Agnieszka Sudakow wygrała konkurs na dyrektora

  • 23.07.2018, 13:31 (aktualizacja 23.07.2018, 22:16)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Agnieszka Sudakow wygrała konkurs na dyrektora fot. UMiG Gryfino
Zmiana na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie. Przez 5 kolejnych lat szkolnych od 1 września 2018 r. do 31 sierpnia 2023 r. placówką pokieruje Agnieszka Sudakow. Zarządzenie w tej sprawie 19 lipca 2018 r. podpisał burmistrz Gryfina.

Konkurs przeprowadzono 17 lipca 2018 r. Agnieszka Sudakow po przeprowadzeniu analizy formalnej złożonej oferty, zaprezentowaniu koncepcji działalności szkoły oraz udzieleniu odpowiedzi na pytania zadawane przez członków komisji konkursowych uzyskała wymaganą większość głosów.

Powierzając funkcję dyrektora szkoły burmistrz Mieczysław Sawaryn wyraził przekonanie, że doskonałe przygotowanie merytoryczne, doświadczenie zawodowe, chęci do pracy oraz kreatywność i troska o powierzoną szkołę przełoży się na pozytywne efekty działalności jednostki oświatowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wychowanek 2007-2010
Wychowanek 2007-2010 13.09.2018, 21:35
Gratulację Pani Agnieszko !!
Freind
Freind 26.07.2018, 19:23
ja kończyłam tę szkołę wiele lat temu, i nie widzę, żeby coś się zmieniło. Chodzi o poziom naczania. Kończąc szkołe w Gardnie i idąc do Technikum musiałam dużo braków nadgonić. Patrząc na swoje dziecko, będzie to samo. Egzaminy na koniec szkoły wypadają słabo. Pytanie tylko dlaczego?
Cięzkie
Cięzkie 26.07.2018, 08:01
Aż dwie do podawania kwiatów? ;)
Przyjaciel Szkoły
Przyjaciel Szkoły 25.07.2018, 22:26
Bardzo proszę o wymianę całej kadry zarządzającej. Wtedy ta dobra zmiana będzie miała sens. Pozdrowienia dla nowej Pani Dyrektor.
Przyjaciel
Przyjaciel 27.07.2018, 01:52
Brawo, wymienić całą kadrę zarządzającą, będzie to pierwszy krok ku dobremu. Również pozdrowienia dla nowej Pani Dyrektor
Rodzic
Rodzic 25.07.2018, 12:53
Noo wrescie może ktoś zrobi porządek w Gardnie Nowa Derektor nowe Porządki. A teee Wszystkie stare plociuchy które siedzą i nic nie robią tylko du... Wszystkim obrabiaja pójdą precz!! Chodzą sobie po sklepach robią zakupy a dzieci wychodzą same ze szkoły a później tragedia bo coś się dziecku stanie a gdzie była szatniarka a w Dino zakupy robiła lub kawkę piła śmiech na sali!!
Andrzej
Andrzej 24.07.2018, 20:03
Czesc Ania
imię róży
imię róży 24.07.2018, 20:15
Jaka Ania? Albo Iza albo Agnieszka?
mama
mama 24.07.2018, 18:29
Mam nadzieję, że w końcu ktoś z tą szkołą zrobi porządek bo to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie..
kwiaciarka
kwiaciarka 24.07.2018, 14:49
I po co te nieszczere róże z pieniędzy podatników z wiadomej kwiaciarni?
nauczycielka
nauczycielka 24.07.2018, 12:19
A gdzie można zobaczyć program -wizje rozwoju szkoły, która przedstawiła pani kandydatka. Jestem ciekawa w jakim kierunku pójdzie teraz szkoła. Będzie to dostępne na BIP?
Woźna
Woźna 24.07.2018, 13:01
A co pory ci falują ?
Kawa i szarlotka
Kawa i szarlotka 24.07.2018, 12:31
Może się Pani osobiście z tym zapoznać w samej szkole. Serdecznie zapraszam.
tak to widzę
tak to widzę 24.07.2018, 10:41
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Sara
