Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Droga rowerowa połączy gminy Cedynia, Moryń, Chojna, Trzcińsko-Zdrój, Banie, Gryfino [WIDEO]

  • 22.07.2018, 19:44 (aktualizacja 23.07.2018, 22:15)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Droga rowerowa połączy gminy Cedynia, Moryń, Chojna, Trzcińsko-Zdrój, Banie, Gryfino [WIDEO]
Radna województwa Ewa Dudar zorganizowała konferencję prasową w terenie. Zaprosiła na nią dziennikarzy oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego i wykonawcę budowy drogi rowerowej Godków – Siekierki. Trasa połączy turystycznie gminy Chojna, Cedynia, Moryń, Trzcińsko-Zdrój, Banie, Gryfino i poprowadzi dalej nad morze.

Na 19 lipca 2018 r. wykonany był ok. 5 km odcinek szlaku Godków – Siekierki.

Konferencja odbyła się na budowanej drodze rowerowej w Żelichowie w gm. Cedynia.

 

O czym rozmawiano podczas konferencji prasowej? - zapraszamy do obejrzenia poniższych filmików:

 

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (67)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zadowolony rowerzysta z komarami w zębach
zadowolony rowerzysta z komarami w zębach 24.07.2018, 01:11
Najważniejsze, że droga będzie!
Budowlaniec
Budowlaniec 23.07.2018, 17:54
Wyborca blade pojęcie ma o procesie inwestycyjnym i wykonaczym. Odsłuchaj nagrania i wypowiedzi wykonawcy i przedstawicieli marszałka. Tylko słuchaj ze zrozumieniem bo tam słownictwo jest też techniczne.
Wyborca
Wyborca 23.07.2018, 18:20
Cabanie jeden twój komentarz aż mnie zachęcił do odsłuchania tych złej jakości nagrać i powiem ci tak : Mógłbyś się ode mnie słownictwa branży budowlanej ( drogowej ) uczyć. A tak podsumuję twój komentarz i polecane nagrania :))))))))))))))
 do wyborcy
do wyborcy 23.07.2018, 19:37
Mniemam,że " cabany" to w pańskiej rodzinie występują i pan tak z przyzwyczajenia zwraca się do innych? Tak czy siak to brak kultury !!
do wyborcy
do wyborcy 23.07.2018, 23:45
wyborca jak widać z opisu to branżowiec od prostych robót budowlanych i tylko prosty język zna, gdyż imputowanie to słowo chyba mu znane,a może i nie?
klaps
klaps 23.07.2018, 15:42
He he he "wyborco" odebrałeś "policzek" . Zabolało? No i dobrze, miało tak być!!
Wyborca
Wyborca 23.07.2018, 16:46
Jaki policzek? Ja policzek? Daruj sobie te glupie aluzje. Prawdę napisałem i co prawda zabolała.? Tych prawd będzie jeszcze więcej dopiero się rozkręcam :))
klaps
klaps 23.07.2018, 17:09
No, to jest TWOJA prawda he he No to dawaj,wolne masz i dużo czasu, tylko pisz do rzeczy i na temat,bo wkurzają mnie niemoty,a wybory tuż,tuż,tak więc walcz czerepachu
Wyborca
Wyborca 23.07.2018, 18:07
A ty kobieto jeszcze tu piszesz ? :))))
klaps
klaps 23.07.2018, 18:51
I to jest na temat wyborco ? Byłam i cały czas jestem i jeszcze cię powkurzam!!
Wyborca
Wyborca 23.07.2018, 14:31
Zaprosiła zwołała konferencję radna ???
A to ciekawe hmmmmm pani radna zapomniała tylko że ścieżki rowerowe to nie tylko zasługa Urzędu Marszalkowskiego ale i gminy i starostwa. Chwalić to się ta pani może jakby wyłożyła z własnej kieszeni niech sobie zwołuje prywatne konferencje bo w tym przypadku widzę kampania tej pani w głowie pomieszala. Nie tędy droga do sukcesu. Pani Dudar a tak nawiasem to nasze pieniądze w to zostały wpakowane a pani jako zwykła radna za nasze pieniądze tylko podnosi rękę.
Proszę o tym nie zapominać. I już na samym starcie kampanii falstart. Ja na tą panią nie zagłosuję mamy dobrego burmistrza i zmiany gminie Gryfino nie są potrzebne.:)
Fakty to slychac w wypowiedzi na nagraniu
Fakty to slychac w wypowiedzi na nagraniu 23.07.2018, 18:02
Bajka o udziale gmin jedna z południa mało projektu nie zablokowała bo sie radni obrazili na burmistrza a starostwo taki projekt dało ze inwestycja stała ponad 4 miesiące bo był do poprawyki.srodki 85% ue z budzetu zarzadzanym marszałka plus 7,5% z budzetu marszalka czyli razem 92.5% zabezpieczyl marszalek i radni sejmiku. Gminy 7,5% dołożyły do tego i dostana ta infrastrukture za taki udział.
