Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Czysta flaga na urzędzie [interwencja igryfino]

  • 18.07.2018, 17:51 (aktualizacja 18.07.2018, 20:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czysta flaga na urzędzie [interwencja igryfino]
Jeszcze wczoraj wraz z jedną z mieszkanek Gryfina martwiliśmy się, że na budynku Urzędu Miasta i Gminy powiewa brudna flaga państwowa. Mieliśmy nadzieję, że przed dzisiejszą wizytą marszałka województwa zachodniopomorskiego osoby odpowiedzialne zadbają o wymianę naszego symbolu narodowego. I udało się!

Dzisiaj 18 lipca 2018 r. rano brudna flaga została zdjęta z uchwytu przytwierdzonego do budynku UMiG. Nad wejściem powiewa teraz dumna biało-czerwona. 

A my cieszymy się, że urzędnicy są jednak wrażliwi na krytykę i potrafią odpowiednio i szybko zadziałać po przeczytaniu artykułu na igryfino.

Teraz za jakość bieli na narodowym symbolu nikt nie musi się wstydzić.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do dobrej zmiany jeszcze parę miesięcy:)
do dobrej zmiany jeszcze parę miesięcy:) 19.07.2018, 16:27
Bo tylko pogoda może zlitować się nad miastem. W zeszłym roku burmistrze nie ogarnęli koszenia, w tym podlewania. Nawet upranie flagi ich przerasta.
Pająk
Pająk 19.07.2018, 16:37
A ciebie przerasta pisanie komentarzy :)))
przerośnięty:)
przerośnięty:) 19.07.2018, 20:35
To, że ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ani nic na temat napisać, nie znaczy, że to wina otoczenia...
Dobra zmiana
Dobra zmiana 19.07.2018, 11:19
Zaprawdę POwiadam Wam że gdy tylko portal napisał o usychających magnoliach w parku wnet przyszedł wyczekiwany od miesięcy deszcz a uschnięte magnolie okazały się kwitnącymi rododendronami...


Można? Można!!!

Wystarczy nie kraść!
ale cycu dowaliłeś władzom miasta:)
ale cycu dowaliłeś władzom miasta:) 19.07.2018, 14:16
Tak – "wystarczy NIE KRAŚĆ", to wtedy starczyłoby na koszenie w zeszłym roku a podlewanie w tym.

To żeś cycu dowalił władzom za nieogarnięcie że pielęgnacja roślin w mieście zależy od pogody...
Pablo
Pablo 19.07.2018, 09:15
Leniom jak palcem nie pokazesz to d... nie ruszą!
z
z 19.07.2018, 09:09
Nie no przepiękna akcja igryfino w jakże istotnej dla miasta sprawnie. Zatroskana mieszkanka oraz pan redaktor po raz kolejny ratują miasto ode złego niczym Batman Gotham City. Superbohaterowie są wśród nas. Człowiek od razu spokojniejszy widząc, że owa dwójka zostawia swe codzienne obowiązki aby przywdziać swoje maski i peleryny. Viva Redaktorman oraz Mieszkankawoman!
brudna flaga to wstyd!
brudna flaga to wstyd! 19.07.2018, 16:28
Jeżeli dla dwóch historyków (i dziennikarza) w zeszłej kadencji tak wrażliwych na wszystko brudna flaga na urzędzie to "błahy" problem - to może lepiej zająć się czymś innym? U innego płatnika niz mieszkańcy?
macius wykopany
macius wykopany 19.07.2018, 11:17
jeszcze onas wiencej uslyszysz bo niebendziemy ustawac w wysiilkah by dokopac ekipie niekopmetentnyh nieudacznikuf kturym muwimy gromkie NIEEEEEEE
hajda na Soplicę:)
hajda na Soplicę:) 19.07.2018, 16:28
Hajda-sie-bierz-za-pranie-flagi, ty czołowy przedstawicielu czechosłowackiej kamaryli! W zeszłej kadencji nauczyłeś wymagań względem władz!
postulat
postulat 19.07.2018, 09:15
Powinni się doczekać pomnika, albo chociaż ławeczki na nabrzeżu imienia Henryka Piłata!
Ryszard
Ryszard 19.07.2018, 11:58
Będzie , będzie i to na początku przyszłej kadencji.
z
z 19.07.2018, 10:49
A to to! :)
spacerowiczka
spacerowiczka 19.07.2018, 09:08
Napisaliscie o badylach przed urzędem a na następny dzień już wysłali jakąś panią i usuwali te uschnięte rośliny. A mówią, że nie czytają :-)
Stanisław
Stanisław 19.07.2018, 00:22
Kaśka czy Ewo, ale on już wczoraj o tym napisał. Dzisiaj przyszedł tylko popatrzyć na ciebie :)))))))))))))))))
Kaśka
Kaśka 18.07.2018, 22:39
Panie Redaktorze! Był pan dzisiaj w Urzędzie i zapomniał Pan napisać o spotkaniu, o środkach pozyskanych przez gminę, a pisze Pan o fladze? A jest Pan pewien, że to nie ta, która wisiała wczoraj?
Jest Pan żałosny
do żałosnej
do żałosnej 19.07.2018, 00:43
Kasiu urzędniczko – jesteś żałosna, tym bardziej, że wczoraj było zdjęcie, każdy może porównać.. Udawanie „Polacy nic się nie stało, flaga czysta o co chodzi” – to dopiero żałosne...
Lokis
Lokis 19.07.2018, 01:08
 jesteś żałosny, tym bardziej że wczoraj byłeś jeszcze bardziej żałosny i bardziej obleśny....
do goebbelsika
do goebbelsika 19.07.2018, 01:37
Widzisz goebbelsiku - on nawet w twoich oczach pięknieje a ty tak samo nadęty buc jak byłeś...:)

