Izabela Nikitińska nową dyrektorką

  • 23.07.2018, 13:20 (aktualizacja 23.07.2018, 22:16)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Izabela Nikitińska nową dyrektorką fot. UMiG Gryfino
Od dnia 1 września 2018 r. stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chwarstnicy obejmie Izabela Nikitińska. Dotychczasowa wicedyrektor pokieruje szkołą przez kolejnych 5 lat szkolnych, czyli do 31 sierpnia 2023 r.

Zarządzenie w tej sprawie 19 lipca 2018 r. podpisał burmistrz Gryfina.

Konkurs na stanowisko dyrektora SP w Chwarstnicy przeprowadzony został 16 lipca 2018 r.

Izabela Nikitińska uzyskała wymaganą większość głosów obecnych na posiedzeniu członków komisji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (396)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zarządzanie tercetu
zarządzanie tercetu 29.07.2018, 21:45
A jak sobie wyobrażają proces decyzyjny i nadzór i kontrole w szkole? Omawiane przy obiedzie w domu? A może naprawdę Nikitiński szykuje się do powiatu?
zawistne POlactwo
zawistne POlactwo 29.07.2018, 22:58
nic ci do tego maciusiu bo ty i tak już zostaniesz dożywotnio w czarnej dziurze
do goebbelsowsko pisanego małą literą "pawełka"
do goebbelsowsko pisanego małą literą "pawełka" 29.07.2018, 23:59
"polactwo" i to zawistne - że Nikitiński od kontroli gminnych szkół ma kontrolować Nikitińską dyrektorkę gminnej szkoły?

A MOŻE MORALNOŚĆ???
orka
orka 28.07.2018, 18:55
hahah,ale ,to zwyczajna patologia:)
niekompletnie
niekompletnie 27.07.2018, 19:38
Na zdjęciu brakuje tylko męża pani Nikitińskiej. I byłoby do kompletu!
k
k 26.07.2018, 07:57
Zdaje się, że to znane nazwisko w Gryfinie, a zbieżność jest czysto przypadkowa?
Herr Gruber
Herr Gruber 27.07.2018, 18:04
To żona Pawła Nikitińskiego. Żadna zbieżność!
postronny
postronny 25.07.2018, 23:38
Już dawno nie kierują się rozsądkiem. Ale jak lubią sobie strzelać w kolano to kto im zabroni?
widziały gały, co brały...
widziały gały, co brały... 25.07.2018, 22:34
"przyjazny" i piszesz jako kobieta?
A po co startować, jak się chce rezygnować? Nie wie, czym się mąż zajmuje?
To nie "szkalowanie i opluwanie".
Stwierdzenie faktu, że Nikitiński wicek od oświaty będzie zwierzchnikiem Nikitińskiej dyrektorki gminnej szkoły.

I nie jest to "stan zastany" że on wygrywa wybory, a ona już była wcześniej dyrektorem.

Tylko on nadzoruje wydział edukacji, który organizuje konkurs...

To co się dziwić komentarzom?

Dobry przykład był z żoną premiera, która pewnie nie byłaby najgorszym ministrem w rządzie męża...
przyjazny
przyjazny 25.07.2018, 22:41
pocałuj mnie w durszlak prymitywie!!!!
do pełnego kuRtury i wcale nie prymitywnego:)
do pełnego kuRtury i wcale nie prymitywnego:) 25.07.2018, 23:46
przyjazny Dzisiaj, 22:06 bym zrezygnowała z proponowanej

