Ukrainiec, który spowodował wypadek był pijany

  • 15.09.2018, 18:53 (aktualizacja 15.09.2018 20:05)
Ukrainiec, który spowodował wypadek był pijany
Aż 2,5 promila miał kierowca, który autem marki Seat Leon na łuku stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Obok siebie miał pasażera. Też nietrzeźwego. Pijani postanowili odwiedzić kolegów a skończyli w szpitalu, gdzie pilnowali ich gryfińscy policjanci.

Wiemy więcej o wypadku do jakiego doszło 11 września 2018 r. na drodze powiatowej między Grzybnem a Swobnicą.Pijani trafili do szpitala w Szczecinie i trzeba było przeprowadzić operację.

Pechowi "podróżnicy" to pracownicy jednego z zakładów w Grzybnie. Podczas biesiady zapragnęli odwiedzić swoich kolegów w Baniach. Nie dojechali nawet do następnej miejscowości.

O dalszym ich losie zadecydowali nie tylko lekarze, ale też prokurator i sąd.

O samym wypadku pisaliśnmy tu:

http://www.igryfino.pl/kat-195,a,29518,ukraincy-spowodowali-wypadek.html

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do zgredowatego trepa
do zgredowatego trepa 17.09.2018, 16:15
To ty jesteś zgredo hipokrytą, bo doskonale wiesz, jakie były okoliczności. I doskonale wiesz, że żadnego "rozjeżdżania dzieci nie było".
I że na Chrobrego co roku jest kilka kolizji i wypadków...

