Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Mieczysław Sawaryn wyskakuje przed szereg i rozpoczyna kampanię wyborczą

  • 14.08.2018, 19:38 (aktualizacja 14.08.2018, 19:48)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mieczysław Sawaryn wyskakuje przed szereg i rozpoczyna kampanię wyborczą
-W dniu ogłoszenia terminu wyborów, chciałbym oficjalnie potwierdzić fakt ponownego ubiegania się o stanowisko burmistrza Gryfina. Mój plan zakłada pracę przez dwie kadencje, tyle bowiem potrzeba, aby zapewnić naszej gminie podstawy trwałego rozwoju na wiele lat – pisze w mediach społecznościowych Mieczysław Sawaryn.

Dziś burmistrz Gryfina jest na okładkach dwóch nowych wydań gryfińskich tygodników. Najszybciej rozpoczął kampanię ze wszystkich wójtów i burmistrzów w powiecie.

- W najbliższych dniach przedstawię szczegółowo osiągnięcia minionych czterech lat i plany na kolejną kadencję - zapewnia Mieczysław Sawaryn.

Może to nie być zbyt długa lektura.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (262)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wehikuł
wehikuł 18.08.2018, 22:47
Mierne wyniki!
Cmoknij mnie
Cmoknij mnie 18.08.2018, 22:45
Nieudaczna kadencja, niech mnie piorun strzeli jak na niego zgłosuję.
Zuzia
Zuzia 18.08.2018, 19:36
Niech mi zarosnie mandolina jak jak będę glosować na Sawaryna
lol19
lol19 17.08.2018, 19:08
No dobra czas wyborów, czas kampanii i czas rozliczeń i co wy na to?
1. Pałacyk Pod Lwami- super
2. Łużycka - super
3. Stadion - super
4. Energetyk -super
5. Mieszkania socjalne - super
6.Miejsca pracy - super (strefa)
7. toaleta miejska - super
8. ilość miejsc parkingowych - super
9. szkoła muzyczna lokalizacja - super
10. dyrektorzy , kierownicy bez konkursów - super
o tężni, parku nie wspomnę bo i po co?

No i jak tu nie zagłosować na następne 4 lata chodźcie z nami.

Jerzy Aleksander Michalak
Jerzy Aleksander Michalak 17.08.2018, 19:37
Od kiedy to "super" znaczy "Zero"?
lol 19
lol 19 17.08.2018, 20:16
Dobre pytanie może w końcu ktoś z wiedzą a nie tylko jatki.
inwestor
inwestor 17.08.2018, 13:34
Zna ktos nazwisko tego geniusza co ten bubel - halę projektowal??
lol
lol 17.08.2018, 20:33
Tak Juliusz Cezar jak wszystkie kosztorysy gryfiińskiej grupy rozrywkowej.
lol
lol 17.08.2018, 19:28
Pytanie z gruntu złe obecnie ma być tanio i natychmiast, pomyśl co czują i muszą robić urzędnicy w tym banzlu.
obywatel
obywatel 17.08.2018, 18:27
a widziałeś gdzieś ten projekt hali? Bo jakoś się nim ani nie chwalili, ani nie konsultowali z mieszkańcami... No i te kilkanaście milionów dla powiatu, gdy jak drzewa w parku szumią wicek wybiera się do powiatu - śmierdzi...
Mieszkanka
Mieszkanka 16.08.2018, 23:13
Nigdy w życiu.. do wideł to pan się i może nadajesz .panie burmistrzu (wszystko z małej litery)
z ciebie taki drugi sort jak i z Sawaryna:)
z ciebie taki drugi sort jak i z Sawaryna:) 16.08.2018, 20:41
leszku - nie zapomnij zapytać Sawaryna, żeby publicznie powiedział, co sądzi o zmianach wprowadzanych w prawie przez PiS:)
leszek
leszek 16.08.2018, 20:11
koniec dyskusji .z pierwszym sortem nie ma co strzępić języka .on i tak wie swoje .do widzenia kłania sie unizenie drugi sort i psychopata.
liszek
liszek 16.08.2018, 21:01
co za samokrytyka
do obłudnika
do obłudnika 16.08.2018, 20:38
Ot i odezwał się wielbiciel antypisowca Sawaryna, wymyślający "sam tego chciałeś, to powiem" zmarłemu rok temu Burmistrzowi w latach 2002-2014...
Fakt
Fakt 16.08.2018, 19:49
Wymuszony fałszywie skrzywiony uśmiech lenia mówi wszystko
lubię kobiety
lubię kobiety 16.08.2018, 17:21
Tego pana NIGDY WIĘCEJ
postulat
postulat 16.08.2018, 10:59
Sawaryn musi odejść!!!

