Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Remont sekretariatu nie wpłynął na dezorganizację pracy urzędu - prostuje sekretarz

  • 30.07.2018, 19:57 (aktualizacja 30.07.2018, 22:19)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Remont sekretariatu nie wpłynął na dezorganizację pracy urzędu - prostuje sekretarz
W związku z ukazaniem się na stronie igryfino artykułu pt. „Wewnętrzny w urzędzie wygrał konserwator”, sekretarz Ewa Sznajder przysłała sprostowanie. Poniżej publikujemy jego treść (pisownia oryginalna):

„Remont pomieszczenia sekretariatu nie wpłynął nawet w małym stopniu na dezorganizację pracy Urzędu. Nie przysporzył też żadnych utrudnień interesantom ani radnym. Sekretariat burmistrzów dzieła w pokoju nr 30. Drzwi sekretariatu są cały czas otwarte i tylko zła wola każe komukolwiek tego nie zauważyć.
Remont pomieszczenia sekretariatu jest wykonywany przez pracownika Urzędu. Koszty remontu byłyby znacznie wyższe przy zatrudnieniu firmy zewnętrznej.
W artykule używa Pan zwrotów „…podobno odbył się mały wewnętrzny przetarg”, „…ma dostać prawdopodobnie… nagrodę”.
Świadczy to braku chęci do rzetelnego informowania mieszkańców. Posługiwanie się słowami „podobno”, „prawdopodobnie” czyni informacje mało wiarygodnymi .
Pisanie „… nie było żadnego zgodnego z procedurami przetargu ogłoszenia w BIP” potwierdza tylko brak pańskiej wiedzy dotyczącej procedur związanych z zamówieniami publicznymi.”

Ewa Sznajder

Sekretarz Miasta i Gminy

Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (60)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

freudowskie przejęzyczenie pani od ORGANIZACJI pracy urzędu...
freudowskie przejęzyczenie pani od ORGANIZACJI pracy urzędu... 03.08.2018, 20:38
Odpowiedź pani sekretarz - treść kręci i manipuluje nie odpowiadając na pytanie a forma agresywna. Można być wielbicielem lub nie - miłość bywa ślepa, ale odpowiadać że bezprzetargowy remont jest TAŃSZY to buta albo zakłamanie.
To, że NIE WIADOMO ILE KOSZTUJE, nie znaczy, że jest TAŃSZY!

