Pierwszy zarejestrowany komitet wyborczy w gminie Moryń - Maciej Ostrowski kandyduje na burmistrza

  • 23.08.2018, 23:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pierwszy zarejestrowany komitet wyborczy w gminie Moryń - Maciej Ostrowski…
Zarejestrowano pierwszy Komitet Wyborczy Wyborców w gminie Moryń pod nazwą KWW ZJEDNOCZONA GMINA. Pełnomocnikiem komitetu jest Aleksandra Domaradzka. Kandydatem komitetu na burmistrza gminy Moryń będzie Maciej Ostrowski - przewodniczący komisji rozwoju gospodarczego i polityki społecznej w obecnej kadencji Rady Miejskiej w Moryniu.

Maciej Ostrowski - z wykształcenia renowator zabytków architektury pracuje jako grafik komputerowy w Wydziale Promocji i Współpracy Międzynarodowej przy Centrum Kultury w Chojnie. Jest aktywnym działaczem i społecznikiem koła Ligi Obrony Kraju „Dzik” w Moryniu. 

Postanowił wystartować na stanowisko burmistrza gminy Moryń, ponieważ projekty prospołeczne, projekty związane z poprawą bezpieczeństwa i promocją gminy, zgłaszane obecnemu burmistrzowi nie zostały zrealizowane.

 

Pełnomocnik wyborczy
KWW ZJEDNOCZONA GMINA
Aleksandra Domaradzka
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej
Andrzej 08.09.2018, 15:09
O Matko .... i corko daj se spokoj .... cpunie i cwaniaku ....
Tyskie
Tyskie 05.09.2018, 22:53
Maciuś MISZCZ browara
Elka
Elka 31.08.2018, 18:49
kibic! Licz na siebie i weź się do konkretnej roboty, to wtedy może coś osiągniesz i nie będziesz nikomu wdzięczny.
Karol
Karol 31.08.2018, 18:25
Maciek to mądry facet, a wszyscy którzy go krytykują, to boją się o pracę w tej pięknej miejscowości dla emerytów. Miejscowość jest piękna i to w dużej mierze zasługa p. J. Marandy, a jak nie będzie w niej jakichkolwiek inwestycji to nikt z młodych tam nie zostanie, bo w supermarketach roboty dla wszystkich nie wystarczy. Boją się Maćka zasiedziali urzędasy, a dwie fabryki to urząd i szkoła. Lato mija i co? g...o! Tylko chlać i czekać na... no właśnie na co? Ludzie boją się czegoś nowego, bo to się wiąże z tym, że trzeba ruszyć głową i wziąć się do roboty, a nie brać wypłatę za obecność w pracy z podatków.
kibic
kibic 30.08.2018, 15:21
maciek nie nadajesz się na burmiszcza pan piątek i tak wygra licze na niego
rozsądny
rozsądny 30.08.2018, 09:25
Nie pisz o kimś tego, czego sam byś nie chciał o sobie czytać – ta zasada powinna przyświecać niektórym komentującym. Jest demokracja, można mieć przeciwne zdanie, można kogoś nie lubić, można kręcić nosem na kandydata, ale są przecież chyba jakieś granice krytyki. Bez argumentów dyskusja jest płytka. Pamiętajmy, że komentarz przeważnie głównie świadczy o komentującym , a nie „komentowanym”. Jako demokrata apeluję o wypowiadanie się z kulturą.
M
M 26.08.2018, 22:49
Jako ,,Stańczyk,, jest Ok
Zioomo
Zioomo 25.08.2018, 02:45
Nie ćpać... zwiedzać..
justyna
justyna 25.08.2018, 00:10
szykuje się ostra kampania na burmistrza już jest 5 komitetów zarejestrowanych w Moryniu i mówią, że wystartuje też pan Kaczmar z inicjatywy Konarskiego
niestety
niestety 26.08.2018, 23:03
Słaba ta Inicjatywa...
Wyborca
Wyborca 24.08.2018, 21:39
Panie Maćku daj pan spokój wstydu oszczędź
Ostry
Ostry 24.08.2018, 20:10
Dobrze, że Macieja wpisów tu nie widać - chyba ma grubą skórę
wyborca
wyborca 24.08.2018, 16:14
KWW ZJEDNOCZONA GMINA.Piękna nazwa tylko ,że już na starcie zamiast łączyć , dzieli, co widać po wpisach.No , ale każdy ma prawo , a wyborcy to zweryfikują.!!!
młodzian
młodzian 25.08.2018, 11:56
Maciek swoje wpisy już wyczerpał. I co będzie dalej
P Moryń
P Moryń 24.08.2018, 15:49
Masz mój głos w końcu człowiek z jakims pomyslem na ten Moryń i zaangazowaniem a nie tylko: tego sie nie da, albo to jest za drogie, albo kto za to zapłaci. Drogi Panie Burmistrzu Piątek zejdz pan ze sceny idź Pan do domu. Maciek dawaj chłopie trzymam kciuki.
EKSPERT
EKSPERT 24.08.2018, 17:57
Twój Maciek niech zajmuje się tym na czym się zna, rządzenie Gminą to nie eksperyment. Żeby chociaż facet miał tuci tuci znajomości w
pracy w zespole i w samorządzie. Cztery lata pracy jako radny to za mało doświadczenia, już przekonaliśmy się jak to ludzie widzą i wybierają kandydatów na Burmistrzów cztery lata temu. Była p. Przewodnicząca Rady, radna poprzedniej kadencji wygadana, szarmancka a mimo to wyborcy powiedzieli nie.
radny z morynia
radny z morynia 24.08.2018, 15:24
Nie zapomnij ubrać skarpetek jak uda ci się wygrać wybory.
marianfullserwis
marianfullserwis 24.08.2018, 14:37
'Maciek' mniej setek na cpnie i mniej jarania bo fantazja ponosi
aga
aga 24.08.2018, 14:24
Wreszcie ktoś z pokolenia 40 latków chęciami zmiany w Moryniu, a nie tylko trwania na stołku
Usatysfakcjonowany
Usatysfakcjonowany 24.08.2018, 11:55
Może coś się w koncu ruszy Maciek jestesmy na Tak masz u mnie i mojej rodziny i Przyjaciół głosy. Mamy nadzieje ze może skończą sie te szopki komunalkowo-gminne
Kul
Kul 24.08.2018, 11:26
...a nie wymieniony projekt przejęcia plaży w Moryniu na 25 lat przez dzierżawcę Pana G?
Janek
Janek 24.08.2018, 11:26
Maciek, masz mój głos i rodziny. Będziemy zachęcać do głosowania za Ciebie.
Galileo
Galileo 24.08.2018, 10:15
Już bym wolał żeby r. Paszko startował, chłop chociaż ma łeb do interesu a nie ci kandydaci co myślą ze,, pewnego dnia będę,, zgłaszam kandydaturę Radka Paszki. Dobrze mieli z ręki jedli skończyło się...

Pozostałe