A gdzie ty masz "durszlak" do całowania? Że dziurawy i przecieka?
drink
drink 25.07.2018, 23:38
Paweł uspokój się i więcej kultury.
przyjazny
przyjazny 25.07.2018, 22:06
Gadanie,gdybanie,marudzenie ,szkalowanie,opluwanie,po co to wszystko,jedno jest pewne i jasne,gdybym była żoną Pawła Nikitińskiego to po prostu bym zrezygnowała z proponowanej funkcji,natomiast przemyślenia włodarzy,jak i zarówno oponentów są różne,jak dla mnie to rezygnacja i jestem panią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chytra baba z Radomia
chytra baba z Radomia 25.07.2018, 23:53
Wolała skorzystać z okazji...
ja
ja 25.07.2018, 20:06
Świetny pedagog, super .
przejrzystość
przejrzystość 25.07.2018, 21:41
tylko rodzinka jako "organ nadzorczy" trochę nie pasuje...
Wanda
Wanda 25.07.2018, 19:58
Gratuluję pani Izo,odpowiednia osoba na to stanowisko.
:)
:) 25.07.2018, 20:00
i z jakiej rodziny - żadna kontrola jej nie zaskoczy:)
ważne
ważne 25.07.2018, 23:39
Bo trzeba miec ten "gen władzy"!
i tyle w temacie:)
i tyle w temacie:) 25.07.2018, 19:56
skorpion Dzisiaj, 18:13 Nemezis jakby ci napisała pocałuj mnie w d....e Zajmij się czymś innym jak pisanie komentarzy co nie wymaga tak wielkiego wysiłku umysłowego......
Wyborca
Wyborca 25.07.2018, 18:57
Co wy tu wypisujecie to woła o pomstę do niebios. Dorwała się banda ćwoków i nawala w klawiaturę. Wy jesteście naćpani ? Przeczytajcie te wasze komentarze. Wstyd zruszyliście tego burmistrza jakim prawem pytam?
Za to że dyrektor odeszła na emeryturę a zastępczyni objęła stanowisko? A dlaczego miała by nie zostać wybrana ? Za to że ma nazwisko Nikitińska to powinna zostać zdegradowana wyrzucona podeptana tak ?
Bo czytając wasze komentarze tak można to rozumieć. Nie państwo mili żyjemy w wolnym kraju i pani Nikitińska Kowalska czy inna ma prawo stanąć do konkursu. A to że została wybrana ( a była ponoć jedyną kandydatką) jej nie dyskwalifikuje że jest akurat żoną z-cy burmistrza.
Skończcie tą durną dyskusję i straszenie jeden drugiego bo tak naprawdę żaden z was nic nie zrobi bo jesteście siebie warci jedziecie na jednym wózku. To burmistrz powinien zrobić porządek za te wszystkie pomówienia obelgi jakie tu padają pod jego adresem. Jesteście żenujący. W taki sposób kampanii nie wygracie możecie sobie tylko marzyć a te marzenia potrwają jeszcze trzy miesiące i trzeba będzie spojrzeć komuś w oczy............................
wybiórcza moralność i wrażliwość
wybiórcza moralność i wrażliwość 25.07.2018, 20:04
Szkoda że psychopatyczna nienawiść do zmarłego burmistrza tak cię nie rusza, wielbicielu tercetu

zgoda Dzisiaj, 18:01 Uważaj tylko maciusiu aby ci się Heniek - świadek koronny- za bardzo w czasie procesu hmmm nie rozłożył
pigwa
pigwa 25.07.2018, 23:43
do wybiórcza moralność i wrażliwość. A co ma siebie nie lubić. Podejrzewam, że nawet z wzajemnością ;)
wyborców jest wielu...
wyborców jest wielu... 25.07.2018, 19:51
A pani Morawiecka może zostać panią minister u męża? I drugie pytanie - CZY TO UCHODZI?

Trop naćpanych proburmistrzowskich trolli jest jednak prawdopodobny skorpionie....
pomysł
pomysł 25.07.2018, 18:56
A może Nikitiński planuje karierę w powiecie, dlatego Nikitińska dyrektorka gminnej szkoły to nie będzie od listopada problem?
olo
olo 26.07.2018, 20:28
podobno go szykują
przejrzystość
przejrzystość 25.07.2018, 21:42
Nikitiński do powiatu? To pasowaloby z wyborem Nikitińskiej na dyrektorkę szkoły...
Ale do listopada dużo czasu...
Hałas w mieście
Hałas w mieście 25.07.2018, 22:09
A o który listopad pani chodzi?
refleksja:)
refleksja:) 25.07.2018, 22:36
to zależy, czy w powiecie by go chcieli...
odp do przyjazny
odp do przyjazny 25.07.2018, 11:28
Co do urody,to kwestia gustu, a czy jest czego gratulować? No nie wiem...
popielniczka:)
popielniczka:) 25.07.2018, 16:15
Uroda jak uroda - ale nazwisko:) No i fajne będą kontrole prawidłowości funkcjonowania szkoły robione przez Nikitińskiego u Nikitińskiej.
Popielniczka w gabinecie będzie?
z tej samej wsi
z tej samej wsi 25.07.2018, 17:55
To się uśmiałem.... To nazwisko nic nie znaczy, a kontroli do wyborów raczej nie będzie !!! Po wyborach ci państwo będą zwykłymi mieszkancami Pniewa.
Nemezis
Nemezis 25.07.2018, 11:49
Jak nie wiesz to się zastanów zanim zaczniesz pisać posta :-)

