Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Urodzinowe spotkanie na ulicy [FOTO]

  • 18.08.2018, 23:09 (aktualizacja 18.08.2018, 23:38)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Urodzinowe spotkanie na ulicy [FOTO] fot. TWS
Gryfino. Późne popołudnie. Bezchmurne sierpniowe niebo i zachodzące słońce. Na ulicy 1 Maja rozlegają się dźwięki klarnetu. Melodia za melodią, tango za tangiem. Ulica się nieco dziwi. Przed jednym z lokali ustawione stoliki, a przy stolikach sierpniowe jubilatki. I goście.

W grupie pięciu pań urodzonych w sierpniu, spotykamy także pomysłodawczynię owego ulicznego przyjęcia Ulę Kwietniewską-Łacny. Cóż, do tradycyjnych obiadów czwartkowych we wtorek postało jeszcze trochę czasu, a że człowiek jest istotą towarzyską, nic więc dziwnego, że po krótkich chwilach wakacyjnych samotności z uciechą pędzi nie tylko na pogaduchy przy kawie.

Klarnet jeszcze gra i na stole pojawia się tort. Bez świeczek. No bo iloma płomykami ustroić ten tort, skoro jubilatek jest kilka? Nastrój jest, atmosfera jest. Mimo że muzyka już umilkła, a słońce niedługo ustąpi miejsce księżycowi, spotkanie trwa i zakończy się, gdy zegar na kościelnej wieży wybije wieczorną godzinę. Czy szampan był? Pewno nie. No bo jak? Na ulicy?

Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku pokazały, że liczy się pomysł i dobra zabawa. A rankiem może dwie, może pięć pań - mając na uwadze, że w każdym ciele powinien być zdrowy duch - popędzą do parkowej siłowni. Niestraszna im rosa i wczesna pobudka. Cieszą śpiew ptaków i zdobyta energia na cały dzień.

Naśladować czy tylko pozazdrościć?

TWS

 

Redakcja igryfino sierpniowym jubliatom i solenizantom życzy zdrowia i szczęścia!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (28)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (104)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lorenerype
Lorenerype 02.09.2018, 02:41
Kazimierz Czy wiesz, ze nowa szkola Kazimierz Dolny zbudowana jest na grobach Zydów? --- https://www.facebook.com/andrz…
muzyk
muzyk 22.08.2018, 23:47
W 7 Dniach Gryfina było też to fajne zdjęcie.
kodziarskie fantazje
kodziarskie fantazje 21.08.2018, 10:26
śmiech na sali-na chodniku
demo
demo 21.08.2018, 10:34
W ogródku firmowym a to zasadnicza różnica
tercetowa teoria i praktyka... wybór cytatów...
tercetowa teoria i praktyka... wybór cytatów... 20.08.2018, 14:21
Mieczysław Sawaryn:- Seniorzy zawsze będą dla mnie ważni. Na każdym spotkaniu z nimi podkreślam, że nie stać nas na rezygnację z ich wiedzy i doświadczenia. Tym bardziej, że są to osoby aktywne, z dużą energią. Niebawem spotkam się z przedstawicielami wszystkich organizacji seniorów, chcę omówić z nimi pomysły dotyczące współpracy.

http://www.igryfino.pl/wiadomo…

"A co się tyczy wyznawców tercetu ja akurat się do nich zaliczam i nie życzę sobie żebyście kłamały i manipulowały.

celebrytki ? raczej stare klarnety.

Straż Miejska powinna zareagować na to blokowanie przejścia.

Zjadły po kawałku tortu, ale wrzawa jakby jakaś impreza biesiadna była.

TWS chce konkurować z Szymborska chyba. he,he,he. Ula na na bormistrza !!!

Jak byście trochę myślały to byście się nie wystawiały na pośmiewisko wrzucając urodziny na ulicy.

Byle by ja promowac. Co to za nadzwyczajna historia,ze ktos je tort przy stoliku wystawionym przed kawiarnią

W Szczecinie jest dziesiątki takich kawiarni.

znowu intrygujesz taka starsza pani no nie baw się w to nikt ciebie tu nie wyzywa.

Zaszalałaś i twoja sprawa może inaczej. Poszłaś na całego.

Zaszalały nam kobietki na całego chciały poczuć wielki świat.