Sara 24.07.2018, 07:49
Gratulacje Pani Agnieszko ogromne! Powodzenia :)
Chce do szkoły
Chce do szkoły 23.07.2018, 19:53
Super meta ta szkoła jestes w pracy i na zakupy sobie idziesz !
Ciekawe czy w mieście jedna z drugim do biedry by skoczyły w trakcie ?
Wmariola
Wmariola 24.07.2018, 18:02
Ty pewnie wychodzisz? Gratulacje dla Pani Agnieszki, super babka i sąsiadka
mam nadzieję
mam nadzieję 24.07.2018, 10:42
Będzie nowa dyrekcja, będą nowe porządki.
Małgorzata Kolińska
Małgorzata Kolińska 23.07.2018, 18:03
Pani Agnieszko! Gratuluję! Wszystkiego dobrego i powodzenia!
Wasz nielubiany
Wasz nielubiany 23.07.2018, 17:57
Pora najwyższa już potelepać tą szkołą .
Rozpieprzyć układy i układziki tam panujące !!!
I
Były uczeń
Były uczeń 23.07.2018, 18:52
Te układy układzie już w tej szkole panują od wielu, wielu lat
Ss
Ss 23.07.2018, 16:25
A na dzień nauczyciela wszyscy jak żyw do spa ! A co z komitetu kasa idze
Jestem robotem
Jestem robotem 23.07.2018, 16:24
Jak będzie taką dyrcią jak nauczycielką w liceum to współczuje.
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 23.07.2018, 18:43
Najlepsaza wychowawczyni ewer.
Uzi
Uzi 23.07.2018, 16:32
Pozamiata te układy ! Bujta sie plociuchy
Szukam roboty
Szukam roboty 23.07.2018, 16:18
Praca ? Tylko po koneksjach , układach !
Rodzinne gangi opanowały szkołe !
A ja chciałem być woźnym ,stróżem i.t.p
A jestem dalej na zasiłku !!!
Technik kelner
Technik kelner 23.07.2018, 16:28
A mówiłem ci maciusiu że kto ma szkołę ten ma lżej!
Łużycka
Łużycka 23.07.2018, 16:35
Technik kelner najlepszy zawód
Marzena
Marzena 23.07.2018, 16:11
Zatrudnianie nauczycieli którzy się nie sprawdzili w mieście a na wsi udają wielkiego nauczyciela. Nikt nie zwracał uwagi nawet na krzyczącą panią od matematyki wyzywającą dzieci od debili, nieuków, zastraszająca że nic im w życiu nie wyjdzie, i z takim bagażem doświadczeń uczniowie kończyli szkołę. A w innych placówkach okazuje się że są to dobrzy, zdolni uczniowie.
Gocha
Gocha 23.07.2018, 18:06
Dokladnie tak było z moim synem w SP1. Własna wychowawczyni robiła wszystko, żeby go usadzić. Zmienił szkołę i okazało się, że nauczyciele go chwalą, a mnie osobiście szkolna pedagog gratulowała świetnego, zdolnego syna.
Artur
Artur 23.07.2018, 18:20
To fakt
Ciekawski
Ciekawski 23.07.2018, 16:09
Co robi cały ten gang siedzący w pomieszczeniu woźnej ?
Co sie wchodzi do szkoły to widać kółko różańciowe które sie tam zagnieździło !?
mmm
mmm 23.07.2018, 21:04
a w szkole brudno
Rodzic sprzed laty
Rodzic sprzed laty 23.07.2018, 16:05
Nareszcie zmiana ! Szkoła w Gardnie to jedno wielkie państwo w państwie ! Spokojne, grzeczne dzieciaki, były nękane przez swoich rówieśników, były wysyłane do psychologa z powodu ,, że nie potrafią się bronić'' i że brak szacunku do ucznia w klasie jest spowodowane brakiem należytego wychowania.ze strony rodziców. Nauczyciele woleli zamiatać sprawy pod dywan, zamiast interweniować w kierunku agresywnych uczniów. Lepiej było załagodzić sytuację, wmawiając rodzicom że dziecko jest źle wychowane, ponieważ dostaje [email protected]@@ od kolegów z klasy na każdej przerwie.
Nie jest to atak z mojej strony na szkołę, ale tak wyglądały ostatnie lata w ZS Gardno.

Pozostałe