też wyborca
też wyborca 23.07.2018, 15:42
dobrze napisane,politycy mogą realizować tylko nasze postulaty,robią lub nie z naszych i tylko z naszych pieniędzy-swoich pieniędzy nie wydają
dualizmu nie ma
dualizmu nie ma 23.07.2018, 14:38
A co się dziwić. To pomysł Urzędu Marszałkowskiego, jego realizacja, a gminy są tam symbolicznie, a do tego burmistrzowie się tym prawie wcale nie interesują. Ktoś musi ciągnąć ten wóz.
głupich nie sieją
głupich nie sieją 23.07.2018, 15:29
Cały czas powtarzają te kłamstwa. Podobnie jest w Gryfinie. Sawaryn chwali się ścieżką zbudowaną przez Marszałka. Gmina w całym projekcie wniosła jako wkład własny byłe torowisko, które na marginesie przejął od PKP Henryk Piłat. Te niedorajdy palcem nie kiwnęły, ale do orderów to się pchają.
zbyszek
zbyszek 23.07.2018, 12:21
A gdzie kieliszek ?
tywa
tywa 23.07.2018, 13:55
Nie dotrwał do końca imprezy.
Ja
Ja 23.07.2018, 11:17
Siekierki to dziura z dwoma domami na krzyż
Torre
Torre 23.07.2018, 12:00
Bo wioska nie jest przy torach!
ostre koło
ostre koło 23.07.2018, 11:02
Czy po drodze kupię gdzieś sojowe latte za bitcoiny?
Piotr
Piotr 23.07.2018, 10:18
Łącznik nowo oddawanej trasy rowerowej nr 3 pomiędzy Swobnicą a Strzeszowem niestety nie nadający się do bezpiecznego ruchu rowerowego. Podłoże wykonane z drobnego kamienia polnego powoduje "wystrzały" kamieni z pod opon rowera. Jest to bardzo niebezpieczne dla osób jadących obok rowerzysty i niszczy rowery. Ponadto jazda bardzo nie komfortowa. Co innego podłoża szutrowe znajdujące się na trasie, oczywiście mniej komfortowe od asfaltu ale bezpieczne. Należałoby zastanowić się co można zrobić z powyższym odcinkiem bo będzie dochodzić tam do niebezpiecznych sytuacji.
rowerzysta
rowerzysta 23.07.2018, 14:24
Ta droga łączy dwie drogi asfaltowe chyba lasy nie zgładziły się na zmianę jej nawierzchni bo to ich teren
Piasecki
Piasecki 23.07.2018, 10:06
Pani Dudar na burmistrza Gryfina, starostę i marszałka województwa w jednym ! Ona jest tak kompetentna i pracowita, że nie dość ,że wszystko samo się będzie kręciło to jeszcze będzie podlewać suche krzaczki w parku i sama wymuruje toaletę miejską w Gryfinie ! Tak będzie ! Ewa ! Ewa ! Ewa !
Klaudia
Klaudia 23.07.2018, 13:29
Kobieta na burmistrza coś strasznego. Kobiety są zazdrosne, zawistne i mściwe. Współczucia kobiet z Urzędu która ładniejsza lepiej się ubiera albo na wakacje za granice jeździ to już nie pracuje. Panowie burmistrzowie nie dopuście żadnej baby na Prezesa czy to TBS czy PUK czy na Burmistrza bo top będzie zguba dla pracujących tam pozostałych kobiet nie daj Boże bardziej wykształconych.
ja klaudiusz
ja klaudiusz 23.07.2018, 14:10
Klaudiuszu despoto, to ty się nie nadajesz na cywilizowanego człowieka skoro kobietom nie dajesz równych praw.
do bidulki Klaudii
do bidulki Klaudii 23.07.2018, 14:25
Pawełek boi się, że są ładniejsi od niego? Tylko mali ludzie odbierają drugiego człowieka po wyglądzie, stanowiskach, czy majątku. Dla mnie są tylko ludzie dobrzy i źli, mądrzy i głupi. Ty Klaudia do mądrych się jednak nie zaliczasz. Lecz kompleksy.
Nemezis
Nemezis 23.07.2018, 14:31
Śmieszne jak taki obleśny maciuś wypowiada się na tematy estetyki i wyglądu ;-)
cudak
cudak 23.07.2018, 14:39
Nemezis, ten z Czechosłowackiej nie ma zahamowań.
macius wykopany
macius wykopany 23.07.2018, 11:25
jamoge sPOkojnie zostac jej zasrempcom bo zresztom nikdzie bardziej kompetentnego fahofca ze sfieczkom nieznajdziecie
ujadacz
ujadacz 23.07.2018, 11:08
Po co to ujadanie biedaczyno?
gostek
gostek 23.07.2018, 09:50
Coś w tym jest,co ludzie gadają. Tak się boją p Dudar na stołku burmistrza, że jest propozycja na radną w sejmiku i do starostwa ( a tu łysy klocek starosty straci pracę,bo ta kobieta swietnie prowadzi sama). Brawo kobietko, najlepszy kandydat na burmistrza!! Jesteśmy z Panią !!
Jung
Jung 23.07.2018, 11:27
Czemu maciusiu nadal nie opuszcza cię maniera pisania o sobie w liczbie mnogiej?