Kinder Party

starszych pań przeszła wszelkie oczekiwania. Brawo bawcie się dalej co się uśmiałem to się uśmiałem. Ciekawe co wymyślą następnym razem

Kto ciebie kobieto wyzywa ? Wiesz ty to jesteś intrygantka oj nie ładnie nie ładnie starsza pani a tak brzydko się bawi

Żeby urządzić sobie kampanię na ulicy przy stole z tortem i pokaż się a zastaw się to trzeba mieć olewający stosunek do potencjalnego wyborcy.

Trzeba było zaprosić do tego stołu biednych ludzi co ich nie stać na takie urodziny

Widok żenujący i czego tu zazdrościć ? Chyba głupoty

to nie urodziny tylko kampania

zakochałyście się w nim czy co

trochę za stare jesteście kobitki

Ja na ich miejscu zrobiłbym to na środku jezdni.

tak się bawią komuniści z kodu
Tak się bawią komuniści z PiS :))

Gość Dzisiaj, 04:33

Jak w z(...), s(...) k(...) l(...) i m(...) (...) a i jeden (...) dla kontrastu...."elyta" intelektualna"


(klempy, lochy, maciory)
maczek
maczek 21.08.2018, 08:56
Co ten człowiek pitoli o spotkaniu i słuchaniu seniorów? Sam jest seniorem i jeszcze się nie zdarzyło,żeby kogoś słuchał i jeszcze wyciągał wnioski ze swoich błędów.
Zgoda
Zgoda 21.08.2018, 09:27
maczek, dokładnie jest tak jak piszesz.
śpioch kanapowy
śpioch kanapowy 21.08.2018, 11:27
Można być seniorem z metryki a młodym duchem. Albo na kanapie w gabinecie pod kocykiem drzemać...

http://www.igryfino.pl/wiadomo…
smutna
smutna 20.08.2018, 15:15
straszne, ten świat musi stać się inny
Ronald
Ronald 20.08.2018, 09:35
Nowe trendy zawsze budzi opór.
Arekk
Arekk 20.08.2018, 09:05
To nie było zwykłe spotkanie, tylko z e sztuką również. Jak na obiadach czwartkowych. Brawo za inicjatywę!
Do wnuki
Do wnuki 20.08.2018, 07:02
A gdzie tu jest napisane staruchy ?????
Dyl Sowizdrzał
Dyl Sowizdrzał 20.08.2018, 06:53
celebrytki ? raczej *** ***. Straż Miejska powinna zareagować na to blokowanie przejścia. Zjadły po kawałku tortu, ale wrzawa jakby jakaś impreza biesiadna była. TWS chce konkurować z Szymborska chyba. he,he,he. Ula na na bormistrza !!!
https://www.youtube.com/watch?…
do 06.53
do 06.53 20.08.2018, 18:51
Taaaa siermięgo na "bormistrza" , ty jak będziesz w wieku TYCH PAŃ to będziesz s.ał i trawy się trzymał.
leszek
leszek 20.08.2018, 09:36
że też taki prymityw się uchował.a ty wogóle wiesz kto to był dyl sowizdrzał.
Dyl Sowizdrzał
Dyl Sowizdrzał 20.08.2018, 17:16
O mnie, to ty się nie martw. Gdybyś ty posiadał taką wiedzę, to na pewno nie napisałbyś Dyl Sowizdrzał z małej litery.
Panie adminie , czyżby klarnety były w Gryfinie wyrazem wulgarnym,że je wymazano ?
rada
rada 20.08.2018, 20:16
do swojej matki tak powiedz. Albo poproś, żeby ktoś tak mówił...
...
... 20.08.2018, 14:23
smutni ludzie wszędzie starają się zniszczyć każdy przejaw koloru...
A jeszcze jak ktoś odmówił udziału w listach wyborczych "kocykowego" stratega...
Senior II
Senior II 20.08.2018, 04:03
Jak w Grecji, Hiszpanii czy Włoszech czyli normalnie.
glon
glon 20.08.2018, 09:07
Ale te panie wyznaczają nowe trendy w Gryfinie.
Gryfiniak
Gryfiniak 20.08.2018, 09:25
Nowego nawet kościół nie zablokuje. Jak i ewolucji. Po prostu jest. Cały czas. Kto stoi, ten się cofa,
Studia
Studia 19.08.2018, 23:59
Uniwersytet trzeciego wieku to hakaś ogromna pomyłka !!!!! Studentki za dychę !!!!!!!!! Ich czas studencki już minął teraz wnuki i prawnuki bawić !!!!!!!!!
"wnuki bawić"...
"wnuki bawić"... 20.08.2018, 06:34
"staruchy do niańczenia wnuków" a nie do świadomego i aktywnego życia? Niezłe poglądy. I ty będziesz "staruchem"...
Do wnuki bawić
Do wnuki bawić 20.08.2018, 07:02
A gdzie tu jest napisane staruchy ?????
Senior.
Senior. 20.08.2018, 03:38
Żyjemy coraz dłużej a w wieku siedemdziesięciu lat wczasy w Tunezji, seks, spływ kajakowy, nauka hiszpańskiego, brydżowa noc, Laguna i wycieczki po kraju ( co miesiąc) to fajna forma na spędzanie wolnego czasu. Do tego filharmonia, opera, teatr, kino, koncert Deep Purple czy Dire Straits - i to wszystko jedno czy w Warszawie czy w Berlinie Komu się nie podoba może chodzić do kościoła (ile chce) i wspomagać tą instytucję finansowo, popuszczać mocz i czekać na obiecane NIEBO. W islamie to chociaż są jakieś hurysy w tym niebie,
Ja wybrałem pierwszą opcję. I nie zapiłem się jak ten z Dębiec co wysiaduje na kwadracie i czeka na datki albo śpi. To tacy jak ten nas atakują. Wstyd. A po śmierci moje DNA trwa i ewoluuje w dzieciach choć mi nic już do tego. Jestem spełniony. Mogę odejść ale póki co ! Hulaj dusza. Robię co lubię a i na wnuki jest czas i radość.
do Dyzia Marzyciela:)
do Dyzia Marzyciela:) 20.08.2018, 20:26
jasne, na takie życie niejednego dobrze zarabiającego nie stać, a ty mówisz, że na emeryturze?