Ps. Awans jest zawsze powodem do gratulacji
Odp do Nemezis
Odp do Nemezis 25.07.2018, 12:58
MÓWISZ I MASZ !!
TY to nazywasz AWANSEM? To ja nie pojmuję takich ludzi jak TY, no bo , jak to jest WYGRAŁA KONKURS, czy aż awansowała, bo była wice i z marszu się należy ???? Pracowała 12 czy 18 lat na tym stanowisku? ( podajecie różnie) Skąd wiedziała dużo wcześniej, że obejmie to stanowisko? Faktycznie POGRATULOWAĆ !!!
Fakt
Fakt 25.07.2018, 14:07
POgratulować!!!!
przyjazny
przyjazny 25.07.2018, 08:55
Gratulacje piękna Izabelo.
:)
:) 25.07.2018, 09:19
Została dyrektorem za urodę? Uwłaczasz jej kompetencjom, brzydalu...
łowca debili
łowca debili 25.07.2018, 12:14
więcej jadu upiorze
Napoleon
Napoleon 25.07.2018, 08:02
Będzie tak, jak JA zaplanuję!
Suweren
Suweren 25.07.2018, 08:10
No właśnie po to jesteś tam zatrudniony i za to ci płacimy ;-)
hmmm
hmmm 25.07.2018, 08:39
No właśnie chyba jednak suweren niekoniecznie PO TO zatrudnia pracowników. A Napoleonowie zwykle mają daleko w poważaniu wolę suwerenów...
Nemezis
Nemezis 25.07.2018, 08:56
Ależ to skorumPOwani POprzednicy zadłużając gminę po uszy nie liczyli się z wolą mieszkańców. Dziś nikt rozsądny nie banuje i nie trzaska przed nosem drzwiami bo władza wsłu***e się pilnie w opinie i rady mieszkańców maciusiu
jeden przykład poproszę...
jeden przykład poproszę... 25.07.2018, 21:45
Nemezis - podaj JEDNĄ DECYZJĘ LUB PLAN, jaki Nikitiński zmienił w ciągu czterech lat "po wsłuchaniu się w rady i opinie"!
Jeden przykład!
On słucha tylko tych rad, z którymi się zgadza...
TW Balbina
TW Balbina 29.07.2018, 23:02
To prawda. Precz z Nikitińskim!!!
uderz w stół - Nemezis się odzywa:)
uderz w stół - Nemezis się odzywa:) 25.07.2018, 09:18
Nikitiński i Sawaryn są 100 razy bardziej skorumpowani niż poprzednicy. A Nemezis to niech powie, jaki ma ubaw z czytania aplikacji składanych do urzędu gminy...

Nemezis Wczoraj, 13:48
a będziemy mieli niezły ubaw czytając Twoją aplikację ;-)
burmistrz
burmistrz 25.07.2018, 12:05
"Nikitiński i Sawaryn są 100 razy bardziej skorumpowani niż poprzednicy" udowodnisz te brednie w sądzie i odszczekasz swoje pomówienia.
a są 200 razy czy 20 razy?
a są 200 razy czy 20 razy? 25.07.2018, 21:49
A który "burmistrz" pisze "odszczekasz" do człowieka?
Pomówień poprzedniej ekipy jest tyle, że nie starczy sądów - no chyba że wychodzą z jednego adresu IP - te wszystkie wstawki o korupcji poprzedników...

ale którego burmistrza reprezentujesz?
ale którego burmistrza reprezentujesz? 25.07.2018, 17:44
Oczywiście masz zgodę burmistrza Sawaryna na używanie nicka "burmistrz"? "odszczekanie" - to raczej nie język Sawaryna.
zgoda
zgoda 25.07.2018, 17:57
a to już nie twój problem obleśny maciusiu wyjący żałośnie za utraconym korytem :-)))
partia zgoda?
partia zgoda? 25.07.2018, 19:54
patrząc na tercet i jego zachowania można faktycznie zacząć uznawać władzę w mieście za "koryto"...
nie strasz nie strasz, bo się ze....
nie strasz nie strasz, bo się ze.... 25.07.2018, 15:45
A co - są "tylko" 60 razy bardziej skorumpowani niż poprzednicy?:) Podpisując się "burmistrz" podszywasz się pod Sawaryna czy wice? Czekam na pozew - Nemezis powie, na jaką kwotę korumpowała poprzedników - ja wtedy udowodnię 100 razy większa korupcję:)

