Uderzył w radiowóz na jednokierunkowej

  • 22.09.2018, 00:15 (aktualizacja 22.09.2018 02:12)
Uderzył w radiowóz na jednokierunkowej
Kierowca auta marki Toyota najpierw niepewnie wjechał w ulicę jednokierunkową, ale nie z tej strony co trzeba i jechał „pod prąd”. Następnie uderzył w radiowóz.

-W czwartek po godzinie 9.00 policjanci patrolujący miasto zauważyli przy ulicy Chrobrego samochód marki Toyota, który jechał niezgodnie z kierunkiem ruchu. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd i podeszli do kierującego. Za kierownicą siedział 77-letni obywatel Niemiec. W czasie kontroli toyota nagle zaczęła toczyć się w kierunku stojącego w pobliżu radiowozu, jednak 77-latek nie zdołał go unieruchomić. Doszło do uderzenia, na skutek którego oba pojazdy odniosły uszkodzenia. Sprawca wykroczeń został ukarany mandatami karnymi- informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

Na szczęście nic nikomu się nie stało. Informacje otrzymaliśmy od świadka z Gryfina, który przebywał akurat wtedy w Świnoujściu, gdzie doszło do tego zdarzenia. Po sprawdzeniu okazało się, ze sprawa znana jest tamtejszej policji. Zdjęcie z komórki okazało się mało czytelne. Z pomocą przyszli koledzy z portalu iswinoujscie.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

he
he 25.09.2018, 08:17
Żeby walnąć w radiowóz to naprawde trzeba coś miec z dekielkiem.
Kudłaty
Kudłaty 22.09.2018, 11:04
Nasze kochane Świnoujście . Ciekawe że tam o Gryfinie nic nie piszą .
latarnia
latarnia 22.09.2018, 11:23
Przecież to ukochane miasto naszego burmistrza :)
heh
heh 22.09.2018, 09:15
Jakby niegdyś zakrzyknął słynny polityk Rokita: Niemcy mnie biją!
Muraszka
Muraszka 22.09.2018, 09:03
Tutaj według mnie głownym winowajca jest METRYKA! Tylko badania co jakiś czas rozwiążą tego typu sytuacje.
88
88 22.09.2018, 08:58
iGryfino ma w Świnoujściu chyba stałego korespondenta . Tylko co kogo może interesować jakaś kolizja w oddalonym o 100 km mieście. Więcej zdarzeń będzie w Sczecinie, Gorzowie, Stargardzie, a i o Schwedt można zahaczyć, bo nie wierzę, aby tamtejsze media czy Policja, nie odnotowała zdarzeń z Polakami w roli głównej.
wolność
wolność 22.09.2018, 09:02
Pozwól, że czytelnicy sami zdecydują co czytają i oglądają. I oczywiscie komentują ;-)
kotek
kotek 22.09.2018, 08:52
Lekkie stuknięcie, ale blacharz będzie miał co robić.
Ewa
Ewa 22.09.2018, 08:42
Chrobrego. Jednokierunkowa. W ostatnim zdaniu że to Świnoujście a tylko reporter z Gryfina😂😂 od razu dzień lepszy😂😁
Sherlock
Sherlock 22.09.2018, 08:52
:)))) Jeszcze wcześniej w tekście jest podpadająca jest Beata Olszewska....
Dżolero
Dżolero 22.09.2018, 07:08
Ale fajtłapa... pogubił się z nerwów
pyt
pyt 22.09.2018, 06:34
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
amatys
amatys 22.09.2018, 02:27
Tutaj najwyraźniej wiek grał rolę.
kamikadze
kamikadze 22.09.2018, 01:44
Jechał pod prąd a do tego po kontrapasie!
no
no 22.09.2018, 09:16
To jeszcze nic, w porównaniu z tym co zrobił później!
drops
drops 22.09.2018, 01:20
A trzeźwy był w ogóle?

Pozostałe