Piotr Romanicz - kandydat na burmistrza Gryfina - przedstawił trzy główne punkty swojego programu [WIDEO]

  • 08.09.2018, 21:14 (aktualizacja 08.09.2018, 22:45)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Piotr Romanicz - kandydat na burmistrza Gryfina - przedstawił trzy główne…
Kandydat na burmistrza Piotr Romanicz zorganizował dziś przed Urzędem Miasta i Gminy w Gryfinie konferencję. Na spotkanie przyszli kandydaci startujący w wyborach do Rady Miejskiej w Gryfinie. Piotr Romanicz przedstawił trzy główne punkty swojego programu wyborczego.

Konferencja dotyczyła członków Prawa i Sprawiedliwości i wyborów samorządowych jakie odbędą się 21 października 2018 r.

O kandydatach do Rady Miejskiej i do rady powiatu oraz wystąpienie szefa struktur powiatowych PiS Tomasza Mirakowskiego w kolejnym artykule.

Teraz zapraszamy na krótki film prezentujący kandydata na burmistrza Gryfina  - Piotra Romanicza.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (131)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

7days
7days 12.09.2018, 08:10
Na zdjęciach jest kobieta z lokalnej prasy jak wywiad przeprowadza z Piotrem Romaniczem a na okładce gazety numer wycięli ze zdjęciem kandydata. Nieźle
??
?? 12.09.2018, 08:33
Jaki znowu numer ze zdjęciem kandydata?
Dd
Dd 12.09.2018, 10:31
Zobacz sewedejsy na fejsie. Ciekawe jak się zrehabilitują?
to idzie młodość
to idzie młodość 11.09.2018, 01:43
Sawaryn chodzi po wsparcie po różnych imprezach a wybory wygra kto inny .Taka kolej rzeczy że starzy ludzie muszą wreszcie kiedyś odejść i ustąpić miejsca młodym i zdolnym
postulat
postulat 11.09.2018, 01:36
Młodzi idźcie na wybory dość tej samych twarzy, a starsi nie będą rządzić za was kto ma rządzić w naszym mieście.Dość tych Panów!!
Bożena
Bożena 10.09.2018, 22:37
Widzę w chłopaku nadzieję. Niech się rozkręca. Jakoś z gadki mu ufam. Ale czekam na więcej danych.
Master
Master 10.09.2018, 20:43
Ale wazelina tu uuuuu. Zatrudnił kilku.
mark
mark 12.09.2018, 10:40
Nie dissuj!
Tatko
Tatko 10.09.2018, 20:28
Romanicz wydaje się najpoważniejszym kandydatem. Niezarozumiały, stateczny i kompetentny. Skorzysta na tym Gryfino, bo on wykorzysta dla miasta, to że PiS rządzi Polską. Celebryci szwagry są przeciw PiS, więc nic dla miasta nie wywojują, chyba że dla siebie. A kandydat PO i Nowoczesnej to już prawie siedemdziesiątka na karku, więc trzeba kogoś młodszego z perspektywami. Panie Piotrze, moja cała rodzina zagłosuje na pana.
blick
blick 10.09.2018, 16:33
Jak Sawaryn wycofa się z kandydawania to będzie to naturalny następca.
got
got 10.09.2018, 15:04
Ten kandydat będzie miał pomoc z Warszawy
niech wygra racjonalizm
niech wygra racjonalizm 10.09.2018, 13:07
Dla mnie najważniejsze w tej chwili , jest , ze Piotr Romanicz nie startuje po to aby być przeciwko komuś, czemuś albo kogoś usuwać ...! A skupia się na przedstawieniu swojej oferty z poparciem swojego ugrupowania politycznego PIS w skali regionalnej i krajowej .
dobra dusza
dobra dusza 10.09.2018, 13:23
Posłuchaj co kandydat mówi, a pewno zmienisz zdanie.
Rumun
Rumun 10.09.2018, 13:02
Romanesku to mój ulubiony kandydat!
Pozdro
Pozdro 11.09.2018, 13:40
Piotrek Romanicz ma dystans do samego siebie, potrafi śmiać się sam z siebie. Nie sądzę by traktował ten wpis jako obrazę - wręcz przeciwnie. I myślę, że autor powyższego wpisu myślał tak samo. W szkole Piotrek miał ksywkę Romek i wiele osób myślało, że on tak ma na imię. Spoko gość.
cz
cz 11.09.2018, 12:55
Pewnie chodzi o tego co wraz małżonką Rumuni rozstrzelali jako dyktatora komunistycznego ...! Widać , że komuna się marzy - obyś nie skończył jak twój ulubieniec !
cz
cz 11.09.2018, 13:12
Zapomniałem dodać że ten rozstrzelany nazywał się Nicolae Ceausescu ...!
imię
imię 10.09.2018, 13:24
To nie Roman, a Piotr!
ma marginesie
ma marginesie 10.09.2018, 13:57
...chyba chodziło mu o nazwisko Romanicz.
Jestem za Piotrem ROMANICZEM !!!
Jestem za Piotrem ROMANICZEM !!! 10.09.2018, 12:03