No ale ty będziesz pisał swoje podłości...
88
88 17.09.2018, 14:38
Jak miejscowy klecha -alkoholik, rozjeżdżał bezkarnie dzieci na przejściach dla pieszych, to wszyscy siedzieli cicho. Wstrętni hipokryci.
do trepa zgredowatego
do trepa zgredowatego 17.09.2018, 16:10
zgredo trepie - wyhamuj chamie i poszukaj alkoholików we własnej rodzinie!
A za taki wpis to matka z ciebie jest dumna! Na tamtym świecie...
kajet
kajet 17.09.2018, 14:47
Pamięć cię wyraźnie zawodzi. Mówisz o tym wypadku na Chrobrego?Piastów w Gryfinie. Sobie to sprawdź zanim zaczniesz znowu wypisywać dyrdymały.
bo zgredo tak ma...
bo zgredo tak ma... 17.09.2018, 16:13
zgredo przecież na haslo Kościół dostaje wścieklicy! Na Chrobrego było wiele wypadków ale ten hipokryta pamięta tylko jeden - a napisać że "rozjeżdża" - jak po pierwsze był trzeźwy, po drugie nikogo "nie rozjechał" - TO PO PROSTU PODŁE!!!
podatnik
podatnik 16.09.2018, 21:58
Czyli My Polacy zapłacimy za pijackie burdy Ukraińców?
leszek
leszek 17.09.2018, 08:16
ty,podatnik nie pisz głupot.gdzie widziałes pijackie burdy ukraińców. po zatym przy nastawieniu /wrogim/polaków do ukrainy nie ośmielili by się
Temida
Temida 16.09.2018, 23:40
Najpierw zapłać za swoje burdy bo oni zapłacą za swoje
spoko
spoko 16.09.2018, 16:02
A kto zapłaci za leczenie pijanych Ukraińców?
proste
proste 16.09.2018, 16:25
Jak to kto zapłaci? NFZ!
pyt
pyt 16.09.2018, 15:30
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
leszek
leszek 16.09.2018, 10:17
nie jestem fanem ukrainy ale dajcie spokój.nasi milusińscy kierowcy są bez skazy.poza tym spójżmy prawdzie w oczy .polak za marne pieniądze nie podejmie pracy.a ukrainiec robi.uszanujmy chociaż ich pracę .
myjek
myjek 16.09.2018, 11:25
Ale przecież nikt tu chyba nie przeczy, że są dobrymi pracownikami. Moze ogórki robia dobrze... Ale tu chodzi aby nie powodowali niebezpieczeństwa na drodze po pijaku. A to niestety nagminne.
leszek
leszek 16.09.2018, 14:57
nagminne przez ukraińców czy przez polskich orłów po pijaku
brak rąk do pracy
brak rąk do pracy 16.09.2018, 11:52
Ale kto teraz będzie szatkował kapustę?
expolicjant
expolicjant 15.09.2018, 22:28
No cóż..., myślę, że nie do końca rozumiecie państwo wszystkich aspektów takiego zdarzenia. Ja zakładam, że kierowca całkowicie zdaje sobie sprawę ze swojej winy. Zakładam, że pasażer wiedział jak powinni się zachować zanim znależli sie w samochodzie. Ja chciałbym tylko zaapelować o odrobinę kultury, o odrobinę taktu. Nie darzę szacunkiem ludzi, którzy kopią nieprzytomnego leżącego. I to obojętnie jakiej narodowości. Proszę państwa spójrzmy na to z szerszej perspektywy. Otóż prowadzenie samochodu jest tylko jakąś niewielką cząstką naszej życiowej aktywności. Tak, tu został popełniony kardynalny błąd. Spójrzmy teraz na siebie. Poproszę teraz was drogich współmieszkańców naszego miasta: - przypomnijcie sobie swoje błędy. Własne zapomina się łatwo, ale cudze pamięta się długo. Może pomogę
sprawiedliwy
sprawiedliwy 16.09.2018, 17:11
do expolicjant Alwaro sam sobie pomoz zamilcz lepiej jakie prochy brales
88
88 15.09.2018, 22:10
Obcokrajowcy spoza UE którzy w Polsce popełnili przestępstwo umyślne, powinni oprócz kary mieć orzeczoną obowiązkową deportację.
tutejszy
tutejszy 15.09.2018, 22:19
I to byłby dobry kierunek postępowania. Tak zwany miś do paszportu. W ten sposób pozbylibyśmy się szkodliwego elementu który nei pozwala się dostosować do cywilizacji tzreźwych.
leszek
leszek 16.09.2018, 14:59
polska cywilizacją trzeżwych ...hahahahahahahahaha
spoko
spoko 15.09.2018, 21:56
Ukraińcy w Polsce za bardzo się panoszą! Czas to ukrócić i odsyłać Ich na Ukrainę! Niech idą walczyć z Putinem a nie dekują się w Polsce!
88
88 15.09.2018, 22:11
Nie jestem fanem Ukraińców, ale bez przesady.Tak samo się panoszą jak Polacy w Niemczech
Ktoś
Ktoś 15.09.2018, 22:20
Tak jak Polacy będąc gośćmi w Niemczech powinni przyjąć zasady swoich gospodarzy, tak samo Ukraińcy powinni dostosować się do naszych zwyczajów. Zasada nr 1: nie pije się i nie wsiada potem za kierownicę! Amen!
drogi są dla ludzi
drogi są dla ludzi 16.09.2018, 23:43
W Niemczech pijemy i spoko jeździmy do 0,5 promila
88
88 16.09.2018, 07:34
Nie wiem jakie są zwyczaje na Ukrainie, ale widać, że Ukraińcy za bardzo się starają aby dostosować się do polskich zwyczajów.
Twoja zasada nr 1 - jest obowiązującą na całym świecie. Łamią ją, przede wszystkim chrześcijanie, gdzie Polacy są w ścisłej czołówce.
https://opoka.org.pl/biblioteka/P/PS/jezdzcy_alkohol.html
fatus
fatus 15.09.2018, 21:44
Jak tu być spokojnym? Jedziesz spokojnie, ostrożnie, uważnie.W środku mam najbliższe mojemu sercu osoby.Dziecko jednoroczne.Jadę do rodziców, którzy czekają na nas i już cieszą się ze spotkania.Nagle, przed oczami widzisz koziołkujący samochód.Wojny nie ma.Tornado gdzieś daleko.Lawiny błotne na Filipinach.A to tylko napity Ukrainiec chce odwiedzić kolegów. A że napity to bez bez części mózgu. Patrzysz a to tylko niedoszły morderca koziołkuje.
Dropik
Dropik 15.09.2018, 21:37
Po prostu za małe kary za jazdę po pijaku
gryfek
gryfek 15.09.2018, 21:34
Wystarczy jechać przepisową prędkością jaka obowiązuje na danej drodze żeby przekonać się jak" bezpiecznie" jeżdżą pozostali kierowcy!!
Klimek
Klimek 15.09.2018, 21:12
Żeby tak rozwalić auto musiał grzać spokojnie ponad 100...
tyle
tyle 15.09.2018, 20:58
Skutki picia wódki...
strazak
strazak 15.09.2018, 20:37
Najbardziej pokarało ich życie. Utrata zdrowia to duża kara. Ale jak oglądałem samochód, to niech się cieszą, że żyją.
Jeleń
Jeleń 15.09.2018, 20:52
A jakby trafili w polską trzeźwą sarnę?
miś
miś 15.09.2018, 20:58
A gdyby tamtedy przechodziłą procesja...
Jeleń
Jeleń 15.09.2018, 21:03
Albo konstytucja?
Gdzie kasa z Fozz
Gdzie kasa z Fozz 15.09.2018, 20:18
uKraińcy nie wsiadają trzeźwi za kółko. Taką mają tradycję i z tym się nie dyskutuje. Gdzie wasza postępowa Europejska wrażliwość i akceptacja inności? Nie można dyskryminować ludzi z powodu stanu trzeźwości. Jesteście ukrofobami!
do prostaka Fozz
do prostaka Fozz 15.09.2018, 20:36
Uogólnianie to fałszowanie rzeczywistości ksenofobie.
Kto ukradł kasę z Fozz?
Kto ukradł kasę z Fozz? 15.09.2018, 20:47
To tak samo jak u postępowców. Jeden czy dwóch posiada tam jakieś szczątki inteligencji pierwotnej - ALE nie ma co uogólniać. Jestem z tobą. będzie dobrze.
brawo
brawo 15.09.2018, 21:13
Dobra autodiagnoza!
gwarant
gwarant 15.09.2018, 20:16
Myślą chyba że są u siebie i może to ujdzie na sucho . A tu prawko tracisz i biedakiem zostajesz...
niedziwota
niedziwota 15.09.2018, 20:12
Jeżdżą po wschodniemy z pijaną fantazją.

Pozostałe