Nemezis Dzisiaj, 08:56 Ależ to skorumpowani poprzednicy
Ranczo
Ranczo 25.07.2018, 16:30
Ty maciusiu niczego nie udowodnisz więc wybłagaj u Kaśki piątaka na wino i doginaj na ławkę przed sklepem
zgoda
zgoda 25.07.2018, 17:59
Jeszcze tak sobie POujada do jesieni ale POtem kitę POdwinie i jeszcze zrobi karierę na zmywaku w zalando ( jak złoży cv u Nemezis)
więcej PO nie można tam było wepchnąć POlak, POlska, POrozumienie
więcej PO nie można tam było wepchnąć POlak, POlska, POrozumienie 25.07.2018, 18:48
Nemezis pracuje w kadrach zalando? Jeden wicek już robił prezentację tej firmy...
I tak nie ma prawa "mieć ubawu" z danych osobowych...
Jakie "Ranczo" taki Czerepach:)
Jakie "Ranczo" taki Czerepach:) 25.07.2018, 17:46
W Ranczu Lodzia Czerepacha żona nie pracowała jako jego podwładna, o ile pamiętam:)
sprawiedliwy
sprawiedliwy 25.07.2018, 14:48
no to - burmistrz- musisz brać pod uwagę również - Nemezis- i kilka innych nicków, ale to pewnie będzie łatwe, bo to jest jedna i ta sama osoba
...
... 25.07.2018, 15:53
Nemezis na przykład przyznała się, że "dla ubawu" czyta dokumenty składane do UMiGu:)

Nemezis Wczoraj, 13:48
a będziemy mieli niezły ubaw czytając Twoją aplikację ;-)
Byłem przy tym kłamco!
Byłem przy tym kłamco! 25.07.2018, 16:32
I to pod przysięgą przyznała tyle że nie wspomniała ani słowem o UMiGu :)
byłeś? To możesz być świadkiem Nemezis:):):)
byłeś? To możesz być świadkiem Nemezis:):):) 25.07.2018, 17:48
Ależ Nemezis wczoraj pisała wyraźnie z UMiGu. Nie trzeba wymieniać nazwy - z kontekstu proponowała, żeby przysłać, "to będziemy mieli ubaw"
skorpion
skorpion 25.07.2018, 18:13
Nemezis jakby ci napisała pocałuj mnie w d....e spadaj itd. to też by pisała z UMiG ? A ja skąd pisze ćwoku ? Dobrze ci ta Nemezis nawala bo takie głupoty wypisywać to trzeba mieć zdrowo pod sufitem ;)) Zajmij się czymś innym jak pisanie komentarzy co nie wymaga tak wielkiego wysiłku umysłowego......
do ćwoka skorpiona
do ćwoka skorpiona 25.07.2018, 21:53
"ćwoku" - ty piszesz "z klawiatury", tak sądzę...

skorpion Dzisiaj, 18:13 A ja skąd pisze ćwoku
do skorpiona
do skorpiona 25.07.2018, 18:51
Nemezis napisała że ma ubaw w czytaniu dokumentów składanych do UMiGu. A w umigu takie pieszczoty to na porządku dziennym?

Kontekst był jednoznaczny.

Nemezis Wczoraj, 13:48
a będziemy mieli niezły ubaw czytając Twoją aplikację ;-)
burmistrz
burmistrz 25.07.2018, 15:14
Wszystkie twoje niki będą wzięte pod uwagę tak jak i oba adresy IP
nie strasz nie strasz bo się ze...
nie strasz nie strasz bo się ze... 25.07.2018, 15:48
podpisując się burmistrz - to jesteś Sawarynem czy Nikitińskim czy Milerem?

Będzie wesolo, jak twoje adresy IP zostaną ujawnione!
skorpion
skorpion 25.07.2018, 18:16
Martw się o swoje :))) bo dopiero bedzie wesoło :)))
będzie, będzie zabawa, będzie się działo:)
będzie, będzie zabawa, będzie się działo:) 25.07.2018, 18:54
Ja się nie martwię. Ale zastraszanie może źle się skończyć dla proburmistrzowskich trolli...

