Zbezczeszczona flaga leży wśród śmieci!

  • 27.08.2018, 21:08 (aktualizacja 27.08.2018, 21:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zbezczeszczona flaga leży wśród śmieci! fot. czytelnik igryfino
-To bestialstwo w stosunku do kraju, w którym mieszkamy i do przyrody! Tego typu postępowanie musimy napiętnować! - napisał do nas czytelnik i przysłał zdjęcia.

Patriotyzm po polsku, czyli łyżka dziegciu na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - tak nternauta zatytułował swój mail do redakcji igryfino.

Napisał tak nie bez przyczyny. Podczas spaceru napotkał dzikie wysypiska śmieci. Zobaczył wyrzucone odpady po remoncie, stare plandeki, butelki, papiery, brudne ubrania i sterty worków. Na jednej z takich stert leży... zbezczeszczona polska flaga. Biało-czerwona z orłem w koronie, postrzępiona...

 

To bulwersujące znalezisko można napotkać w lesie w gminie Moryń nad rozlewiskiem rzeki Słubia, w okolicach żwirowni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

x
x 02.09.2018, 13:54
Przecież to nie jest Polska flaga. Nie to bandera, ni to flaga, ni to nawet flaga Tyskiego. Dla tych co nie pamiętają... flaga polski to dwa kolory biały i czerwony i nic po za tym. Wszystko co ponadto to jarmarczne wynalazki, których nie da się 'zbeszcześcić'.
Ue
Ue 29.08.2018, 07:21
*** flagę. *** polskę. Została prawie w całości sprzedana. Patriotyzm to idiotyzm.
zenek
zenek 29.08.2018, 12:58
przez twoja sprzedajna stara
Bahs
Bahs 28.08.2018, 21:02
Jak pamiec mnie nie myli to nie jest flaga narodowa jedyna flaga jest bialo czerwona moze sprecyzuje na dole czerwony na gorze bialy tyle w temacie
gość
gość 28.08.2018, 11:14
każdy inteligentny człowiek wie, że tak nie wygląda flaga narodowa.
ukulele
ukulele 27.08.2018, 23:19
pewno "Czytelnik" wyj...ał.. i zdjęcia porobił... standard
wpis świadczy o tobie
wpis świadczy o tobie 27.08.2018, 23:25
ukulele nie każdy jest taki jak ty.
Lucek
Lucek 27.08.2018, 23:04
ach ta gmina Moryń... ostatnio w niej sie dzieje samo ZŁOOO 666
Komunalka do roboty
Komunalka do roboty 27.08.2018, 22:58
A kto odpowiada za dzikie i nielegalne odpady komunalne? Gmina więc posprzątać trzeba i nie dyskutować
urzędnik
urzędnik 28.08.2018, 10:40
Czytać nie umiesz odpady porzucone są w lesie. Jak masz zdrową głowę to pomyśl kto je powinien posprzątać o ile nie znajdą tego drania co to zrobił.
Za co place podatki
Za co place podatki 30.08.2018, 09:21
Urzedniki do roboy
Eko
Eko 27.08.2018, 23:05
Raczej ZGDO... Gmina scedowała śmieci na związek
flokal
flokal 27.08.2018, 22:45
Skoro flaga i takie worki ot pewno jakaś instytucja. Ciekawe jaka.
Polak
Polak 27.08.2018, 22:09
To nie w naszej kulturze takie rzeczy.Godlo i Flaga to duma Polaka
biolog
biolog 27.08.2018, 21:59
Mo że policja coś wygrzebie z tych worków i sprawca tych odpadów odpowie. Strażnicy leśni do dzieła.
oburzona
oburzona 27.08.2018, 21:48
Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe