Arkadiusz Łysik chce zmian w gminie i dlatego zamierza nią rządzić

  • 22.08.2018, 20:57 (aktualizacja 22.08.2018, 21:28)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Arkadiusz Łysik chce zmian w gminie i dlatego zamierza nią rządzić
-Chciałbym dokonać w gminie takiej prawdziwej zmiany. Polegać ma ona między innymi na tym, aby gmina była dla mieszkańców, a nie dla samej władzy – mówi nam Arkadiusz Łysik.

Komitet Wyborczy Wyborców Arkadiusza Łysika zarejestrował się u Komisarza Wyborczego w Szczecinie. Kandydat chce być wójtem Starego Czarnowa. Arkadiusz Łysik jest obecnie radnym powiatowym. Pełni funkcję dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Cedyni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (257)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 07.10.2018, 18:38
Dokładnie Arek to dobry kandydat.
Do słownika
Do słownika 06.10.2018, 07:40
I właśnie o tym wszyscy mówią o braku szacunku do ludzi
słownik
słownik 17.09.2018, 17:34
Uuuu. Wcale się nie dziwię, że nie rozumiesz. Zacznij od lektury słownika ortograficznego. Może coś zrozumiesz, ale wątpię.
Rch
Rch 17.09.2018, 17:27
Nierlozumiem dlaczego ci pijarowcy onecnej wójtowej są tacy aroganccy jak jej zastępca ...czyżby im też władza do głowy udeżyła? To nieładne.
Dobra rada
Dobra rada 14.09.2018, 21:52
do Rada
Największy figiel czeka was 21 października :) Ojjjjj tak, życie płata figle:)
Rada
Rada 14.09.2018, 21:35
Arek to porzadny gość wojtowa chciała go zniszczyć a teraz sama ma stracha;) zycie płata figle....
arek
arek 14.09.2018, 19:02
panie łysik ? nie pamięta pan już kto podpisywał trafne faktury? własnie pan ...pamięć zawodzi?

Pozew wyborczy
Pozew wyborczy 14.09.2018, 21:35
A jakie trafne faktury kłamco?
Popieram
Popieram 14.09.2018, 18:44
Na pewno wygra.
a ja nie popieram
a ja nie popieram 14.09.2018, 19:18
Nie wygra.
Jjj
Jjj 12.09.2018, 17:35
Bardzo kumaty pan.
kum kum
kum kum 12.09.2018, 22:13
Re re kum kum
re re kum kum
Arek
Arek 08.09.2018, 15:44
BUHAHAHAHAH łysik proszę was ...żal ...../
Feliks
Feliks 12.09.2018, 22:39
Ty buhahaha nazwisko z dużej i dla ciebie to Pan Łysiak.
?
? 12.09.2018, 22:43
A kto to?
Fakt
Fakt 13.09.2018, 17:25
Przyszły wójt
lud Nibylandii
lud Nibylandii 14.09.2018, 11:07
Chyba, że w Nibylandii, bo na pewno nie w Starym Czarnowie.
Wyborca znany
Wyborca znany 02.09.2018, 12:02
A mnie się marzy kurna chata ..............
Takie są fakty ...
Takie są fakty ... 31.08.2018, 09:47
W naszej gminie zarejestrowały się takie oto komitety wyborcze :
KWW Froncala. ul.Szczecińska 24, zamieszana w to p.Maria Tomecka PKW DSZ-7503-15/06
KWW Razem. ul.Szczecińska 54/9 zam. p. Halyna Rabenda PKW .... 18/06
KWW Marek Woś. ul.Szczecińska 44/3 zamieszana p. Genowefa Piskorz PKW ... 98/06
KWW Mała Ojczyzna. ul.Szczecińska 20/1 , zam. p. Małgosia Rochmińska PKW ... 101/06
KWW Kontra. ul.Szczecińska 21/4, zamieszany p. Paweł Baryła PKW ... 140/06
KWW Dudzińskiego Mieczysława ul.Długa 7,Kartno zamieszany p. Andrzej Grzesiak PKW ... 214/06
Nazwa komitetu:adres rejestracji:przedstawiciel lub pełnomocnik finansowy:numer nadany przez PKW.
stan na dzień 25.08 za PKW,wszystkie informacje jawne.wymogi ustawy RODO spełnione.
ponieważ rejestracja KWW jest do 27, to może ktoś jeszcze przybyć.
Kandydaturę na wójta muszą wystawić do 27 września, spełniając określone warunki.
Kto kogo wystawi, czy wójta czy tylko radnego -radnych - czas pokaże.
Czlowiek
Czlowiek 31.08.2018, 10:21
https://wybory2018.pkw.gov.pl/…


