Ciekawie spędzają wakacje

  • 20.07.2018, 09:48 (aktualizacja 20.07.2018, 10:14)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ciekawie spędzają wakacje fot. TWS
Każdego roku Gryfiński Dom Kultury stara się urozmaicić wakacje tym dzieciom, które pozostają w Gryfinie. Podobnie w tym roku na obu półkolonijnych turnusach – zarówno przy ul. Szczecińskiej, jak i w „Pałacyku” – dzieje się coś ciekawego i każdy może znaleźć takie warsztaty i zajęcia, które go interesują.

W sali kinowej GDK Eliza Hołubowska cierpliwie pokazuje taneczne kroki dwudziestoosobowej grupie. W Pałacyku Karina Tyła „znika” wśród dzieci i przeróżnych kubeczków z kolorowymi farbami. Malują i rysują wyobrażone przez siebie postacie.

Z Laguny wraca grupa dzieci. Będą tu jeszcze.

Obok w małej salce teatralnej Krzysztof Gmiter ledwie mieści się ze swoją i nie tylko swoją grupą teatralną. Pod maskami kryją się twarze i myśli. Pracują nad projektem zatytułowanym „Tworzę, więc jestem” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy i Gryfiński Dom Kultury. Wiadomo, że tam gdzie pojawia się słowo „teatr”, na pewno będzie Krzysztof Gmiter.

Teatr „W Krzywym Zwierciadle” i Teatr 6 i pół” zapraszają mieszkańców Gryfina na wydarzenie teatralne, jakim będzie widowisko plenerowe zatytułowane „Cogito” przedstawione na pl. Barnima 20 lipca 2018 r. o godz. 21.

”Twórcze wakacje” to wakacje 2018 roku. Trwają w domach kultury, wiejskich świetlicach, w miastach i miasteczkach. A do końca wakacji jeszcze ponad miesiąc :)

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kobieta pracująca
kobieta pracująca 20.07.2018, 14:01
Zajęcia są ciekawe, ale za dużo siedzą w pomieszczeniach. W plener proszę, w plener!

Pozostałe