Szykują niespodziankę na święto seniorów

  • 28.09.2018, 09:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szykują niespodziankę na święto seniorów
Uroczyście obchodzony będzie w gminny Dzień Seniora. W tym roku odbędzie się on w piątek, 12 października. Spotkanie zaplanowano w świetlicy wiejskiej w Starym Czarnowie. Uczestnikom zapewniony zostanie transport. Czekać będzie także atrakcyjny program. Początek o godzinie 17.

Dzień Seniora to szczególne święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia.

- Już po raz kolejny spotkamy się, aby docenić obecność seniorów w naszym życiu. Chcemy podziękować im za słowa wsparcia, za pomoc, wiedzę, doświadczenie i radość do życia - mówi wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Ze względu na duże zainteresowanie i maksymalną ilość 150 miejsc, Urząd Gminy prosi o potwierdzenie obecności:

  • pod numerem telefonu 91 485 70 20,
  • osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, Stare Czarnowo, I piętro, pokój nr 13.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Emeryt
Emeryt 20.11.2019, 00:14
Ja nie byłem,ale słyszałem i widać to na foto że Ludzie bawili się świetnie ,i oto chodzi.Psioczą ci co zawsze im się coś nie podoba ,ale to ich taka natura.No i są tacy co przychodzą wyłącznie na wyżerkę i popitkę .Jest jeszcze jedna ,,EKIPA,,tak zwani APACZE jak w sklepie,ekspediętka pyta czy coś podać ? ,nie ja tylko patszę.
Apacz
Apacz 20.11.2019, 00:36
A co? Zabronisz?!
Wyborca
Wyborca 06.10.2018, 15:36
Gazeta Gminna jest super wydana - ważne wiadomości , wszystko opate na prawdzie - aż się chce czytać Panowie - brawo!!!
sygnalista
sygnalista 20.11.2019, 00:37
Jak za gminne pieniądze wydana to trzeba zgłosić do prokuratury!
prawy sierpowy
prawy sierpowy 03.10.2018, 14:43
No i kolejny niezadowolony. Tym razem mieszkańcowi nie spodobała się prawda. Dziwny sposób postępowania, jak coś nie odpowiada to trzeba łatkę przyczepić. Nie podobają ci się remonty dróg, szkoły czy może informacja o stanie finansowym gminy?
mieszkaniec
mieszkaniec 03.10.2018, 14:20
gazeta gminna rodem z PRL a kto płaci my mieszkańcy.
prawy sierpowy
prawy sierpowy 03.10.2018, 11:52
Co tam oburzony? Przeczytałeś gazetkę gminną i się nie spodobało? Oburzony, bo teraz zbierają owoce swojej ciężkiej pracy czy może oburzony z powodu braku szans powrotu do władzy? A może jedno i drugie?
oburzony
oburzony 03.10.2018, 11:38
Propaganda sukcesu , którego nie ma i w dodatku za gminne pieniądze. To przekrój obecnej władzy
Wyborca
Wyborca 02.10.2018, 14:17
A czytałeś do poniżej brak słów - ulotkę P. Łysika jako kandydata na Wójta, a dla porównania wczorajsze wydanie gazety Gminnej obecnej Wójtowej - przeanalizuj obiektywnie. Mnie to wystarczy na kogo mam zagłosować - a tobie nie ?
Podatnik
Podatnik 02.10.2018, 21:29
Ty ,,wyborca a Pani Wójt to przez gardło Ci nie przejdzie.brak szacunku juz widać po tobie ze jesteś zadymiarz gminy od pana Łysika
Suweren
Suweren 03.10.2018, 07:21
może jeszcze jaśnie wielmożna? I koniecznie wielkimi literami? Jeszcze ci mało, że wójtowa napisał z wielkiej? To nie Korea Północna - choć mam wrażenie - że byś się w kulcie Kimów odnalazł...
swojak
swojak 03.10.2018, 10:12
Po co się wcinasz w nie swoje sprawy? Ktoś cię prosił czy jak? Żeby jeszcze twój komentarz coś wnosił, a to jeden wielki bełkot.
"Ukochany Przywódca"
"Ukochany Przywódca" 03.10.2018, 10:54
co - kult jednostki ci wytknęli? oburzenie, że nie napisał "Pani Wójt" - i stwierdzenie że jak bez wielkich liter to "brak szacunku"?

