Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Turniej strzelecki podczas festynu

  • 26.08.2018, 11:28 (aktualizacja 26.08.2018, 13:50)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Turniej strzelecki podczas festynu
W ramach Festynu Sportowo-Rekreacyjnego pn. „Żyj zdrowo na sportowo” zorganizowanego w sobotę 25 sierpnia 2018 r. w Przyjezierzu gm. Moryń - odbył się turniej strzelecki pod patronatem marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Strzelanie z broni pneumatycznej cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników festynu. Po dwugodzinnej rozgrzewce przystąpiono do zawodów. W czterech kategoriach (dziewczęta i chłopcy do 15 roku życia, kobiety i mężczyźni) do turnieju zapisało się ponad 30 osób. Strzelano z odległości 10 metrów do tarczy.

Pierwsze do strzelania przystąpiły panie, które zakończyło się następującymi wynikami: I miejsce - Magdalena Strelczuk (26 pkt), II miejsce Iwona Hirt (24 pkt), III miejsce Agnieszka Ostrowska (12 pkt).

W kategorii chłopców zwyciężył Mikołaj Baran (39 pkt), II miejsce zajął Maxymilian Schmidt (37 pkt), a III miejsce Maciej Ostrowski (36 pkt).

W kategorii dziewcząt wygrała Wiktoria Mendyk, która już podczas rozgrzewki zaprezentowała wysoki poziom strzelecki. W zawodach uzyskała 45 pkt, druga była Zuzanna Pietrzyk 27 pkt, a trzecie miejsce przypadło Zuzannie Mendyk.

W kategorii mężczyzn w zawodach wzięło udział 13 zawodników. Najlepszym strzelcem okazał Sławomir Jasek przed Mariuszem Strelczukiem i Krzysztofem Dumiczem.

Po zakończeniu turnieju prezes Koła LOK „Dzik” w Moryniu Marek Kurjata wręczył pamiątkowe medale i puchary ufundowane przez Katarzynę Kupczyk ze Stowarzyszenia na rzez Rozwoju Wsi Gądno.

 

Turniej został zorganizowany przez członków Koła Ligi Obrony Kraju „Dzik” w Moryniu: Jerzego Domaradzkiego, Mariusza Strelczuka, Macieja Ostrowskiego i Mariusza Sikorę.

 

Koło LOK „Dzik” dziękuje za pomoc w organizacji turnieju: Barbarze Andrzejczyk dyrektor Centrum Kultury w Chojnie, Damianowi Rumbuciowi z CK w Chojnie oraz wolontariuszom: Maciejowi Ostrowskiemu i Mateuszowi Szczerbińskiemu.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Moryniu i Centrum Kultury w Chojnie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Członek  LOK Dzik w Moryniu
Członek LOK Dzik w Moryniu 31.08.2018, 23:36
Nie wszyscy członkowie LOK byli poinformowani o tym turnieju. Przykre to !
och panie burmistrzu
och panie burmistrzu 31.08.2018, 23:42
No jak niektórzy na urlop jadą i nikogo nie informują to gdzie mieli dzwonić!
kłusol
kłusol 26.08.2018, 23:22
Gdzie są tarcze? Do czyjej podobizny strzelali? Czy prawda jest, że na tarczy był ***
Fabian
Fabian 26.08.2018, 21:05
Wiceprezes LOK w Moryniu, czyli burmistrz Piontek nawet nie podszedł do strzelających!

Tylko pajacował z księciem Marianem rozdając hlep kandydatce na burmiszcznie Dutkowej!!!

To jest farsa!!!

Pionek szczelił foha!
uczestniuk
uczestniuk 26.08.2018, 22:21
Do strzelających po co czy do członka LOK Domaradzkiego. Śmieszny jesteś FABIAN. Naprawdę śmieszny.
snajper
snajper 27.08.2018, 09:48
Burmistrz robi kampanie a nie jakieś tam strzelnianki uskutecznia
Y
Y 27.08.2018, 11:07
Lata z chlebem za Mariana kiecką...
wyborca
wyborca 26.08.2018, 20:59
P. Domaradzki po co ta farsa. Gdzie tylko strzelanie to pod patronatem Marszałka woj. zachodniopomorskiego. Trochę to śmieszne. Ciężko przed wyborami Urząd Marszałkowski tym ratować.
Piłsudzki
Piłsudzki 26.08.2018, 19:09
Sami strzelcy wyborowi stworzą pewno za chwile Pierwsza Brygadę
hr. Ostrowsky
hr. Ostrowsky 26.08.2018, 19:18
A na czele taki jeden w MACIEJÓWCE....
Gosia
Gosia 26.08.2018, 21:40
Dobrze, że nie Janitzky?
Schutzer
Schutzer 26.08.2018, 13:07
Brawo panie Domaradzki. Od lat propaguje pan strzelectwo na terenie gminy i nie tylko.
mieszko2.0
mieszko2.0 27.08.2018, 07:11
Pana Jerzego Domaradzkiego widziałem jak organizował zwody strzeleckie w Mieszkowicach i Boleszkowicach i to nie fajnie było zrobione , a nie tylko dla moryniaków.
brawo LOK Moryń
brawo LOK Moryń 27.08.2018, 12:08
ludzie z LOKu w Morynia to robią społecznie i to jest fajne i rzadko spotykane, ze nie ma tego za kasę!
iwan
iwan 27.08.2018, 09:47
mieszko 2.0 chyba chciałeś napisać Fajnie:)
adam
adam 26.08.2018, 21:53
Panie Jerzy Szacun za pracę z dziećmi na imprezach strzeleckich
potwierdzam
potwierdzam 26.08.2018, 23:20
Fakt robią to od zawsze a nie na pokaz.

Pozostałe