Józef Piątek ponownie kandyduje na burmistrza

  • 28.08.2018, 18:41 (aktualizacja 29.08.2018, 00:31)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Józef Piątek ponownie kandyduje na burmistrza
Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Piątka - tak nazywa się zarejestrowana przez burmistrza Morynia formacja. Józef Piątek sprawuje swoją funkcję pierwszą kadencję. Chciałby drugą, zatem szukać będzie poparcia.

Józef Piątek był wcześniej dyrektorem Zespołu Szkół w Moryniu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (119)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Odetta
Odetta 06.09.2018, 19:57
""""Daria"""" czy Darek czy "ktoś" tam dziwnie pisze. Juziu zamiast Józiu, a w pozostałym tekście zero błędów, hahahahaha. A w "DAMORZĄDZIE" kto chce być burmistrzem???? Na pewno nie Pan Piątek - jeśli już to w Samorządzie .
Ogarnijcie się i przestańcie pisać z błędami celowo. WSTYD!!!!!!!!!!!!! To świadczy o tym, jakich zwolenników mają inni kandydaci,przeciwnicy Pana Piątka.
pepitka
pepitka 03.09.2018, 00:30
Igryfino przedstawia różnych kandydatów, ale to mieszkańcy dają wyraz kogo lubią a kogo nie.
Daria
Daria 02.09.2018, 00:06
Juziu ma mokro!

I tak Wasze wpisy mu nie pomogą!

P.s.
Nie ma takiej mocy, która by pana macieja wyprowadziła z równowagi!!!

Pisalaście już o nim, że:
Pijak,
Palacz,
Narkoman,
Kochanek,
Itp.

Zapomnieliście jeszcze o tym, że korzysta z burdeli!

Aha!

Dodajcie, że to złodziej!
Będziecie mieli komplet!

Nie mam pojęcia co Wam do głowy jeszcze przyjdzie!

Ja głosować będę na mądrego człowieka, który ma doświadczenie w damorządzie!




obserwator
obserwator 02.09.2018, 01:07
czyli na kogo?
Mis
Mis 02.09.2018, 12:14
Na Misia GoGo
 Odetta
Odetta 01.09.2018, 23:45
A ja Pana Piątka lubię, zawsze się zatrzyma, porozmawia. O panu Ostrowskim słyszałam i faktycznie, nawet jego wygląd nie wzbudza zaufania czy powierzenia mu tak odpowiedzialnego stanowiska. Zgadzam się też z Anką Skakanką. Trochę kultury PANIE I PANOWIE.
Anka Skakanka
Anka Skakanka 01.09.2018, 16:12
Tak naprawdę sytuacja w Moryniu przypomina tę wyborczą w Polsce na prezydenta - żaden kandydat nie jest wystarczająco dobry. My, Moryniacy, możemy tylko zdecydować, który będzie trochę mniej gorszy. Pana Piątka mało było widać przy okazji imprez, na których powinien się pojawiać. Nie widać po nim, żeby czuł się cząstką naszego miasteczka. Podobno często migał się od obowiązków. A jeśli o Pana Ostrowskiego chodzi. Ciekawa jestem, jak mimo wszystko może spojrzeć w oczy obecnemu burmistrzowi, bo przecież to przy nim się wypromował, przy nim zobaczył, jak funkcjonuje gmina od podszewki. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie wygra żaden z nich. W Moryniu przyda się ktoś świeży, ktoś wykształcony w tym kierunku. I tak jeszcze myślę, czy naprawdę osoby wypowiadające się na forum są granatem od pługa oderwane i nie potrafią przestrzegać podstawowych zasad kultury i nie obrażać siebie nawzajem? Skończcie z tą zawiścią. I wiecie co? Tak naprawdę cieszy mnie jedno. Że Maciej Ostrowski na pewno nie wygra. Nie jest to osoba o prezencji burmistrza ani gospodarza. Nie wzbudza powszechnego zaufania.
chętnie
chętnie 01.09.2018, 14:57
zamieni się z Piątkiem
olek
olek 01.09.2018, 14:56
Zamieni się z Piątkiem :-)))
xxx
xxx 01.09.2018, 14:41
A kiedy Pan M.O. znajdzie czas na zajmowanie się gminą? W przerwach pomiędzy kolejnymi kochankami??
Zofiaaa
Zofiaaa 01.09.2018, 15:03
Piątek zalazł czas, to MO znajdzie!
KWW WOLNE MEDIA
KWW WOLNE MEDIA 01.09.2018, 11:33
Panie Burmistzu proszę o oddech, już dziś Pana nie będzie na pierwszej stronie tego portalu. Odpocznie Pan od wpisów.
radna
radna 01.09.2018, 10:04
Oj niektórym nerwy już puszczają...
UGR
UGR 01.09.2018, 11:29
Dawno pUściły:-)
Mieszkancy Gminy
Mieszkancy Gminy 01.09.2018, 09:59
Juz byłem przekonany że jakos elokwetnie sie zrobiło.Niestety jednak to nie ten poziom!
Øuiz
Øuiz 01.09.2018, 09:31
Kłiz!