A odchodząc z nabrzeża im. H. Piłata, które zaniedbał niech jeszcze spojrzy na dogorewające targowisko i dalej w kierunku Szczawna zajdzie do swojej obwodnicy na Słonecznej.

A idąc po swoje rzeczy w UMiG przejdzie przez puste nabrzeże, będzie mijał walące się resztki murów obronnych a następnie zniszczony park, a następnie w kierunku hacjendy zarośniętą Górkę Miłości.
leszek
leszek 16.08.2018, 18:48
to wszystko dziwnym trafem stało się przez ostatnie 4 lata.jakieś tornado czy trzęsienie ziemi.
do obłudnika
do obłudnika 16.08.2018, 19:23
trudno obłudny leszku, żeby śp. Piłat zagospodarowywał nabrzeże ZANIM je naprawi po drugiej wojnie.
trudno obłudny leszku, żeby rozliczać śp. Pilata z OBIETNIC SAWARYNA - bo to on mówił o "kwestii kilku miesięcy" w sprawie targowiska, to on mówił że ROBIŁ "PRÓBNE OBJAZDY" ul. Słoneczną.

I TO SAWARYN ZDEWASTOWAŁ PARK OD KWIETNIA TEGO ROKU!
cytat
cytat 16.08.2018, 13:06
wykrywacz krętactw Dzisiaj, 06:45 Po drodze może zerknąć na korty, które puszczono w dziwną bezprzetargową dzierżawę, podjazd na parterowy balkon dla niepełnosprawnej osoby (byłej pracownicy urzędu), który był robiony dłużej niż ulica Armii Krajowej - i projekty z budżetu obywatelskiego które zdobyły najwięcej głosów mieszkańców w roku 2016 i 2017..
oberwator
oberwator 17.08.2018, 18:25
Idąc na tzw. dawny grzybek mam wrażenie że sto lat nikt nie sprzątał , chodnik przypomina leje jak po wybuchu szkoda bo to miejsce z potencjałem , ale zapewne nie medialne dla obecnej ekipy.
leszek
leszek 16.08.2018, 12:58
sam się prosiłeś ś.p. H.Piłat był alkoholikiem i za niego rządziła kamaryla w umig.jeszcze raz przepraszam ale sam p[rosiłeś się o ten wpis
Emma
Emma 17.08.2018, 10:13
Ty *** sam jesteś alkoholikiem a jak nie szanujesz siebie to uszanuj chociażby bliskich ś.p Piłata ,bo oni to czytają. I jest im przykro
Czarny Bawół
Czarny Bawół 17.08.2018, 11:04
Gdyby było im przykro to za życia mogli go wesprzeć w leczeniu a nie teraz ludzi piszących prawdę wyzywać od ***
do bawoła
do bawoła 17.08.2018, 18:30
narkomania to straszna rzecz.
do członka kamaryli
do członka kamaryli 16.08.2018, 18:17
"sam się prosiłeś"? Ale ty z kim rozmawiasz psychopato?
leszek
leszek 16.08.2018, 18:46
co za wspaniały o wysokim poziomie IQ język ,,psychopato,,kto nie z PIS to drugi sort psychopaci.puściły nerwy
do obłudnika
do obłudnika 16.08.2018, 19:26
język dopasowany do ciebie obłudny leszku - skoro rozmawiasz ze zmarłym rok temu H. Piłatem i tak gadasz - JESTEŚ ALBO ĆPUNEM ALBO PSYCHOPATĄ!
Pora na rozwój.
Pora na rozwój. 16.08.2018, 17:05
Śp. Henryk Piłat przestał być burmistrzem cztery lata temu. A Sawaryniarzom tak czas przeleciał przez paluchy , ze myślą, że to wczoraj. Jak to u leni. Sesji już chyba żadnej nie powinno być. STAWIAM NA PIOTRA ROMANICZA. Kandydata wszystkich Gryfinian.
leszek
leszek 16.08.2018, 18:50
nie wszystkich,nie wszystkich ,tylko pisuarów
do obłudnika
do obłudnika 16.08.2018, 19:33
A Sawaryn w PGE to piąta kolumna Platformy Obywatelskiej? Albo jesteś tak głupi albo tak obłudny.
Sawaryn jest pisowcem i to paskudnym - bo dla pieniędzy!
PZPR+
PZPR+ 16.08.2018, 17:10
W Gryfinie kaczyzm NIE PRZEJDZIE!!!
precz z czerwonymi mordercami
precz z czerwonymi mordercami 16.08.2018, 21:26
a ty komuchem od urodzenia?dla takich nie ma miejsca!!!!!!!!!!!!!!precz z pzpr-owcami!!!!!!!!!!!!
do PZPR (jakkolwiek to brzmi:))
do PZPR (jakkolwiek to brzmi:)) 16.08.2018, 17:24
Na razie jest dwóch pisowców. Z nich lepszy ten, któremu będzie na CZYMKOLWIEK zależeć, a nie znudzony milioner który krętaczy, że niby nie jest w PiSie, jak jest we władzach wielkiej spółki - z nadania PiSu...
macius wykopany
macius wykopany 16.08.2018, 17:33
rzaden znih lepszy boczeba obu spuscic w wyborah abym mukl uratowac sfojom pszyszlosc rze o grefinie niefsPOmne
Fakt
Fakt 16.08.2018, 14:42
Sam się prosiłeś kocham się tylko z kobietami
odp do 14.42  i 17.10
odp do 14.42 i 17.10 16.08.2018, 17:19
Fakt
No to komuś depnąłeś hehehe dobre to, bo wciąż myślą, że ludzie są ślepi, albo nie powiedzą głośno. Co do kandydata na burmistrza, to nie jest ważna opcja tylko CZŁOWIEK i kazdy będzie lepszy od obecnych i tyle w temacie
ale ty ze śp. Piłatem rozmawiasz i Go przepraszasz?
ale ty ze śp. Piłatem rozmawiasz i Go przepraszasz? 16.08.2018, 13:21
Jakie nałogi ma obecny tercet, że w takim razie tylko niszczy to, co było a po czterech latach nic nie zbudował?

