W szpitalu ukrop! – skarżą się pacjenci i pracownicy

  • 03.08.2018, 00:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W szpitalu ukrop! – skarżą się pacjenci i pracownicy
-Na sali jest tak gorąco, że jest nie do wytrzymania. W te upały tylko otwieranie okna ma dać orzeźwienie. Problem w tym, że na zewnątrz jest ponad 30 stopni Celsjusza. Trudno tu wytrzymać zdrowemu, a co mają powiedzieć chorzy – skarży się nam czytelnik.

Sprawdziliśmy, faktycznie jest gorąco. Termometr pokazuje ponad 30 stopni Celsjusza. Pacjenci rezygnują nawet z piżam. Jak miał powiedzieć Celsjusz: wysokie temperatury są przyjemne, ale tylko do pewnego stopnia.

Walka z upałem polega na otwarciu zewnętrznych drzwi i uchylaniu okien.

-Zapraszam na izbę przyjęć szpitala w Gryfinie, gdzie temperatura od godziny 11 do 21 wynosi ok. 35 stopni Celsjusza. Dyżury pełnione są 12 godzin lub 24 godziny. Są trzy wiatraki, a mimo to jest bardzo gorąco. Dostajemy wodę od pracodawcy, ale tylko ci, co mają umowy o prace mogą ją pić. A wiele z nas jest zatrudniona na swoich działalnościach – informuje inna czytelniczka.

Upały pokazały, jak niedofinansowany jest Szpital Powiatowy w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

iza
iza 05.08.2018, 09:37
Dolaczajac sie do niekturych komentarzy rzeczywiscie warunki na izbie przyjec w szpitalu sa okropne a podejscie lekarza wola o pomste wczoraj bylismy zwizyta niedosc ze czekalismy 3 godz gdzie osub oczekujacych bylo 4 kuzyn ktury po wypadku na rowerze mial pul twazy spucniete na oko nie widzial wogule z masakrowany lekarz stwierdzil cyt. ma pan w domu lusterko tak a widzial sie pan tak to prosze wrucic i spojrzec jeszcze raz nic panu nie bedzie do tego zadrapania to stare rany. I to jest szpital masakra gdzie placimy ubezpieczenie i zero pomocy . Przestrzegam osoby potrzebujacy pomocy w tym szpialu.
sea
sea 04.08.2018, 21:53
To się w pale nie mieści.
Zaażenowana
Zaażenowana 04.08.2018, 16:20
Wstyd, żeby w tych czasach chorzy, starsi ludzie musili przebywać w tak karygodnych warunkach. Warunki tam panujące wołają o pomstę do nieba,brak zachowania jakichkolwiek zasad czystości, intymności i poszanowania pacjenta. Personel również pozostawia wiele do życzenia, zainteresowanie pacjentem praktycznie znikome! Nie życzę nikomu, spedzenia chociażby doby w tym "szpitalu". Nic dziwnego, ze jest dość spora rotacja wśród lekarzy i ciągle zapotrzebowanie na nowy personel. Kto bardziej normalny ucieka stamtąd w czas. Pytanie tylko kto za to odpowiada i kto na to pozwala??
Roksi
Roksi 04.08.2018, 10:12
A kobiety lezace na patologii ciazy lub z noworodkami na poloznictwie co maja powiedzieć. Gorączka.
granda!!!
granda!!! 03.08.2018, 20:45
Mówicie o salach i o gabinetach. Ale tam przynajmniej okno można otworzyć. A w poczekalni przed izbą przyjęć to najzdrowsi mogą paść w taką pogodę!
NIECH SOBIE SAWARYN Z KONARSKIM I ICH DWORAMI PÓJDĄ TAM POSIEDZIEĆ!

A po paru godzinach będą wiedzieli, co dla mieszkańców jest najpilniejsze!
asiula
asiula 04.08.2018, 21:57
To prawda,ale tam nie przebywają najzdrowsi,tylko najchorzszy.,najbardziej chorzy.