Ujawnienie personaliów Nemezis, "maciusia wykopanego", Lokisa, skorpiona Wyborcy - i paru innych - fajnie będzie - prawda skorpionie?
Banda trolli
Banda trolli 25.07.2018, 16:36
Nam zawsze jest wesoło ;+)))
Nemezis
Nemezis 25.07.2018, 12:15
maciuś te brednie o skorumPOwaniu następców POwtarza publicznie od dłuższego czasu :(

Jak widać POdłość ludzka nie zna granic
nie strasz nie strasz bo się...
nie strasz nie strasz bo się... 25.07.2018, 15:50
Nemezis te fake newsy o "skorumpowanych poprzednikach" powtarza podle od dłuższego czasu. Proces może być ciekawy...
Świadkowie też:)
zgoda
zgoda 25.07.2018, 18:01
Uważaj tylko maciusiu aby ci się Heniek - świadek koronny- za bardzo w czasie procesu hmmm nie rozłożył
do psychola
do psychola 25.07.2018, 18:55
"Heniek w czasie procesu się nie rozłożył"? BODAJBYŚ ZDECHŁ ZA TAKIE SŁOWA PSYCHOPATO!
Nemezis
Nemezis 25.07.2018, 10:01
A maciusie są dwieście razy bardziej skorumPOwani i mamy z kwiczącego ryja cały czas ubaw
nie strasz nie strasz bo się ze...
nie strasz nie strasz bo się ze... 25.07.2018, 15:51
A na ile Nemezis skorumpowała obecnych, że "maciusie" są 200 razy bardziej?:)
norka
norka 25.07.2018, 07:44
Bardzo śmieszne: niekompetentny wiceburmistrz od oświaty i kompetentna jego żona dyrektorka.
Aplauz
Aplauz 25.07.2018, 08:12
To pięknie świadczy o pedahogicznych zdolnościach Pani Izy.


Wytrzymać tyle lat z takim świrem!
hmmm
hmmm 25.07.2018, 08:41
Patrząc na efekty - to chyba jednak źle świadczy. No chyba że bez niej byłoby jeszcze gorzej...
wyliczanka
wyliczanka 25.07.2018, 01:28
Dziwne byłoby, gdyby wicedyrektor szkoły, po odejściu na emeryturę dotychczasowej dyrektor, nie dostałaby awansu.
Gratulacje dla nowej Pani Dyrektor.
"bo im się należalo":):):)
"bo im się należalo":):):) 25.07.2018, 01:53
To się zdecyduj - Nikitińska "dostała awans" czy "wygrała konkurs"? Z automatu wicedyrektorzy zostają dyrektorami? Czy tylko Nikitińscy?

W sprawie nominacji podwładnych osobom sprawującym władzę publiczną wolno po prostu mniej...
Tatar z truskawek
Tatar z truskawek 25.07.2018, 07:02
Tobie *** należał się kopniak z urzędu i 25 lat ciężkich robót w kamieniołomie i konfiskata mienia w całości
truskawki kup w dyskoncie...
truskawki kup w dyskoncie... 25.07.2018, 08:43
Tak, psychopata wydał wyrok. Może jeszcze jakieś dowody? A może obecni mają zmowę? Wszyscy spiskują przeciw tobie? Lecz się...
wyliczanka
wyliczanka 25.07.2018, 02:02
Uśmieszku, patrz, awansowała z wicedyrektora na dyrektora.
Resztę cwaniaczku doczytaj sobie w artykule. :)
cwaniactwo nie popłaca...
cwaniactwo nie popłaca... 25.07.2018, 02:22
„rząd rżnie głupa” powiedział kiedyś JKM. W tej sytuacji pasuje do gminnej polityki kadrowej i "wygibasów" uzasadniających że Nikitńska dyrektor gminnej szkoły to w ogóle nie ma nic wspólnego z Nikitińskim wiceburmistrzem od oświaty......
Tatar z truskawek
Tatar z truskawek 25.07.2018, 07:04
*** rżnie głupa co uzasadnia jego bełkot który nie ma nic wspólnego z awansem pani Izy
truskawki kup w dyskoncie
truskawki kup w dyskoncie 25.07.2018, 08:45
gmina rżnie głupa ponieważ udaje, że to nic dziwnego Nikitińska dyrektorka gminnej szkoły i Nikitiński gminne guru od oświaty...
Kolec
Kolec 25.07.2018, 01:12
Naprawdę świetna nominacja, gratulacje Izuniu!
och i ach:)
och i ach:) 25.07.2018, 01:24
Też jestem zaskoczona "Pawełku" Nepotyzm jak u Napoleona...
Rodzic uważny
Rodzic uważny 25.07.2018, 00:53
Świetny wybór i to wszystko.
proste
proste 25.07.2018, 01:24
A dużo było innych kandydatów do wyboru? Nepotyzm.
bardzo proste
bardzo proste 25.07.2018, 05:31
A owszem maciusiu
hmmm
hmmm 25.07.2018, 08:47
Obłąkaniec nadal widzi goebbelsowsko pisanego "maciusia"? Jaki goebbelsik, taki jego hitlerek.