leszek Dzisiaj, 12:58 sam p[rosiłeś się o ten wpis
zelota
zelota 16.08.2018, 13:09
ta sama kamaryla która teraz rządzi za pana nie moja kompetencja ;-)
refleksja o hałasie. W głowie "leszka"...
refleksja o hałasie. W głowie "leszka"... 16.08.2018, 13:39
"leszek" na konkrety w sprawie przekrętów i nieudolności obecnych (10:59, 13:06) odpowiada... o chorobach zmarłego rok temu Henryka Piłata, który skończył kadencję w 2014....
Tercet w działaniu!
leszek
leszek 16.08.2018, 09:51
do p.,,wykrywacz krętactw,,1/obelgi i szykany to waść rzucasz 2/prosta ,,teoria spiskowa,,3/kto sfinansuje szpital jak on poza siecią .hala -tu zgoda ,że niefortinne posadowienie,podaj sposób na finansowanie mieszkań komunalnych/przy olbrzymich długach piłata -to fakt pozadyskusyjny/4/piłat zaczął i nic się nie działo 5/kompletna demagogia6/ jak się przyczepiać do dróg to już na całego n.p łużycka jak prowadzić wykopki na przelotówce .ciepłociąg został jednaK przłozony8 / do okulisty i spacerek po gryfinie9/rewolucja oświetleniowa .proponuję zdjąć oswietlenie z miejsca kultu /kościół i załozyćte cztery lampy11/no to już wiadomo kto pisze .tą p. minister pod sąd podać a nie dziękować12 /nie dała środków p.minister nie ma remontu13/opiekun/nieproszony/się znalazł.a kto wpuścił markety do gryfina i przyczynił się do upadku małych sklepików.14/ a gdzież to jeżdził i wojażował szabałkin.zapomniało sie .15/poprzednio były ,,drogi angielskie,,16/dojenie forsy w rządzie to dopiero mistrzostwo co do reszty to jak bym słyszał rządowych rachwalską ,zalewską i premiera .woda ,woda i demagogia .kolego nie wszyscy w polsce są nierozgarnietymi idiotami
Sumituj się glupolu.
Sumituj się glupolu. 16.08.2018, 17:07
Pflu, blu, plu. O co ci chodzi człowieku ?
emeryt
emeryt 16.08.2018, 15:21
Jak jesteś emerytem (podobno) to powiedz, czy rata kredytu w wysokości 3% emerytury to "olbrzymie długi"???
Mit o rzekomym zadłużeniu - Szczecin ma większe, inne miasta mają większe - a nasze nieroby duszą forsę na zerowych lokatach!
"obelgi i szykny" Lenie i nieroby - to prawda!
"obelgi i szykny" Lenie i nieroby - to prawda! 16.08.2018, 13:03
Skoro gmina ze swojego budżetu chce budować salę gimnastyczną szkole powiatowej - to lepiej, żeby powiatowemu szpitalowi dołożyła. Większy pożytek dla wszystkich mieszkańców, bo szpital w tej chwili - NAJWIĘKSZY ATEISTA POBOŻNIEJE, JAK MA TAM WEJŚĆ...
git
git 16.08.2018, 10:22
To ty jesteś Leszek czy wyborca? Jaki masz w zasadzie nick, że odpowiadasz za wyborcę?
leszek
leszek 16.08.2018, 12:54
nick jak nick.przeżyłem stalina bieruta gomułke gierka rozpierduchę solidarnosciową no i ten ,,wspaniały rozkwit polski bezdomnej ,bezrobotnej ,wyprzedazy sreber rodowych po 1989 roku.na dodatek posiadam wyzsze wykształcenie zdobyte za darmo za komuny.wyborcą też jestem ,tylko w/g waszego guru kaczora drugiego sortu.szanowny gicie nie podoba ci sie mój wpis .no to dyskutuj i zbijaj argumenty.wyborcą do samorządów jestem,nie myl mnie z innymi trolami .u was w pisie juz nie potraficie wysnuć z wpisów czy to ta sama osoba czy inna .tak to jes jak prymitywy wdaja sie w polemike .czuwaj
precz z komuchami
precz z komuchami 16.08.2018, 21:24
won trolu
Karampuk ?
Karampuk ? 16.08.2018, 17:11
Podobno granaty donosiłeś w Powstaniu Warszawskim Niemcom ? I znaczki zwinąłeś z Poczty Gdańskiej ?
ciekawe co ci Sawaryn odpowie o konstytucji:)
ciekawe co ci Sawaryn odpowie o konstytucji:) 16.08.2018, 13:27
leszek Wczoraj, 15:27wszak kandydat na burmistrza musi również miec pogląd na konstytucję

