Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Gniazdo szerszeni w potężnym drzewie

  • 24.08.2018, 19:57 (aktualizacja 24.08.2018, 21:07)
  • Źródło: OSP Moryń
Gniazdo szerszeni w potężnym drzewie fot. OSP Moryń
Dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie zadysponował zastęp z jednostki OSP Moryń do miejscowości Bielin. Tam w jednym z drzew znajdowało się gniazdo szerszeni.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia działania druhów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie przy pomocy środków do usuwania owadów pozbyto się zagrożenia.  

 

W akcji 21 sierpnia 2018 r. około godziny 19 uczestniczył jeden zastęp OSP Moryń.

 
 
Źródło: OSP Moryń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Arn de...
Arn de... 25.08.2018, 17:21
Co rozumieć pod pojęciem " a następnie przy pomocy środków do usuwania owadów pozbyto się zagrożenia " Czy to aby nie o uśmierceniu mowa ?? Usuwającym szerszenie strażakom przypomnę, że TO TEZ ICH BRACIA MNIEJSI !! O ile takie działanie w bliskości budynku było by usprawiedliwione to mord za zajęcie dziupli jest draństwem !! Moją działkę codziennie - szczególnie upodobały sobie obgryzanie kory z bzu, odwiedza kilkadziesiąt szerszeni i jeszcze nikogo nie użądliły choć jabłek i gruszek naruszyły sporo.
MAJA
MAJA 26.08.2018, 08:44
Oby pokąsały ci dupsko. Szerszenie są bardzo niebezpieczne i należy je tępić na wszystkie możliwe sposoby.
czysta ekologia
czysta ekologia 25.08.2018, 10:59
To ich naturalne środowisko. Nie ruszać ich!
druh
druh 24.08.2018, 23:54
Codziennie strażacy w ościennych gminach wyjeżdżają do akcji, ale tylko nasi celebryci chwalą się wyjazdami na każdym możliwym portalu....
osp
osp 25.08.2018, 02:16
Zazdrośniku też się pochwal i będziesz na portalu. No tak ale to trzeba pojechać do akcji, popracować, zrobić zdjęcie, opisać, dać do opublikowania - to dla zazdrośnika za dużo roboty. Łatwiej paluch zagryzać z zazdrości.
Mieszkanka
Mieszkanka 26.08.2018, 21:05
Nasi Celebryci :-)

Pozostałe