Utknął pod wiaduktem

  • 27.07.2018, 09:48 (aktualizacja 27.07.2018, 10:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Utknął pod wiaduktem Zdjęcie otrzymaliśmy od p. Magdaleny.
Pod wiaduktem na ul. Grunwaldzkiej w Gryfinie utknęła ciężarówka. Pomimo znaku informującego o wysokości przejazdu, kierowca samochodu ciężarowego próbował przejechać pod wiaduktem. Jednak auto okazało się za wysokie. Na miejscu jest straż miejska, która kieruje ruch na ul. Sprzymierzonych. Kierowca spuszcza powietrze z opon, chcąc wyjechać spod wiaduktu. , co jakiś czas dochodzi do takich sytuacji w tym miejscu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj 27 lipca 2018 r. po godz. 8.

Objazd wyznaczono ul. Sprzymierzonych. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

piśmienny
piśmienny 02.08.2018, 19:11
Stuknął ją bo nie potrafi czytać!
G.
G. 02.08.2018, 09:14
Huknął tym tirem aż iskry poszły.
takbyło
takbyło 02.08.2018, 00:17
Niczym drzazga w d...
Ziutek
Ziutek 01.08.2018, 21:40
Duży mandat zapłaci jak jeszcze tam tkwi ;)
konsekwencja
konsekwencja 01.08.2018, 10:09
To teraz odpowie prawdopodobnie za to przed sądem.
mujek
mujek 01.08.2018, 00:47
To stało się przez jego głupotę!
avatar
avatar 31.07.2018, 19:20
A trzeźwy chociaż był ten kierowca? Na pewno nie trzeźwo myślący!
gryfiniak
gryfiniak 31.07.2018, 16:47
Tym Tirem zablokował wjazd do centrum.
pieszo
pieszo 31.07.2018, 09:18
Według mnie to zakrawa na spowodowanie katastrofy w ruchu drogowym!
niestety
niestety 31.07.2018, 09:09
Jak słoneczko przygrzewa to i z myśleniem gorzej!
swiadek
swiadek 31.07.2018, 00:02
Wbił się w ten wiadukt jak w masło!
ciekawe...
ciekawe... 28.07.2018, 15:13
A może na GPS jest zaznaczona inna wysokość i jadą "na komputer" nie patrząc na znaki?
Coś w każdym bądź razie jest - może faktycznie po położeniu nowej nawierzchni prześwit się zmniejszył, a znaki nie uwzględniają?
Sławek
Sławek 28.07.2018, 13:13
Nie pierwsza to, i pewnie nie ostatnia sytuacja. Ciekawe czy po tych zdarzeniach badana jest stalowa konstrukcja wiaduktu kolejowego? Czy"sprawcy' ponoszą koszty napraw? Górą w pociągach ludzie podróżują
Piotrek
Piotrek 28.07.2018, 10:58
Tydzień temu też wjechał jakaś plaga, tylko że zdarł dach z naczepy. Może i by przejechał jak by droga była prosta a jest lekko pod górkę i się klinują ;)
M.
M. 27.07.2018, 22:28
Totalny brak wyobraźni ze strony szoferaka.
5000 to mało i tak nie nauczy się miśleć.
onka
onka 27.07.2018, 20:32
wiem tylko,że to robota ciężka i trudna jest
ringo
ringo 27.07.2018, 20:24
Ale co za debil? wypisuje świństwa? no zwyczajnie się człowiek ,albo jakoś? ludzie to jest potężny skład....
Pati ox
Pati ox 27.07.2018, 20:20
Co za po*** komentarze. Patologia totalna!
Ludzie,macie pojęcie o czym piszecie?
zapraszam do kabiny Tira ....co za łachy/?
artbico
artbico 27.07.2018, 19:35
Inteligencją to on nie grzeszył ten sprawca.
KRIS
KRIS 27.07.2018, 17:01
Karac,karac,karac..Maja wysokie samochody,bedace bynajmniej na granicy mozliwosci przejazdu a wiezdzaja.Ida na skruty,jak to cwaniacy,ciezarowcy.Obciazac cwaniakow za ewentualne powstale szkody.Nie ma taryfy ulgowej dla tych cwaniakow.Czesto poruszam sie autostradami i widze cwaniakow,szczegolnie z Polski i krajow wschodnich.
Bo szkoda mu zrobic dwa km wiecej by obiechac niski przejazd
ciekawe
ciekawe 28.07.2018, 15:15
Na "skróty" to na pewno nie jest - łatwiej koło straży skręcić na przejazd niż brnąć dużym wozem przez miasto. Ciekawe jaka tego przyczyna. Może zły GPS?

Pozostałe