Podatnik Wczoraj, 21:29 Ty ,,wyborca a Pani Wójt to przez gardło Ci nie przejdzie.brak szacunku
swojak
swojak 03.10.2018, 11:23
Widać odejście ci nie służy. Nie ma już kogo pouczać, strofować to przenosisz swoje przyzwyczajenia do internetu. Naprawdę nie masz czym się zająć i nikt się tobą nie interesuje? Smutna starość cię czeka.
"Ukochany Przywódca"
"Ukochany Przywódca" 03.10.2018, 12:28
a ty jesteś pewien, że dożyjesz starości? Żółć w tobie się przelewa - może jakieś choróbsko wywołać...

Kult jednostki - a kto nie "kocha Ukochanej Pani Wójt (koniecznie wielkimi literami, inaczej strofujesz, że to "brak szacunku") - ten od razu wykluczony ze społeczeństwa?
Jak w Korei Płn...
swojak
swojak 03.10.2018, 12:40
Nie martw się o mnie, zrób lepiej coś ze swoim życiem, bo twoje czasy bezpowrotnie minęły i tak naprawdę nic już nie możesz.
brak słów
brak słów 02.10.2018, 10:24
bez sensu to wszystko ten nakręcający się szał wniebowzięcia. prawy sierpowy kogo ty reprezentujesz, bo widząc po wpisach obecną władzę....jeśli tak to nie wróżę jej sukcesu wyborczego.
prawy sierpowy
prawy sierpowy 02.10.2018, 20:46
I twoje wróżby nie pomogą. Zmień profesję, bo w tej nie odniesiesz sukcesów.
prawy sierpowy
prawy sierpowy 01.10.2018, 18:58
W 2014 roku Dzień Seniora odbył się w dniu 10 listopada, a wybory samorządowe (I tura) 16 listopada. Czyli w jednym tygodniu wyborczym. Ponadto na uroczystości obecny był ówczesny pan wójt, ówczesny przewodniczący rady gminy oraz ówczesny sekretarz. To tyle słowem podsumowania.
prawy sierpowy
prawy sierpowy 01.10.2018, 15:24
Lewy podbródkowy pudłujący/żenujący* (*niepotrzebne skreślić) - rusz swoją pustą łepetyną i pomyśl, to nie boli. Dni Seniora w cieplejsze dni oznaczają, że imprezę można zacząć w plenerze i zakończyć na świetlicy, a co za tym idzie otwierają się nowe możliwości. Twój wpis w sposób bardzo wymowny pokazuje różnice w pojmowaniu otaczającego nas świata. Ty imprezę traktujesz jako okazję do chwalenia się, ja z kolei jako okazję do spotkania się i miłego spędzenia czasu przez naszych rodziców czy dziadków. Taka drobnostka.
Lewy podbródkowy nokautujący
Lewy podbródkowy nokautujący 01.10.2018, 13:45
A co ma wspólnego pogoda do dnia seniora? Przecież impreza jest w świetlicy. Przfniesiony został ze wsględu na wybory wcześniej aby seniorzy byli zmuszeni do wysłuchania samozachwytu obecnej władzy.
prawy sierpowy
prawy sierpowy 01.10.2018, 12:37
Trudno się dziwić, że zainteresowanie jest duże, ponieważ imprezy organizowane przez wójtową i jej zespół zawsze stoją na wysokim poziomie. Pomysł z przeniesieniem Dnia Seniora jak najbardziej trafny, moim zdaniem warto by było przenieść imprezę jeszcze trochę wcześniej, tak pod koniec września, gdzie dni są jeszcze w miarę długie i ciepłe.
Piotr
Piotr 30.09.2018, 20:01
Te wpisy są śmieszne Grzywińska czuje że przerżnie wybory i chwyta się brzytwy:) i to jest zabawne
Emerytka
Emerytka 30.09.2018, 14:28
Pewnie, że dobrze w pażdzierniku , listopad to już krótszy dzień i tak nie chce się emerytom wyjść z domu ......
Pytanko
Pytanko 01.10.2018, 13:46
A ktoś ich pytał?
Adwokat
Adwokat 01.10.2018, 17:31
Darowanemu koniowi w zębę się nie zagląda. Impraza jest i kto ma życzenie ten przychodzi . Wójt zaprasza bo jest organizatorem i nie musi pytać czy wszystkim pasuje. Zresztą nie jest to możliwe żeby wszystkim termin pasował. A tak na marginesie wnioskuje " pytanko" że nie jesteś seniorem a tobie najbardziej nie pasuje.
Suweren
Suweren 03.10.2018, 07:25
"darowanemu koniowi w "zębę" się nie zagląda"? A co to łaska udzielnej księżnej? Za swoje robi, czy za pieniądze podatników?