A twierdzenie, że wyłączenie sekretariatu, wynoszenie mebli, dokumentów i sprzętu, przenosiny pracownika NIE WPŁYNĄŁ NA "DEZORGANIZACJĘ" (freudowskie przejęzyczenie pracownika odpowiedzialnego za ORGANIZACJĘ pracy urzędu?) - to znaczy że albo te gabinety i osoby były nieobecne albo że pracownicy wykonują nikomu niepotrzebną pracę...
Fan Ewy
Fan Ewy 03.08.2018, 19:36
Pani sekretarz, nie zwracaj uwagina te zakamuflowane Beatki i inne podobne przypadki, które liczą na powrót na zajmowane kiedyś stanowiska.
Ludzie się zmieniają, ale nigdy nie uwierzę , że ta słodka i ciągle piękna dziewczyna , przepraszam kobieta, mogłaby uczynić komuś coś złego. Pochodzi z bardzo porządnej i szanowanej rodziny.
dziwne
dziwne 03.08.2018, 23:10
Nie zwracaj waginy?
instynkt zdradzieckiej...
instynkt zdradzieckiej... 03.08.2018, 20:32
zakamuflowany Pawełku - jak kochasz, to kochaj po cichu. I nie posądzaj innych o swoje instynkty....
Fan rozsądku
Fan rozsądku 03.08.2018, 20:04
Kochaj więc nadal paniąsekretarz i broń ją jak mężczyzna, a nie plująca na oślep ***.
key
key 03.08.2018, 18:53
Bardzo słabe zachowanie, ale czego się spodziewać, skoro takie rzeczy były popularne za komuny, a sporo ludzi ma jeszcze korzenie w PZPR.
88
88 03.08.2018, 19:10
Co to są korzenie w PZPR, wiesz dzieciaku o czym piszesz ? Potrafisz pod własnym nazwiskiem wskazać choć jedną osobę która miała związki z poprzedniczką PiS ?
!
! 02.08.2018, 00:37
przekonywanie, że bezprzetargowe remonty są "tańsze" - jeśli nie było przetargu to skąd wiadomo?
Konserwator mógł się zgłosić do oficjalnego przetargu - wtedy byłoby wiadomo za ile tak naprawdę jest ten remont...
zdjęcie
zdjęcie 01.08.2018, 17:37
Czy coś tej pani się stało? Dziwnie wygląda.
88i
88i 03.08.2018, 19:39
Wygląda pięknie, ślepoku
do "slepoka":)
do "slepoka":) 03.08.2018, 20:40
kwestia gustu. No i dioptrii:)
taboret
taboret 01.08.2018, 23:38
zwędziła krzesło
Tragikomedia
Tragikomedia 31.07.2018, 19:49
Szkoda Gryfina brak gospodarza.
Tragedia
Tragedia 31.07.2018, 19:42
Tragiczne zdjęcie.
faktycznie
faktycznie 31.07.2018, 23:09
Jak z ulotki skok
tylko urzędniczka
tylko urzędniczka 31.07.2018, 17:54
Powtórzę swoje pytanie
Co za wykRZtałciuch to pisał? Pani Sznajder tak "tworzy sama z siebie"? TRAGEDIA PANIE BURMISTRZU !!
Lokis
Lokis 31.07.2018, 18:07
Każdy popełnia błędy gdyż jest to cecha ludzka. Gorzej jest gdy POpełnia się jedynie same błędy tak jak to czyniła skorumPOwana ekipa naszych POprzedników
"wasi" poprzednicy przy was to Himalaje przy górce w parku...
"wasi" poprzednicy przy was to Himalaje przy górce w parku... 02.08.2018, 00:35
Sawaryn z Nikitińskim i tym trzecim są sto razy bardziej skorumpowani fake newsiarzu piszący o korupcji "waszych" poprzedników!
górka w parku
górka w parku 02.08.2018, 01:23
Tak, nasi POprzednicy to Himalaje korupcji i hipokryzji :-)
do tego co pisze "nasi poprzednicy" - LECZ SIĘ!
do tego co pisze "nasi poprzednicy" - LECZ SIĘ! 02.08.2018, 07:29
Skoro piszesz "nasi poprzednicy" to jesteś labo Milerem albo Nikityńskim. To pójdź jeden z drugim do parku, zobacz alejkę wytyczoną prosto w cisy, zwężoną główną alejkę, poszerzone boczne.

W HIPOKRYZJI I KORUPCJI JAK WIDAĆ "WASI POPRZEDNICY MOGLIBY SIĘ UCZYĆ OD WAS"
łowca idiotów
łowca idiotów 31.07.2018, 18:59
To nie jest błąd. To jest zwykła głupota i niedbalstwo. Zanim pismo wyjdzie poza urząd ktoś je musi sprawdzić. Czy w urzędzie nikt nie potrafi czytać i sprawdzać pisownię? Dno.
rzetelna informacja
rzetelna informacja 31.07.2018, 17:35
Sekretariat burmistrzów -dzieła- w pokoju nr 30- Gratulacje! Ktoś sprawdzał błędy?
.....i tylko zła wola każe komukolwiek tego nie zauważyć.- To w urzędzie już wszyscy słyszą głosy? Mówili o jednym co się nosi jak Napoleon co słyszy głosy.
Posługiwanie się słowami „podobno”, „prawdopodobnie” czyni informacje mało wiarygodnymi .- A to ciekawe?! Widziałem burmistrza dziś przy urzędzie. Prawdopodobnie szedł do pracy. Faktycznie- informacja mało wiarygodna. Znowu gratuluję intelektu.
A co z procedurami na zamówienie usługi? Przecież robi to złota rączka. Jakiej wiedzy tu potrzeba?
Wstyd wysyłać z urzędu tak prymitywną informację. A może ktoś celowo pisze dla sekretarz taki chłam albo jeszcze się pod nią podszywa?
Tajemnica 5 krzesła
Tajemnica 5 krzesła 31.07.2018, 13:33
To ta kobieta schowała 5 krzesło?całe Gryfino chuczy ze śmiechu że zawinęła krzesło przed spotkaniem z geblewiczem i usiadła na miejscu dla gości.
Lokis
Lokis 31.07.2018, 18:08
Niedorzeczne urojenia !  zmień lekarza!!!
taborecik
taborecik 01.08.2018, 00:52
oddaj krzesło
urząd
urząd 31.07.2018, 11:41
Pani sekretarz Sznajder czytać ze zrozumieniem uczyli,mam nadzieję,więc dlaczego nie odpowiada na zadane pytania tylko chrzani głupoty jak wicek?Czy to jest zarażliwe ?
Lokis
Lokis 31.07.2018, 18:10
Mądrej głowie dość po słowie maciusiu....

