Dzięki tym lampom jest jaśniej

  • 10.10.2018, 14:03 (aktualizacja 10.10.2018 14:20)
  • dost.
Dzięki tym lampom jest jaśniej dost.
Dobiegł końca montaż nowych punktów świetlnych na terenie gminy. Jaśniej i bezpieczniej jest od teraz w Binowie, Dobropolu Gryfińskim, Kartnie, Nieznaniu, Starym Czarnowie i Żelisławcu. Działania w tym zakresie władze Starego Czarnowa prowadzą regularnie od kilku lat.

To kolejny rok, kiedy władze gminy kontynuują działania związane z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców.

- Nowe oświetlenie powstało w miejscach wskazanych przez samych mieszkańców naszej gminy. Wpłynie to w znaczący sposób na poprawę bezpieczeństwa. Chcemy, by po zmroku piesi byli dobrze widoczni i czuli się bezpiecznie - podkreśliła wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Realizacja zadania objęła budowę linii napowietrznej oświetlenia ulicznego i montażu opraw oświetleniowych. Gmina Stare Czarnowo wzbogaciła się o 9 nowych punktów świetlnych. Punkty zamontowane zostały w miejscach wskazanych przez mieszkańców. Po dwa punkty powstały w Dobropolu Gryfińskim (przy boisku sportowym), Nieznaniu (przy placu zabaw i boisku do siatkówki) i Żelisławcu (nr 28 i przy cmentarzu). Z kolei z jednego punktu mogą się korzystać mieszkańcy Binowa (nr 4), Kartna (przy świetlicy) i Starego Czarnowa (przy cmentarzu).

dost.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wyborca z Kołbaxza
Wyborca z Kołbaxza 11.10.2018, 21:23
Do Zych - nie jestem Bożena, ale w żadnym przypadku nie będę głosowała na żadnego Arka , ja go nawet dobrze nie znam, słyszałam, że był zastępca Wosia i nic konkretnego nie zrobili dla mieszkańców gminy.
Kołbacz
Kołbacz 11.10.2018, 19:51
Arek na wójta! Popieram!
Polna
Polna 11.10.2018, 21:18
Smutne Arku. Jaki kandydat takie komentarze.
prośba
prośba 11.10.2018, 18:13
Pani Grzywińska proszę nas mieszkańców gminy Stare Czarnowo przestać dręczyć tymi swoimi samochwałkami. To wszystko za nasze pieniądze a pani się dobrze bawi wydając je.
po prośbie
po prośbie 11.10.2018, 19:29
Przynajmniej w porównaniu do poprzednika ma się czym pochwalić.
Waldek
Waldek 11.10.2018, 19:48
Widać że nic nie wiesz tobie się wydaje że kiedyś nic się nie robiło! Robiło sie. Ale nie o tk chodzi chodzi o to że was nie da się lubić! Jesteście bufonami nie szanujecie ludzi i nikt was nie lubi.
Polna
Polna 11.10.2018, 21:16
To Arku robi się nudne. Pokaż w końcu swój tajemny program wyborczy a nie nudzisz już jak zdarta płyta. Wybory to nie wybory miss świata i głosowanie czy się kogoś lubi lub czy ktoś jest miły.
Wyborca z Żelisławca
Wyborca z Żelisławca 11.10.2018, 15:33
Dziekujemy P. Wójt - cieszymy się z dodatkowego oświetlenia, placu zabaw, drogi na ulicy Polner i w ogóle za wszystko - idę głsować n Panią z całą rodziną.
Zych
Zych 11.10.2018, 19:50
Bożeno daj spokój.....to głupie co piszesz sama bedziesz głosować na Arka
hello
hello 11.10.2018, 18:14
polnej brawo za wpis Pani Bożenko
Olo
Olo 11.10.2018, 13:00
Szkoda że w Wełtyniu nowe lampy nie są włączane.
UWAGA !!!
UWAGA !!! 11.10.2018, 07:53
Zostało tylko parę dni na oddanie głosu w sprawie oświetlenia w miejscowościach Steklno, Pniewo itd. Trzeba wejść na budżet obywatelski i zagłosować online, najlepiej wpisać w google BUDŻET OBYWATELSKI GRYFINO 2019 i zagłosować Ale szybko bo czas ucieka!!!
Fakt
Fakt 10.10.2018, 16:08
Władze Gryfina też obiecały ponad rok temu w Steklnie montaż solarowych punktów świetlnych.... Na obiecankach się skończyło. 2 osiedla domów bez jednej lampy.
:-)
:-) 10.10.2018, 14:30
Brawo!

Pozostałe