a w wieku siedemdziesięciu lat wczasy w Tunezji, seks, spływ kajakowy, nauka hiszpańskiego, brydżowa noc, Laguna i wycieczki po kraju ( co miesiąc) to fajna forma na spędzanie wolnego czasu. Do tego filharmonia, opera, teatr, kino, koncert Deep Purple czy Dire Straits - i to wszystko jedno czy w Warszawie czy w Berlinie
Dyl Sowizdrzał
Dyl Sowizdrzał 20.08.2018, 18:15
Znasz tego z Dębiec, że go oceniasz. Tacy jak on raczej nie naśmiewają się z takich jak Ty, bo nie mają dostępu do komputerów.
https://www.youtube.com/watch?…
do Senior  -internetowego bajeranta
do Senior -internetowego bajeranta 20.08.2018, 11:38
marzenia to ty masz i wybujałą wyobraźnię,przebiegniesz 100m to pogadamy
jak dożyjesz, będziesz seniorem
jak dożyjesz, będziesz seniorem 20.08.2018, 14:13
marzenia i wybujałą wyobraźnia? Niejeden senior 100 metrów przebiegnie. Pytanie, czy ty dożyjesz seniorskiego wieku?
do prymitywa
do prymitywa 20.08.2018, 00:39
ech, prymityw...
Ksawery
Ksawery 20.08.2018, 09:08
Masz racje podpisauje się "student" ale wpis świadczący o ubogim życiu intelektualno-emocjonalnym.
smutna lektura komentarzy
smutna lektura komentarzy 19.08.2018, 17:35
Dla tercetowych wyznawców najlepiej byłoby, jakby w Gryfinie nic nie było, nic się nie działo. No może poza ich występami.

Zrobił sobie ktoś imprezę w ogródku kawiarnianym. Normalne w większości świata. Ale komentarze: "promocja, kampania, koBITki szaleją, wielki świat chciały poczuć (jakby dla gryfinian to był faktycznie "wielki świat" a nie barwna i sympatyczna ale NORMA)".
A już najbardziej karygodne są te "myśliwskie" wyzwiska od "loch, klemp i macior".

