Okazje cenowe i rabaty w sklepie Biedronka

  • 18.08.2018, 18:57 (aktualizacja 18.08.2018, 19:26)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Okazje cenowe i rabaty w sklepie Biedronka
Z okazji nowego otwarcia sklepu, po trwającym miesiąc remoncie, są ciekawe oferty cenowe w Biedronce. Dzisiaj 18 sierpnia 2018 r. od rana tłumy ludzi. Spokojniej zrobiło się dopiero pod wieczór. Ten sklep to jeden z najbardziej dochodowych dyskontów sieci Biedronka w Polsce (kolejny tak dochodowy jest w Świnoujściu).

Mowa tu o Biedronce w Osinowie Dolnym w gm. Cedynia. Sklep od połowy lipca br. był przebudowywany. Teraz jest przestronniej niż np. w Biedronce w Chojnie. Tylko parking (pomimo powiększenia liczby miejsc postojowych) wciąż jest za mały...

O remont przeprowadzony w osinowskiej Biedronce zapytaliśmy rzecznika prasowego.

Celem prowadzonych prac było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny.

Powiększyliśmy też salę sprzedaży, dzięki czemu klienci zyskali nowe stoisko z owocami i warzywami. W placówce zostało zamontowane nowoczesne energooszczędne oświetlenie LED, a także nowe regały chłodnicze.

Prace remontowe objęły również montaż przestronnych witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka.

Zmotoryzowani klienci zyskali także dodatkowe miejsca parkingowe.

Zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka.

Z okazji ponownego otwarcia sklepu Biedronka w Osinowie Dolnym, sieć przygotowała szereg atrakcji, w tym degustację kawy MK Cafe i dań gotowych Pudliszki, a dla najmłodszych dodatkowe animacje. Pełna lista produktów objętych promocją, która obowiązuje od 18 do 24 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów, znajduje się w folderze, który dostępny jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i niemieckiej.

Specjalnie dla klientów Osinowa Dolnego, przygotowano także kartę rabatową, dzięki której klienci zyskają 5% rabatu na wybrane produkty z asortymentu sklepu. Kwota jednorazowych zakupów objętych zniżką wynosi maksymalnie 500 zł, a z karty można skorzystać wielokrotnie. Promocja obowiązuje od 25.08 do 31.08.2018 r., wyłącznie w sklepie Biedronka w Osinowie Dolnym.

Ponadto, klienci będą mogli skorzystać także z rabatów wynoszących od 20% do 40% na wybrane artykuły przemysłowe w specjalnym namiocie wyprzedażowym, zlokalizowanym przy sklepie sieci w Osinowie Dolnym. Oferta obowiązuje do 31 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Remont sklepu w Osinowie Dolnym wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W pierwszym półroczu 2018 roku wyremontowaliśmy 87 sklepów – informuje redakcję igryfino Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Dzisiaj 18 sierpnia 2018 r. sklep jest czynny dłużej, bo do godz. 22, ponieważ jutro jest niehandlowa niedziela.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

łowca debili
łowca debili 22.08.2018, 18:05
i znowu sie zacznie przy kasach....a karta biedronka jest u pani/a? zbiera pani punkty.... *** mac ,a debilne ludzie beda wszystko robic zeby kupic powyzej 50 zl ..zeby dostac gównianego pluszaka za ..2 zl....debile !!!
hmmm
hmmm 19.08.2018, 09:12
ciekawe jak dlugo bedzie tak ladnie...jak cala cholota nie umiejaca sie zachowac i nie szanujaca pracy obslugi zrobi burdel
Gienek
Gienek 18.08.2018, 22:07
Na Górnym Tarasie jest duży obrót. Zwłaszcza w soboty.
chodowca kaczek dziwaczek
chodowca kaczek dziwaczek 18.08.2018, 20:24
Pytanie do chłopstwa,pospólstwa i biedoty kupujacej w biedrach" Dlaczego kura pije a nie szcza/
Malwina
Malwina 18.08.2018, 19:35
Ładnie teraz wygląda :)

Pozostałe