Zbigniew Kitlas ponownie chce zostać burmistrzem

  • 16.09.2018, 14:48 (aktualizacja 16.09.2018, 16:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zbigniew Kitlas ponownie chce zostać burmistrzem
Mimo początkowych problemów Zbigniew Kitlas zebrał ekipę i startuje na burmistrza Trzcińska-Zdroju. Na jego liście do rady miejskiej nie będzie już popierających go do tej pory radnych z Gogolic czy Strzeszowa. Kandydatami są za to nowe twarze... Wybory samorządowe już 21 października 2018 r.

Zbigniew Kitlas burmistrzem gminy Trzcińsko-Zdrój jest z przerwami, bo został nim ponownie w wyborach uzupełniających 3 lata temu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

separacja miłośników
separacja miłośników 05.10.2018, 20:24
Rol-Bud już nie kocha się w p. Zbigniewie. Rol -Bud pragnie nowego pana do związku partnerskiego.
Franio golis
Franio golis 21.09.2018, 12:44
Jes spoko pan burmistrz wiele zrobił bez niego gmina padnie ludzie obucie sie i glosujcie na Zbyszka bo jak nie to bedzie rospad wszystkiego.
zorro
zorro 20.09.2018, 08:35
I znowu nie ma na kogo zagłosować ...
Kitlas nie ma szans.
Bartek marionetka
Marysia marionetka
I co głos nie ważny trzeba oddać ...
SOS
SOS 21.09.2018, 22:21
Ostatnie podrygi konającej ostrygi, że tak pozwolę sobie skomentować proszę Państwa.
Janek
Janek 19.09.2018, 09:47
Zbysiu kto ci teraz będzie robotę robił wyborcza jak wszyscy poszli do Bartka ?
prawidłowość
prawidłowość 19.09.2018, 11:33
Pycha kroczy przed upadkiem!
Warszawska Gazeta
Warszawska Gazeta 17.09.2018, 21:34
Najdziwniejsze jest to, że już nawet psy szczekały i koty miałczały, słuchać się tego nie chciało, o panu łapowniku z ratusza, o pijaku z ratusza, o esbeku z ratusza, o złodziejstwach w ratuszu, o machlojkach w ratuszu, o podłości w ratuszu, o zapaści finansowej w ratuszu. itd., itp., a świński ryj dalej pcha swój nienasycony, chory pysk do koryta. I nikt o tym wszystkim nie wie i nie wiedział. Wszyscy grają wyśmienicie swoje prymitywne role. I pan kandydat jakiś tam i pozostali kandydaci też ociemniały był i nie wiedział.
Jorgi
Jorgi 17.09.2018, 10:44
Nie chcem ale muszem?
kod
kod 17.09.2018, 09:37
Nie jest idealny, ale nie ma lepszego kandydata. Takiego samodzielnego za którymś by nikt nie stał i za sznurki nie pociągał.
!!!
!!! 17.09.2018, 20:04
A Hipolit nie pociągał?
!!!!
!!!! 17.09.2018, 22:37
jak już wspomniałeś to Hipolit teraz poparł Wróbla o tym wiadomo a do tego Kowalski więc już jest pies uwiązany tylko ciekawe jak długi będzie łańcuch czy do pokoju da radę sięgnąć ?
@@@@
@@@@ 17.09.2018, 11:13
Hahaha hahaha hahaha nie mogę
...
@@@@@
@@@@@ 17.09.2018, 18:32
śmiej się i pękaj ze śmiechu bo Bartuś już jest ciągany za sznureczki jak marionetka, nie mówiąc jak sam biega i zabiega o to by być ciąganym za te sznurki, ale co poradzić jak to już taki fałszywy jest.
@@@@@
@@@@@ 18.09.2018, 18:02
A co widziałes sam ze tam chodzi a moze słyszałeś ze rozmawiaja? Moze sam jestes pociagany za sznurki?
@@@@@
@@@@@ 19.09.2018, 20:14
masz rację widziałem , słyszałem przyjdzie czas powiem sprawdzam, ciekawe czy będzie bez Atu.
Monachomachia
Monachomachia 18.09.2018, 18:14
Deus ex machina!
Kieliszek
Kieliszek 17.09.2018, 07:09
Już mi niosą miskę z bigosem ...
Już podali na stół gołąbki ...
Flaszka zimna stoi na stole ...
Będę spawał hafty do rana ...
Będę spawał hafty do rana ...
strażak
strażak 17.09.2018, 00:09
A dzisiaj w Moryniu robił dobrą minę do złej gry!
Bogumił
Bogumił 16.09.2018, 21:56
Kończ waść wstydu oszczędź ! Co za pazerny typ. Zadłużył gminę na 8 milionów, doprowadził ją do bankructwa i ma czelność ponownie kandydować! Wszyscy go już opuścili został sam jak palec!
do Bogumiła
do Bogumiła 17.09.2018, 18:30
o jakie bankructwo chodzi? o to takie , że radni z Dialogu walczyli o szkołę by nie zamykać ? by nie zmienić harmonogramu spłat rat kredytowych? to wszystko jeden człowiek zrobił? popatrz szerzej człowieku a nie rzucasz się na jednego. rada i jeszcze raz rada temu winna zero dialogu z ich strony dwa lata blokowali wyjście z tej sytuacji , a teraz to masz rację Burmistrz powinien zrobić jedną rzecz tak jak Radni z Dialogu na czele z Kowalskim i Iwanickim stawali przeciw wyjściu z tej sytuacji, powinien też przeciągnąć rozmowy z bankami i zostawić dla tych panów budżet naprawczy ciekawe co wtedy zrobili by wielcy radni , którzy tak dążyli do tego by taki był budżet. myśleli że robią na złość dla burmistrza a to widać ze dla całej Gminy a teraz uciekli do Wspólnej Gminy by sterować Bartłomiejem. Brawo dla Burmistrza, ze nie zgodził się na zamianę budynku dla świetlicy w Piasecznie za kolosalną kwotę, widać radny z Gogolic teraz będzie o to namawiał Bartłomieja, dlatego startuje z listy Wspólnej Gminy, a czy przypadkiem nie ma na liście pana, który ubiega się o mandat radnego a mówił głośno , że dał ,,w łapkę pograć'', chyba nie takich radnych chcemy w naszej gminie.