Masz złe info, "fakty" są inne.
Takie są fakty
Takie są fakty 31.08.2018, 10:44
Zanim zrobię sprostowanie i przyznam Ci rację muszę to dokładnie sprawdzić.Poczekajmy, uwierz mi, naprawdę warto.
domyslny
domyslny 31.08.2018, 10:04
I wszyscy oni popierają pana Arkadiusza? fiu,fiu, fiu. Skoro wpisane pod jego kandydatura na wójta to chyba tak!
Takie są fakty
Takie są fakty 31.08.2018, 10:23
Takie są zarejestrowane komitety, zamieściłem ten spis dla zobrazowania ogólnie w naszej gminie. Czy wszyscy go popierają, czy może tylko jeden komitet ? tego nie wiem.
Tak samo nie jest mi wiadomo czy p. Arkadiusz jest oficjalnie zgłoszonym kandydatem na wójta przez jakiś konkretny komitet,czy może tylko "chce zmian w gminie i dlatego zamierza nią rządzić" .
Przedstawiłem tylko fakty. Niech każdy spojrzy jak to wygląda i sam sobie przemyśli, ma przecież mózg. /no prawie każdy ;-)/
Czlowiek
Czlowiek 31.08.2018, 11:18
Takie byly w 2006 roku...
Czlowiek
Czlowiek 31.08.2018, 10:47
To z kosmosu wziales komitety. Bo PKW zarejestrowala tylko 3 w naszej Gminie.
Wędkarz
Wędkarz 31.08.2018, 05:03
No cóż jest wczesny ranek i jakoś minie swedzi aby dopisać panu lub pani pseudo ,, hahaha" To dla czego Arek jak się nie zgadzał z Wosiem nie grało mu wosiowe rzadzenie gminą to mógł to pierdzielnoć i przyjąć się do Cedyni wczesniej myślę że mu to grało i jest ok jak jest po prostu nie nadaje się na wujta gminy Stare Czarnowo my takich nie chcemy . Gmina potrzebuje sie rozwijać w spokoju i uczciwości
Kołbaczanin
Kołbaczanin 31.08.2018, 04:51
Przyszedłem z pracy, czytam i oczom nie wierzę .Co jeszcze obecnie rządzący są w stanie zrobić by zdyskredytować Pana Arka....widać wszystko i to smutne ....idę spać..
hahaha
hahaha 30.08.2018, 23:07
Uwaga, uwaga. Hit:):):) A ponoć tak dobrze wtedy się działo i tak było cudownie:):):)Cóż za solidarność:):):)

w kwestii formalnej Dzisiaj, 19:46 Proszę nie utożsamiać na Arka z poprzednikami bo to nieuczciwe. Poprzednim wójtem był pan Woś i to on bierze odpowiedzialność za to co się wówczas w gminie działo.
Obserwator
Obserwator 30.08.2018, 19:11
Obecna Wójtowa więcej zrobiła inwestycji niż poprzednicy przez 12 lat i gminę zadłużyli,a teraz drogi, świetlice, szkoła i długo trzeba byłoby wymieniać .......... i jeszca mają pieniądze na lokacie jak czytamy w gazetkach wydawanych przez gminę , Super informacja dla mieszkańców, ładnie wydanie gazetki i prawdziwe informacjie, żadnych zakłamań. Brawo Pani Wójt Marzeno.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.09.2018, 21:22
Papier wszystko przyjmie a co wojtowa zrobila dla innych wiosek tylko liczy sie kolbacz i stare czarnowo duzo obiecywala i nic nie zrobila.
Kołbacz
Kołbacz 08.09.2018, 05:22
Na przetargi i dostanie kasy z uni czeka się dlugo. Nie przypisujcie obecnej pani wójt co nie jest jej zasługą. Plany byly juz wcześniej. A udalo jej się i teraz będą wszyscy chwalić. Czytam te komentarze i nie wierzę jak można nieświadomych omamic.
gazda
gazda 30.08.2018, 19:43
Gazetki kłamliwe propagandowe to akurat jedna z najsłabszych rzeczy. W tym wypadku ważniejsze jest czego nie piszą i dlaczego!
hahaha
hahaha 30.08.2018, 21:58
A jakież to kłamstwa i w której gazetce zostały one umieszczone? Czego także nie piszą i dlaczego? Oświeć tu obecnych, nie krępuj się:)
Nieładnie
Nieładnie 30.08.2018, 16:34
Grzywińska 4 lata temu nie potrafi£a odpowiedzieć dlaczego startuje....a robiła to po to by zreealizować marzenie Wiesia....więc. Proszę nie kłamać. Arek ma pomysł na wszystko a Marzena tylko kasę wydaje .
w
w 08.09.2018, 15:49
ale pierdzielisz zastanów się co piszesz
Alicja
Alicja 30.08.2018, 18:22
Poprzednicy też wydawali i nic nie było zrobione. Pytanie na co wydawali?
w kwestii formalnej
w kwestii formalnej 30.08.2018, 19:46
Proszę nie utożsamiać na Arka z poprzednikami bo to nieuczciwe. Poprzednim wójtem był pan Woś i to on bierze odpowiedzialność za to co się wówczas w gminie działo.
hahaha
hahaha 30.08.2018, 21:55
A za kogo był najdłużej sekretarzem? Czy czasem nie za poprzednika? Tak czy nie?
Wyborca
Wyborca 30.08.2018, 15:07
W Kołbaczu to całkiem Aruś przepadnie, z jakim programem wyjdzie do ludzi ?- z takim jak poprzednik robił.
Porada na razie darmowa
Porada na razie darmowa 30.08.2018, 16:35
Kuźniar jesteś urzędnikiem nie wypada ci kontrolować wpisy, zastanów się co robisz!!!
slow
slow 30.08.2018, 19:48
Spokojna twoja rozczochrana Paweł. Jeszcze się zdziwisz jak dostaniesz program.
obiektywny
obiektywny 30.08.2018, 12:22
Mocny gośc budzi strach u przeciwników. Tak to widzę.
śmieszek
śmieszek 30.08.2018, 12:42
Jak pisałem wcześniej, wasze komentarze są lepsze od współczesnych komedii. Z każdym wpisem jesteście coraz lepsi. Tak to widzę.
rada
rada 30.08.2018, 11:46