Trio akordeonowe zagrało z przyjaciółmi [FOTO, WIDEO]

  • 22.07.2018, 00:26 (aktualizacja 22.07.2018, 12:19)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trio akordeonowe zagrało z przyjaciółmi [FOTO, WIDEO]
W klimacie znanych piosenek i tradycyjnych instrumentów można było dziś spędzić późne popołudnie pod murami Morynia. Podczas Jarmarku Moryńskiego 2018 na scenie zagrało Trio Akordeonowe z przyjaciółmi. Skład był niezwykły, a wykonawcy pochodzili z miejscowości od Szczecina po Mieszkowice.

Polsko-niemieckim projektem muzycznym pokierowała Ewa Kwiecień. W zespole wystąpili jak zwykle Jan Ogonowski i Zygfryd Ferdynus.  Na perkusji zagrał Werner Kopp. Także śpiewał, oczywiście po niemiecku. Na saksofonie zagrał Władysław Surmacz. W trakcie koncertu do zespołu dołączył grający na trąbce Sylwester Blachnierek z Cedyni.

 

Oto jak podczas Jarmarku Moryńskiego 2018 grało i śpiewało Akordeonowe Trio wraz z przyjaciółmi:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

Patronem medialnym było m.in. igryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dobre
dobre 22.07.2018, 14:45
A co robicie na obiad? Ja ugotuję rumfordzką według starego przepisu. Coś pysznego, poszukajcie sobie w googlach: zupa rumfordzka babci
Schutzengel
Schutzengel 22.07.2018, 14:28
Fajny pomysł, ale ta pani lepiej niech nie śpiewa. Nie wiem dlaczego, ale brzmi ta muzyka jak potańcówce w remizie.
Posłuchajcie mistrzów https://www.youtube.com/watch?…
dobra nasza
dobra nasza 22.07.2018, 14:37
Bo to była taka potańcówka więc wszystko jest okey.
amen
amen 22.07.2018, 13:37
Dzisiaj jest niedziela z zakazem handlu. Proszę wszystkich katolików o szczere uczestnictwo w nabożeństwie niedzielnym. W programie mszy przewidziano między innymi : Instruktaż oczerniania i donoszenie na sąsiada, kurs pobożnego wybierania banknotów z portfela na tacę, słowo boże na temat prawidłowego i katolickiego stawiania krzyżyka na kartach wyborczych oraz naukę przekazywania bliźnim nienawiści do PO i Nowoczesnej. Proszę także o gorliwą modlitwę za naszego ojca bankiera,pogromcę starych naiwnych bab i dalsze pomnażanie jego konta.Amen.

Jola katoliczka
Jola katoliczka 22.07.2018, 13:02
Nie wiem o co chodzi, nawet mnie to nie interesuje, ale napisze komentarz z pytaniem czy już w kościele byliście ? Bo jeśli nie, to lepiej to zróbcie. I żebyście z pustą ręką nie przychodzili, bo na krzywy r y j to nie wypada przychodzić.

powodzenia
powodzenia 22.07.2018, 13:18
Faktycznie nie wiesz o co chodzi. Trzeźwiej powoli...
pozdrowienia z Gryfina
pozdrowienia z Gryfina 22.07.2018, 12:21
Pani Ewa gra całą sobą. Fajnie to wygląda i brzmi. Pamiętam Wasz koncert (wówczas w trójkę) u nas.
bumm
bumm 22.07.2018, 11:08
Wspaniała impreza! Podziękowania dla organizatorów!
rymowanek
rymowanek 22.07.2018, 01:27
To TRIO z Morynio - ciotka, dziadek i stryjo!

Pozostałe