Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

  • 27.08.2018, 20:32 (aktualizacja 27.08.2018, 20:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki fot. dost.
Nadaj nowy sens swojemu zaangażowaniu. Zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki i odmieniaj historie życia ludzi w potrzebie w swojej okolicy. To mądra pomoc, która naprawdę działa. Mądra, bo jej celem jest wyrwanie rodzin z zaklętego kręgu biedy, trudności i bezsilności, czy wsparcie samotnych seniorów w ich walce o godność.

Herosie, dołącz!

Nadaj nowy sens swojemu zaangażowaniu. Zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki i odmieniaj historie życia ludzi w potrzebie w swojej okolicy.
To mądra pomoc, która naprawdę działa. Mądra, bo jej celem jest wyrwanie rodzin z zaklętego kręgu biedy, trudności i bezsilności, czy wsparcie samotnych seniorów w ich walce o godność.

Szlachetna Paczka Rejon Gryfino i okolice działa w trzech gminach: Gryfino, Banie i Stare Czarnowo. Mimo, że do finału tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki jeszcze daleko, przygotowania już się rozpoczęły. Obecnie poszukiwani są lokalni bohaterowie czyli wolontariusze. To dzięki nim i ich zaangażowaniu, realnie zmieniają się historie rodzin w potrzebie. Wolontariusze Paczki odnajdują potrzebujących w swojej okolicy, odwiedzają ubogie rodziny w ich domach, a następnie współpracując z darczyńcami dbają o jak najlepszą pomoc, która odpowiada na konkretne potrzeby. W 2017 roku 19 wolontariuszy wraz z pomocnikami pomogło aż 35 rodzinom na kwotę ponad 112 tysięcy złotych. Nie byłoby to możliwe bez pracy i energii wspaniałej drużyny do której zapraszamy.

Kandydaci na SuperW mogą się zgłaszać do 30 września. By zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki wystarczy wejść na stronę http://www.superw.pl i wypełnić krótki, intuicyjny formularz zgłoszeniowy. Następne kroki to rozmowa i jednodniowe wdrożenie. Po nich pozostaje już tylko podjąć decyzję i podpisać umowę. Nie warto zwlekać, bo kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Finał Szlachetnej Paczki, nazwany „weekendem cudów” odbędzie się w tym roku 8-9 grudnia.

Zadania SuperW:

  • WSPÓŁTWORZENIE ZESPÓŁU WOLONTARIUSZY: wraz z SuperW z Twojej okolicy będziesz aktywnie uczestniczył w działaniach Szlachetnej Paczki.
  • ZMIANA ŻYCIA LUDZI W POTRZEBIE: dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin oraz połączysz ich z tymi, którzy pragną im mądrze pomóc w ramach Paczki.
  • TWORZENIE NIEZWYKŁYCH HISTORII: połączysz rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.
  • ORGANIZACJA EVENTÓW: razem z Twoim Liderem i innymi SuperW zorganizujesz grudniowy Finał Szlachetnej Paczki

Co zyskasz?

  • Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy – zarządzanie, organizacja eventów, praca projektowa
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.
  • Wpływ na otoczenie, lokalną społeczność.
  • Sieć kontaktów biznesowych, artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów.
  • Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które uczynią Cię liderem w życiu społecznym!

Zgłoś się, jeżeli:

  • Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat
  • Wyzwanie, to dla Ciebie szansa na rozwój
  • Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka
  • Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować
  • Masz skończone 18 lat.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ola
Ola 27.09.2018, 23:24
Chciałam się zapisaćna tego wolontariusza, ale skoro mam płakać to nie chcę. https://fakty.tvn24.pl/ogladaj…
Schutzengel
Schutzengel 14.09.2018, 13:15
Zlikwidowali prawie państwowe PCK, a jego miejsce zajął kościelny Caritas, teraz trzeba za wszelką cenę zniszczyć Owsiaka.
Niech wszyscy myślą, że tylko Kościół jest dobrem i naszym wybawcą.
To ,że za państwowe pieniądze i ciemnych interesów, to mało ważne.
Ten co się odwrócił na zdjęciu ma coś do ukrycia, czy się wstydzi ?
Gdybym miał ze 30 lat mniej , to pewnie dla tak ładnych dziewczyn chętnie bym się udzielał.
Minus
Minus 14.09.2018, 13:51
Pan Owsiak odmawia wykonania wielu wyroków WSA o wgląd w dokumenty Fundacji. Dlaczegóż to, Drogie Misiaczki ?
bystra
bystra 29.08.2018, 10:42
A ja widze waszego dziennikarza igryfino. Ten w okularach po lewej stronie. Był u mnie...
uważny
uważny 29.08.2018, 09:58
Najbardziej tajemniczy na tym zdjęciu jest gość odwrócony twarzą! To jest mistrz drugiego planu!
Zakochany po uszy
Zakochany po uszy 29.08.2018, 09:43
Pani w środeczku w okularach na głowie jest prześliczna, od dawna się w niej skrycie kocham, jeszcze przed jej pracą w Zalipiu już spoglądałem na nią rozpalony, ależ w niej jest seksapil !
uważny
uważny 29.08.2018, 09:53
Problem w tym, że w środeczku są akurat dwie panie w okularach!
O.N.A.
O.N.A. 29.08.2018, 10:09
słowo klucz - " zalipie"
Menel
Menel 29.08.2018, 07:27
Ops zaprasza na darmowe praktyki w żebractwie i rozdawaniu. Polityka Patoli i Socjalu wydała już wszystko i nie zostało na wynagrodzenia urzędasów dlatego potrzebują żebraków na wolontariat.
666
666 29.08.2018, 00:24
Pomagają tylko katolikom, w dodatku tym namaszczonym przez proboszcza.
https://wiadomosci.wp.pl/tworc…
Lucyfer
Lucyfer 29.08.2018, 12:17
Namaszczonym od tyłu przez proboszcza.
pomoc sie przyda
pomoc sie przyda 28.08.2018, 17:51
Zróbcie prosze wreszcie te łazienke dziewczynom z Nowego Czarnowa. Bo po akcji wolontariuszy i OPS druga zima im minie przy misce podstawionej pod kran.
krecik
krecik 28.08.2018, 21:56
Dzwoń to TVP Szczecin w tej sprawie jak zrobią kolejny program i to teraz, to zaraz atomowy wicek zrobi lazienkę tym kobietom hahaha
Przyda się
Przyda się 28.08.2018, 20:07
Zróbcie...
To zrób !
Czytam artykuł o ludziach ktorzy pomagają. Robią potrzebującym paczki na święta. Paczki ! Nie łazienki. To jest szlachetna paczka a nie " Dom nie do poznania"
Ci ludzie pomagają w taki sposób. Ty możesz w inny...
leszek
leszek 28.08.2018, 13:03
chwała ludziom dobrej woli.cel szlachetny.tylko gdzie w tym jest państwo .SZlachetna paczka owsiak i WOŚP,zbiórki na wielomilionowe operacje .bezdomni.tak wygląda odzyskana wolność.jak wrzeszczała szydłowa ,że im sie należy .ileż szlachetnych paczek by za to było.jeszcze raz podkreślam chwała za akcję szlachetna paczka.zestawcie jednak emeryturę prezesa PIS/6500 na rękę /jego apanaże poselskie ,miliony na ochronę i szczęscie biednej rodziny ze szlachetnej paczki .czy nie czujecie ,że coś tu jest nie tak.
klucz
klucz 28.08.2018, 00:04
OPS w Gryfinie rządzi ulubienica wicka. Nie jest z konkursu więc mnie nic nie zdziwi.
Trzeba być w układzie.
Trzeba być w układzie. 27.08.2018, 23:24
W tym roku szlachetną paczkę też dostanie rodzina pracownicy z OPS-u?
Lider SzP Gryfino
Lider SzP Gryfino 28.08.2018, 09:19
Wszelkie spostrzeżenia i uwagi prosimy przesyłać na mail [email protected] lub poprzez profil na FB: Szlachetna Paczka Gryfino i okolice.To wolontariusz po odwiedzeniu rodziny podejmuje decyzje o włączeniu jej do programu SzP, u nas nie istnieją układy. Oceniamy rodzinę po rozmowach z nią i sprawdzeniu jej sytuacji życiowej. Bazujemy na zaufaniu nie posiadając innych istotnych informacji.
Ciągle czekam na wyjaśnienia.
Ciągle czekam na wyjaśnienia. 28.08.2018, 00:43
To tak jak do Raciechowic pojechało koło osób zaprzyjaźnionych z OPS. Do dzisiaj nie wiadomo co to za koło wielbicieli OPS. Pewnie rodziny pracowników.
biuro rekrutacyjne:)
biuro rekrutacyjne:) 28.08.2018, 09:16
zobaczysz listę kandydatów na radnych - pewnie poznasz uczestników wycieczek...
Magdo ! Nie róbcie tego.
Magdo ! Nie róbcie tego. 27.08.2018, 23:42
Pracownicy i jej rodzinie powinien pomóc zakład pracy czyli OPS z funduszu socjalnego bo do tego m. in. on jest. Reszta to nadszarpnięcie naszego zaufania dla tej akcji i tych ludzi.
ozyrys
ozyrys 27.08.2018, 21:48
O! Znane twarze. Pomagają od dawna!
A.
A. 27.08.2018, 21:33
Gratuluję i trzymam kciuki
Maslo