Co tak śmierdzi w parku?

  • 9.10.2018, 21:45 (aktualizacja 09.10.2018 22:17)
Co tak śmierdzi w parku?
Niesamowity fetor unosił się dziś w o okolicy parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie. Początkowo trudno go było zlokalizować. Okazało się, że to od przywiezionej "ziemi bagiennej". Torf to raczej nie był...

Rozkładające się mokre szczątki roślin wydają specyficzny zapach. Stąd ta przykra woń.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

torfożerca
torfożerca 13.10.2018, 00:48
Bob budowniczy wszystko wpierniczy
Ula
Ula 11.10.2018, 14:33
Śmierdziało na Górnym Tarasie.
leszek
leszek 11.10.2018, 11:41
często staję tam na miejscu dla inwalidów i jakoś tego smrodu nie czuję .za to czuć smród z kanalizacji na rondzie przy chrobregono i w górze armii krajowej
Jakubek
Jakubek 11.10.2018, 22:58
No bo przy urzędzie to pachnie ci fiołkami ;)
kkk
kkk 10.10.2018, 20:59
No chyba sobie ktoś zwale robi...
TW
TW 10.10.2018, 20:56
Wycinają zieleń i coraz mniej jest terenów dla zwierząt...
specyfikacja
specyfikacja 10.10.2018, 20:48
Kto,co i za ile nawiózłdo parku? Był na przywóz ziemi czy innego syfu przetarg?
kwantor
kwantor 10.10.2018, 20:27
Jestem przeciwny bezrozumnemu wycinaniu drzew, popełniono poważne błędy w tej kwestii, nawiezienia zynej ziemi to jestem za!
na złość?
na złość? 10.10.2018, 21:02
a jesteś pewien, że to "żyzna ziemia" a nie szlam z oczyszczalni?
Czarnoziem tak nie śmierdzi...

Jeśli zmienili odczyn gleby mogą paść drzewa, których nie wycięli.
No i roślinność na "trawnikach" będzie inna...
zwykły mieszkaniec
zwykły mieszkaniec 10.10.2018, 20:04
Dzisiaj latała tam ogrodniczka z urzędu z tel robiła foty i wąchała tą ziemię. Śmiesznie to wyglądało!! Stałem i patrzyłem nie wierząc własnym oczom
hoop
hoop 10.10.2018, 20:28
Niech miejska ogrodniczka nie panikuje lecz lepiej sprawdzi co jest w specyfikacji, a io jest nawiezione.
Rydz
Rydz 10.10.2018, 19:18
To jest szambo a nie perfumeria
Eliza
Eliza 10.10.2018, 18:17
Boże, dziś znowu śmierdziało niemiłosiernie. Czy osoby odpowiedzialne w urzędzie za ten smród tego nie czuły?
burmistrz "nie moja kompetencja"
burmistrz "nie moja kompetencja" 10.10.2018, 19:15
ale o jaki smród pani chodzi? To nie moja kompetencja...
płakać się chce...
płakać się chce... 10.10.2018, 16:59
Od strony przejazdu wyrżnęli wszystkie krzaki - w tym jaśminu! Na wiosnę pieknie pachniał (jak "fachowcy" nie zdążyli ich ogolić wczesną wiosną "pod linijkę"), w lecie śpiewały ptaki. Potem część miała białe kulki - też ptaki się uwijały. Wyrżnęli w pień wszystko - płakać się chce...
na złość?
na złość? 10.10.2018, 21:00
znowu zrobili mieszkańcom na złość? Jak z tym zwężaniem alejek? Po co wycięli? Zanim odrośnie zagajnik, w którym na wiosnę śpiewały ptaki minie wiele lat!
BW
BW 10.10.2018, 15:14
A koło Brico z tych moczarów jak dawało czadu. Może stamtąd brali te cudowne ziemie
PUK zamiast placić za utylizację zarabia ?
PUK zamiast placić za utylizację zarabia ? 10.10.2018, 20:09
Może to osady z oczyszczalni ścieków ? Po smrodzie powiedziałbym, że nas trują.
Ładne kwiatki
Ładne kwiatki 10.10.2018, 15:06
Jeżeli do ziemi wprowadzi się nierozłożony torf to zakwaszenie gleby będzie tak duże że w najbliższej pięciolatce nic nie urośnie i chyba o to chodzi.
Spacerowicz
Spacerowicz 10.10.2018, 15:04
Dlaczego ogrodnik miejski i vice burmistrz mają zamknięte okna w urzędzie.
W qpie siła!
W qpie siła! 10.10.2018, 11:05
Nie ruszać qpy, bo śmierdzi!
szejk w turbanie
szejk w turbanie 10.10.2018, 10:20
Kpią to może ropę odkryli?
????
???? 10.10.2018, 12:00
"Kpią" czy "kopią"? Czy jedno i drugie?
dentysta sadysta
dentysta sadysta 10.10.2018, 11:06
Ta. Rope. Chiba w zębie
dzięcioł
dzięcioł 10.10.2018, 09:13
Kiedy skończy się to "szaleństwo" w parku? Poruszają się tam jak słoń w sklepie z porcelaną.
zgrywus
zgrywus 10.10.2018, 08:45
obornikiem nawozi sie uprawy i wszyscy mkonsumuja plony .torf nie pachnie.ale do wszystkiego mozna sie przyczepić .żurawie latają i w powietrzu się załatwiaja .spada to gdzie popadnie .skandal

Przyjmij jeden nick. administrator
200 hektarów pola to nie park miejski
200 hektarów pola to nie park miejski 10.10.2018, 09:50
No właśnie jak pola nawozi się gnojówką, to niekoniecznie to samo robi się w środku miasta w parku.
Sawaryn doradził, czym nawozić ziemię?
Toy Toy Breyza
Toy Toy Breyza 10.10.2018, 07:10
Na Limanowskiego , redaktorku to dopiero jest fetor . Ziemia wywietrzeje , a kanaliza na Limanowskiego NIE.
a kiedy gnojówkę wyleją w ramach "użyźnienia"?
a kiedy gnojówkę wyleją w ramach "użyźnienia"? 10.10.2018, 00:04
Najwyraźniej nie rozróżniają, 200 hektarów pól czy pielęgnacji ogródka od pielęgnacji parku!
Co dopuszczalne na polu, debilne w środku miasta.
Co można w warzywniku, niekoniecznie w parku miejskim...

Pozostałe