Mariusz
Mariusz 19.09.2018, 10:58
Zgadzam się z Panem. Bankructwo tej gminie to dopiero grozi jeśli nie zmieni się po wyborach struktury szkół. I trzeba to za każdym razem na spotkaniach z mieszkańcami powtarzać aż do znudzenia. Przy takiej strukturze dochodów i wydatków budżetu jedynie oszczędności w wydatkach uchronią budżet gminny. Inna droga to radykalny wzrost podatków, opłat za wodę, śmieci etc. Każdy kandydat na każdym spotkaniu powinien się odnieść do tej kwestii: czy jest za likwidacją szkół czy za drastyczną podwyżką. Burmistrzowi można zarzucić brak pryncypialności w tej sprawie przez ostatnie lata; chciał zjeść ciastko i mieć ciastko a tak na dłuższą metę się nie da. A to przecież on a nie radni odpowiada imiennie za finanse.
łapka w górę dla Pana Mariusza
łapka w górę dla Pana Mariusza 19.09.2018, 20:23
widzę w Panu dobrego Radnego pierwsza osoba , która zauważyła to co nie mogą zrozumieć rodzice a czego boją się kandydaci na nowe władze. Jest inna kwestia w gminie, doszliśmy do dwóch poważnych inwestycji, których nie można zacząć bez zmian w szkolnictwie bo całkiem się pogrążymy a to powinni wiedzieć mieszkańcy. a jest to oczyszczalnia i szkoła jedna dla całej gminy. szkoda ze jednak nowi kandydaci nie mają pojęcia o finansach gminy jako całości a nie tylko jej wycinka. bo jak i jeden tak i drugi czy druga nie zabiegali o dodatkowe finansowanie z zewnątrz z innych źródeł a niżeli pozwalała narzucana dana chwila.
druga łapka w górę
druga łapka w górę 19.09.2018, 22:57
Zgadzam się z poprzednikami. Likwidacja szkół to nie ratowanie budzetu kosztem dzieci, tylko wizja przyszłości: jedna noweczesna szkoła dla naszych najmłodszych (to jest troska o edukację i wychowanie). To rozbudowana ponad granice zdrowego rozsądku sieć szkól pogrążyła finansowo tą gminę. Nowy/stary/ burmistrz i nowi/starzy radni od początku muszą się zmierzyć z największym problemem. Opluwanie siebie nawzjem, które nas wkrótce czeka, niczemu dobremu nie słuzy.
kat
kat 18.09.2018, 07:57
Najpierw chciał wmówić ludziom że to skarbnik winny a teraz że radni...no biedny Zbysio to on jest ofiarą a nie sprawcą .....ci źli radni ;-)
frustrat
frustrat 17.09.2018, 20:01
Burmistrz przedstawił w styczniu winnych zadłużenia gminy-szkoły. A co dla nich zrobił ?
bez nerwowości
bez nerwowości 17.09.2018, 22:51
zobacz jak teraz wypowiada się kandydat na radnego od Bartłomieja. nie pozwolę zlikwidować szkoły w stołecznej, więc już wiemy że sytuacji gminy nie polepszy ale tylko mądrzy wiedzą że rację bytu ma jedna szkoła dla całej gminy. Szkoda tylko że nie miał większości w radzie bo dzisiaj byśmy mieli w gminie już dwie szkoły działające. przygotowywana była by dokumentacja na budowę nowej szkoły. A tak mamy powtórkę gdy budowano szkołę w latach 80 nie w Trzcińsku - Zdroju tylko przeniesiono budowę do Góralic za sprawą Pani S. tak teraz te same Góralice i Pan Kowalski najpierw zablokowali likwidację szkół a co za tym idzie budowę nowej w Trzcińsku - Zdroju. historia zatoczyła koło
pusty dzban
pusty dzban 16.09.2018, 19:34
Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie.
Takie są fakty
Takie są fakty 16.09.2018, 19:34
Trzcińsko za Kitlasa opanowała korupcja i nieróbstwo a przestępcy byli zatrudniani na wysokich stanowiskach.
prawdziwek
prawdziwek 16.09.2018, 19:47
To sa chyba tylko twoje fakty, bo nie ma dowodów!
givi
givi 16.09.2018, 18:22
Przepraszam, na tle jakiej flagi występuje pan burmistrz?
sprzątaczka
sprzątaczka 17.09.2018, 00:09
BIałej, ale trochę się chyba ubrudziła.
mieszkanka
mieszkanka 16.09.2018, 16:55
Ładnie wyszedł na tym zdjęciu.
pewne
pewne 16.09.2018, 16:54
Czyli bez dwóch zdań będzie druga tura.
answer
answer 16.09.2018, 17:15
Pytanie tylko czy wejdzie do drugiej tury?!
kod
kod 17.09.2018, 09:38
Ty?! Na pewno nie!

Pozostałe