Gdzie są wodne kurtyny?

  • 8.08.2018, 15:16 (aktualizacja 08.08.2018 16:38)
Gdzie są wodne kurtyny? fot. TWS
Niebo jakby lekko „przydymione”, wiatru prawie nie ma, a upał nie odpuszcza. Na placu Barnima w Gryfinie na ławeczkach pod drzewami przysiadają kolejne osoby, chroniąc się przed gorącymi promieniami słońca. Kurtyny wodnej nie ma. Na ten brak narzekają przechodnie.

Na nabrzeżu obok Tawerny na skwerku minikurtynka jest. Bardziej przypomina zraszacz do podlewania trawy, ale zawsze to już coś. Obok Rybakówki również zraszany jest trawnik. Tylko ludzi tam prawie nie ma.

W cieniu Rybakówki spotkaliśmy panią Marysię z Warszawy z rodziną. Są na urlopie i w drodze do Brandenburgii zatrzymali się w Gryfinie.

TWS

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (96)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wodnik
Wodnik 11.08.2018, 17:02
Sprawdziłem dzisiaj w BIP PUK, gminy i PGW WP nigdzie nie ma nowej taryfy na wodę i ścieki ani taryfy tymczasowej . Więc PUK wyłudza od nas pieniądze. Cenniki obowiązywały tylko do 30 czerwca. Nie ma decyzji Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie o zatwierdzeniu nowych taryf ani taryf tymczasowych. Gmina okrada mieszkańców. Pasiku co ty na to ? Dalej w zaparte ? Tfuuuu.
Sawaryn i wicki muszą odejść.
gil
gil 11.08.2018, 19:26
A co ma być skoro im nie zatwierdzili?! Wpadka Sawaryna
Lejwoda
Lejwoda 9.08.2018, 13:31
Skompromitowani i skorumPOwani wszystkich opcji łączcie się !!!


Precz z tercetem! Niech woda zawsze się leje szeroko!!!!
to ci się udało...
to ci się udało... 9.08.2018, 14:15
Lejwodą nazywają gadatliwego wicka. Widać dobrze wiesz, nazywając tercet skompromitowanym ale i SKORUMPOWANYM.

Mówisz o aliansie Sawaryna, który klei?
Pamiętamy wasze obietnice i pomówienia.
Pamiętamy wasze obietnice i pomówienia. 9.08.2018, 13:30
Pan Piotr nasz kandydat na Burmistrza wygra w I turze. To dobrze, że Ewa Dudar nie startuje. A na leniwego nikt rozsądny nie zagłosuje. Miasto zamiast rozwijać się upada. Jest coraz brudniej, chwasty i śmieci zasypują stare chodniki. Nowych się nie robi. Pana Piotra poprą wszyscy bo to sympatyczny, wykształcony i pracowity człowiek. Nie ma miejsca fla leni. Niech Sawaryn zajmie się swoim majątkiem i PGE. Starczy mu. Tak nie ma czasu na urząd i gminę. Muszą odejść skorumpowani politycznie urzędnicy. Muszą odpowiedzieć moralnie za to co robili i za obecne lenistwo.
Stella
Stella 10.08.2018, 13:17
Ale się uśmiałam z tego artykułu, po prostu można boki zrywać, i dochodzę do wniosku, ze to sam Pan Piotr o sobie pisze.Bo niemożliwe żeby w Gryfinie uchował się taki bezmózgowiec. I czemu ciągle Sawarynowi majątek wytykasz? sam sobie zaprzeczasz piszesz, że jest leniem ale pokaż mi lenia który poprzez leżenie na tapczanie dorobił się takiego majątku?Jak cie tak Sawaryna majątek w oczy kole to weź się za robotę a nie tylko za pisanie na" i gryfino "bo z tego kasy na pewno nie będzie. Idolowi swojemu powiedz żeby się nie ośmieszał bo przerżnie w przedbiegach i jak później wróci do Warszawy taki zhańbiony Mucha mu tego nie wybaczy.
stella a rebours:)
stella a rebours:) 10.08.2018, 14:25
a ja się "uśmiałam z tego wpisu i doszłam do wniosku, że sam pan Mietek o sobie napisał". I o swoim majątku.

"Bo niemożliwe, żeby w Gryfinie uchował się taki bezmózgowiec"