Pytanie nr 1:
Ile podatnicy wydali na szolenie w Poznaniu i konferencję w Kołobrzegu?
ciekawy
ciekawy 01.09.2018, 11:25
może podasz jakieś kwoty? a nie tyko lejesz wodę
Uropowicz kołobrzeski
Uropowicz kołobrzeski 01.09.2018, 13:41
Informacja jest jawna!

Prawie piątka pękła dla Piątka
A że był razem z Salwą to gmina mieszkowice też jest biedniejsza o piątkę tys

Medal wręczę sobie sam!
Za wygrany kłiz

p.s.
zamiast na konferencji to burmistrzowie po plaży łazili - są rozpoznawalni
?
? 01.09.2018, 09:44
Ale kogo?
!
! 01.09.2018, 09:47
Tego ma zdjęciu
podpowiedź
podpowiedź 01.09.2018, 09:55
Dużo za dużo!
Ciekawy Radny
Ciekawy Radny 01.09.2018, 10:01
Sam sobie udzielasz odpowiedzi?to sie jakos nazywa bodajże pytanie retoryczne
rodzina na swoim
rodzina na swoim 01.09.2018, 08:39
pan Piątek jest zwolennikiem polityki prorodzinnej czyli wszystko zaczyna się od politycznej rodziny jego i przybocznych. Lubi bardzo wpływać na obszary tej polityki ba nawet pisać i wpływać na zapisy dokumentów na radnych bezradnych.
N i na
N i na 02.09.2018, 16:07
Czyli ukrywa dokumenty lub coś gorszego?
CPN
CPN 31.08.2018, 23:19
Grille w Witnicy wygasły!

Zaczyna renia z kolegami pisać?!

może dostarczyć węgla do grilla?
to się uspokoją~
swojak
swojak 31.08.2018, 21:56
Oj szuka tego poparcia, szuka. Dziś był u nas...
Olek
Olek 31.08.2018, 21:03
Włodarzem to on jest tylko swoich czterech ścian!

Pełni funkcję przedstawiciela administracji państwowej!
i nikim nie włada!

Demokracja nie mówi o władcach-włodarzach!
i teksty tego typu do tylko za Bugiem się sprawdzają!
Mieszkańcy Gminy
Mieszkańcy Gminy 31.08.2018, 21:49
Niech bedzie zatem Burmistrz!funkcje swoja pełni wzorowo!w końcu demokracja najważniejsza!
Mieszkancy Gminy
Mieszkancy Gminy 31.08.2018, 18:19
Tak czytam te komentarze i z przerażeniem stwierdzam że przeciwnicy Burmistrza czyli poplecznicy pewnie Pana Ostrowskiego to zwyczajnie strasznie ubodzy w wiedze i argumenty ludzie. Pamietajcie ze czyny sie liczą a nie szarpanie i pomawianie !no jesli tak miałaby wygladac przyszła władza to trzeba sie zaczac bac ..Panie Burmistrzu głowa do gory!wszyscy wiedza ze jest Pan dobrym Włodarzem!bravo!
agent
agent 01.09.2018, 08:33
oczywiście wiedza tajemna burmistrza na tematy mu niewygodne jest schowana nie tylko przed radnymi ale i społeczeństwem gminy.
o 3 długości
o 3 długości 31.08.2018, 12:22
Komitet burmitsrza dystansuje resztę. chachacha
Zawody
Zawody 31.08.2018, 14:43
Lecę z medalem i plastikowym pucharkiem!
maraton
maraton 31.08.2018, 14:49
Stop! nie czekajcie!
zapomniałem o butach z czubem!

zaraz będę!
Weekend
Weekend 31.08.2018, 10:04
Dziś Piątek obiecał, że jutro wekend!!!

Oh!!! Tą obietnicę spełni!
Dobry gospodarz
lud pracujący
lud pracujący 31.08.2018, 10:10
Brawo Wy!
Prl
Prl 31.08.2018, 10:20
Towarzysze, obywatele ludu pracujący Morynia witam was w imieniu komitet wyborczego wyborców jófefa piątka...

Już się nie mogę doczekać tych słów;-)
Kibic
Kibic 31.08.2018, 09:17
A PIONTEK OBIECYWAŁ, że wracają sekcje młodzieżowe w Emkaesie Morzycko!!!!!!

KŁAMCA!!! Na dowód najnowsza informacja!!!

Juniorzy:

Zieloni Zielin – Dąb Dębno (sobota, godz. 11:00)
Osadnik Myślibórz – Kłos Pełczyce (sobota, godz. 16:00)
Sokół Pyrzyce – GKS Golenice (niedziela, godz. 12:00)
Sęp Brzesko – Iskra Banie (niedziela, godz. 14:00)


Mecz pomiędzy Odrą Chojna a Morzyckiem Moryń został odwołany. Zespół z Morynia wycofał się z rozgrywek.
MKS
MKS 31.08.2018, 09:35
Nawet nie zistał zgłoszony!!!

A pieniądze podatników idą na jakiegoś brazylijczyka!!!

Moryniacy obudźcie się!!!

Roluje was ziutek jak chce!!!!

Pozostałe