Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Burmistrz Sawaryn organizuje zebranie Regalicy

  • 06.09.2018, 15:53 (aktualizacja 08.09.2018, 00:06)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz Sawaryn organizuje zebranie Regalicy
-Salę wynajął dziś u nas burmistrz - potwierdza zebranie członków Spółdzielni Mieszkaniowej Regalica sekretariat w Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie. -Na zebraniu będzie zarząd - potwierdza z kolei sekretariat Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie. Jednak prezesa spółdzielni nie będzie. Jacek Warda zapowiedział już wcześniej, że na takie zgromadzenie nie przyjdzie. Zarządu i rady nadzorczej spółdzielni też ma nie być.

W szkole na Górnym Tarasie burmistrz Mieczysław Sawaryn chce kontynuować zebranie sprzed ponad trzech tygodni dotyczące głównie tematu wymiany zaworów w lokalach Spółdzielni Mieszkaniowej Regalica. 

O sprawie pisaliśmy m,.in. tu:

http://www.igryfino.pl/kat-195,a,29228,burmistrz-sawaryn-zasial-wsrod-spoldzielcow-wiatr-.html

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (103)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kelner
kelner 10.09.2018, 09:31
Nieładnie się tak wpie... między wódkę a zakąskę.
Coty Seweryn robisz ?  Psychiatrę potrzebujesz ?
Coty Seweryn robisz ? Psychiatrę potrzebujesz ? 09.09.2018, 00:27
Wynajął salę a przyszło 30 osób w tym 15 nie należało do spółdzielni. To było jakieś nieporozumienie bo przyszli z TBS z protestem.
Lokatorka
Lokatorka 07.09.2018, 21:36
Spotkanie było wczoraj o 18 w szkole nr 3.Nikt ze spòłdzielni nie przyszedł a burmistrz powiedział że bedzie radaN.Ale po co jak było tylko 35 osòb
Trzeba działać i przyjść a nie pisać .Garstka nic nie ždziała.Mają lokatoròw głebokow d...
o ludzie
o ludzie 08.09.2018, 12:16
jak to wczoraj????????? dlaczego nic nie napisaliście , przecież nikt nic nie wiedział !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już się zmęczył tym mruganiem za plecami
już się zmęczył tym mruganiem za plecami 08.09.2018, 14:41
jaki organizator taka informacja. O dożynkach archidiecezjalnych też wywiesili jakieś żółte kartki - PRZYKŁAD NAJGORSZEJ POLITYKI INFORMACYJNEJ NA ZAJĘCIA Z MARKETINGU DLA WSZYSTKICH SZKÓŁ.
Popełnione wszystkie możliwe błędy wizerunkowe
:)
:) 08.09.2018, 10:55
jaki organizator taka głębokość. Nawet przewrotu pałacowego nie potrafi doprowadzić do końca, bo mu się odechciało...
raz dwa trzy
raz dwa trzy 07.09.2018, 18:38
To tak dla rozrywki burmistrz w dniu wczorajszym zorganizował spotkanie pracowników jednostek w celu poinformowania o tym jak doceniają pracę i w związku z tym podwyżki i nikt do dzisiaj nie wie ile i dla kogo ludzie wychodzili jak z cyrku - informacja mianowania i awanse w gestii dyrektorów i kierowników matrix to mało. Takie mięcho wyborcze przez 4 lata nawet go raz nie widzieliśmy. Naprawdę oni już zwariowali do końca i myślą że kupią za to głosy. Miernotą to pachnie Panowie.
opsss
opsss 08.09.2018, 02:04
Ośmieszył się. Poszłyśmy na lody. Mamy jedno wspólne zdanie. Każdy tylko nie Sawaryn.
optymista
optymista 08.09.2018, 21:45
Dziewczyny damy radę jest siła, oni bez nas niestety nie!!!!!!!!!!! tylko jeszcze tego nie wiedzą. No niech ruszą ze zwolnieniami pracownicy socjalni bo administracja już w zamarciu. A klient OPS generalnie roszczeniowy no niech nie dostanie na czas kasy życzę powodzenia. A tak a propos lodów to fajna sprawa cukier krzepi ponoć szczególnie w środę.
lala
lala 08.09.2018, 21:07
Tak bez komentarza
Kot
Kot 07.09.2018, 21:38
Piłeś?
???
??? 07.09.2018, 14:57
może już się odbyło , prezes wszak na urlopie
Pan.
Pan. 07.09.2018, 12:54
A kiedy ma to zebranie się zebrać,daty nie podano?
EUGAL
EUGAL 07.09.2018, 12:46
Burmiszcz dziś na baletach z okazji Dnia Energetyka. Obieca im turbiny gazowe i gaz z NS 2.
147
147 08.09.2018, 21:54
Lubiła tańczyć pełna radości tak ciągle goniła wiatr o przepraszam gaz.
???
??? 07.09.2018, 10:02
każdy mądry w gębie i w pisaniu a efektów , konkretów nie widać , ile zatrudniamy pracowników w spółdzielni ? i po co aż tylu ?
lola
lola 08.09.2018, 22:03
Oj jaka bieda zwolnij wszystkich i sam się zajmij tym banzlem.
tia
tia 07.09.2018, 10:10
dlatego zacznijcie chodzić na spotkania i wybierać radnych, którzy coś zrobią dla was
???
??? 07.09.2018, 10:40
o to podaj mi namiary na tych radnych , bo ja nie znam zadnego który cos dla nas dobrego zrobi
tia
tia 07.09.2018, 09:59
A dlaczego członków Rady Nadzorczej spółdzielni Regalica miałoby nie być? To nie mieszkańcy ich wybrali?
odpowiedź
odpowiedź 07.09.2018, 10:59
To spotkanie burmistrza-mąciwody więc jego pytaj.
tia
tia 07.09.2018, 12:33
właśnie radnych zapytaj, wszystko co związane z mieszkańcami powinno ich dotyczyć
tia
tia 07.09.2018, 09:45
Czas już zrobić porządek państwo Radni z RN, bo inaczej członkowie spółdzielni to zrobią i skonczą się kawki i pieniądze za posiedzenia
nadzór właścicielski
nadzór właścicielski 07.09.2018, 11:38
Burmistrz od dwóch tygodni nie potrafi sie dowiedzieć, jakie nagrody wziął prezes spółki, w której Sawaryn pełni obowiązki właściciela!
A ty wymagasz więcej od zwykłych mieszkańców...
prosze
prosze 07.09.2018, 09:54
Zamiast kawy dać im wode i skończyć z ciasteczkami cukireczkami za publiczne pieniadze w UMiG!
zniesmaczona
zniesmaczona 07.09.2018, 09:21
Zorganizował zebranie i sam nie przyszedł. Żałosne...
info do 9.31
info do 9.31 07.09.2018, 11:16
Czytaj ze zrozumieniem tekst. Burmistrz organizuje, bez prezesa, bo ten pan jest na urlopie. Myślę, że nawet nie wiedział o tym spotkaniu i to jest żałosne, burmistrza stawia w złym świete pomijajac fakt, że to nie bajka burmistrza tylko spółdzielni, ale czego się nie robi przed wyborami....
???
??? 07.09.2018, 11:51
ten co jest na urlopie dobrze wiedział że Burmistrz organizuje spotkanie , wiedział już to od 3 tygodni , dowiedział się na poprzednim zebraniu i na i-gryfino
ty urlop organizujesz w ostatniej chwili?
ty urlop organizujesz w ostatniej chwili? 07.09.2018, 12:47
a dlaczego miał zmieniać plany urlopowe? Burmistrz organizował i przyszedł? Gospodarz wypadałoby żeby był...
tia
tia 07.09.2018, 15:15
dlatego, ze bierze większe pieniądze od prezesów w PUK i powinien dbać o dobro lokatorów
burmistrz nie moja kompetencja
burmistrz nie moja kompetencja 08.09.2018, 06:14
Skąd wiesz, jakie nagrody wzięli prezesi PUK jak NIkitiński z Sawarynem już 16 dni nie mogą tego ustalić - mimo że formalnie to WŁAŚCICIELE PUK?

Poza tym - burmistrze jako organizatorzy i gospodarze byli?
hm
hm 07.09.2018, 09:53
Serio? Błazenada...
lokatorka
lokatorka 07.09.2018, 09:13
KIEDY TO ZEBRANIE???? ŻADNYCH KONKRETOW
zarząd gminy
zarząd gminy 07.09.2018, 09:27
Pytaj burmistrza, to on jest kierownikiem tego zamieszania.
uffff
uffff 07.09.2018, 08:08
kiedy to zebranie , porozwieszał , pozaklejał całe klatki wejściowe i pojechał sobie na urlop , dobre sobie , niech już idzie na tego burmistrza to nie trzeba będzie go odwoływać
tfuu
tfuu 07.09.2018, 09:22
Przecież to burmistrz Sawaryn zrobił zamieszanie licząc chyba na drapane.
Sąsiad
Sąsiad 07.09.2018, 02:44
A ten co ? Szmaciaki na nogach, dżinsy, rozchełstana koszula ? Co go od wideł go oderwali ? Niech tam lepiej zostanie.
sąsiadka
sąsiadka 07.09.2018, 09:24
Sąsiad to zdjęcie z poprzedniego spotkania burmistrza.
Lokator
Lokator 06.09.2018, 23:11
W pierwszej kolejności trzeba odwołać cały zarząd S. M Regalica. Tam powinien zostać zlecony audyt zewnętrznej firmy. Przy tylu mieszkaniach do każdego większego zlecenia powinny być robione przetargi. Pewne jest to że Regalica utopiła dużo kasy w nie przemyślane inwestycje. W prywatnym przedsiębiorstwie było by już po sprawie.
Podłe
Podłe 06.09.2018, 22:31
Podłe jest to i bardzo bardzo nieludzkie, co robić z tym człowiekiem, żeby die go pozbyć.
Jakby mogli, toby ukamieniowali
przyszly prezes SM regalica
przyszly prezes SM regalica 07.09.2018, 09:55
głosuj na niego żeby się dostał na burmistrza i będziemy mieli spokój
debil?
debil? 06.09.2018, 22:17
Sawaryn robi z siebie kompletnego idiotę i chama?
rzadki
rzadki 07.09.2018, 00:16
On nim jest.
punio
punio 06.09.2018, 22:15
i dobrze ,że organizuje bo w tej regalicy to syf i degrengolada straszna jest-czy naprawdę w tak dużej spółdzielni,nie może prowadzić człowiek bez es-beckiej-komusze j-zgnilizny ?czy prezesem spółdzielni Regalica może być człowiek bez es-beckiej przeszłości?
Ciemne wieki
Ciemne wieki 07.09.2018, 00:17
A jaką ma przeszłość burmiszcz ? Wiesz ?
Jania
Jania 06.09.2018, 22:20
punio - tylko to nic nie zmieni a skłócić ludzi. Trzeba rozmawiać merytorycznie, a nie napuszczać jeden na drugiego.
taka zmiana
taka zmiana 06.09.2018, 21:54
To teraz proponuję aby w rewanżu prezes Regalicy zorganizował burmistrzowi zebranie zarządu!
nieładnie
nieładnie 06.09.2018, 21:31
Burmistrz wchodzi w kompetencje zarządu spółdzielni.

Pozostałe