A posiedzenia rady PGE też w Warszawie - co nie? I jak tam będzie od listopada? Wybaczą? Będzie gdzie wracać?
Koleżanka Mietka z pracy
Koleżanka Mietka z pracy 10.08.2018, 13:13
Może nabrzeże zagospodaruje. Sawaryn przez cztery lata nie opracował nawet koncepcji.
Artur Niebyle- Jaki
Artur Niebyle- Jaki 9.08.2018, 12:25
Gdy tylko zostanę prezydentem Gryfina zainstaluję poidełka na każdym przystanku jedynki i tańczące fontanny na każdym rondzie w mieście.
Obiecanki cacanki.
Obiecanki cacanki. 10.08.2018, 13:15
Cały Sawaryn . Oj, naobiecywał cudeniek i nic.
tercet byle jaki
tercet byle jaki 9.08.2018, 12:56
Nikt nie obiecał tyle przed wyborami co Sawaryn z Nikitińskim. Na targowisku tyle obiecali - nawet płotu nie pomalowano.
czeskie pieczarki
czeskie pieczarki 9.08.2018, 13:33
Żądamy kurtyn na targowisku i więcej wody na portalu!
do Andrzeja H.
do Andrzeja H. 9.08.2018, 14:17
Andrzeju H. twoje wypociny obelgi i wyzwiska na każdą krytykę tercetu - to nie woda, to gnojówka. Ale widać w pieczarkarni gnój potrzebny...
pieczarka od Jarka
pieczarka od Jarka 9.08.2018, 10:49
Więcej wody! Nie POzwólcie nam wyschnąć jak mokry chomik na patelni
czytelnik
czytelnik 9.08.2018, 10:39
Po prostu jest mało informacji gdzie kurtyny są i stąd w głównej mierze to niezadowolenie.
pływające pieczarki
pływające pieczarki 9.08.2018, 10:03
Żądamy więcej wody!!!
Minister
Minister 9.08.2018, 10:02
wg ostatniego sondażu JPK Gryfino to najbrzydsze miasto na świecie
Marsjanin
Marsjanin 9.08.2018, 10:50
W cały m kosmosie!!!
dociekliwy
dociekliwy 9.08.2018, 10:09
A co to jest JPK?
szkoda słów...
szkoda słów... 9.08.2018, 09:20
Poznasz Sawaryna po wpisach wyznawców jego. Na każdą krytykę obelgi, wyzwiska agresja.
Wczoraj Lokis "uważaj, bo drugi raz nie urosną zęby w twojej mordzie".

Wszędzie nienawiść do Macieja i w każdym krytycznym wpisie widzą byłego wiceburmistrza. Atakując jego rodzinę, prywatne sprawy.

Nawet tu przy błahej - ale też nieudanej w wykonaniu tercetu kwestii kurtyn na upały.

I po goebbelsowsku piszą imiona i nazwiska każdego innego, kto może zagrozić im w dalszym byciu przy "korycie" - jak tylko zwolennicy tercetu nazywają władzę w Gryfinie...

Czas już przegnać Sawaryna i całą tę kamarylę psychopatycznych nienawistników...
mleczak
mleczak 9.08.2018, 10:30
Pamiętaj obleśny trollu że ząbki trzy razy nie rosną ;-)
dentysta
dentysta 9.08.2018, 10:35
Dlatego już do jesieni zostaną usunięte i ranę zaleczymy.
do badziewiatego tercetu
do badziewiatego tercetu 9.08.2018, 09:04
Zamiast kurtyny jakieś węże strażackie, zamiast parkingu wyboje pod rozlatującą się komendą, zamiast porządnej drogi płyty na Opolskiej czy wy tercecie nie przestaniecie wciskać ludziom badziewia?
Pytania na pozór proste. Na pewno nie retoryczne.Choć ...
Pytania na pozór proste. Na pewno nie retoryczne.Choć ... 8.08.2018, 22:40
Panie redaktorze jak to jest z tymi taryfami za wodę ścieki jak ich nie ma ? PUK wyłudza pieniądze? A co na to prokuratura ? Czy PUK to działka Nikityńskiego ?
działka
działka 9.08.2018, 12:27
Nikitiński musi odejść!!!
Pan redaktor
Pan redaktor 9.08.2018, 08:49
... Zmień nick.
Wolny Rynek
Wolny Rynek 8.08.2018, 22:35
NIE MA NIC ZA DARMO!!!!!!!!
Kulega
Kulega 8.08.2018, 22:07
???? Dzisiaj, 20:08
hejcik Dzisiaj, 19:15
Kibic Dzisiaj, 17:25

Teraz na pewno Wiśniewski będzie zwolniony.....
murzynek
murzynek 8.08.2018, 22:06
Co za marnotrawstwo wody...
Z PUK
Z PUK 8.08.2018, 22:37
Ta woda jest za darmo jak każda od 2 miesięcy w Gryfinie. Płacą tylko głupcy.
Pieczark bagiennej moczarki
Pieczark bagiennej moczarki 9.08.2018, 12:29
My chcemy więcej wody za darmo!
do z PUK
do z PUK 9.08.2018, 09:39
... albo oszukani...
Kamilka
Kamilka 8.08.2018, 22:05
Kurtyny wodne, koksowniki, może jeszcze parasole (na deszcz lub przeciwsłoneczne).. i koniecznie leżaki, koce i parawany. Pusty śmiech. Wodę to się kupuje w sklepie za grosze i nawadnia organizm. Przy okazji, w czasie suszy wodę należy oszczędzać, a nie marnować.
chora miłość, chorzy ludzie
chora miłość, chorzy ludzie 9.08.2018, 08:23
miasta w całym cywilizowanym świecie dbają o mieszkańców. Dla ciebie to pusty śmiech. Szkoda.
maciuś
maciuś 9.08.2018, 12:33
Dlaczego Goebbelsiku gryfiński piszesz miasta na całym świecie małą literą a Gryfino dużą?
a jakie miasta widzisz tu małą literą? Nie dość że dysortografik to i tępota...
a jakie miasta widzisz tu małą literą? Nie dość że dysortografik to i tępota... 9.08.2018, 12:53
Tomasz Miler i Paweł Nikitiński jako wiceburmistrzowie pokazali swoją znajomość ortografii. A goebbelsiki gryfińskie piszą imiona i nazwiska małymi literami. Coś jeszcze?
ten typ tak ma
ten typ tak ma 9.08.2018, 14:35
Jak odpowiada na niezadane pytania a zadane ignorują, to i tutaj widzi błędy których nie ma, a swojego nie widzi...