Ale "owszem" - to NEPOTYZM!
uważny
uważny 25.07.2018, 00:11
& Przejrzałem te ponad ćwierć tysiąca komentarzy i nie zauważyłem aby któreś w negatywny sposób występowało przeciwko pani Izie Nikitińskiej. Większość komentarzy krytykuje politykę kadrową pana Mieczysława Sawaryna w połączeniu z wiceburmitrzem Nikitińskim.
proste
proste 25.07.2018, 00:30
Gdy bliska rodzina wiceburmistrza od oświaty zostaje dyrektorem gminnej szkoły - to jest to nepotyzm...
&
& 25.07.2018, 00:44
Gdyby nie stanęła do konkursu tak, ale stanęła i została wybrana.
a mogła zostać nie wybrana?
a mogła zostać nie wybrana? 25.07.2018, 01:52
Gdyby startowała w konkursie w szkole powiatowej albo innej gminy. Ale w konkursie organizowanym przez wydział edukacji podległy burmistrzowi Nikitińskiemu?
hmmm
hmmm 25.07.2018, 08:50
Dokładnie - konkurs organizowany przez wydzial edukacji podległy Nikitińskiemu. Wygrywa Nikitińska.
A w tylu szkołach w sąsiednich gminach ogłaszano konkursy.
Jakby koniecznie chciała być dyrektorem, mogła startować, żeby nie podlegać Nikitińskiemu. Byłoby transparentnie...
obiektywnie
obiektywnie 25.07.2018, 01:01
& o jakim konkursie piszesz?
1 )p Nikityńska była jedyną osobą w "tym konkursie"
2 ) o tym,że będzie dyrektorem opowiadała już kilka tygodni wcześniej
Nepotyzm jest karalny. A obecny burmistrz to desperat albo idiota.
@
@ 25.07.2018, 00:28
Kolejna świetna nominacja wszystko kolego.
Uczeń
Uczeń 25.07.2018, 01:13
Zgadzam się wybór Pani Izabeli bardzo dobry.
proste
proste 25.07.2018, 01:26
Uczeń szkoły podstawowej o dyrektorce "pani Izabela" - cha cha cha...
ach ten protekcjonalny ton, "kolego"...
ach ten protekcjonalny ton, "kolego"... 25.07.2018, 00:47
Premier Morawiecki nie mianował swojej żony ministrem. Choć pewnie dałaby sobie radę, "kolego"...
hmmm
hmmm 25.07.2018, 08:52
Nie znam kwalifikacji żony premiera Morawieckiego, pewnie dałaby sobie radę jako minister - ale dobry przykład - nie może żona być ministrem w rządzie męża.
NIE UCHODZI!!!
Bardzo uważny
Bardzo uważny 25.07.2018, 00:15
Wniosek - pani Iza nikomu koryta nie odebrała więc nikt nie ma POwodów aby na nią pluć jadem czy żałośnie wyć
proste
proste 25.07.2018, 00:46
nazywając służbę publiczną "korytem" określasz tych, co to koryto "posiedli"...

Ale wyjaśniłeś nienawiść tercetu do zmarłego Burmistrza Piłata - tyle razy "odbierał im koryto" wygrywając wybory - że poza "pluciem jadem i żałosnym wyciem" nic innego nie potrafią...
Rekin
Rekin 25.07.2018, 00:59
Jesteś prostakiem i byle jakim adwersarzem, z nienawiści do uczciwych ludzi udusisz się kiedyś, zadbaj o zdrowie i pomyśl.
kto nazywa służbę publiczną "korytem" określa tych, co koryto…
kto nazywa służbę publiczną "korytem" określa tych, co koryto "posiedli" 25.07.2018, 01:29
Znowu Paweł z lustrem rozmawia? Ale masz rację - zadbaj o zdrowie, bo z nienawiści sie udusisz...

Pozostałe