ZAPYTAJ SAWARYNA O jego poglądy na konstytucję - wszak prawnik, i z pisowskiego nadania we władzach państwowej spółki - "światowiec"...
sddo Pawła czy tam leszka
sddo Pawła czy tam leszka 16.08.2018, 13:25
Leszek jak na historyka z elektrowni dużo przeżyłeś. A może tobie mylą się fakty z tym co czytasz?
o proburmistrzowskim trollu
o proburmistrzowskim trollu 16.08.2018, 10:29
git, przecież to proste w urzędzie jest "leszkiem" a w domu "wyborcą". I żeby tylko :)))))))))))))))))
bełkot leszka
bełkot leszka 16.08.2018, 13:04
w dodatku bełkocze- ostatnio wrzeszczał, że Sawaryn nie ma nic wspólnego z PiS - "bo nie jest we władzach PGE"!
kasandra
kasandra 16.08.2018, 08:11
kończ pan wstydu oszczędzi
obserwator
obserwator 16.08.2018, 09:26
Sawaryn wstydu jak widać nie ma i firmuje beznadziejne poczynania Nikitińskiego i kompletny brak kompetencji Milera.
widzowie
widzowie 16.08.2018, 15:20
niestety to prawda
Wolff
Wolff 15.08.2018, 23:56
Upssss.