niemoc
niemoc 04.08.2018, 22:27
I dlatego burmistrza starostę i ich zastępców zamknąć tam na kilka godzin. Popieram całym sercem!!!
:)
:) 04.08.2018, 23:27
albo sytuacja pacjentów w szpitalu momentalnie się poprawi - albo któryś padnie w tych warunkach.
popieram
popieram 04.08.2018, 15:35
dokładnie - i Konarski, i Sawaryn razem z wickami niech posiedzą kilka godzin w poczekalni szpitala - NA DRUGI DZIEŃ BĘDZIE POPRAWA!!!
Dup.relami się zajmują zamiast tym, co najważniejsze dla mieszkańców!!!
palacz z Misia
palacz z Misia 03.08.2018, 19:10
Grzeje słońce, to musi być gorąco.
88
88 03.08.2018, 18:52
To tam nie ma klimatyzacji ? he,he
Czego wy chcecie ? wszyscy mówią, że pacjenci tego szpitala nie są poddawani leczeniu, ale powolnej eutanazji.
Prawda
Prawda 03.08.2018, 16:46
A to ze lekarze i personel szpitala trzyma chorych ludzi, starców, dzieci na poczekalni na twardym plastikowym krzesełku po 6-7 godzin, to jest normalne? A to ich tłumaczenie ze nie ma lekarza lub oczekują na wyniki są żenujące. Z tym zróbcie porządek
obserwator
obserwator 03.08.2018, 20:16
od "lekarzy i personelu" nie zalezy to jakie krzesla zakupi szpital. zapraszam do szczecina gdzie czas oczekiwania jest o wiele dluzszy ale moze tam maja miekkie krzeselka i drinki z palemka a personel jeszcze przyjdzie i poglaszcze. to jest szpital powiatowy a nie klinika
oczywiscie wyniki robią się same w minutę a jeden lekarz na cały oddział, izbę i poradnię przyjmie wszysrtkich naraz... firma ktora robi badania laboratoryjne jest niezalezna od szpitala, to kiedy przyjdzie lekarz nie zalezy od ratownika/pielegniarki, ale i tak zawsze oni obrywaja bo sa pod reka... ludzie troche szacunku i zrozumienia, personel medyczny to tez czlowiek i tez musi np zjesc sniadanie wczesniej niz 17. takie zachowanie spoleczenstwa a potem zdziwienie ze brak ludzi do pracy w ochronie zdrowia...
tłumaczenie
tłumaczenie 03.08.2018, 17:13
Nikt ich tam nie trzyma, są wolni. Sami przychodzą.
?
? 03.08.2018, 23:34
mówisz o pacjentach? Czy o personelu?
20 milionów z gminy dla powiatu!
20 milionów z gminy dla powiatu! 03.08.2018, 14:56
Panowie z władz Gryfina - od takich warunków umierają ludzie. Od braku sali gimnastycznej zamiast boisk przy parku - tylko wasze ego!
pacjentka
pacjentka 03.08.2018, 15:37
tak - powiatowcy z gminnymi o hali przy powiatowej szkole a szpital szok!!!
ja
ja 03.08.2018, 14:08
a to nie jest tak, że wiekszosc udziałow ma prywatna spółka a nie powiat?
Gil
Gil 03.08.2018, 14:48
A kto szpital sprzedał?
Pacjentka
Pacjentka 03.08.2018, 14:05
XXI wiek a szpital w Gryfinie pod względem infrastruktury straszy. Sale, w których leży po 5, 6 pacjentów i nie ma jak się ruszyć. Łazienki to jakaś jedna, wielka masakra. Zero intymności! Niestety szpital bardzo traci bo personel bardzo w porządku, a warunki tragiczne. Może warto pomyśleć o jakimś dofinansowaniu albo znalezieniu sponsora? Inaczej pacjenci z naszej gminy nadal będą uciekać doz Szczecina, gdzie infrastruktura jest zdecydowanie lepsza, a szkoda, bo przecież szpital za pacjentów dostaje pieniądze.
Prezes Rzeki
Prezes Rzeki 03.08.2018, 13:30
Prezes Rzeki Dzisiaj, 12:57

i co ludziska ? pozmienialiście pokrętełka na kaloryferkach ? daliście się poprowadzić jak baranki na żeź i zima będziecie płakać , a kto was do tego zmuszał?
tragedia pełna
tragedia pełna 03.08.2018, 11:09
ten szpital to wykańczalnia!!!
Załamana
Załamana 03.08.2018, 10:38
To w jakich warunkach przebywają pacjenci i chorzy woła od dawna o pomstę do nieba.Niby sale wyremontowane ale jakoś słabo to widać.Przebywanie chorych w salach zapełnionych po brzegi gdzie zrobić jakikolwiek ruch zdrowemu robi ogromna trudność a co dopiero choremu.Straszne i nie wyobrażalne dla mnie jest przebywanie na salach na poddaszu-temperatury dokładają do pieca i człowiek czuje się nie jak w szpitalu ale jak w piekle-dosłownie.Pan burmistrz i wielu innych kolesi obiecywali szpital z prawdziwego zdarzenia-gdzie on jest ,bo chyba nie u nas w Gryfinie.Ale za to powstanie wielka,wspaniała hala sportowa-zapewne klimatyzowana,na wypasie,sporadycznie używana -ale to priorytet dla naszych rządzących.PANOWIE RZĄDZĄCY BOIMY SIĘ PRZYWOZIĆ NASZYCH BLISKICH I SAMI BOIMY SIĘ TRAFIĆ W TAKICH WARUNKACH I PRZY OBECNIE PANUJĄCYCH TEMPERATURACH DO SZPITALA W GRYFINIE. STĄD TO JUŻ BLISKO DO WIECZNOŚCI-ZMIEŃCIE TO I POSTARAJCIE O LUDZKIE PRZEBYWANIE W NORMALNYCH WARUNKACH JAKIE NALEŻĄ SIĘ LUDZIOM CHORYM,POTRZEBUJĄCYM POMOCY MEDYCZNEJ.
W.
W. 03.08.2018, 10:34
Teraz dopiero widać jak pan żeś zaniedbał szpital panie Konarski!
pracodawca
pracodawca 03.08.2018, 10:03
50 w cieniu na produkcji 51
Gość
Gość 03.08.2018, 09:27
Niech pracownicy idą do figla tam to chyba z 50 stopni jest
Gość
Gość 03.08.2018, 09:23
Niech pracownicy szpitala idą do figla w szpitalu siedzą a co mają powiedzieć pracownicy figla ?
Iza
Iza 03.08.2018, 08:34
Biedaki. Podwójnie poszkodowani.
Dresowy Kapturek
Dresowy Kapturek 03.08.2018, 07:54
,,Dostajemy wodę od pracodawcy, ale tylko ci, co mają umowy o prace mogą ją pić."
Śmiech na sali ! Szpital jak za komuny!
Norbil
Norbil 03.08.2018, 08:18
A na jakiej podstawie mają wydać wodę skoro nie ma między nimi stosunku pracy?
upał..
upał.. 03.08.2018, 11:35
A razie błędu takiego "co nie ma pomiędzy nimi stosunku pracy" SZPITAL ZA NIC NIE ODPOWIADA?

Pozostałe