Naprawdę aż tak bardzo jesteś zakompleksiony???
No
No 23.07.2018, 09:55
Pani radna na burmistrza to jakaś porażka. Opamiętajcie się łatwo dzielić kasą unijną . Każdy zwykły człowiek miałby zasługi. Ta pani nie ma predyspozycji.
kabaret
kabaret 23.07.2018, 11:11
A to dobre! Leń do spółki z gościem bez piątej klepki i nieudolnym specjalistą od przetargów to idealny wybór ha ha
mokry
mokry 23.07.2018, 09:18
Widać, że wie o czym mówi i nie ślizga się po temacie.
kamelek
kamelek 23.07.2018, 09:14
Fajnie, ze na drodze zostawiają fragment szyn. To pamiątka, że to była kolej!
Kolejorz
Kolejorz 24.07.2018, 02:22
Nie rozumiem skąd minusy dla tego pana. Do Siekierek dojeżdżały towarowe praktycznie do roku dwutysięcznego, co po zawieszeniu ruchu pasażerskiego w '91 miało dość duże znaczenie. Niedługo nam do Wrocławia linie zaorają i postawią dróżkę, bo kilkunastu chce się przejechać. ;)
złośliwy
złośliwy 23.07.2018, 08:49
Teraz co dwa dni będzie artykuł o drodze rowerowej?
@
@ 23.07.2018, 09:11
...no i bardzo dobrze, żeby uświadomić niemotom ,że burmistrz Sawaryn tego n i e
r o b i !! Bo tu o "zasługach " tercetu to były cuda i wianki !! Przypisywali sobie wszystko co inni zrobili !!
macius wykopany
macius wykopany 23.07.2018, 09:44
fszystko co dobre tosom moje sukcesy a tercetowi nic dotego bo gupiej scieszki rowerowej pszy kanale cieplym do kszywego lasu niePOtragiom zrobic
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.07.2018, 08:23
Bardzo dobra inicjatywa.
gostek
gostek 23.07.2018, 08:13
Zobaczycie P Ewa Dudar będzie NAJLEPSZYM burmistrzem Gryfina w dziejach tego miasta. Kobieta z jajami !!
Kopernik też była kobietą
Kopernik też była kobietą 23.07.2018, 09:45
Chyba z jajnikami?
Trans
Trans 23.07.2018, 09:06
(...), ale żeby od razu z jajami?!
Usunięty fragment dotyczący wyglądu. administrator
tak tak
tak tak 23.07.2018, 09:41
znam takich z wydmuszkami haaaaa
Rowerzysta
Rowerzysta 23.07.2018, 07:06
3 km szutrowej drogi koło Borzymia to droga przez mękę.Poprzebijane opony ,kurz.
kk
kk 23.07.2018, 09:02
jechałem nie przebiłem opony, jest db nawierzchnia
Maliniak
Maliniak 23.07.2018, 06:09
Wszystko ładnie pięknie. Tylko przydałyby się jeszcze ławeczki co parę km żeby można było odpocząć wybierając się z dziećmi.
Maria
Maria 23.07.2018, 06:04
A gdzie marszałek? Prokuratura zajęła się katastrofą na zamku podobno. Nie jest dobrze. Jesteśmy z panem. Razem przeciwko reżymowi!
Miękkim palcem robiony
Miękkim palcem robiony 23.07.2018, 08:16
Marszałek to się tak boi kaczystów że sam sobie pensję obniżył mimo że sejmik był przeciwko "zaleceniom" prezesa Jarosława
do 8.16
do 8.16 23.07.2018, 09:18
To tak jak burmistrz Gryfina. Też chciał obniżenia wynagrodzenia. No i jak ci teraz ?
Miękkim palcem robiony
Miękkim palcem robiony 23.07.2018, 09:47
A jak ma mi być? Nie jestem głupi więc staram się zarabiać jak najwięcej bo jestem tego wart :-)
on
on 22.07.2018, 23:16
pani Ewo moze warto pomyslec o kandydowaniu na burmistrza !? jest pani akrywna i godną zaufania !
Taka prawda
Taka prawda 22.07.2018, 23:39
Lepiej dla nas mieszkańców a i dla p. Ewy aby wygrała kolejną kadencję na radną sejmiku niż przegrała jako kandydatka na burmistrzową
powiatowiec
powiatowiec 22.07.2018, 23:12
Zdałaby się pani Ewa Dudar na starostę bo w sprawie ścieżek rowerowych to Wojciech Konarski prawie nic nie zrobił. Tu potrzeba strategicznego myślenia ponadgminnego.
Radny
Radny 23.07.2018, 18:06
On brokował projekty i nakręcał radnych swojej partii aby głosowali przeciw budowie drogi np.w chojnie

Pozostałe