Odnoszę wrażenie że pan Sawaryn nie może już liczyć na wsparcie wielu osób które popierały go w poprzednich wyborach. A bez wsparcia trolli z Czechosłowacji to - przynajmniej w necie- te wybory on już w tej chwili przegrał.
czechosłowacka pieczarka
czechosłowacka pieczarka 16.08.2018, 21:22
podlej pieczarki
potwierdzam
potwierdzam 15.08.2018, 23:13
skorpion to kobita Dzisiaj, 13:40
wpisy skorpiona walą babą na kilometr:))))))))

to jest obleśne stare babsko
avers
avers 15.08.2018, 22:33
Po porażkach pana Sawaryna w ostatnich 3,5 roku wątpię aby jeszcze ktoś mu wierzył, że może coś sensownego zrobić. Zwłaszcza, że dobrał sobie beznadziejnych wicków, a sam nie pali się do roboty.
Wyborca
Wyborca 15.08.2018, 22:25
Tak poza obelgami i szykanami niewiele w głowach oponentów burmistrza, ale to żadna nowa siła, to ten sam układ, który lekko się podzielił, lekko zretuszował i udaje że świeży. Burmistrz Sawaryn jest solidną i przewidywalną firmą. Sukcesy, ależ proszę. Strefa wypełnia się, powstają nowe miejsca pracy. Drogi, w zasadzie wszystkie najważniejsze w mieście po remontach, z wyłączeniem Łużyckiej i Krasińskiego, plus wiele całkiem nowych i w mieście i na wsi, rewolucja oświetleniowa, mnóstwo pozyskanych środków, patrz żłobek, niedawno oświata, wcześniej placówki pomocowe. W poprzedniej kadencji był co prawda tatar z truskawek, i na to starczyło, nie było na podwyżki dla pracowników, była nagroda dla ważniaka z BBS, zabrakło na Szkołę Podstawową nr 4. A burmistrz Sawaryn wybudował żłobek i powołał szkołę muzyczną, nie wozi się najdroższym samochodem w kraju, a pracownicy są przez Niego szanowani. Ostatnio gmina pozyskała kolejne środki na drogę, chyba 11 Listopada i inne cele.
wykrywacz krętactw
wykrywacz krętactw 16.08.2018, 06:37
Wyjątkowo fałszywy tekst fałszywego człowieka. Od tylu lat rzucają HANIEBNE obelgi na Henryka Piłata i nie przerwała tego Jego śmierć rok temu, każdego, kto skrytykuje pod własnym nazwiskiem, jak ogrodnik z targowiska, przedsiębiorca wyrzucony ze Szczecińskiej, nawet radni – a ten fałszywiec widzi „obelgi i szykany”? A konkretnie jakie?
Nazwanie leniem? Rzadkim gościem w urzędzie?

Ale pojedźmy dalej tym obłudnym tekstem z 22:25:

1. „Tak poza obelgami i szykanami niewiele w głowach” ...ZWOLENNIKÓW burmistrza,
2. „siła, układ” spiski wszędzie na odebranie stołków. Bo przecież Nikitiński i Sawaryn to żadnych „spisków na odebranie stołków” nie miał. Z redaktorem, który miał siedzibę redakcji w lokalu Sawaryna. I został wiceburmistrzem.
3. „Burmistrz Sawaryn jest solidną i przewidywalną firmą” – solidność jak zapowiedź burzenia pałacyku, komendy, budynków komunalnych? Przewidywalność jak tężnie, 1000 miejsc parkingowych czy debilna lokalizacja hali za gminne pieniądze dla powiatowej szkoły? SZPITAL JEST BARDZIEJ POTRZEBNY NIŻ SALA GIMNASTYCZNA PRZY POWIATOWYM LICEUM!
4. „Strefa wypełnia się” – jaka ostatnio firma tam przyszła? NO I GDZIE BY PRZYSZŁA, GDYBY PIŁAT NIE PRZEFORSOWAŁ „BURACZANYCH PÓL”??? No i czy to aby nie marszałek i wojewoda tych inwestorów do strefy sprowadzał?
5. „powstają nowe miejsca pracy” – skoro to „zasługa Sawaryna” – to jakie tam miejsca pracy są dla ludzi po studiach? Jakie dla tych, co PRACUJĄ ZA GRANICAMI? Będą zjeżdżać do Polski, żeby pracować w magazynie? Tam gdzie są, w takim samym magazynie dostają więcej. Oczywiście każde miejsce pracy jest ważne, jednak oprócz pracy magazyniera przydałoby się coś więcej. I trochę przyzwoitości z chwalenia się strefą, jeśli się było przeciw jej powstaniu a teraz NIE PRZYGOTOWAŁO NOWYCH TERENÓW I ZATRZYMAŁO JEJ ROZWÓJ!
6. „remonty dróg” – totalna obłuda – przecież to nie gminne drogi! Gmina nie potrafiła ani skoordynować prac, ani „załatwić” na przykład miejsc parkingowych czy przejść bezpiecznych i doświetlonych.
7. „Łużyckiej” – ani słowa, że to gmina przerwała remont, bo nie wykonała swojej części porozumienia – stąd ulica „wypadła z grafika” GDDKiA bo jak nie ma wymienionej instalacji pod ulicą nie będą kładli asfaltu!
8. „plus wiele całkiem nowych” – płyty betonowe, ulice bez chodników i odprowadzania deszczówki. Susza się kiedyś skończy i dopiero zaczną się problemy.
9. „rewolucja oświetleniowa” – tak, że zdesperowani mieszkańcy żebrzą o poparcie w budżecie obywatelskim dla czterech lamp! To upokarzający skandal! PRZY OKAZJI – GDZIE TEN OBIECANY PRZEZ „SOLIDNEGO I PRZEWIDYWALNEGO” SAWARYNA HARMONOGRAM REMONTÓW DRÓG? Decyduje „dogadanie się” radnych czy sołtysów? A miało być tak transparentnie – że każdy miał wiedzieć, kiedy kolejka jakiej ulicy...
10. , mnóstwo pozyskanych środków” – ZAKŁADKA BIP NIE KŁAMIE! A łączenie wniosków „unijnych” z dotacjami rządowymi to wyjątkowa obłuda.
11. „żłobek” – najfatalniejsze miejsce w Gryfinie – żaden dojazd, żadne dojście, podjazd robiony trzy lata, zaopatrzenie dowożone samochodami dla niepełnosprawnych, ZABRANE Z PRZEDSZKOLI OPIEKUNKI I NIKITIŃSKI, KTÓRY TŁUMACZYŁ, ŻE „W PRZEDSZKOLACH DZIEĆMI MOGĄ ZAJĄĆ SIĘ PANIE WOŹNE” – to część gminna. Bo żłobki to program rządowy. O czym ani słowa, podziękowania dla pani minister nie słychać.
12. „niedawno oświata” – trudno się odnieść. Rok temu z emfazą Nikitiński mówił o „olbrzymim wysiłku remontowym” – wymianie drzwi w kiblu jednej szkoły sedesu w drugiej i cyklinowania jednej klasy w trzeciej.
13. „wcześniej placówki pomocowe” – oszukane organizacje z dworca, które miały się przenieść pod Platana. Kawiarnia pod Platanem z zamalowanymi szybami na ŚDS to absurdalne zmarnowanie przestrzeni publicznej. Przerabianie za KILKASET TYSIĘCY poniemieckiego sklepu na mieszkania w kolejnej fatalnej dla niepełnosprawnych lokalizacji również. I skandal z wyrzucaniem przedsiębiorcy. A w tle podobno jakieś osobiste porachunki za przyłapanie przy komputerze...
14. „tatar z truskawek” – TRUSKAWKI W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY, NAPRAWDĘ TO NIE JEST DROGO SOBIE ZROBIĆ – obłuda. Proszę o menu delegacji do GRUZJI, NIEMIEC, RACIECHOWIC itd! Porównamy. Ale to też przykład – z poprzednich kadencji jawne było nawet menu. O obecnych wyjazdach DOWIADUJEMY SIĘ Z FACEBOOKA RACIECHOWICZAN – bo w Gryfinie tajne przez poufne...
15. , i na to starczyło – jasne, bo w poprzednich kadencjach nie było ani dróg, ani remontów gminnych budynków ani nabrzeża. Hop siup – i od 1945 do 2014 czarna dziura nikt nic nie robił w Gryfinie
16. „nie było na podwyżki dla pracowników” – różnice w pensjach „mianowańców” obecnej kadencji są tak absurdalne, że szkoda mówić
17. „była nagroda dla ważniaka z BBS” – rozumiem, że „ważniaki Sawaryna” ŻADNYCH NAGRÓD PRZEZ 4 LATA NIE DOSTAŁY???
18. „zabrakło na Szkołę Podstawową nr 4” – WYJĄTKOWA PODŁOŚĆ ZARZUCAĆ PIŁATOWI BRAK DBAŁOŚCI O OŚWIATĘ! A SP4 to przypomnijmy przedszkole na Kościuszki, które w czasach wyżu demograficznego zostało przerobione (przed czasami H. Piłata) na TYMCZASOWĄ szkołę – niższe klasy. Bez warunków, bez boiska, bez sali gimnastycznej! Obłudne Sawaryniarze tylko mogą mówić, że tam były dobre warunki dla dzieci. Szkoda, że SWOICH DZIECI TAM NIE POSŁALI!!!
19. „A burmistrz Sawaryn wybudował żłobek” – to rząd, nie burmistrz. Burmistrz budował podjazd trzy lata. Już było. Tylko najpierw musiał rozebrać azbestową ruinę baraku przedszkola na koszt gminy.
20. „i powołał szkołę muzyczną” – w stołówce dwójki i w „wylęgarni drobiu” z przenoszeniem wrażliwych instrumentów pomiędzy budynkami. I Nikitiński nie ogarnął, że jak ZNIKA GIMNAZJUM Z IWASZKIEWICZA, TO ZOSTAJE PIĘKNA SALA – i tam można przenieść szkołę muzyczną.
21. „nie wozi się najdroższym samochodem w kraju” – a ile kosztuje NAJDROŻSZY SAMOCHÓD W KRAJU? Pytam, żeby ustalić, jaki samochód jest odpowiedni. – no i ILE KOSZTUJĄ OBECNE KILOMETRÓWKI I RYCZAŁTY PRACOWNIKÓW? KTO TO ROZLICZA?
22. „a pracownicy są przez Niego szanowani” – BUCHACHACHA! Na przykład, gdy na Dzień Kobiet poszedł na plac Barnima rozdawać kwiatki a dla pracownic czasu nie miał?
23. „Ostatnio gmina pozyskała kolejne środki na drogę” – szkoda, że tylko jedną. W sąsiedniej gminie Stare Czarnowo robią trochę więcej. I znowu mówisz o dotacjach rządowych, nie o własnym pomyśle gminy...
24. „i inne cele” – jak z pałacykiem pod lwami – gdzie dostali i powiedzieli że i tak nie wykorzystają, bo nie zdążą. Ale nie odmówili uczciwie, żeby jakaś inna gmina z listy rezerwowej mogła skorzystać! Pies ogrodnika – sam nie zje, i innym nie da...