Odpowiedz Pani Sekretarz jest jasna, zwięzła i zrozumiała nawet dla przeciętnego odbiorcy.
do następcy swojego poprzednika:)
do następcy swojego poprzednika:) 02.08.2018, 00:51
"po słowie", "następco swojego poprzednika" to może być kryzysowa narzeczona.
Jeśli ta wypowiedź ma być jasna - to jasno udowadnia że w urzędzie źle sie dzieje.

Lokis 2 dni temu, 18:07 ekipa naszych Poprzedników
czytelnik
czytelnik 31.07.2018, 19:00
Wygląda Lokis jakbyś to sam pisał. Dla normalnych czytelników to niezrozumiały bełkot
Gucio
Gucio 02.08.2018, 23:45
Może ją bzyka ?
W. Łysiak
W. Łysiak 31.07.2018, 09:12
Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż odezwać się rozwiewając wszelką wątpliwość.
niestety
niestety 31.07.2018, 09:27
Widać pani Ewa Sznajder nie hołduje tej zasadzie panie Łysiak.
filozof
filozof 31.07.2018, 09:06
Jak prostować żeby nic nie sprostować...
tylko urzędniczka
tylko urzędniczka 31.07.2018, 08:57
O matko i córko,kto to pisał tej kobiecie? Pani Sznajder tak sama ? Kobieta z wyższym wykRZtałceniem ? Nie wierzę!
Lokis
Lokis 31.07.2018, 18:11
To nie jest kwestia wiary maciusiu lecz kwestia dobrej-złej woli.
umig
umig 31.07.2018, 08:55
NIEKOMPETENNCJA to ich znak firmowy.
BANACH
BANACH 31.07.2018, 08:41
Długoborskiemu zasłonki liczyli, a ja tylko czekam ktodokładnie wyliczy ile kosztowały fanaberie Sawaryna wynikające z niegospodarności przy remontach sali ślubów. Ja tu nie widze zadnej logiki oprócz bezmyślnego wydawania publicznych pieniędzy.
prawda
prawda 31.07.2018, 11:52
żadnej logiki prócz wydawania publicznych pieniędzy to można popatrzeć na park. Zwężają szerokie alejki, poszerzają wąskie - nie patrząc na ruch na tych alejkach...
radny
radny 31.07.2018, 08:36
Pani sekretarz, kiedy panie przestanie się kompromitować? Jak pani może prostować odczucia, że praca jest dezorganizowana poprzez remonty (już abstra***ąc od tego jak są organizowane)?! Za bałagan to można tylko przeprosić, ale jak widac brak pani pokory. Buta nałożona na niekompetencję to złe cechy sekretarza.
zróbcie tam ciuchbudę)
zróbcie tam ciuchbudę) 31.07.2018, 07:49
Niezmiernie spodobał mi się pomysł z ciuchbudą. No bo jak faktycznie brak tego pokoju nie wpływa na pracę urzędu - to jak zrobi się ciuchbudę będzie fajnie!

:) Dzisiaj, 06:20 skoro wyłączenie pokoju "w najmniejszym stopniu nie zdezorganizowało" - to w cholerę wynająć pokój na ciuchbudę - będzie forsa z czynszu!
Wina Tusqa i koniaki Sawaryna
Wina Tusqa i koniaki Sawaryna 31.07.2018, 07:08
Po co Pani Ewa odpowiada na takie obrzydliwe POmówienia i insynuacje?

Przecież to oczywiste ze gdy Endriu nie ma o czym pisać to zawsze wyciągnie jakąś prowokację- a to że pajęczyny na ryvakówce, a to że brama bańska osrana przez gołębie, a to że susza i trawa zżółkła....
co to "ryvakówka"? "prowokacje, pomówienia, insynuacje…
co to "ryvakówka"? "prowokacje, pomówienia, insynuacje - JAK W PRL:) 31.07.2018, 07:52
Och, kamarylo - nie opisuj działań Tomasza Milera, kiedy był jeszcze "niezależnym dziennikarzem"...
J. Cyrankiewicz
J. Cyrankiewicz 31.07.2018, 08:38
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie!
proste pytanie
proste pytanie 31.07.2018, 07:07
Czemu nie stanął do uczciwego przetargu uczciwie podając swoją stawkę?

Inne firmy, prywatne nie utrzymują na etacie człowieka, który ma rocznie malować jeden pokój...
Bo BARDZIEJ IM SIĘ OPŁACA wynająć firmę...

Pozostałe