Gdzie on widzi jakąś nazwę miasta z małej litery? Nie szkodzi. MIAŁA BYĆ I JUŻ. DEKRET.

Ale wczoraj wyzywał od debili - że Sawaryn nie jest w zarządzie PGE. Mimo że nikt tak nie twierdził.
gryfinianka
gryfinianka 9.08.2018, 09:06
Widocznie mają lepszych gospodarzy i dbają.
Przestań zaklinać rzeczywistość
Przestań zaklinać rzeczywistość 9.08.2018, 08:52
Jakie miasta? Cannes?
szkoda słów
szkoda słów 9.08.2018, 09:23
szkoda że tercetowi znają jedynie wieś Raciechowice a o Romaniczu piszą "jak pracuje w Warszawie, to nie zna gryfińskich realiów". Zapyziała władza...
Danusia
Danusia 8.08.2018, 22:04
co sie z tym narodem porobilo nic nikomu nie pasuje sami"madrale"czy lato w tym kraju jest pierwszy raz ?jak komus tak mocno dokucza cieplo niech siedzi w domu albo niech kupi sobie przenosny klimatyzator i nosi go na plecach wielkie panstwo sie porobilo jest lato i ma grzac krytykowac kazdy umie szczegolnie jak sie jest frustratejm i nieudacznikiem zyciowym to chociaz na portalu zaistnieje a co
maja
maja 8.08.2018, 22:02
Co za bzdury! Po co te kurtyny? Tematy zastępcze dla pieniaczy.

chora miłość, chorzy ludzie
chora miłość, chorzy ludzie 9.08.2018, 08:25
cały ten pomysł na Gryfino to był pieniacki temat zastępczy...
Nic nie ogarniają - od najdrobniejszych po największe sprawy. I jeszcze pretensje, że ludzie od nich czegokolwiek wymagają...

Cztery lata temu obiecywali cuda na kiju - z targowiskiem, z zagospodarowanym nabrzeżem i wieloma innymi sprawami
Koryto +
Koryto + 9.08.2018, 08:56
(...)
Nie używaj inwektyw. Komentarz usunięty.
Administrator
szkoda słów...
szkoda słów... 9.08.2018, 09:24
Jak się jest wyznawcą Sawaryna Nikitińskiego i Milera - nic dziwnego, że władza w mieście kojarzy się z korytem.,..
mikf
mikf 8.08.2018, 22:01
Szkoda wody, kilka dni upałów i robicie aferę , z czego? W innych krajach to norma, a chętnie tam jeździmy na urlop i nikt nie narzeka na ciepło i słońce we Włoszech, Hiszpanii czy Grecji. Co za naród, marudzi i stęka, a tych poważnych tematów nikt nie rusza, bo za rtudne, bo nie wie jak, bo nie daj boże narobi się. Słońce im przeszkadza, wodę to każdy może kupić w każdym sklepie i ją wypić,

kiki
kiki 8.08.2018, 22:00
Choćby ustawili 50, to co by to zmieniło, już widzę jak siedzicie pod tymi kurtynami cały dzień i się chłodzicie. Szkoda pieniędzy na taki badziew.
Tadek
Tadek 8.08.2018, 22:29
W Gryfinie drugi miesiąc woda jest za darmo bo w PUK nie wiedzą co zrobić by ustalić nowe taryfy. Ten członek zarządu Kulawiec i dyrektor jednocześnie do wulkanów intelektu chyba nie należy skoro mają takie problemy.
kogut
kogut 8.08.2018, 21:28
Dlaczego w Gryfinie nie ma legalnych cen opłat za wodę?
skandynawskie prawo wszystkich ludzi
skandynawskie prawo wszystkich ludzi 8.08.2018, 21:36
Bo z Odry możesz sobie maciusiu nabrać tyle wody ile chcesz i wszystko za friko ale Kaśka mówi że kogut to z ciebie akurat żaden
kurtyna
kurtyna 9.08.2018, 09:35
Akurat Maciuś z Czechosłowackiej do pieczarkarni dużo wody nie potrzebuje.
chora miłość, chorzy ludzie
chora miłość, chorzy ludzie 9.08.2018, 08:28
akurat twoja znajomość prawa jest porażająca. Spróbuj sobie podłączyć wodę z cieku wodnego do nawadniania pola czy ogródka...

Pozostałe