Dla niektórych starszy człowiek to powinien w chałupie siedzieć, nie mieć żadnych przyjaciół.
Swoją matkę też tak traktuje jeden z drugim?
kaprys
kaprys 20.08.2018, 09:10
smutna lektura komentarzy bo idzie kampania wyborcza i niektórzy dostają małpiego rozumu!
do smutna lektura...........
do smutna lektura........... 19.08.2018, 17:58
Powoli powoli same komentujecie i wyzywacie ludzi nikt wam nie ubliża i proszę nie intrygować. A co się tyczy wyznawców tercetu ja akurat się do nich zaliczam i nie życzę sobie żebyście kłamały i manipulowały. Co wy myślicie że na tym portalu piszą tylko jak to nazwałyście wyznawcy tercetu ? Jak byście trochę myślały to byście się nie wystawiały na pośmiewisko wrzucając urodziny na ulicy. A teraz macie pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Macie złych doradców ktoś z was zakpił i to porządnie i tam szukajcie winowajcy a nie czepiajcie się ludzi.
do doradcy Sawaryna
do doradcy Sawaryna 19.08.2018, 19:09
To sobie nazwij Sawaryna "klempą", Milera "lochą" a Nikitińskiego "maciorą" - jak dla ciebie to nie wyzwiska.

"-łyście, intrygantki, nie potrafiłyście myśleć" - a potem się dziwisz, że rozpoznają cię jako Pawła...

Gość Dzisiaj, 04:33 Jak w z(...), s(...) k(...) l(...) i m(...) (...) a i jeden (...) dla kontrastu...."elyta" intelektualna


Dzisiaj, 17:58 Powoli powoli same komentujecie i wyzywacie ludzi nikt wam nie ubliża

Jak byście trochę myślały to byście się nie wystawiały na pośmiewisko wrzucając urodziny na ulicy
do do radcy
do do radcy 19.08.2018, 20:21
Nawet doradcę Sawaryna ze mnie zrobiłyście fajnie/ Kończymy tą dyskusję kobitki bo widzę że na nic te moje uwagi dalej brniecie w to samo także życzę powodzenia bo kampanię widzę robicie sobie mega ;).
Czekam na następny Kinder bal :)
do Pawła widzącego "kobitki"
do Pawła widzącego "kobitki" 19.08.2018, 20:37
Paweł - przecież ty nie dyskutujesz. Widzisz "kobitki" i wygłaszasz pouczenia, jak mają sobie urządzać urodziny, żebyś nie uznał ich za "kampanię"
JANUSZ
JANUSZ 19.08.2018, 17:10
KURŁA KIEDYŚ TO BYŁO
TartaAgrestowa
TartaAgrestowa 19.08.2018, 16:52
TWS to kolezanka Lacnej wiec pisze artykuły z niczego i o niczym. Byle by ja promowac. Co to za nadzwyczajna historia,ze ktos je tort przy stoliku wystawionym przed kawiarnią ? W Szczecinie jest dziesiątki takich kawiarni. Niech TWS tam pojedzie i bedzie miala artykulow na kolejny miesiąc....
rykoszet
rykoszet 19.08.2018, 17:07
widzisz - w Szczecinie to norma, a w Gryfinie złośliwe prymitywy wyzwą od "klemp, loch i macior" i jeszcze uznają, że to musi być kampania.
I takie pojęcie o normalnym świecie...
do rykoszet
do rykoszet 19.08.2018, 17:22
znowu intrygujesz taka starsza pani no nie baw się w to nikt ciebie tu nie wyzywa. Zaszalałaś i twoja sprawa może inaczej. Poszłaś na całego. A to Kinder party fajne było...
do intryganta i chorego z podejrzliwości
do intryganta i chorego z podejrzliwości 19.08.2018, 17:45
twoja pogarda wobec kobiet jest znana ty "widzący przez internet" (nawet płeć i wiek widzisz:)). Przed lekami pisałeś i NIE PAMIĘTASZ "klemp, loch, macior" z 4:33?

Ale żeby przyjęcie, jakich wiele także w Szczecinie - nazwać "zaszaleniem i pójściem NA CAŁEGO"? Jakim prymitywem trzeba być - albo inaczej - jak smutnym człowiekiem trzeba być...
do Tarta
do Tarta 19.08.2018, 17:02
Koleżanka ? A to nie wiedziałem to już jesteśmy w domu..
Zaszalały nam kobietki na całego chciały poczuć wielki świat.. no i tu więcej ludzi ich zauważy a tak to kto na to uwagę zwróci. Czyli Kinder Party...
rykoszet
rykoszet 19.08.2018, 17:25
A jak z gazetą brata i syna wicków? To żeś wytoczył cycu argument... A z tymi "kobietkami, co chciały poczuć wielki świat" - TO POJECHAŁEŚ PRYMITYWIE! dla ciebie "wielki świat" to spotkanie w ogródku kawiarni?