To, że nie widzisz porażek ze stadionem, kortami, zagospodarowaniem nabrzeża, halą dla powiatu, niszczeniem parku, zabytków brakiem budownictwa, brakiem remontów, skandalem z budżetem obywatelskim, w którym projekty z największym poparciem mieszkańców z roku 2016 i 2017 nadal nie zostały zrealizowane jest bardzo znamienne.

W pierwszych linijkach swojego wpisu insynuujesz, że każdy, kto krytykuje, jest z poprzedniego „układu”. A ty kim jesteś w obecnym „układzie”? Przecież skoro twierdzisz, że oceny rządów dokonują tylko byli, obecni albo przyszli rządzący – to znaczy że ty jesteś z obecnej ekipy...
Pikuś
Pikuś 16.08.2018, 10:36
Pamiętam audycje w radio Szczecin, czas reakcji. Sprawa chodnika na Łużyckiej a raczej go brak. Nikitynski się wyparł. To nie nasza inwestycja i nie nas problem. Czyli mieszkańcy którzy nie mieli którędy przejść to nie jego problem. Panu już dziękujemy.
TSA
TSA 16.08.2018, 11:15
Ten Nikitiński to jakiś odporny na wiedzę ***
dyrektor szkoły
dyrektor szkoły 16.08.2018, 15:22
może nie odporny, ale ciężki w obejściu, bez dystansu, innych ma za głupków
do obłudnego
do obłudnego 16.08.2018, 03:40
obłuda i fałsz w najwyższym wydaniu. Zarzucać śp. Piłatowi że nie dbał o szkoły? To JEGO decyzji zawdzięczamy rozbicie kołchozu na Iwaszkiewicza, gdzie liter alfabetu brakowało dla klas na CZTERY gimnazja!
To JEGO DECYZJĘ bubki krytykowali "że ekonomicznie wątpliwa"!!!

I dzięki JEGO decyzji nie zlikwidowano ŻADNEJ szkoły podstawowej na wsi i po rządowej likwidacji gimnazjów PRAWIE BEZBOLEŚNIE SIĘ TO ODBYŁO i dla nauczycieli i dla uczniów (szkoły podstawowe w Gardnie, Radziszewie, Żabnicy, Chwarstnicy nadal są.

