Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Burmistrz skraca czas pracy na okres upałów

  • 01.08.2018, 12:56 (aktualizacja 01.08.2018, 21:45)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz skraca czas pracy na okres upałów
Burmistrz gminy Trzcińsko-Zdrój Zbigniew Kitlas wziął przykład ze swojej koleżanki wójt Bań Teresy Sadowskiej i właśnie podjął decyzję w sprawie pracy Urzędu Miejskiego podczas upalnych dni. W zarządzeniu czytamy, że zostało ono podjęte 31 lipca 2018 r. Jednak w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na głównej stronie urzędu ukazało się ono dzisiaj 1 sierpnia o godz. 11:34.

W związku z panującymi upałami został wprowadzony skrócony czas pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju w okresie od 1 do 3 sierpnia 2018 r.

Trzciński magistrat 1 i 2 sierpnia czynny będzie od godz. 7.30 do 13.30, natomiast 3 sierpnia od godz. 7.00 do 13.00.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec tz
mieszkaniec tz 02.08.2018, 12:37
niedługo to wogóle w trzcinskim urzędzie zgaszą światło. ( chyba że im wcześniej odetną ) i zaryglują drzwi
petent z cyklu jak się sprawy załatwia w moryniu
petent z cyklu jak się sprawy załatwia w moryniu 01.08.2018, 23:26
w moryńskim grodzie urzędnicy sami sobie wyznaczają czas pracy .... poważnie, byłem pytam gdzie jest pani bo mam sprawę, pani nie ma, a gdzie jest? w terenie, a kiedy będzie? a może popołudniu a jak nie popołudniu to jutro,a może zadzwonić? nie bo to jej tel. prywatny nie ma służbowego. scena jak z filmu głupi i głupszy w realu .... a burmistrz jest też mam sprawę? jest nie ma wyjechał, pytam gdzie? w teren, tak? ale go mijałem po drodze z chojny jechał kugą, mówię że jest w terenie może zajechał do chojny. jutro jest? nie mama, a kiedy będzie? pojutrze. a kto jest obecny? sekretarz ale on tej pana sprawy nie załatwi, to ta pani i pan burmistrz muszą. to co on robi? siedzi w pokoju. to on coś może mi pomóc, nie ale może pan zapytać, a kto tu coś może pytam? cisza ....
AgaMem
AgaMem 02.08.2018, 09:39
Ale bzdury ktos wypisuje...bo po pierwsze sekretarz jest na urlopie, a po drugie w moryńskim magistracie byłam zawsze obsłużona miło i bardzo sprawnie. I inne urzędy w okolicy powinni brac przykład z moryńskiego....
Miejscowy
Miejscowy 02.08.2018, 09:39
Przestań głupoty człowieku odpowiadać i robić nagonkę na moryńskich urzędników, wczoraj byłem ok. 15:00 i załatwiłem sprawę, a z Gryfina pogonili mnie juz po 13:00 bo szli sobie do domu. Sekretarz nie ma od dwóch tygodni bo na urlopie więc nie kłam, że nie mógł ci załatwiać sprawy. A ogólnie jak tak bardzo zazdrościsz urzędnikom, to w Moryniu jest nabór, idź i pokaż tam jaki jesteś mądry i elokwentny, wykaż się, a nie po nocach cwaniakujesz na portalach.
Wpis
Wpis 02.08.2018, 13:53
Trole urzędowe co plany urlopowe znają na wyrywki.
Jerzy
Jerzy 01.08.2018, 18:58
Babuszka czyta i czyta i pytam się co taka rozesmiana , a no zobacz odpiwiada i ...?
Tak sobie pozwolę na rzarcik to może kolejną sagę Gwiezdne Wojny w Trzcinsku nakręcić ?

Johny
Johny 01.08.2018, 20:13
najpierw poczytaj słownik ortograficzny :)
schłodzone piwo
schłodzone piwo 01.08.2018, 16:30
Wyschną ostatki kory i co wtedy? To się nazywa szef! Zaczątek i kontynuacja okupacji Trzcińska-Zdrój. A praca w terenie, wyjazdowa.?Na plaży w Strzeszowie? A fontanna, by się przydała. A może zafundujemy slipy kąpielowe, jako strój roboczy? Żle? Przecież nie szata zdobi człowieka.
wiatraczek
wiatraczek 01.08.2018, 15:41
No jak sie praca w upaly nie podoba, to zamiast etatu polecam prowadzenie dzialalnosci gospodarczej. Każdy wtedy z byłych urzedników bedzie mógł sie wykazać troskę o zdrowie pracownika i to nie tylko podczas upałów!
$
$ 01.08.2018, 15:20
Tak...Ci ludzie tak intensywnie pracują fizycznie , że faktycznie może być za gorąco...może niech wcześniej zaczynają godziny pracy , kiedy jeszcze nie jest aż tak gorąco i normalnie odpracują swoje godziny jak inni !
Xyz.
Xyz. 01.08.2018, 14:59
To jest smieszne,skracają czas pracy osobą które pracują siedząc, a osoby które pracują fizycznie robią normalnie a czasami nawet po 10h.Sprawiedliwość w naszym kraju jest na bardzo wysokim poziomie.
XmAn
XmAn 02.08.2018, 09:49
Nie chciało się nosić teczki to dźwigaj woreczki...
Profesor
Profesor 02.08.2018, 09:42
Trza było nie rzucać kamieniami na szkołe
Tadek
Tadek 01.08.2018, 14:51
Siedzą w chłodny pomieszczeniach z wiatraczkami i jeszcze skracać im czas pracy? SKANDAL.....TO CO MAJĄ POWIEDZIEĆ CI CO PRACUJĄ CAŁY DZIEŃ NA DWORZE....TEMU KITLASOWI SIĘ JUŻ CAŁKIEM W GŁOWIE POPRZEWRACAŁO!!
mieszko
mieszko 01.08.2018, 23:28
Salwa to ma dobrze nic o nim nie piszą
aqarium
aqarium 02.08.2018, 00:16
Taki nieudacznik, że niczym się nie wyróżnia.
psipsia
psipsia 02.08.2018, 08:40
taaa szalików w upał nikt nie chce, a jabłka dojrzewają dopiero, bo z niczym innym tego gościa nie da się skojarzyć w sensie "osiągnięc"
Gutek
Gutek 01.08.2018, 14:25
Dobrze, że tylko urzędnikom jest gorąco... Inni przecież uwielbiają Afrykańskie upały ?
DINO
DINO 01.08.2018, 14:20
I cyk po 13:30 na kampanie do Biedronki ...
Tadek
Tadek 01.08.2018, 14:55
Jak go znowu spotkam w godzinach pracy UM jak przeszkadza innym spokoju zrobić zakupy to go wygnam do roboty i psem poszczuje bo mam już dość tych jego głupich żartów
Orzeł
Orzeł 01.08.2018, 14:00
A kto jemu skróci?

Pozostałe