Jak sam czytałeś - w NORMALNYCH miastach to normalne.

Dzisiaj, 16:52 kolezanka Lacnej wiec pisze artykuły z niczego i o niczym. Byle by ja promowac.

W Szczecinie jest dziesiątki takich kawiarni.
do rykoszet
do rykoszet 19.08.2018, 17:38
Już zaczynasz jakie wicki co ty piszesz wróć do tematu piszemy o Kinder party na chodniku. To co zaprosicie mnie ?
i tak cię nie zaproszą...
i tak cię nie zaproszą... 19.08.2018, 18:01
ciebie Paweł nikt nie chce zaprosić. Ani twojego dyktafona... A temat to wyzywanie od "klemp, loch i macior" za kolorową i sympatyczną imprezę w środku miasta
do Sewerynów:)
do Sewerynów:) 19.08.2018, 15:32
A co według ciebie ma być na urodziny jak nie tort? dziczyzna upolowana na polowaniu w Beskidach?
do do Sewerynów
do do Sewerynów 19.08.2018, 16:37
Co za kretynizm żeby w te głupoty mieszać Sawaryna jemu nawet do głowy by taki numer nie przyszedł. Widać kreatywność starszych pań
przeszła wszelkie oczekiwania. Brawo bawcie się dalej co się uśmiałem to się uśmiałem. Ciekawe co wymyślą następnym razem.. Urodziny już były albo co miesiąc będzie obchodziła inna heheheheh
do....
do.... 19.08.2018, 16:45
no pewnie - on się promuje dając koty albo w urzędzie. Jak zaprasza radnych na obiad - TO OCHRONIARZ PRZED PLEBSEM BRONI DOSTĘPU...
Od razu wyzwij od "klemp, loch i macior"

Dzisiaj, 04:33
do do......
do do...... 19.08.2018, 16:51
Kto ciebie kobieto wyzywa ? Wiesz ty to jesteś intrygantka oj nie ładnie nie ładnie starsza pani a tak brzydko się bawi.. A jakie słownictwo fujjjj
rykoszet
rykoszet 19.08.2018, 17:10
jasne - nie widzisz wpisu z 4.33? Paweł - widzisz przez internet kobietę i to starszą? To szanuj a nie nazywaj intrygantką...
do rykoszet
do rykoszet 19.08.2018, 17:27
Daj spokój temu Pawłowi ja nie nazywam się Paweł..
Jak będziecie wyprawiały następne zaproście przyjdę z gitarą. Pośpiewamy sobie a co mi tam na ten jeden dzień mogę zmienić swoje zapatrywania... IAle pod warunkiem że przestaniesz intrygować bo nie cierpię intrygantek...
do intryganta i chorego z podejrzliwości
do intryganta i chorego z podejrzliwości 19.08.2018, 17:49
czyli problem w tym, że CIEBIE nie zaprosiły? A pomyślałeś DLACZEGO?

Możesz sobie w internecie nazywać się i Napoleonem - po intryganctwie cię można poznać...

Dzisiaj, 17:27
Jak będziecie wyprawiały następne zaproście przyjdę z gitarą.
do Seweryny pora odejść.
do Seweryny pora odejść. 19.08.2018, 14:45
Żeby urządzić sobie kampanię na ulicy przy stole z tortem i pokaż się a zastaw się to trzeba mieć olewający stosunek do potencjalnego wyborcy.
Trzeba było zaprosić do tego stołu biednych ludzi co ich nie stać na takie urodziny. Ktoś tu się pomylił z powołaniem ja już bym głosu nie oddał. Widok żenujący i czego tu zazdrościć ? Chyba głupoty :)
Emeryt
Emeryt 20.08.2018, 04:05
Od biednych jest kościół i OPS. Z reguły biedni to margines.
do tego, co widzi kampanię wyborczą w torcie urodzinonym wśród przyjaciół...
do tego, co widzi kampanię wyborczą w torcie urodzinonym wśród przyjaciół... 19.08.2018, 15:24
Paweł - jak Sawaryn zabierał radnych na sponsorowany obiadek - biednych nie zapraszał. Szkoda że tobie nikt z przyjaciół tortu nie daje...
do do tego...........................
do do tego........................... 19.08.2018, 16:31
A to teraz wszyscy zaczną swoje urodziny promować na portalu ja mam we wrześniu i już portal zapraszam. Nie mieszaj w to Sawaryna bo tym przyznałaś się sama że to nie urodziny tylko kampania.
do tego, co widzi kampanię wyborczą w torcie urodzinonym wśród przyjaciół...
do tego, co widzi kampanię wyborczą w torcie urodzinonym wśród przyjaciół... 19.08.2018, 16:42
Paweł - tym, "że odpowiadasz na post skierowany do Pawła przyznałeś się, że to ty:)"