Przedstawił plan budowy GDK na nabrzeżu, plan rozwoju dróg i budowę mieszkań. Sawaryn to obiecał 4 lata temu i nawet nie ruszył tematów a remont Łużyckiej zablokował na lata. Wybierzmy Piotra. Ktoś ten marazm musi odblokować. Ktoś musi uprzątnąć ten brud, smród i chaos.
ostrożnie
ostrożnie 10.09.2018, 13:03
Sprawę łużyckiej to trzeba dokładnie przebadać...
p
p 10.09.2018, 10:11
Słaby, banały
omaro
omaro 10.09.2018, 10:41
Jakie banały?! Skupia się na trzech ważnych tematach. Piotrek Romanicz jest dobrze przygotowany do swojej roli i to widać, słychać i czuć.
halitomin
halitomin 10.09.2018, 12:35
No czuć z ust
Eugenia
Eugenia 10.09.2018, 09:58
Co znaczy, że kandydatowi zaproponowano wyzwanie i on je podejmuje? Sam nie miał przekonania by startować? I czy kandydat ma jakieś konkretne pomysły a nie tylko populistyczne slogany?
wasyl
wasyl 10.09.2018, 10:05
Gieniu suweren jest najważniejszy! I dlatego pan Piotr mówi, że mu ludzie proponują.
Krasko
Krasko 10.09.2018, 09:44
To na razie jedyna drużyna do wyborów, która za[prezentował sie publicznie. A reszta co? Nie szanują mieszkańców?
Jacek W.
Jacek W. 10.09.2018, 07:59
PiS ma w[przewagę w sondażach a to oznacza,z e to mocna ekipa i ma szanse na 1 miejsce nawet przed drugą turą.
leszek
leszek 10.09.2018, 07:58
powiem tak ;aż śmiech bierze gdy czytam te antysawarynowe wpisy.jeżeli ludzie czytają internet to nie są idiotami .
obiektywny
obiektywny 10.09.2018, 08:05
Leszku a czego się spodziewałeś pod artykułem o kontrkandydacie. Dobre słowa na twojego pracodawcę? Nie wyspałeś się. Tu piszą zwolennicy PiS i probumistrzowskie trolle. I od czasu do czasu tacy jak ja, co im jest obojętne kto, byle nie skompromitowany tercet.
leszek
leszek 10.09.2018, 09:36
sorry,to nie mój pracodawca.po prostu jestem emerytem i nic wspólnego nie miałem z p.Sawarynem.jako emeryt widzę obłędną politykę pis względem emerytów.nie przeczę ,emeryturę mam raczej powyżej średniej,ale cięzko fizyczną pracą na nią zarobiłem .pan nadprezes uważa tylko ludzi z niskimi emeryturami i im daje wszelkie profity.masz niską emeryturę ,to znaczy nie zapracowałeś na wyższą .jeżeli podnosi się emerytury to proporcjonalnie wszystkim.trochę nie na temat się rozpisałem .wrócmy do tematu.dlaczego te wszystkie podwyżki mediów i inne.po prostu panstwo się nie wywiązuje z dotacji jakie przynależą gminie ,więc daje mozliwości ściągania forsiczki od społeczeństwa .to tyle
leszek pilnuje stołka.
leszek pilnuje stołka. 10.09.2018, 12:05
leszek ! To ty jesteś Leszek L. Z urzędu ? To ty polujesz razem z Sawarynem ? Wszystko rozumiem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.09.2018, 17:56
O nie! Tylko nie PIS! Oni już dość pokazali. Tu na burmistrza to tylko URBAŃSKI i koniec kropka.
klosz
klosz 09.09.2018, 16:36
Moze byc nawet i Romanicz byle obecny tercet przestał psuć gminę.
mieszkaniec
mieszkaniec 09.09.2018, 22:38
Urbanski bedzie najlepszy.
Nauczyciel
Nauczyciel 09.09.2018, 12:06
Nie po drodze mi z PiSem ani z obecnym burmistrzem. Byla jeszcze nadzieja, ze Pani Ewa Dudar wystartuje. W tym ukladzie zostal juz tylko Pan Urbanski.
Robert
Robert 09.09.2018, 13:51
Pani Ewa do powiatu-na starostę. Głosuj.
Nauczyciel
Nauczyciel 09.09.2018, 15:29
To wiem ze do powiatu
wyborca
wyborca 09.09.2018, 12:43
Każdy byle nie obecni. Zobaczymy ile będzie jeszcze kandydatów, z nich się wybierze.
bezpartyjny
bezpartyjny 09.09.2018, 11:52
A gdzie członkowie Pisu z ugrupowania Sawaryna ?
TOYA
TOYA 09.09.2018, 18:30
Sawaryn nie należy do żadnej partii i jego ludzie kandydaci do rady miejskiej też bezpartyjni. Jeśli PiS wystawił P.Romanicza to znaczy , że to zagranie contra Sawaryn ! Ludzie Sawaryna będą walczyć o mandaty w radzie z ludźmi z PiS-u.
Jest przegrany w gminie Gryfino.
Jest przegrany w gminie Gryfino. 10.09.2018, 12:08
Sawaryna nawet kościół nie popiera. Artur Nycz dostał medal od arcybiskupa a Sawaryn nie. Na dniu energetyka też go nie było.
Fakt
Fakt 09.09.2018, 16:22
Zaorani tak jak gmina

Pozostałe