Lokis Dzisiaj, 01:08 wczoraj byłeś jeszcze bardziej żałosny i bardziej obleśny....
żałość
żałość 18.07.2018, 23:54
Urzędniczko – zajmij się pracą a nie gapieniem się, kto wchodzi do urzędu. A czasy kiedy władza dyktowała mediom, co mają pisać, jak i kiedy – podobno minęły. Przynajmniej po tej stronie Bugu...
O tym panu
O tym panu 18.07.2018, 23:36
Ta prawda Kasiu znana jest juz od kilku lat ,:)))))
żałość do tego pana
żałość do tego pana 18.07.2018, 23:55
Tak, co najmniej od kiedy jeden redaktor został wiceburmistrzem i już nie wolno krytykować władzy, bo to on jest władzą...

Bo przecież w poprzedniej kadencji on by takiej flagi w ogóle by nie zauważył...
OP
OP 18.07.2018, 22:08
Prawdziwy Polak i patriota żadnej flagi się nie wstydzi nawet tej przykurzonej.
żałość
żałość 18.07.2018, 23:52
Brudas i fleja nie wstydzi się brudnej flagi na budynku urzędu. To nie Monte Cassino w II wojnie światowej, że flaga może być ubrudzona.
Precz zdrajco żałosny
Precz zdrajco żałosny 19.07.2018, 00:40
Albo się jest dumnym ze swojej flagi albo działa się na zlecenie Makreli i. za judaszowe euro wściekle atakuje się polskie legalnie i demokratycznie wybrane władze
wstyd mi za fleje, którym brudna flaga nie przeszkadza
wstyd mi za fleje, którym brudna flaga nie przeszkadza 19.07.2018, 01:14
Gadasz jak stalinowski propagandzista. Jeszcze wstaw o Radiu Wolna Europa.
Też z Niemiec nadawało na "demokratyczną władzę ludową"...
tablica ogłoszeń
tablica ogłoszeń 18.07.2018, 21:15
Jeszcze ten bajzel w tablicy ogłoszeń niech poprawią. Nieaktualne ogłoszenia wiszą zasłaniając bieżące informacje.
harmider
harmider 18.07.2018, 21:28
A przy okazji BIP!
To krętacze
To krętacze 19.07.2018, 00:24
To coś powinno nazywać się Biuletynem Dezinformacji Publicznej. Taka władza to i taki system dezinformacji. W końcu to robota dziennikarzyn.
flaga
flaga 18.07.2018, 20:39
Dziekuję bradzoo, poniewaz w poprzedniej sytuacji było mi bardzo niekomfortowo...
O bosze
O bosze 18.07.2018, 20:37
Po pierwsze to nikt nie wsdydził się wcześniejszej flagi a po drugie była ona równie dumna jak ta teraz.
mieszkanka
mieszkanka 18.07.2018, 20:44
O bosze ja akurat się wstydziłam, bo nasza flaga narodowa nie jest buro szara tylko biało-czerwona.
Suko
Suko 18.07.2018, 21:34
Sama jesteś buro szara
Kundlu
Kundlu 18.07.2018, 23:58
Tobie brunatny pewnie nie przeszkadza...
Janek
Janek 18.07.2018, 20:29
Panie Andrzeju jest pan wielki. Skuteczny mąż stanu. Dziennikarstwo nie dla pana, niech pan zostanie gryfińskim wodzem. Będzie pięknie i wszystko zrobione na czas
jeden wystarczy...
jeden wystarczy... 19.07.2018, 00:41
Och nie - jeden dziennikarz już został wodzem. Wicewodzem. I starczy...
Ojciec Janka
Ojciec Janka 18.07.2018, 22:06
Janek ale cię poniosło :)))) Nie wytrzymam kulam się ze śmiechu.
W domu porozmawiamy wstydu rodzinie nie przynoś.
W dudzie byłeś gowina widziałeś
W dudzie byłeś gowina widziałeś 18.07.2018, 20:39
Andrzej na prezydenta!!!!!


up. ponoć już jakiś Andrzej jest prezydentem...
krajan
krajan 18.07.2018, 20:37
Andrzej Hajdas ma inne zadania w innych krajach.
Zadanie-wyzwanie
Zadanie-wyzwanie 18.07.2018, 21:35
Ale flagę to chyba może wyprać?
Pp
Pp 18.07.2018, 20:17
Dziękujemy za interwencję,jesteście JEDYNYM portalem, gdzie zaglądają WSZYSCY
Wszyscy
Wszyscy 18.07.2018, 20:38
Potwierdzam!
bandera
bandera 18.07.2018, 20:11
I bardzo dobrze! A trzeba bylo pisac te głupie komentarze proburmistrzowskie trolle? Wystarczyło zmienić flagę!
Stiepan B.
Stiepan B. 18.07.2018, 20:40
Przestań zachwalać UPA przy każdej okazji
Dorota
Dorota 18.07.2018, 20:05
No i super! Można? Można!

Pozostałe