ZRÓB TAKIE URODZINY - ZOBACZYMY, CZY BĘDĄ .

Ale musiałbyś najpierw mieć tylu gości...

Dzisiaj, 16:31 Nie mieszaj w to Sawaryna bo tym przyznałaś się sama że to nie urodziny tylko kampania.
do do tego................
do do tego................ 19.08.2018, 16:46
Co wy z tym Pawłem zakochałyście się w nim czy co. On ma fajna żonę dajcie chłopu spokój.
:)
:) 19.08.2018, 16:52
co ty z tymi paniami? Uważasz że się każda w tobie zakocha? Nie każda chce być dyrektorką:)
do :)
do :) 19.08.2018, 16:56
Ale wy dla mnie trochę za stare jesteście kobitki mmmmmmmmmmmmmm przykro mi ale bawcie się dalej jest wesoło... Powyżej trzydziestki nie biorę..
rykoszet
rykoszet 19.08.2018, 17:13
bierzesz, bierzesz... teraz już piszą do ciebie "kobitki"? A może kobiełki jak w Seksmisji?
Seweryny pora odejść.
Seweryny pora odejść. 19.08.2018, 12:44
To się tercet wystraszył seniorów a wczoraj Wardy. Boi się i wściekle atakuje. Tylko Piotrka Romanicza nie rusza bo boi się o posadkę z PGE.
Dzidzi
Dzidzi 19.08.2018, 14:32
Długo wam przyjdzie poczekać na to odejście ale widać macie gdzie siedzieć ...... to siedźcie sobie dalej...... Boją się was strasznie aż truchleją na wasz widok he he he he. To dobre dowcip dzisiejszego dnia.......
ech....
ech.... 19.08.2018, 14:40
skorpion - teraz jesteś "dzidzi"? Nowa zabawa? "macie gdzie siedzieć"? Faktycznie - super miejsce...
Juras
Juras 19.08.2018, 12:40
Jak w Grecji.
...
... 19.08.2018, 16:56
dokładnie - coś się fajnego w naszym mieście zadziało ale ponieważ trzeba niszczyć każdego, kto mógłby być konkurencją - to wyzwać od "klemp, loch i macior".

Najgorsze, że samokrytyki patrząc w lustra panowie nie mają....

Dzisiaj, 04:33
gryfiniak
gryfiniak 19.08.2018, 12:25
Admin się nie wyrobiłeś z usunięciem klemp , loch i macior ze wszystkich komentarzy 
NIE USUWAĆ - DLA POKAZANIA CHARAKTERU!
NIE USUWAĆ - DLA POKAZANIA CHARAKTERU! 19.08.2018, 13:12
niech nie usuwa! Lepiej świadczy to o całej kamaryli niż tysiąc słów! Tym bardziej, że to myśliwskie określenia -klempa, locha i maciora.
A kto jest myśliwym?
Dlstego ich nie będxie jutro w pracy
Dlstego ich nie będxie jutro w pracy 19.08.2018, 13:26
leszek i mietek
Dzidzi
Dzidzi 19.08.2018, 14:27
Żenada bo on nie ma co robić tylko siedzi przy komputerze i komentarze pisze ? Ach ta kampania nie którym już całkiem rozum odbiera. Ja na ich miejscu zrobiłbym to na środku jezdni.......
do żenady
do żenady 19.08.2018, 14:34
masz rację -myśleć, że Mietka obchodzi cokolwiek, co się dzieje w mieście - to skrajna naiwność.
Ale "klempy, lochy i maciory" - to jednak myśliwskie określenie...
nigdy więcej
nigdy więcej 19.08.2018, 11:37
tak się bawią komuniści z kodu
:)
:) 19.08.2018, 10:16
Tak się bawią komuniści z PiS :)))

Pozostałe