Fałsz i obłuda!!! Sawaryniarze - kończcie już swoje rządy!
Fakt
Fakt 15.08.2018, 23:00
I to wszystko za 4 letni budżet ponad pół miliardahahahaha
Precz z psychopatą!
Precz z psychopatą! 15.08.2018, 22:57
Nikitiński musi odejść !!!

A odchodząc z targowiska w kierunku obwodnicy na Słonecznej, przez puste nabrzeże będzie mijał walące się resztki murów obronnych a następnie zniszczony park i zarośniętą górkę miłości
wykrywacz krętactw
wykrywacz krętactw 16.08.2018, 06:45
Po drodze może zerknąć na korty, które puszczono w dziwną bezprzetargową dzierżawę, podjazd na parterowy balkon dla niepełnosprawnej osoby (byłej pracownicy urzędu), który był robiony dłużej niż ulica Armii Krajowej - i projekty z budżetu obywatelskiego które zdobyły najwięcej głosów mieszkańców w roku 2016 i 2017...
ucho
ucho 15.08.2018, 22:32
Wyborca jak skóra zdarta z Nikitińskiego! Normalnie jak bym go słyszał.Tylko to opinia nieobiektywna, człowieka brobnącego swojego stołka.
...
... 16.08.2018, 03:42
i żony...
Wyborca
Wyborca 15.08.2018, 22:46
A coś konkretnie? Pozdrawiam wiceburmistrza.
do obłudnego
do obłudnego 16.08.2018, 03:44
Konkretnie - to fałsz i obłuda! Burmistrz podaje koszt delegacji pracowniczej 30 dziennie na drugi koniec Polski i udaje głupiego, że niby nikt nie wie, ile kosztuje NAPRAWDĘ wyjazd!
mongoł
mongoł 15.08.2018, 23:08
Pawełku wyluzuj
zdziwiony
zdziwiony 15.08.2018, 22:57
Siebie pozdrawiasz? A coś nie tak ze zdrowiem?
mongoł
mongoł 15.08.2018, 22:27
Pawełku, nie kompromituj się
Wyborca
Wyborca 15.08.2018, 22:32
Ależ to wszystko prawda, możesz zaprzeczyć? Na imię mam Mariusz, a pana Pawła serdecznie pozdrawiam.
wykrywacz krętactw
wykrywacz krętactw 16.08.2018, 06:39
Prawda jak z konsultacjami społecznymi hali wciskanej z gminnych pieniędzy powiatowi...
do obłudnego
do obłudnego 16.08.2018, 03:47
Szkoda że do tych "sukcesów" nie doliczasz parku miejskiego...
Cuba
Cuba 15.08.2018, 23:00
Czy ty nie rozumiesz, że jak nawet nazwiesz się Ibrahim to i tak cię rozpoznają po głupiej gadce?
rozbawiony
rozbawiony 15.08.2018, 21:50
Komentarze neiktóre - booki zrywać. Najbardziej się uśmiałem, że burmistrz Sawaryn tak rzadko przychodzi do pracy w urzędzie bo się boi, że mu gzyms na głowę spadnie ;))))))))))) Normalnie nie mogę się powstrzymać ze śmiechu.
coś w tym jest:)
coś w tym jest:) 16.08.2018, 03:52
proste łączenie faktów - raz, że rzadko bywa, dwa, w 2015 zamiast naprawić cieknącą rynnę (albo przeczyścić albo wymienić) czekali aż się posypie elewacja. I potem trwające miesiącami BEZPRZETARGOWE remonty.
Z rusztowaniem co stało miesiącami i PODOBNO NIC NIE KOSZTOWAŁO!
A co - DOGADALI SIĘ z jakimś wykonawcą i firmą budowlaną?
"gratis" ktoś dał???
Czeska pieczarkarnia
Czeska pieczarkarnia 15.08.2018, 21:35
Brawo Panie Mieczysławie!!!


Na nasze poparcie zawsze może Pan liczyć, zarówno w tych wyborach jak i w kolejnych za pięć lat.
Filip
Filip 15.08.2018, 21:10
Jaki leniwiec? Proszę zwierzątka nie obrażać. Wyskoczył Mietek jak Filip z konopi tych koło Gardna i jest z siebie dumny, jest pierwszy.

Pozostałe