Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019

Seniorzy spotkają się na „Senioraliach”

  • 12.09.2018, 17:10
  • wzp
Seniorzy spotkają się na „Senioraliach” wzp
Zachodniopomorscy seniorzy już po raz szósty spotkają się 14 i 15 września 2018 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu na „Senioraliach”. To okazja, by pochwalić się swoimi osiągnięciami. Zaplanowano wykłady, pokaz mody, występy artystyczne, wycieczki oraz przemarsz korowodu nadmorską promenadą. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anny Mieczkowskiej.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kołobrzegu zaprasza już po raz szósty seniorów z Pomorza Zachodniego do udziału w „Senioraliach”. Dwudniowe spotkanie adresowane jest do zachodniopomorskich słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku, członków klubów seniora i związku emerytów i rencistów, a także rad seniora oraz innych ugrupowań senioralnych.

 

Głównym celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie działań aktywizujących to środowisko oraz promocja kultury akademickiej wśród seniorów. Dla uczestników „Senioraliów” zaplanowano wykłady, wystawy rękodzieła, zajęcia fakultatywne, zwiedzanie miasta, spotkania integracyjne, przemarsz korowodu nadmorską promenadą.

 

W wydarzeniu uczestniczyć będzie Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska. Pani marszałek zaplanowała udział w inauguracji „Senioraliów” 14 września 2018 r. (godz.11, RCK) oraz w debacie dotyczącej przyszłości polityki senioralnej w Polsce.

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kołobrzegu na organizację wydarzenia pozyskał dotację ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego (kwota 9990 zł).

wzp
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dziad
dziad 12.09.2018, 18:55
Stary człowiek i moze?
Wesołe jest zycie staruszka ,tra la la la la

Pozostałe