Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Dzień Energetyka w Gryfinie rozpoczęto mszą św.

  • 07.09.2018, 13:14 (aktualizacja 07.09.2018, 15:27)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dzień Energetyka w Gryfinie rozpoczęto mszą św. fot. TWS
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra w obchodzi dzisiaj 7 września 2018 r. swoje branżowego święto - Dnia Energetyka. W kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Gryfinie księża podkreślali i dziękowali za trudną i szlachetną pracę energetyków na rzecz społeczeństwa, polecali modlitwie energetyków oraz ich rodziny, modlono się także za emerytowanych pracowników oraz tych, którzy już nie żyją.

Podczas uroczystej mszy św. odprawianej w intencji energetyków obecni byli m.in. sekretarz stanu - zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha, dyrektor Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra Norbert Grudzień, zastępca dyrektora Oddziału, dyrektor ekonomiczno-finansowy Rafał Mucha.

O muzyczną oprawę mszy św. zadbała Zakładowa Orkiestra Dęta przy Zespole Elektrowni Dolna.

W Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie zorganizowano oficjalną część uroczystości, o której napiszemy w kolejnej publikacji.

TWS

Wszystkim energetykom z okazji święta redakcja igryfino życzy dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (34)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fox
Fox 10.09.2018, 19:54
He he, ale szopka. A zdjęcia to redaktory maszynką do mielenia mięsa robili??
Obserwator
Obserwator 10.09.2018, 19:02
Niech się Kancelaria Prezydenta wytłumaczy jak .... zgubiła jeden medal w drodze z Warszawy do Gryfina. Jaja jak berety i wsyd!
Pies
Pies 09.09.2018, 18:44
Lubię ostre czerwone małpy.
smakosz
smakosz 09.09.2018, 18:48
Jak pięką w gębie to prawdopodobnie chili...
Co za bezhołowie panuje w gmnie !
Co za bezhołowie panuje w gmnie ! 09.09.2018, 18:34
Gdzie Seweryn albo ktokolwiek z gminy ?
ftopa
ftopa 09.09.2018, 10:21
haha, na mszy w niedziele na 8:30 jest wiecej osob. Wina Henryka ! pOZDRO , hej
c.b.a.
c.b.a. 09.09.2018, 12:11
Pytanie: ile wziął Henio i dlaczego z naszej podatników kieszeni???
proste
proste 09.09.2018, 10:29
Bo to był zwykły dzień i poszli przedstawiciele.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.09.2018, 10:20
Robactwo robi na mej glebie
abc
abc 08.09.2018, 20:22
Modli się pod figurą a diabła ma za skórą
Wyborca
Wyborca 08.09.2018, 15:34
Ludzi niewygodnych odsuwaja,a sami farse robia,skladajac rece przed Wielebnym z wyrokiem i jeszcze mu za to placa.Moralnosc??
dozynki
dozynki 08.09.2018, 10:11
a gdzie o dożynkach w Gryfinie??????????/
leszek
leszek 09.09.2018, 08:20
właśnie dożynają ,,dzień energetyka
Dziadek energetyk
Dziadek energetyk 08.09.2018, 08:44
Ech wnusiu... Kiedyś to był dzień energetyka!!! Trzy dni na stadionie piwo się lało, kiełbasy, muzyka, tańce.... A dziś... Msza w kościele. Prowadzona przez księdza z wyrokiem za bicie dzieci.
leszek
leszek 08.09.2018, 08:26
no tłumów to nie było .raczej pusto.żeby nie orkiestra i ,,oficiele,,to byłby kompletny klops.coś desantują się urzędnicy prezydenta .ostatnio nawet mucha bis zawitał.tak to jest jak na się usiłuje się ,,ewangelizować,,
sprawiedliwy
sprawiedliwy 09.09.2018, 06:13
do debila leszek w pochodzie ! Maja miles tlumy jak maszerowales debilu tesknisz za czerwona szmata chce cie poznac
leszek
leszek 09.09.2018, 08:19
nie wywołuj ,,wilka,, z lasu sprawiedliwy jak napisałeś debil
()
() 08.09.2018, 08:14
No panowie z pierwszej ławki, najwyższy czas na pierwszą komunię :D
Ciekawe !  Nie ma NIKOGO z gminy.
Ciekawe ! Nie ma NIKOGO z gminy. 08.09.2018, 01:52
A Sawaryn to jeszcze jest w PGE ? Wygląda, że nie.
górka
górka 08.09.2018, 02:02
Myślisz, że tak podziałała na niego sprawa radomska?
 Było trzeba straż miejskąwysłać.
Było trzeba straż miejskąwysłać. 08.09.2018, 01:47
A tam w konfesjonale to nie przypadkiem Tomuś na przeszpiegach. Jak to on. Wszystko nagrał. Potem będą cięcia. Oj, to wygląda na ostatnie dni w PGE i w gminie. Dolna już wie kogo usunąć.
Redakcjo !!!
Redakcjo !!! 08.09.2018, 01:10
A dyrektor techniczny Jacek ?! Przecież stoi w ławce :-(
wierzący
wierzący 08.09.2018, 01:17
Wobec Boga wszyscy jesteśmy równi.
Squearel
Squearel 09.09.2018, 18:42
I równiejsi. Ty równy ! Nie równaj sie ze mną.
Arn de...
Arn de... 08.09.2018, 14:50
niczym u Orwella - wszystkie zwierzęta są równe tylko te przy korycie jakby równiejsze. Teksty o równości już były, odpuść!
mraz
mraz 07.09.2018, 23:48
Dyrektor Wasiłek na mszy. To jestem zdziwiony.
obserwator
obserwator 07.09.2018, 21:33
Muchy (...) opanowały te "doniosle"wydarzenia! Ludzie odganiają się od nich jak moga!

Epitet usunięty. administrator
ministrant
ministrant 07.09.2018, 21:20
sama klakiernia na fotkach,puchy niesamowite i to wszystko za naszą kasę,no nie podoba mnie się to,na koniec chciałbym grzecznie i niezobowiązująco zapytać,ile za mszę dostał wielebny!!!!!!!!!
Zasmucona
Zasmucona 07.09.2018, 20:08
Smuci mnie, ze Kosciol katolicki jest upolityczniony. Widac to chociazby po tej mszy. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze i wladze.
bzdura
bzdura 07.09.2018, 20:30
bzdurzysz totalnie
obserwator