Takimi czołobitnymi wpisami tylko kompromitujecie wójt.
Adwokat
Adwokat 04.10.2018, 00:40
Aśka, przecież wiesz że pani wójt mogła przesiedzieć całą kadencje i nic nie robić. Tadeusz tak działał, a pensje brał.I co ty na to?
Podatnik
Podatnik 30.09.2018, 13:53
W listopadzie jest za zimno i została impreza przeniesiona na październik i basta a płaczki niech nadal placzą i sieją propagandę
Wyborca
Wyborca 30.09.2018, 12:23
Oj znosi chyba znosi, ale tak naprawdę to nie ma za co Ją krytykować - do prawda.
Prawda
Prawda 30.09.2018, 11:54
Obecna władza nie znlsi krytyki!!!!
cała prawda
cała prawda 30.09.2018, 12:22
A pseudokrytycy nie potrafią napisać poprawnie zdania. Nawet do tego nie potrafią się przyłożyć., więc jak można ich poważnie traktować.
Seniorzy z  Żelewa
Seniorzy z Żelewa 30.09.2018, 10:20
A ja też wybieram się na Dzień Seniora - do Pani Wójtowej , a raczej organizowanego przez P. Wójt Marzenę jest po prostu rewelacja, bo chodzimy co roku. Co roku inne niespodzianki. I poczęstunek ze smakiem i tort przepyszny i P. Wójtowa uśmiechnięta ze swoją ekipą. Dziękujemy.
prawy sierpowy
prawy sierpowy 30.09.2018, 09:07
Nie ma się czego czepić to padło na Dzień Seniora. Płaczki zawsze będą płakać. Płaczcie i uczcie się.
język miłości?
język miłości? 30.09.2018, 09:24
"płaczki", "prawy sierpowy" - jakieś to totalitarne... a co - musi się wszystkim podobać? Nawet wśród seniorów jest wielu, którym taka forma spędzania czasu nie odpowiada...

Jakakolwiek krytyka to od razu takie teksty, jakby to zdrajcy narodu co najmniej byli, że im się coś może nie podobać...
Alicja
Alicja 30.09.2018, 10:20
Jak nie odpowiada to niech nie idą po co strzępić język. Niech siedzą w domu i plotkują z tobą o całym Kołbaczu.Przecież twoja przyszywana babcia i dziadziuś były ormowiec nigdy nie był na dniu seniora. Przestań Ela walczyć bo nic ci to nie da.
prawy sierpowy
prawy sierpowy 30.09.2018, 09:53
Ela, daj spokój. Łubudubu.
Wyborca
Wyborca 29.09.2018, 21:48
Co ma Wszystkich Świetych do Dnia Seniora ?

Pozostałe