Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Spłonęła żywcem. Miała dość życia?

  • 15.10.2018, 21:23 (aktualizacja 15.10.2018, 22:17)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spłonęła żywcem. Miała dość życia?
-Nie ma jeszcze określonej oficjalnej przyczyny tego zdarzenia. Trwają czynności mające wyjaśnić okoliczności tragedii. Nadzór na postępowaniem objęła Prokuratura Rejonowa w Gryfinie – informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta policji w Gryfinie.

Do tragedii doszło dzisiaj 15 października 2018 r. w Mieszkowicach w kamienicy komunalnej przy ulicy Kościelnej. Około 60-letnia kobieta miała problemy zdrowotne.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kobieta oblała się łatwopalną substancją i podpaliła. Nasi rozmówcy podkreślają, że ich sąsiadka była w złej kondycji fizycznej i psychicznej. W Mieszkowicach mówi się, że kobieta mogła w taki sposób dokonać eutanazji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 19.10.2018, 16:54
Informacja o tej tragedii nie ukazała się w żadnych mediach ogólnopolskich poza lokalnymi. Nikt nie zadaje sobie takiego bólu, aby umrzeć. Zapewne ofiara chciała zwrócić uwagę na jakiś problem, ale sprawę zamieciono pod dywan.
klusek
klusek 17.10.2018, 08:23
Jakie są wyniki sekcji?
palnik
palnik 16.10.2018, 10:37
Przypuszczam ze jak piS wygra to takich samozaplonów będzie wiecej
Aneta
Aneta 16.10.2018, 08:06
Żywa pochodnia. Przerażające...
Wszyscy to widzą.
Wszyscy to widzą. 16.10.2018, 01:56
Brak normalnych mieszkań i zmuszanie ludzi do mieszkania w slumsach albo na OSiR daje efekty. Przypomnijmy, że GTBS za kadencji Sawaryna nie wybudował ani jednego mieszkania. Na koniec kadencji zabrali handlowcom na Szczecińskiej sklep sportowy niby z przeznaczeniem na mieszkanie i lokal stoi pusty i niszczeje jak stara komenda policji, jak korty tenisowe z kawiarenką, jak nadpalony budynek w Żabnicy (bodajże przy Fabrycznej ) itd. Jaki pan taki kram.
Opanujsię człowieku !
Opanujsię człowieku ! 17.10.2018, 15:28
Czytałem nowy informator wyborczy Sawaryna. O ile 4 lata temu obiecywał budowę mieszkań i nic nie wybudował to teraz obiecuje wybudowanie 10 budynków mieszkalnych. Wcześniej mówił też o tężniach i kontynuowanej adaptacji szkoły muzycznej w komendzie policji.. To pytam się czemu nic nie robisz ? Czemu korty niszczeją a nie są objęte rewitalizacją. Ktoś ciągle kłamie. Wydymani Gryfiniacy podziękują ci 21 października. A tak właściwie to co jest kontynuowane w budynku komendy ? ! Cha, cha, cha.
Ja
Ja 16.10.2018, 13:08
A niby dlaczego mamy sponsorowac mieszkania innym? Do roboty, kredycik i po problemie. Ja sie nie ma co sie chcę to trzeba na to zapi......ć!
...
... 16.10.2018, 07:48
moze zacznijmy każdemu dawac dochod gwarantowany. wybudujmy każdemu dom ziemi wystarczy dla każdego. wtedy wszyscy będziemy sobie zyc w pięknych dzielnicach każdy będzie bogaty. zyc nie umierać
gif
gif 15.10.2018, 23:43
Samozapłon to raczej nie był ...............................
gryfiniak
gryfiniak 15.10.2018, 22:26
Sugerujecie, że eutanazja?
Gryfinianka
Gryfinianka 15.10.2018, 22:22
Biedna kobieta :-(
???
??? 15.10.2018, 22:21
Sąsiadka znad przeciwka?
Mieszkowiczanka
Mieszkowiczanka 15.10.2018, 23:44
Co ty pleciesz? ! Przecież naprzeciwko jest kościół!

Pozostałe