? Czy Nikityński coś na temat w ogóle może powiedzieć? W końcu sport i rekreacja to jego działka.
Zlikwidowany POpapraniec
Zlikwidowany POpapraniec 07.07.2018, 17:26
Co ma Nikitiński do rowerów ty zębatko z pedałami?
do gościa wyżej
do gościa wyżej 07.07.2018, 18:14
Zapomniałeś Paweł, że to twoja kompetencja?
się rozmarzył, jak widać...
się rozmarzył, jak widać... 07.07.2018, 20:26
że mu się kojarzy wicek z pedałami, to ok, ale zębatka? Fujjjjjjj!
aneta
aneta 07.07.2018, 09:16
dobrze wiedziec

Pozostałe